Z dumą informujemy, że nasza uczennica, Zosia Berger z klasy 2d, odniosła znaczący sukces artystyczny, zdobywając wyróżnienie w finale X Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Wolności.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – do tegorocznej edycji wpłynęło ponad 240 zgłoszeń z całej Polski. Zosia znalazła się w elitarnym gronie 30 finalistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas przesłuchań finałowych.
Nasza reprezentantka zachwyciła jury interpretacją niezwykle wymagającego i emocjonalnego utworu pt. „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom artystyczny tegorocznego festiwalu, wyróżnienie dla Zosi jest dowodem na jej niezwykły talent, muzyczną dojrzałość oraz ciężką pracę.
Serdecznie gratulujemy Zosi oraz opiekunom artystycznym i życzymy kolejnych sukcesów na ogólnopolskich scenach!
Zdjęcie: Monika Berger







