W środę 20 maja w hali sportowej w Rybniku Boguszowicach odbył się miejski finał w rozgrywkach koszykówki 3×3 dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała zarówno męska, jak i żeńska drużyna. Chłopcy po zaciętych meczach zajęli ostatecznie V miejsce w naszym mieście, a dziewczęta okazały się bezkonkurencyjne i zajęły I miejsce.
Skład męskiej reprezentacji był następujący: Claudio Boca, Dawid Rener, Dorian Juszczyk oraz Dominik Mandrysz. Żeńską reprezentację tworzyły: Milena Raudner, Aleksandra Pieńkosz, Marta Troszka oraz Natalia Tomko.
Wszystkim uczestnikom i uczestniczkom turnieju gratulujemy osiągniętych wyników!!!



Tekst oraz zdjęcia: Arkadiusz Kulpok







