Miło nam poinformować, iż konkursy w ramach projektu „Zielony dziedziniec” zostały rozstrzygnięte! Zwycięzcą konkursu na najciekawszą roślinę zewnętrzną została klasa 3b. Ich sadzonka pigwowca o imieniu „Lewcuś” wzbudziła największe zainteresowanie komisji konkursowej. Zwycięzcą konkursu na najlepszy domek dla owadów została klasa 2b. Zwycięzcom gratulujemy! Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za włączenie się do wspólnej zabawy i współtworzenie naszego szkolnego dziedzińca. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w obu kategoriach:)




Inicjatywa „Zielony dziedziniec” jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji).
Zdjęcia: Agnieszka Dudek-Pomykoł








