Nasze koszykarki VI drużyną w Polsce!!!
Pierwszego i drugiego czerwca w Nowym Sączu odbył się ogólnopolski finał szkół ponadpodstawowych w koszykówce 3×3 dziewcząt. Nasze dziewczyny rywalizowały najpierw w fazie grupowej, potem w ćwiećfinale i meczu końcowym, po którym uplasowaliśmy się na szóstym miejscu w Polsce, co jest bardzo dużym osiągnięciem i wielkim sukcesem. Dziewczyny wykazały się niesamowitym zaangażowaniem, wkładając w każdym…








