mgr Krystyna Czank
mgr Beata Gużda
mgr Katarzyna Kałuża
mgr Grażyna Szulik
mgr Michał Wita
mgr Katarzyna Kozioł

Po gimnazjum

Po szkole podstawowej

Krzysztof Warchoł – Program nauczania wychowania fizycznego dla liceum, technikum oraz branżowej szkoły I i II stopnia

mgr Katarzyna Kozioł – Taniec towarzyski

Trwają zapisy! Termin zostanie podany w październiku – Zapraszamy!

KALENDARZ MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

LICEALIADA ŚLSZS 2019/2020

1. 26.09.2019 Szkolna liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
2. 10.09.2019 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
3. październik 2019 Tenis stołowy dziewcząt i chłopców
4. październik 2019 Szachy dziewcząt i chłopców
5. październik – listopad 2019 Piłka nożna chłopców
6. październik – grudzień 2019 Piłka siatkówka, koszykówka dziewcząt i chłopców
7. listopad 2019 Pływanie dziewcząt i chłopców
8. listopad – grudzień 2019 Badminton dziewcząt i chłopców
9. kwiecień 2020 Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
10. maj-czerwiec 2020 Siatkówka plażowa, koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców
Wydarzenia
Nauczyciele

mgr Krystyna Czank
mgr Beata Gużda
mgr Katarzyna Kałuża
mgr Grażyna Szulik
mgr Michał Wita
mgr Katarzyna Kozioł

Program nauczania

Po gimnazjum

Po szkole podstawowej

Krzysztof Warchoł – Program nauczania wychowania fizycznego dla liceum, technikum oraz branżowej szkoły I i II stopnia

Zajęcia pozalekcyjne

mgr Katarzyna Kozioł – Taniec towarzyski

Trwają zapisy! Termin zostanie podany w październiku – Zapraszamy!

Kalendarz zawodów

KALENDARZ MIĘDZYSZKOLNYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH

LICEALIADA ŚLSZS 2019/2020

1. 26.09.2019 Szkolna liga lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
2. 10.09.2019 Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
3. październik 2019 Tenis stołowy dziewcząt i chłopców
4. październik 2019 Szachy dziewcząt i chłopców
5. październik – listopad 2019 Piłka nożna chłopców
6. październik – grudzień 2019 Piłka siatkówka, koszykówka dziewcząt i chłopców
7. listopad 2019 Pływanie dziewcząt i chłopców
8. listopad – grudzień 2019 Badminton dziewcząt i chłopców
9. kwiecień 2020 Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców
10. maj-czerwiec 2020 Siatkówka plażowa, koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców