Wakacje tuż, tuż…, ale zanim się na nie udamy, postanowiliśmy jeszcze poświęcić trochę uwagi zdrowemu stylowi życia, biorąc udział w różnego typu zabawach sportowych. Dziś obserwowaliśmy dwa mecze siatkówki: mecz o trzecie miejsce Frycz Cup w siatkówce chłopców oraz mecz „Mistrzowie Frycza kontra reszta świata”:) Oczywiście, nie mogło zabraknąć wręczenia pucharów i rozdania medali wszystkim zwycięskim, męskim i żeńskim, drużynom, które wzięły udział w zmaganiach w tegorocznej szkolnej lidze siatkarskiej. Serdecznie gratulacje! W międzyczasie braliśmy udział w różnego typu konkurencjach sportowych i tanecznych. Sprzyjała nam świetna pogoda, a dobre humory dopisywały:) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, a zespołowi wychowania fizycznego za przygotowanie dzisiejszego dnia!
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji:)







Zdjęcia: Zofia Jakubowska






