W ramach projektu „Zielony dziedziniec” poprosiliśmy o współpracę przedstawicielkę Nadleśnictwa Rybnik, Panią Paulinę Sobczuk, której przekazaliśmy część stworzonych przez nas domków dla owadów. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie się w inicjatywę „Zielony dziedziniec”!
Inicjatywa „Zielony dziedziniec” jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji).

Zdjęcie: Agnieszka Dudek-Pomykoł








