Samorząd Uczniowski rok szkolny 2021/2022

Przewodnicząca:

Karolina Mikołajec (3a)

Skład samorządu:    

zastępca przewodniczącej: Jadwiga Adamiec (3f)

sekretarz: Emilia Szynkowska (2a)

skarbnik: Maksymilian Lubszczyk (3e)

przedstawiciel klas maturalnych: Marta Morgała (3eG)

przedstawiciel klas trzecich: Marlena Nowogrodzka (3c)

przedstawiciel klas drugich: Piotr Legiżyński (2a)

przedstawiciel klas pierwszych: Liwia Wysłucha (1d)

Opiekun Samorządu:  mgr Mateusz Dudzik

Wszelkie działania samorządu można obserwować na stronie Facebookowej:

https://www.facebook.com/samorzadIILOwRybniku

 

oraz na Instagramie:

https://www.instagram.com/su.fryczrybnik/

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2020/2021

Przewodniczący:

Rafał Małecki (2fG)

Skład samorządu:    

zastępcy przewodniczącego: Hubert Zimny (2fG) i Bartosz Poniewierka (2dG)

sekretarz: Kacper Bugla (3b)

skarbnik: Maciej Fizia (2dG)

przedstawiciel klas drugich po gimnazjum: Martyna Smrek (2bG)

przedstawiciel klas drugich po podstawówce: Jadwiga Adamiec (2f)

przedstawiciel klas pierwszych: Emilia Szynkowska (1a)

Opiekun Samorządu:  mgr Mateusz Dudzik

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2019/2020

Przewodniczący:

Jacek Pala

Skład samorządu:    

Wojciech Seman

Jagna Dziuba

Klaudia Ryś

Laura Shirazi

Mateusz Magiera

Opiekunowie Samorządu:   mgr Marcin Adamczyk, mgr Mateusz Dudzik

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2018/2019

Przewodniczący:      

Szymon Piontek

Skład samorządu:    

Marta Krymer

Bartłomiej Musiolik

Mateusz Magiera

Weronika Skotnica

Wojciech Kamiński

Aleksandra Żyła

Rafał Małecki

Julia Gorczyca

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2017/2018

Przewodnicząca:

Aleksandra Żyła

Skład Samorządu:   

Przemysław Malgrab

Kinga Bogocz

Bartosz Kaczyński

Iga Dziewior

Natalia Uszok

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2016/2017

Przewodnicząca:      

Natalia Uszok

Skład samorządu:    

Karol Wundziński

Helena Bór

Bartosz Adamczyk

Sandra Pałka

Przemysław Malgrab

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2015/2016

Przewodniczący:       Kacper Kubica

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2014/2015

Przewodnicząca:       Kaja Szostok

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2013/2014

Przewodniczący:       Kamil Lukaszczyk

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2012/2013

Przewodnicząca:       Justyna Pełka

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2011/2012

Przewodniczący:       Miłosz Linder

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2010/2011

Przewodniczący:       Stefania Perlak

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2009/2010

Przewodniczący:       Krzysztof Podeszwa

 

Samorząd Uczniowski rok szkolny 2008/2009

Przewodniczący:       Mateusz Dudzik