W związku ze współpracą z centrum egzaminacyjnym Clan City, zachęcamy uczniów naszej szkoły do skorzystania z okazji przystąpienia do egzaminów B2 for Schools oraz C1 Advanced w trakcie sesji zamkniętej w naszym liceum. W tym roku szkolnym sesja zamknięta, obejmująca egzamin pisemny, odbędzie się 15 czerwca 2024. Uwaga: jeśli bardzo dużo osób zadeklaruje swoje uczestnictwo w sesji, egzaminy ustne mogą odbyć się w innym dniu.

Nasza szkoła posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

Nauczyciele języka angielskiego chętnie udzielą pomocy merytorycznej tym, którzy zdecydują się przystąpić do wyżej wymienionych egzaminów, natomiast więcej informacji formalnych znajduje się w linkach:

https://www.cambridgeenglish.org/pl/

http://www.clancity.pl

 

W sesji zamkniętej mogą również wziąć udział zainteresowane osoby spoza naszej szkoły.

Planowana zamknięta sesja egzaminacyjna nie jest jedyną możliwością przystąpienia do wyżej wymienionych egzaminów. Oferujemy również rekrutację na sesje otwarte organizowane według harmonogramu Clan City.

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do pani dr Barbary Leftih.