Gala podsumowująca projekt „Transformersi w szkołach – edukacja na rzecz zielonej transformacji i zachowania kultury górniczej w regionie”
W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w gali podsumowującej projekt „Transformersi w szkołach”, w którym braliśmy udział od 2024 roku. W ramach projektu realizowaliśmy zajęcia stacjonarne oraz warsztaty wyjazdowe prowadzone przez pracowników naukowych Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowo, czterech uczniów naszej szkoły zostało objętych indywidualnym tutoringiem wybranych pracowników naukowych UŚ. Była to dla nas niesamowita okazja, aby zapoznać się…







