Dziś odbyła się szkolna wycieczka narciarska do Istebnej. Istniały obawy, iż zabraknie śniegu, ale mieliśmy szczęście i skorzystaliśmy jeszcze z naśnieżonych stoków. Jak widać na zdjęciach, dobre humory nas nie opuszczały. Czekamy na powtórkę w następnym roku:)
Kategorie: Aktualności, Bez kategorii, wycieczki szkolne 2022/2023, Wyjazdy Krajowe







