Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Absolwenci
Absolwenci - roczniki 2011-2016 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 2011
    III A wychowawca: Jolanta Mańka
    Adamczyk Anna, Badylak Agnieszka, Bochenek Aneta, Brachman Magdalena, Domański Marcin, Dudzińska Agnieszka, Gocłowska Aneta, Grzbiela Mateusz, Hajduk Marcin, Hałas Martin, Kania Natalia, Kojzar Magdalena, Kolorz Alicja, Lach Arkadiusz, Michna Patrycja, Nalepa Dawid, Oślizło Krzysztof, Pożeg Maciej, Sadło Iwona,Sekulski Maciej, Skrzypiec Marcin, Stronczek Izabela, Swaczyna Sebastian, Sywak Piotr, Szczot Sara, Tkocz Patrycja, Uherek Wojciech, Wawoczny Piotr, Węgrzyk Jakub, Wilczok Anna, Wojaczek Judyta, Wypych Dorota

    III B wychowawca: Grzegorz Łopatka
    Ćmok Robert, Depta Tomasz, Gajda Martyna, Kondys Paweł, Konsek Katarzyna, Kordas Jan, Korduła Łukasz, Kowalczyk Jakub, Kramża Marcin, Kubica Szymon, Lasota Grzegorz, Łaska Sandra, Malerczyk Maciej, Małek Dominik, Michalski Przemysław, Nachowska Anna, Oleś Sebastian, Oleś Wojciech, Olszowy Paulina, Paniczek Michał, Piecha Maria, Piszczan Paulina, Płachetka Stanisław, Podeszwa Krzysztof, Rduch Mateusz, Rycman Aleksander, Ryszka Anna, Sobczak Maciej, Sodzawiczny Sandra, Sperka Piotr, Starczewska Katarzyna, Strzelecki Marcin, Szpot Artur, Wojaczek Piotr

Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 2001-2010 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 2001

    IVA Wychowawca: mgr Karina Szewczyk

    Adamczyk Szymon, Bezuch Monika, Białek Agnieszka , Biernat Wojciech, Bródka Krzysztof, Cwalina Zbigniew, Demel Szymon, Fojcik Magdalena, Gruchel Anna, Jarka Dawid, Kiliszowska Paulina, Kozik Magdalena, Kucza Tomasz, Kudla Edyta, Kulczycka Pola, Lach Katarzyna, Lach Stanisław, Malina Sabina, Maszczyk Wojciech, Mietła Magdalena, Noster Izabela, Oleś Daniela, Olszar Barbara, Ośliźlok Wojciech, Popek Karolina, Popek Patrycja, Nowakowski Piotr, Rurański Dawid, Sobik Kinga, Soroka Katarzyna, Szaboń Katarzyna, Szulik Adrian, Śmiłowski Jacek, Tum Wojciech, Mroczkowski Filip, Zieliński Maciej, Żołnierz Szczepan

    IVB Wychowawca: mgr Kornelia Kłos
    Barczuk Michał, Bukowiecka Magdalena, Bulenda Adam, Damek Anna , Danecki Aleksander, Dobosz Piort, Dudek Barbara, GwóĄdź Małgorzata , Jankowski Maciej, Kocztorz Michał, Kohut Łukasz, Kopocz Karolina , Kostrzak Agnieszka, Kremeź Daria, Lenert Agnieszka, Lewandowska Jagoda, Malinowska Agnieszka, Markiewak Ewa, Musielak Agnieszka, Olczak Łukasz, Otremba Łukasz, Pierchała Monika, Pikus Agnieszka, Pyka Wojciech, Sałabun Dominika, Smolnik Mateusz, Surman Barbara, Swoboda Anna, Szewc Łukasz, Szydło Anna, Świeży Jan, Wiśniewski Adrian, Zimoń Mirosława, Zwoliński Łukasz

Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 1991-2000 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 1991

    IVA Wychowawca: mgr Marian Groborz

    Albin Agnieszka, Babilas Beata,Banach Aleksandra,Bochenek Ewa, Chacia Katarzyna,Czech Izabela,Doleżych Katarzyna,Dziuba Joanna, Grzybek Sylwia, Klimska Beata, Kulawik Maria, Kuśka Hanna, Lubszczyk Katarzyna, Łanucha Urszula, Marcol Barbara, Mokry Anna, Naczyńska Joanna, Nuzikowska Katarzyna, Pisarek Magdalena, Podoluk Małgorzata, Puzon Monika, Ratka Ewa, Reinhard Alina, Ruchała Katarzyna, Rugor Bibianna, Tomkowiak Joanna, Woźniczka Wioletta, Rajnhold Izabella

    IVB Wychowawca: mgr Maria Malinowska

    Adamiec Piotr, Berger Barbara, Bernacki Dariusz, Brachman Ewa, Bywalec Urszula, Cempel Witold,Filipkowska Bożena, Garlak Adam, Gęgotek Mariusz, Golec Maciej, Grzonka Alicja,Helios Adam, Hodor Jerzy, Jamicki Michał, Kajzerek Agnieszka, Karczewska Magdalena, Kłosok Sebastian, Konopka Krzysztof, Kowalczyk Wojciech, Manderla Aleksander, Mańka Adam, Pluta Magdalena, Pluta Rafał, Pośpiech Witold,Seweryn Grzegorz, Szymczak Konrad, Tyrała Magdalena, Wereszczak Jolanta, Wiszniowski Wojciech, Wojda Anna, Zborowska Monika
Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 1981-1990 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 1981

    IVA Wychowawca: mgr Ewa Nowak

    Czenczek Celina, Gałuszka Krystyna, Gojny Danuta, Graca Alina, Hajduk Aleksandra, Han Danuta, Kowalski Jerzy, Krawczyk Michalina, Kurpanik Leszek, Kużniok Irena, Kwiatkowska Danuta, Lach Ewa, Malejka Sylwia, Matysiak Salomea, Mrowiec Karina, Nikel Joanna, Piecowska Ewa, Poborczyk Ewa, Pychyńska Gabriela, Rojek Ewa, Rybarz Małgorzata, Sędera Iwona, Sitarska Alina, Staneczko Grażyna, Szymczak Wojciech,ZieleĄny Ewa,

    IVB Wychowawca: mgr Celina Kufieta
    Bańka Maria, Benedik Bogdan, Biełka Joanna, Blazel Bogdan, Buchalik Zenon, Buszka Irena, Dziedzic Wojciech, Hrapiec Iwona, Jendrejek Damian, Kluczniok Izabela, Kojzar Jerzy, Kołek Jarosław, Konsek Gabriela, Koterwa Małgorzata, Lerch Mariola, Łukoszczyk Katarzyna, Michalik Tomasz, Motyka Ilona, Muras Krzysztof, Mucke Lesława, Niedziela Ewa, Psiuk Leszek, Pyl Barbara, Riemel Adam, Smołka Bogdan, Sobkiewicz Hanna, Stajniak Lucyna, Stawarz Krzysztof, Szebeszczyk Piotr, Szewczyk Mariusz, Tomas Ilona, Wantulok Dariusz, Wrzoł Agata
Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 1971-1980 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 1971

    IV A Wychowawca: mgr Aleksandra Zubik
    Abrachamczyk Ewa, Adamczyk Tomasz, Brachman Iwona, Brzoskiewicz Jadwiga, Buchalik Gabriel, Burzan Aurelia, Czardybon Aurelia, Górak Halina, Gruszka Bożena, Janecka Zyta, Hallatsch Bożena, Konieczna Krystyna, Konsek Akadiusz, Kotyrba Zdzisława, Kroker Danuta, Kubasa Janina, Kubera Andrzej, Kucharczyk Bożena, Kula Ewa, Matysiak Anna, Mitko Michalina, Nokielska Bernadeta, Oczkowska Barbara, Palica Michał, Papaj Celina, Paszek Benedykt, Rybacka Jadwiga, Seeman Ewa, Seeman Krystyna, Siejna Barbara, Sierny Tadeusz, Siwica Jerzy, Skowron Danuta, Strarz Maria, Szczot Iwona, Szylderowicz Maria, Szyma Krystian, Szymik Janina, ZieleĄny Stanisław, Żog Edmund

    IV B Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Bezeg Jolanta, Bober Bernadeta, Burda Krystyna, Doleżych Bogdan, Falkiewicz Zdzisław, Galus Felicja, Hejnar Leszek, Henzel Halina, Kasza Irena, Kermel Ewa, Kozioł Lidia, Krasa Andrzej, Kubasik Stefan, Kuna Mirosław, Kurpanik Jolanta, Kurzeja Elżbieta, Kurzela Gabriela, LaPourbe Elżbieta, Listewnik Wiesława, Makosz Józef, Mańczyk Weronika, Moryc Łucja, Musioł Irena, Olbrycht Jan, Pachowicz Urszula, Piecko Sylwia, Pierchała Aniela, PiniorAndrzej, Pisarska Teresa, Plutowska Zuzanna, Siwczyk Aleksandra, Skubis Jacek, Sobik Zbigniew, Sołtna Stanisława, Szymik Janusz, Śmigielski Michał, Śpiewok Celina, Świtała Urszula, Wąs Kornelia, Wesołowska Aleksandra
Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 1961-1970 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
 
  • 1961

    XI A Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Cyran Gertruda, Dzierżenga Krystyna, Fojcik Eugenia, Głowacka Eugenia, Gojny Róża, Heimroth Ariana, Hoła Małgorzata, Kaczmarczyk Rita, Koterla Anna, Konkol Alicja, Kożdoń Irena, Krypczyk Maria, Łobodzińska Jerzyna, Otlik Cecylia, Panek Barbara, Podlodowska Maria, Pukowiec Urszula, Rocznik Genowefa, Siąkała Aleksandra, Stokłosa Grażyna, Świerszczyna Sonia.

    XI B Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska
    Adamczyk Barbara, Amalio Eryka, Binias Urszula, Chlubek Gerda, Goriwoda Krystyna, Heflik Gizela, Holona Edyta, Holona Róża, Knichalla Heidemaria, Kopeć Irena, Kulas Irena, Mańczyk Halina, Maroszek Juta, Mrowiec Urszula, Mura Gertruda, Nowakowska Urszula, Ogierman Róża, Pruszkowska Irena, Regeta Wanda, Skoczowska Urszula, Smuda Renata, Smycz Alfreda, Studencka Maria, Szala Iriganda, Szolc Edeltrauda, Woryna Erna, Zientek Elżbieta.
Czytaj całość
 
Absolwenci - roczniki 1951-1960 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  •  1951
    XI A Wychowawca: Irena Kozak
    Aleks Krystyna, Bogucka Magdalena, Brzoza Helena, Dziwoki Eleonora, Faber Krystyna, Franek Helena, Galińska Ewa, Kurzydem Janina, Lisiecka Barbara, Machej Eugenia, Mende Iwona, Michalik Dorota, Michalska Anna, Mucha Emilia, Nikel Felicyta, Pełeszok Danuta, Polnik Anna, Skaba Danuta, Wieczorek Danuta, Woźnica Gertruda

    XI B Wychowawca: mgr Józef Matys
    Cząstka Danuta, Dudacy Felicyta, Eilmes Jadwiga, Glenc Gabriela, Jackowska Krystyna, Januszewska Ewa, Jaros Danuta, Jasica Halina, Kukla Teresa, Major Zofia, Mikieta Stefania, Milinska Stefania, Musioł Olga, Nowak Urszula, Płaczek Halina, Rosiak Regina, Skulina Lidia, Suchon Lidia, Wieczorek Róża, WoĄniak Halina, Kędzior Krystyna

Czytaj całość
 

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?