• 3A Wychowawca: mgr Zofia Jakubowska
    Bańczyk Katarzyna, Bodio Jakub, Bodio Jan, Bór Helena, Czarnecki Maciej, Dudzik Barbara, Gabiga Karol, Gawlik Małgorzata, Gembalczyk Rafał, Herc Dawid, Kloc Jakub, Kłosko Jonatan, Kolbusz Anna, Konsek Paulina, Kosiorowski Maciej, Łuczka Jakub, Machulik Kamil, Nowak Bartosz, Piejak Karol, Pintera Albert, Rusinowski Paweł, Skruch Martyna, Tokarz Aleksandra, Węgrzyk Paweł, Witczak Adam, Wolas Natalia, Wowra Agata, Zieleźny Sonia
  •  3B Wychowawca: mgr Karina Łępicka
    Adamczyk Bartosz, Adamiec Wojciech, Bogusz Agata, Brzoza Bartosz, Ciemała Szymon, Drabiniok Amadeusz, Frączek Szymon, Gorzelnik Piotr, Janik Krzysztof, Kałuziński Ryszard, Konopacka Martyna, Kucza Jan, Kurek Marek, Latacz Agata, Maciończyk Paweł, Manczyk Bartosz, Mika Paweł, Pałka Sandra, Pyszny Rafał, Solik Emilia, Sołtys Artur, Szczotka Ewa, Szumska Paulina, Troszka Bartosz, Wojaczek Paweł, Wójcik Marcin, Wundziński Karol, Żymełka Klaudia
  •  3C Wychowawca: mgr Daria Osińska
    Bieńkowski Wojciech, Bierza Weronika, Blicharski Mikołaj, Chmielewska Jagoda, Ciupek Klaudia, Dubec Monika, Dubińska Natalia, Gabriel Dagmara, Gołąbek Sandra, Grajcke Martyna, Jagieła Weronika, Jóźwiak Dawid, Kalemba Agata, Kowol Julia, Łobodziec Ewelina, Musiolik Paulina, Nawrat Damian, Nowak Agata, Panek Kinga, Rożek Lubomira, Skrzynecka Magdalena, Szreder Julia, Szymura Julia, Tic Martyna, Wieczorek Bartłomiej, Wojaczek Marta, Wysocka Natalia
  •  3D mgr Agnieszka Dudek-Pomykoł
    Czernecka Simona, Droździel Patrycja, Grzegorczyk Daria, Heliosz Monika, Kała Zuzanna, Kruczak Natalia, Kućmierczyk Maciej, Kuliga Karolina, Kuźnik Grzegorz, Malerczyk Aleksandra, Masełek Magdalena, Murzyn Zuzanna, Piontek Aleksandra, Przeliorz Angelika, Sobik Klaudia, Stroka Piotr, Szendzielorz Kamila, Szweda Klara, Trzaskalik Emilia, Tumula Kinga, Tymoszewicz Magdalena, Uszok Natalia, Wieczorek Michał, Wojtas Natalia, Wyleżoł Oliwia, Zawada Agata, Zimonczyk Mariusz
  • 3E mgr Katarzyna Szklanny
    Budnicki Patryk, Gawałek Maciej, Gosiewska Emilia, Heczko Szymon, Jeżewski Gracjan, Kajetaniak Karolina, Kosek Szymon, Kozłowski Jakub, Kuczek Paweł, Liberacki Wojciech, Ojczyk Piotr, Podpłońska Laura, Pokrzywa Katarzyna, Pustelnik Paulina, Rugor Karolina, Rybak Martyna, Siedlaczek Mikołaj, Sowińska Olga, Szaton Jagoda, Szurek Emilia, Szuryn Katarzyna, Śmieja Sebastian, Tajak Zuzanna, Widerska Agnieszka, Zduńczuk Wiktoria, Zdziebczok Karol, Zientek Szymon
  • 3F mgr Katarzyna Nogły
    Drewniok Anna, Durka Oskar, Dygas Daria, Fojcik Kamil, Gabriel Wiktoria, Hadas Maxymilian, Hoła Eliza, Jadczyk Karolina, Jurek Katarzyna, Kaletka Krzysztof, Koczar Marta, Koźlik Andżelika, Kuczek Wiktor, Loks Cindy, Malorna Małgorzata, Matyga Wiktoria, Mental Karol, Roskosz Grażyna, Sochacki Mikołaj, Szendzielorz Patrycja, Sznabel Katarzyna, Uršnik Weronika, Winkler Dominika, Zacher Anna
  • Klasa 3A – wychowawca Grzegorz Łopatka
    Chłodek Sebastian, Demel Patrycja, Górecki Kamil, Grabowska Magdalena, Huda Małgorzata, Janosz Paweł, Jeżewska Bibianna, Kalemba Szymon, Kalwarczyk Patrycja, Kieś Dawid, Kluger Paulina, Kłyk DawidKoleczko Katarzyna, Kolondra Jagoda, Kondys Piotr, Kordas Kacper, Krasucki Grzegorz, Kuczera Marta, Kunecka Zuzanna, Mikołajec Bartosz, Nitoń Marcin, Nosiadek Weronika, Pawłowski Adam, Piontek Marta, Skupień Dominika, Sosna Marcin, Sosna Paweł, Symoszyn Michał, Wącirz Aleksandra, Wątroba Krzysztof, Zich Andrzej
  •  Klasa 3B – wychowawca Ewa Tokarz
    Chadaj Dawid, Chorowski Monika, Ciszewski Dawid, Hanak Patrycja, Kamińska Marta, Klimek Monika, Kubala Beata, Machulik Barbara, Małuch Magdalena, Marciniak Cezary, Mazur Aleksy, Mazur Anna, Michalski Daniel, Mruzek Stanisław, Muszyński Cezary, Nowak Kamil, |Ostrowski Artur, Pander Karol, Paprotny Grzegorz, Pelc Jakub, Pierchała Artur, Simon Benjamin, Słomka Karolina, Sobala Anna, Sobik Klaudia, Socha Kamil, Szweda Bartosz, Trzaskalik Małgorzata, Tytko Wojciech, Wilczek Monika
  •  Klasa 3C – wychowawca Barbara Polok
    Achtelik Kinga, Anderska Agnieszka, Buszta Agnieszka, Dzień Izabela, Fuchs Zofia, Jainta Karolina, Jawór Natalia, Juda Wiktoria, Kieler Weronika, Kolon Agnieszka, Krycińska Anna, Kubica Kacper, Kwiaton Anna, Kwiatoń Wiktor, Lazar Jakub, Lubszczyk Sonia, Marek Marcin, Marek Martyna, Marszołek Natalia, Michno Grzegorz, Michuta Jonathan, Okula Michał, Pydych Jarosław, Skupin Magdalena, Smołka Julia, Syty Nikola, Szalony Klaudia, Wąsiewicz Dominika, Wiaterek Natalia, Wowra Klaudia, Zientek Zuzanna, Żarnowski Dawid
  •  Klasa 3D – wychowawca Ewelina Maj
    Bańdur Agnieszka, Boczek Zuzanna, Bulenda Aleksandra, Bywalec Anna, Chlubek Anna, Dzierżawa Anna, Froehlich Anna, Gawlik Beata, Głosz Dorota, Grudzień Kacper, Grzegorzczyk Alicja, Herdzina Sebastian, Kamińska Alicja, Kazimierczak Filip, Kiwic Łucja, Kozaczko Szymon, Landkocz Paulina, , Langer WeronikaMachulec Wojciech, Marcol Piotr, Marczak Justyna, Mila Martyna, Miłowski Jakub, Riemel Julia, Sierny Michał, Stepień Jan, Sura Ewelina, Teliżyn Marta, Tkocz Aleksander, Wieczerek Karolina, Wieczorek Iga, Wystemp Agata
  •  Klasa 3E – wychowawca Sławomir Targosz
    Appel Dawid, Barczyk Monika, Buryn Krzysztof, Depta Łukasz, Domin Katarzyna, Frankowska Paulina, Golik Maciej, Jabrzyk Sandra, Janyga Dominik, Kiełkowski Adam, Klimek Krzysztof, Moczygemba Magdalena, Nokielska Marta, Olszewski Jonasz, Olszowski Michał, Osóbka Paulina, Papla Przemysław, Pomykała Martyna, Porała Katarzyna, Skupień Fabian, Sławik Natalia, Sobczak Jan, Student Wojciech, Surowiec Szymon, Swinka Dorota, Śmietana Paweł, Tomiło Daniel, Uliasz Mikołaj, Urbanek Mateusz, Walkowicz Michał, Wita Klaudia
  •  Klasa 3F – wychowawca Joanna Kondys
    Bednarczyk Artur, Belkhayat Paweł, Fydrych Paulina, Goik Martyna, Henzel Natalia, Jakubowska Aleksandra, Konsek Justyna, Kowalski Karol, Królewicz Larisa, Łazicka Weronika, Makowiecki Igor, Mazur Sebastian, Modzelewski Bartosz ,Osiak Julia, Pawlas Grzegorz, Podolak Paulina, Radecka Martyna, Ryba Natalia, Sawoszczuk Michał, Sienica Natalia, Steblok Wiktoria, Szulik Rafał, Szymiczek Katarzyna ,Tomko Maciej, Wolny Dorota
2018
  • 3A Wychowawca: mgr Zofia Jakubowska
    Bańczyk Katarzyna, Bodio Jakub, Bodio Jan, Bór Helena, Czarnecki Maciej, Dudzik Barbara, Gabiga Karol, Gawlik Małgorzata, Gembalczyk Rafał, Herc Dawid, Kloc Jakub, Kłosko Jonatan, Kolbusz Anna, Konsek Paulina, Kosiorowski Maciej, Łuczka Jakub, Machulik Kamil, Nowak Bartosz, Piejak Karol, Pintera Albert, Rusinowski Paweł, Skruch Martyna, Tokarz Aleksandra, Węgrzyk Paweł, Witczak Adam, Wolas Natalia, Wowra Agata, Zieleźny Sonia
  •  3B Wychowawca: mgr Karina Łępicka
    Adamczyk Bartosz, Adamiec Wojciech, Bogusz Agata, Brzoza Bartosz, Ciemała Szymon, Drabiniok Amadeusz, Frączek Szymon, Gorzelnik Piotr, Janik Krzysztof, Kałuziński Ryszard, Konopacka Martyna, Kucza Jan, Kurek Marek, Latacz Agata, Maciończyk Paweł, Manczyk Bartosz, Mika Paweł, Pałka Sandra, Pyszny Rafał, Solik Emilia, Sołtys Artur, Szczotka Ewa, Szumska Paulina, Troszka Bartosz, Wojaczek Paweł, Wójcik Marcin, Wundziński Karol, Żymełka Klaudia
  •  3C Wychowawca: mgr Daria Osińska
    Bieńkowski Wojciech, Bierza Weronika, Blicharski Mikołaj, Chmielewska Jagoda, Ciupek Klaudia, Dubec Monika, Dubińska Natalia, Gabriel Dagmara, Gołąbek Sandra, Grajcke Martyna, Jagieła Weronika, Jóźwiak Dawid, Kalemba Agata, Kowol Julia, Łobodziec Ewelina, Musiolik Paulina, Nawrat Damian, Nowak Agata, Panek Kinga, Rożek Lubomira, Skrzynecka Magdalena, Szreder Julia, Szymura Julia, Tic Martyna, Wieczorek Bartłomiej, Wojaczek Marta, Wysocka Natalia
  •  3D mgr Agnieszka Dudek-Pomykoł
    Czernecka Simona, Droździel Patrycja, Grzegorczyk Daria, Heliosz Monika, Kała Zuzanna, Kruczak Natalia, Kućmierczyk Maciej, Kuliga Karolina, Kuźnik Grzegorz, Malerczyk Aleksandra, Masełek Magdalena, Murzyn Zuzanna, Piontek Aleksandra, Przeliorz Angelika, Sobik Klaudia, Stroka Piotr, Szendzielorz Kamila, Szweda Klara, Trzaskalik Emilia, Tumula Kinga, Tymoszewicz Magdalena, Uszok Natalia, Wieczorek Michał, Wojtas Natalia, Wyleżoł Oliwia, Zawada Agata, Zimonczyk Mariusz
  • 3E mgr Katarzyna Szklanny
    Budnicki Patryk, Gawałek Maciej, Gosiewska Emilia, Heczko Szymon, Jeżewski Gracjan, Kajetaniak Karolina, Kosek Szymon, Kozłowski Jakub, Kuczek Paweł, Liberacki Wojciech, Ojczyk Piotr, Podpłońska Laura, Pokrzywa Katarzyna, Pustelnik Paulina, Rugor Karolina, Rybak Martyna, Siedlaczek Mikołaj, Sowińska Olga, Szaton Jagoda, Szurek Emilia, Szuryn Katarzyna, Śmieja Sebastian, Tajak Zuzanna, Widerska Agnieszka, Zduńczuk Wiktoria, Zdziebczok Karol, Zientek Szymon
  • 3F mgr Katarzyna Nogły
    Drewniok Anna, Durka Oskar, Dygas Daria, Fojcik Kamil, Gabriel Wiktoria, Hadas Maxymilian, Hoła Eliza, Jadczyk Karolina, Jurek Katarzyna, Kaletka Krzysztof, Koczar Marta, Koźlik Andżelika, Kuczek Wiktor, Loks Cindy, Malorna Małgorzata, Matyga Wiktoria, Mental Karol, Roskosz Grażyna, Sochacki Mikołaj, Szendzielorz Patrycja, Sznabel Katarzyna, Uršnik Weronika, Winkler Dominika, Zacher Anna
2017
  • Klasa 3A – wychowawca Grzegorz Łopatka
    Chłodek Sebastian, Demel Patrycja, Górecki Kamil, Grabowska Magdalena, Huda Małgorzata, Janosz Paweł, Jeżewska Bibianna, Kalemba Szymon, Kalwarczyk Patrycja, Kieś Dawid, Kluger Paulina, Kłyk DawidKoleczko Katarzyna, Kolondra Jagoda, Kondys Piotr, Kordas Kacper, Krasucki Grzegorz, Kuczera Marta, Kunecka Zuzanna, Mikołajec Bartosz, Nitoń Marcin, Nosiadek Weronika, Pawłowski Adam, Piontek Marta, Skupień Dominika, Sosna Marcin, Sosna Paweł, Symoszyn Michał, Wącirz Aleksandra, Wątroba Krzysztof, Zich Andrzej
  •  Klasa 3B – wychowawca Ewa Tokarz
    Chadaj Dawid, Chorowski Monika, Ciszewski Dawid, Hanak Patrycja, Kamińska Marta, Klimek Monika, Kubala Beata, Machulik Barbara, Małuch Magdalena, Marciniak Cezary, Mazur Aleksy, Mazur Anna, Michalski Daniel, Mruzek Stanisław, Muszyński Cezary, Nowak Kamil, |Ostrowski Artur, Pander Karol, Paprotny Grzegorz, Pelc Jakub, Pierchała Artur, Simon Benjamin, Słomka Karolina, Sobala Anna, Sobik Klaudia, Socha Kamil, Szweda Bartosz, Trzaskalik Małgorzata, Tytko Wojciech, Wilczek Monika
  •  Klasa 3C – wychowawca Barbara Polok
    Achtelik Kinga, Anderska Agnieszka, Buszta Agnieszka, Dzień Izabela, Fuchs Zofia, Jainta Karolina, Jawór Natalia, Juda Wiktoria, Kieler Weronika, Kolon Agnieszka, Krycińska Anna, Kubica Kacper, Kwiaton Anna, Kwiatoń Wiktor, Lazar Jakub, Lubszczyk Sonia, Marek Marcin, Marek Martyna, Marszołek Natalia, Michno Grzegorz, Michuta Jonathan, Okula Michał, Pydych Jarosław, Skupin Magdalena, Smołka Julia, Syty Nikola, Szalony Klaudia, Wąsiewicz Dominika, Wiaterek Natalia, Wowra Klaudia, Zientek Zuzanna, Żarnowski Dawid
  •  Klasa 3D – wychowawca Ewelina Maj
    Bańdur Agnieszka, Boczek Zuzanna, Bulenda Aleksandra, Bywalec Anna, Chlubek Anna, Dzierżawa Anna, Froehlich Anna, Gawlik Beata, Głosz Dorota, Grudzień Kacper, Grzegorzczyk Alicja, Herdzina Sebastian, Kamińska Alicja, Kazimierczak Filip, Kiwic Łucja, Kozaczko Szymon, Landkocz Paulina, , Langer WeronikaMachulec Wojciech, Marcol Piotr, Marczak Justyna, Mila Martyna, Miłowski Jakub, Riemel Julia, Sierny Michał, Stepień Jan, Sura Ewelina, Teliżyn Marta, Tkocz Aleksander, Wieczerek Karolina, Wieczorek Iga, Wystemp Agata
  •  Klasa 3E – wychowawca Sławomir Targosz
    Appel Dawid, Barczyk Monika, Buryn Krzysztof, Depta Łukasz, Domin Katarzyna, Frankowska Paulina, Golik Maciej, Jabrzyk Sandra, Janyga Dominik, Kiełkowski Adam, Klimek Krzysztof, Moczygemba Magdalena, Nokielska Marta, Olszewski Jonasz, Olszowski Michał, Osóbka Paulina, Papla Przemysław, Pomykała Martyna, Porała Katarzyna, Skupień Fabian, Sławik Natalia, Sobczak Jan, Student Wojciech, Surowiec Szymon, Swinka Dorota, Śmietana Paweł, Tomiło Daniel, Uliasz Mikołaj, Urbanek Mateusz, Walkowicz Michał, Wita Klaudia
  •  Klasa 3F – wychowawca Joanna Kondys
    Bednarczyk Artur, Belkhayat Paweł, Fydrych Paulina, Goik Martyna, Henzel Natalia, Jakubowska Aleksandra, Konsek Justyna, Kowalski Karol, Królewicz Larisa, Łazicka Weronika, Makowiecki Igor, Mazur Sebastian, Modzelewski Bartosz ,Osiak Julia, Pawlas Grzegorz, Podolak Paulina, Radecka Martyna, Ryba Natalia, Sawoszczuk Michał, Sienica Natalia, Steblok Wiktoria, Szulik Rafał, Szymiczek Katarzyna ,Tomko Maciej, Wolny Dorota
1951-2016