Już po raz czwarty braliśmy udział w Rybnickim Festiwalu Nauki, który tym razem odbył się na terenie rybnickiego Kampusu. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze umiejętności chemiczne uczniom rybnickich szkół podstawowych. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji:)





Tekst: M. Kowalczyk-Bobrek/ Zdjęcia: M. Kowalczyk-Bobrek, N. Kruczak







