W piątek Jakub Prochasek z klasy Id w bibliotece szkolnej opowiedział na spotkaniu na długiej przerwie o swojej pasji i przygodzie z nurkowaniem i o podwodnym fotografowaniu. To fascynujące docierać tam, gdzie światło zanika. Przypominamy – cały czas można w bibliotece podziwiać wystawę fotografii podwodnego świata. Serdecznie zapraszamy:))


Tekst oraz zdjęcia: Katarzyna Talarek







