W ostatnią sobotę miłośnicy gór podążyli za Pana Sławomirem Targoszem na Babią Górę – najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego. Wszyskie „targoszówki” przyciągają wielu chętnych – i tym razem nie było inaczej! Zapraszamy do krótkiej fotorelacji:) Serdecznie dziękujemy zespołowi nauczycieli i pracowników szkoły, którzy towarzyszyli naszym uczniom w odkrywaniu piękna gór!


Zdjęcia: Agnieszka Dudek-Pomykoł oraz Julia Szymborska







