Sukces w ogólnopolskim konkursie o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej
W dniu 14 kwietnia 2026 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej. Z radością i dumą informujemy, że dwóch naszych uczniów Mateusz Puc i Michał Kijas uzyskało tytuł laureata pierwszego stopnia. Mateusz, który jest uczniem klasy pierwszej o profilu matematyczno – fizyczno – angielskim, wykazał się wiedzą…








