Dzień Niepodległości – 11.11.2025
W dniu dzisiejszym w auli szkoły odbyła się akademia z okazji Dnia Niepodległości. Głównym elementem akademii było przedstawienie teatralne, które przybliżyło wszystkim obecnym ów jakże ważny moment odzyskiwania niepodległości przez nasz kraj. Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Palińskiej za trud włożony w przygotowanie przedstawienia. Kolejne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich uczestników dzisiejszego wydarzenia, którzy ujęli nas…







