Z radością Informujemy, iż uczennica nasze szkoły Urszula Szkołda zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich Górnośląskiego finału X Memoriału Urszuli Marciniak, zaś Marta Dybała zajęła miejsce 4. Obu uczestniczkom życzymy dalszych sukcesów w łamaniu kolejnych łamigłówek.
Kategorie: Aktualności, Informatyka






