Pierwszego i drugiego czerwca w Nowym Sączu odbył się ogólnopolski finał szkół ponadpodstawowych w koszykówce 3×3 dziewcząt. Nasze dziewczyny rywalizowały najpierw w fazie grupowej, potem w ćwiećfinale i meczu końcowym, po którym uplasowaliśmy się na szóstym miejscu w Polsce, co jest bardzo dużym osiągnięciem i wielkim sukcesem. Dziewczyny wykazały się niesamowitym zaangażowaniem, wkładając w każdym mecz serce i ogromny wysiłek, aby stoczyć zacięte do ostatnich sekund mecze. Szkołę reprezentowały: Milena Raudner, Aleksandra Pieńkosz, Marta Troszka oraz Natalia Tomko. Dziewczyny – jesteśmy z Was niesamowicie dumni!!


Tekst oraz zdjęcia: Arkadiusz Kulpok







