Mistrzostwa Polski w pierwszej pomocy przedmedycznej
20 marca uczniowie naszej szkoły w składzie Filip Machulec, Jakub Prochasek, Antonina Parzych, Marcelina Kiljan oraz rezerwowy Bartosz Gołąbek wzięli udział w 4. Mistrzostwach Polski Pierwszej Pomocy dla Szkół Ponadpodstawowych Podbeskidzie 2026 organizowanych przez Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu w Bielsku-Białej. W rywalizacji wzięło udział 107 szkół z całego kraju. Nasi uczniowie zajęli ostatecznie 32…







