Z wielką satysfakcją i radością informujemy o sukcesach naszych uczniów, którzy w dniu dzisiejszym otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Pana Arkadiusz Marcola tytuły Rybnickich Prymusów.
W tym zaszczytnym gronie za wybitne osiągnięcia naukowe znaleźli się:
- Kamil Banaszkiewicz (opieka merytoryczna Pan Romuald Kondys)
- Michał Remisz (opieka merytoryczna Pan Romuald Kondys oraz Pan Grzegorz Łopatka)
- Mateusz Stawarz (opieka merytoryczna Pan Sławomir Targosz oraz Pan Marcin Adamczyk)
- Karol Janyga (opieka merytoryczna Pan Sławomir Targosz)
- Antoni Weideman (opieka merytoryczna Pan Sławomir Targosz)
- Jakub Konior (opieka merytoryczna Pani Agnieszka Dudek-Pomykoł)
Zaś za wybitne osiągnięcia sportowe tytuły odebrali:
- Matylda Ferenc
- Zuzanna Jakielaszek
- Estera Kazimierska
- Julia Pendziałek
- Aleksandra Pieńkosz
- Antonina Popławska
- Milena Raudner
- Marta Troszka
- Antonina Zwinka
- Pola Seemann
- Kamil Łysakowski
- Zuzanna Gaszka
- Kamil Warchoł
Opiekę merytoryczną nad wszystkim powyższymi uczniami sprawował Pan Arkadiusz Kulpok.
Z całego serca gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Wiemy, ile trudu i pracy włożyliście, aby osiągnąć to, co osiągnęliście!!! Jesteśmy bardzo z Was dumni! Wszystkim opiekunom merytorycznym składamy serdeczne podziękowania za wkład i zaangażowanie w przygotowanie Waszych uczniów do wszystkich etapów zmagań naukowych i sportowych!




Zdjęcia: Arkadiusz Kulpok






