Mateusz został reprezentatem Polski na XXII Międzynarodową Olimpiadę Geograficzną!!!
Dobrych wieści nie brakuje!!! Z niesamowitą dumą zawiadamiamy, iż Mateusz Stawarz, który w kwietniu został zwycięzcą 52. Olimpiady Geograficznej, otrzymał powołanie Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej do reprezentacji Polski na XXII Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej oraz na XII Bałtyckiej Olimpiadzie Geograficznej. Olimpiada Bałtycka odbędzie się już 26-30 czerwca, zaś Olimpiada Międzynarodowa będzie miała miejsce 11-17 sierpnia 2026r.…







