Absolwenci - roczniki 1981-1990
  • 1981

    IVA Wychowawca: mgr Ewa Nowak

    Czenczek Celina, Gałuszka Krystyna, Gojny Danuta, Graca Alina, Hajduk Aleksandra, Han Danuta, Kowalski Jerzy, Krawczyk Michalina, Kurpanik Leszek, Kużniok Irena, Kwiatkowska Danuta, Lach Ewa, Malejka Sylwia, Matysiak Salomea, Mrowiec Karina, Nikel Joanna, Piecowska Ewa, Poborczyk Ewa, Pychyńska Gabriela, Rojek Ewa, Rybarz Małgorzata, Sędera Iwona, Sitarska Alina, Staneczko Grażyna, Szymczak Wojciech,ZieleĄny Ewa,

    IVB Wychowawca: mgr Celina Kufieta
    Bańka Maria, Benedik Bogdan, Biełka Joanna, Blazel Bogdan, Buchalik Zenon, Buszka Irena, Dziedzic Wojciech, Hrapiec Iwona, Jendrejek Damian, Kluczniok Izabela, Kojzar Jerzy, Kołek Jarosław, Konsek Gabriela, Koterwa Małgorzata, Lerch Mariola, Łukoszczyk Katarzyna, Michalik Tomasz, Motyka Ilona, Muras Krzysztof, Mucke Lesława, Niedziela Ewa, Psiuk Leszek, Pyl Barbara, Riemel Adam, Smołka Bogdan, Sobkiewicz Hanna, Stajniak Lucyna, Stawarz Krzysztof, Szebeszczyk Piotr, Szewczyk Mariusz, Tomas Ilona, Wantulok Dariusz, Wrzoł Agata
 

  • IVC Wychowawca: mgr Anna Wilk
    Bartkowiak Henryk, Bartoszek Grzegorz, Feliks Jacek, Gryla Iwona, Gryszka Mirosława, Hanak Jolanta, Holeczek Gabriela, Huda Piotr, Jakubiak Wiesław, Jankowski Jarosław, Karwot Janusz, Kędzior Urszula, Kostosz Leszek, Kudla Bogusław, Leśko Gabriela, Magolan Joanna, Mikołajec Kazimierz, Minkus Justyna, Oleś Joanna, Pompa Krystian, Rąba Danuta, Rybka Alina, Salomon Henryk, Sierna Barbara, Słupik Ewa, Suchan Aleksander, Szczyra Barbara, Wałach Małgorzata, Wasiak Piotr, Wesołek Ruta, Wieczorek Grzegorz, Zientek Barbara, Zmarzły Mirosława

    IVD Wychowawca: mgr Kornelia Huczała
    DrzęĄla Marek, Frelich Marian, Hajduk Jan, Holona Marek, Hołek Adam, Jaszek Zbigniew, Kurletko Krzysztof, Lubszczyk Franciszek, Peterek Marek, Piecha Krzysztof, Ryszka Witold, Sybastian Ryszard, Skupień Stanisław, Tkocz Mirosław, Żeglin Ryszard, Dobrzaniecka Małgorzata, Drobna Urszula, Furman Dorota, Henek Maria, Jabłonka Jolanta, Kołodziej Wiesława, Laska Halina, Liszka Henryk, Madaj Ewa, Miśkiewicz Ilona, Muras Jolanta, Pawlas Zofia, Piewczyk Dorota, Pluta Mariola, Podleśna Mariola, Reclik Barbara,

    IVE Wychowawca: mgr Antoni Ratka
    Bąk Krzysztof, Bieńkowski Mirosław, Buchta Wojciech, Buczek Jolanta, Chlebicka Małgorzata, Czarna Bożena, Fajkis Grażyna, Franosz Barbara, Gamoń Aleksander, Gojny Grzegorz, Jakowuk Irena, Kirmel Zbigniew, Knesz Ewa, Kowalska Danuta, Kurpanik Joanna, Linder Andrzej, Lubos Izabela, Lubszczyk Marek, Łukoszek Jacek, Malina Ilona, Michalska Maria, Oziabło Mirosława, Szymański Tadeusz, Tkaczyk Alina, Trybuś Stefania, Wieczorek Barbara, Wysocka Bożena

    IVF Wychowawca: mgr Ruta Kula
    Bartoszewicz Lilla, Białas Iwona, Blazy Iwona, Cisowska Gabriela, Fuchs Renata, Gołka Urszula, Gomolewska Ewa, Grzomba Ewa, Kopka Blandyna, Kulik Joanna, Kurczok Henryka, Łunarzewska Grażyna, Pałka Ilona, Piewczyk Bernadeta, Piwowarczyk Małgorzata, Przeliorz Grażyna, Rachubnik Grażyna, Rogowska Bogusława, Rymut Teresa, Skorupa Dagmara, Sokołowska Krystyna, Szawerna Teresa, Szulik Maria, Talik Barbara, Wawrzyńczyk Gabriela, Wieczorek Gabriela, Wieloch Lucyna, Wojak Iwona

  • 1982

    IVA Wychowawca: mgr Barbara Żukowska
    Amalio Twona, Baron Ewa, Bogaczyk Janina, Czerwińska Grażyna, Drobny Joanna, Fojcik Mariola, Gołąbek Beata, Heffner Barbara, Kaleta Mirella, Kalita Halina, Kura Ewa, Kurasz Elżbieta, Kurasz Halina, Kurowiec Marion, Kurpanik Alicja, Legierska Brygida, Ludwik Jolanta, Mazurek Bożena, Norwara Iwona, Olejarczyk Aleksandra, Opic Irena, Pawliczek Ewa, Pokładnik Lidia, Piper Karina, Rusecka Ewa, Sierocka Izabela, Wieczorek Aldona, Zaik Celina, Żak Lucyna, Mentel Robert, Lubos Adam

    IVB Wychowawca: mgr Jan Sobczyński
    Adamczyk Joanna, Blazel Joanna, Borucka Joanna, Bronowska Kalina, Bywalec Barbara, Duczmal Danuta, Dybczyńska Ewa, Jojko Katarzyna, Korepta Romana, Krotoska Hanna, Kudla Barbara, Kujawska, Milada, Kużnik Celina, Leśniak Hanna, Marcol Joanna, Matloch Grażyna, Paszkiewicz Urszula, Piechula Joanna, Socha Ewa, Student Katarzyna, Tupaj Joanna, Wierzchowiecka ewa, Bańka Piotr, Błaszczyk Marek, Chwastek Mirosław, Cyganek Piotr, Frydrychowicz Stanisław, Jamicki Tomasz, Jarzymowski Krzysztof, Kaczmarczyk Jerzy, Konieczny Marek, Kotusz Maciej, Kubiczek Tadeusz, Lindner Karol, Musiolik Zenon, Myśliwiec Jarosław, Szklanny Dariusz, Szymik Jerzy, Węgrzyk Grzegorz

    IVC Wychowawca: mgr Weronika Brachmańska

    Białas Witold, Buchalik Adam, Dudek Dariusz, Francuz Tadeusz, Gola Marek, Górski Tomasz, Jaromin Norbert, Knap Roman, Kopacz Adam, Kowol Arkadiusz, Krakowczyk Dariusz, Lelowicz Grzegorz, Ostrowski Janusz, Orzeł Janusz, Szweda Jan, Pawlas Adam, Wardas Adam, Wypór Witold, Czapla Beata, Gliśnik Teresa, Grzybek Ewa, Kadzidło Bożena, Kąkol Ewa, Kopka Mirella, Kowalska Maryla, Król Blanka, Luks Jolanta, Matyja Dorota, Michalik Zofia, Mrozek Grażyna, Palarz Jadwiga, Pawełek Justyna, Piwczyk Krystyna, Ritau Krystyna, Rubin Mirella, Stańczyk Magdalena, Strzała Michalina, Tkocz Aleksandra, Tomiło Grażyna

    IVD Wychowawca: mgr Urszula Oleś

    Adamczyk Wacław, Araszczuk Damian, Chmielewski Michał, Cul Marel, Gaszka Leszek, Kliche Krzysztof, Kotowicz Jaromir, Kurpanik Adam, Maroszek Zbigniew, Milewski Ireneusz, Ociepka Hendryk, Parzonek Mariusz, Pustelny Piotr, Rompalski Arkadiusz, Sebastian Piotr, Smołka Krzysztof, Szatka Wiesław, Szulik Janusz, Szymura Adam, Węglorz Henryk, Zerson Bogdan, Bąk Tamara, Bochenek Teresa, Bombik Danuta, Majer Magdalena, Makówka Joanna, Młynek Ewa, Oleś Krystyna, Owczorz Irena, Potysz Danuta, Rduch Urszula, Stajer Bożena, Surman Danuta, Szulik Halina, Szulik Joanna, Tomaliszak Barbara, Urbańczyk Katarzyna

    IVE Wychowawca:mgr Bernadeta Sierna

    Czupryna Grażyna, Domagała Lucyna, Gadomska Hanna, Handzel Anna, Hetman Anna, Kołoczek Barbara, Kula Joanna, Kuszka Mirosława, Mandera Iwona, Mańka Mirosława, Matuszek Bożena, Mura Olga, Nosiadek Mirella, Piekarczyk Beata, Słomian Jolanta, Szrajer Bożena, Tkocz Iwona, Abrahamczyk Kazimierz, Buchalik Damian, Dziuba Dariusz, Filipowski Sławomir, Korbasz Roman, Kargul Damian, Kuśka Janusz, Marek Adam, Musioł Stanisław, Peterek Jerzy, Płoszaj Mirosław, Ryszka Adam, Sopala Tadeusz, Tabaczuk Piotr, Żak Artur, Żak Dariusz

  • 1983

    IVA Wychowawca: mgr Bronisława Hamerlak
    Chromik Barbara, Cyroń Jolanta, Durdzińska Bogusława, Ficek Bożena, Filipowska Barbara, Fojcik Daniela, Górnik Wioletta, Jastrzębska Teresa, Jędrzejak Małgorzata, Jordan Aleksandra, Karpierz Grażyna, Kłosek Teresa, Kowalska wa, Koza Maria, Kulisz Aleksandra, Lazar Dorota, Mencel Ilona, Musielak Barbara, Mrozek Joanna, Nieszporek Karina, Nowakowska Małgorzata, Orszulik Stefania, Pawlas Bożena, Piecha Alicja, Rduch Joanna, Senczyna Ewa, Staier Ewa, Stajer Ewa, Starzyczny Brygida, Sujecka Ewa, Szwiec Sylwia, Talik Ewa, Tkocz Mirosława, Walica Ilona, Węgrzyk Lidia, Wypchoł iwona, Zdrzałek Barbara

    IVB Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Bonk Tadeusz, Dubiel Grzegorz, Dziewa Krystyna, Froehlich Marek, Frysztacka Ewa, Gęgostek Irena, Gliwa Adam, Gorzawska Bożena, Hanak Joanna, Hupka Jarosław, Jamicki Piotr, Jurczyk Grażyna, Kiecka Adam, Kiszka Marek, Klag Zbigniew, Klimas Iwona, Korecka Wiesława, Mencel Aleksander, Michalik Katarzyna, Miężał Bogusław, Mirecki Krystian, Pańczyk Marek, Rodacki Mariusz, Sikora Halina, Skolik Grażyna, Skura Elżbieta, Szymaniec Krzysztof, Słapa Wieńczysław, Warwas Maciej, Widenka Witold, Wieczorek Aleksandra, Wojaczek Marek, Wróblewski Mirosław, Zahradnik Barbara, Zieleżny Piotr, Żółkiewicz Aleksandra

    IVC Wychowawca: mgr Halina Tabaczuk
    Abrachamczyk Bożena, Aplikowka Ewa, Bałaban Alina, Chrobok Zyta, Drożdż Elżbieta, Gajda Karol, Geratowski Leszek, Janik Anna, Kodura Urszula, Kuśka Arkadiusz, Lampart Jacek, Lampert Ilona, Lepiarczyk Czary, Michalik Tadeusz, Michalik Witold, Mieszczak Tadeusz, Marus Andrzej, Piksa Katarzyna, Płonka Elżbieta, Politowicz Teresa, Postawka Leszek, Pydyn Jarosław, Ryszka Joanna, Ryszka Bogusław, Sala Ewa, Skrzypiec Katarzyna, Śpiewok Czesław, Tomala Hanna, Zdrojewska Anna, Zaik Krzysztof

    IVD Wychowawca: mgr Eugenia Blazel
    Adamczyk Witold, Androsz Zbigniew, Borowski Wojciech, Drygiel Michał, Hnatuśko Katarzyna, Ignacy Dariusz, Izdebska Maria,Kaiserek Mariola, Kąkol Janusz, Kołdziejczak Ewa, Konsek Jacek, Krypczyk Ireneusz, Kubera Grzegorz, Kubina Jacek, Kubina Janusz, Kużnik Witold, Lipinska Mariola, Łodziński Marek, Łoza Romuald, Machulec Łukasz, Maruszak Renata, Mudyna Zbigniew, Nikel Mariusz, Oleś Urszula, Pacuła Urszula, Pifczyk Piotr, Przeczek Rafał, Rutkowski Mariusz, Stołtny Adam, Wojtek Alina, Zientek Maria

    IVE Wychowawca: mgr Leokadia Mrozek
    Auer Katarzyna, Bulanda Piotr, Czerwińska Marzena, Dobras Tomasz, Filipowski Jarosław, Floreńska Ewaa, Fojcik Joanna, Fojt Ryszard, Heczko Jacek, Kłyszcz Urszula, Kokoszka Witold, Kotusz Piotr, Kowalska Irena, Kubis Mirosław, Kuchcik Tomasz, Kużnik Magdalena, Marszolik Ewa, Molenda Alina, Nogły Katarzyna, Ośliślok Joanna, Palarz Henryk, Piwowarczyk Jacek, Plewka Wojciech, Porembski Leszek, Przesdzienk Urszula, Skowronek Alina, Sobaszek Juletta, Sobik Mirosław, Waleczak Mirosław, Wiśniewski Mariusz, Wypiór Aleksander, Zganiacz Jacek, Zmarzły Piotr

  • 1984

    IVA Wychowawca: mgr Maria Dziedzic
    Baranowska Mariola, Boczek Bożena, Chadaj Henryka, Chmieloeska Hanna, Cyroń kornelia, DrzęĄla Cecylia, Ficek Teresa, Gliklich Maria, Gonsior Mariola, Gorzawska Henryka, Idec Danuta, Jersz Ilona, Jędrejek Małgorzata, Kopel Halina, Kuczera Joanna, Szydło Mirosława, Zaczek Michaela, Dłucik Mirosława, Koszyk Anna, Kwiecien Aleksandra, Markiton Barbara, Mazur stanisława, Migas izabela, Oleś Iwona, Pachucy Marlena, Pulit Małgorzata, Różycka Elżbieta, Skopek Joanna, Smuda Mirosława, Sobik Gabriela, Starzyczny Alina, Szzygieł Irena, Tkocz Alina, Zając IIwona, Zimna Alicja

    IVB Wychowawca: mgr Alicja Nawrot
    Drzężla Ewa, Faberska Wiesława, Jabłońska Katarzyna, Konieczna Iwona, Krzak Monika, Piątek Katarzyna, Podeszwa Bożena, Spendel Barbara, Trojanowska Katarzyna, Zoremba Joanna, Zwolak Jolanta, Araszczuk Wojciech, Bienias Michał, Błaszczyk Ireneusz, Dragon Piotr, Fritz Roman, Gliwa wojciech, Grabowski Jacek, Kiermasz Michał, Lange Mariusz, Łopatka Grzegorz, Magdziarz Paweł, Malik Andrzej, Mrozek Roman, Oleś Wiesław, Pająk Marek, Parma Jarosław, Sładczyk Aleksander, Słodczyk Leszek, Stronczek Jacek, Szlesiak Andrzej, Wieczorek Euzebiusz, Wujek Bogdan, Zimnol Piotr

    IVC Wychowawca: mgr Mieczysław Tabaczuk
    Babczyński Dariusz, Bąkowska Joanna, Balbierz Jan, Biernacki Damian, Cejnóg Bożena, Cieślik Elżbieta, Cul Agata, Dudek Bożena, Ficek Jerzy, Gojny Mariusz, Hołobud Zuzanna, Jeszka Joanna, Jończyk Aleksandra, Klimsza Irena, Kniszka Ireneusz, Kosak Anna, Krakowczyk Monika, Kubica Krzysztof, Kuchcik Joanna, Kuczek Dariusz, Kulisz Urszula, Malinowski Eligiusz, Mazur Zdzisław, Nowacka Hanna, Obracaj Mariola, Pyszny Joanna, Rojak Weronika, Rupik Joachim, Steuer Jolanta, Strządała Barbara, Szabń Jolanta, Szwedka Mariola, Śliwiński Jerzy, Zielonka Jarosław

    IVD Wychowawca: mgr Marian Groborz
    Adamczyk Maryla, Gruszczyk Barbara, Kempny Katarzyna, Kolarczyk Joanna, Matyja Anna, Pawliczek Bożena, Piechota Bożena, Smołka Danuta, Sobik Henryka, Stania Bogusława, szewczyk Anita, Zientek Mirosława, Elantkowski Artur, Górka Bogdan, Herman Grzegorz, Katarzyński Henryk, Konsek Leszek, Lubos Mariusz, Michalik Krzysztof, Mrosek Mirosław, Nitoń Krzysztof, Orzechowski Andrzej, Pinoczek Roman Pomykoł Zenon, Sipko Marek, Wypchoł Marek

    IVE Wychowawca: mgr Danuta Rurańska
    Antończyk Iwona, Bartodziej Elżbieta, Bieta Janina, Czwortek Janina, Dziuba Maria, Gawlik Izabela, Hasińska Mariola, Karbasz Elżbieta, JKirmel Katarzyna, Kula Joanna, Kułynycz Kinga, Lepiarczyk Mirosława, Owczorz Izabela, Skrzypiec Alina, Spodniewska Aleksandra, Szumilas Małgorzata, Swisulska Jolanta, Tomczak Barbara, Wyglenda Bożena, Bech Alekander, Drygalski Janusz, Jasek Krzysztof, Kaczmarczyk Cezary, Kamiński Jacek, Liberacki Włodzimierz, Machoczek Piotr, Nieszporek Piotr, Rugor Dariusz, Sobczuk Jarosław, Sojka Grzegorz, Stęchły Adrian, Szymala Mariusz, ZieleĄny Wiesław, Zientek Tadeusz, Zuber Grzegorz

  • 1985

    IV A Wychowawca: mgr Maria Śmieja
    Bałaban Wioletta, Chłapek Barbara, Cupiła Beata, Dudkowska Alina, Gołąbek Aleksandra, Grabińska Bożena, Jędrejek Barbara, Kirmel Małgorzata, Klimczak Mirosława, Kluczniok Bożena, Kowalska Alina, Jędrzejak Anna, Matuszczyk Wiesława, Morgała Aleksandra, Owczorz Joanna, Porwoł Mirella, Prażuch Katarzyna, Wilk Ewa, Wolak Halina, Wydra Łucja, Zygmunt Joanna.

    IV B Wychowawca: mgr Celina Kufieta
    Filipiak Agnieszka, Grzenia Danuta, Janotta Alina, Janotta Jolanta, Kalisz Aleksandra, Kosik Krystyna, Myszor Katarzyna, Skura Barbara, Sobańska Ewa, Sobczyńska Magdalena, Strzała Beata, Szlesak Beata, Tarabura Ewa, Tkocz Katarzyna, Tkocz Lucyna, Ziegler Zuzanna, Brzezinka Janusz, Zuber Janusz, Frelich Tarcyzjusz, Hołub Stanisław, Kniażycki Edward, Kozierkiewicz Adam, Kuczek Bogusław, Lorens Krzysztof, Łopatka Tomasz, Łunarzewski Adam, Makówka Andrzej, Mencel Jacek, Mucke Wojciech, Nogły Grzegorz, Radwan Wojciech, Rębilas Krzysztof, Sobik Grzegorz, Student Wojciech, Widenka Aleksander, Zawadzki Tomasz

    IV C Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska

    Baron Jacek, Borek Ludmiła, Chromik Mirella, Cieśla Aleksandra, Gaszka Iwona, Gawrysiak Aneta, Kazana Grażyna, Kostyrka Beata, Kuśka Iwona, Krupka Tomasz, Mandrysz Joanna, Matuszek Ewa, Naczyńska Urszula, Pasionek Barbara, Radecka Izabela, Rojek Bogdan, Sobik Janina, Sobik Martyna, Staszyński Jacek, Szewczyk Maria, Szulik Renata, Ulbrych Piotr, Wieczorek Jadwiga, Wróbel Katarzyna, Wsolak Aleksandra, Żelazko Karol

    IV D Wychowawca: mgr Kornelia Kłos

    Babilas Mariola, Bełz Beata, Berger Joanna, Bonk Gabriela, Knopik Maria, Kopiczko Danuta, Oleś Miranda, Podleśna Ewa, Porankiewicz Barbara, Reclik Jolanta, Sabela Krystyna, Skupień Grażyna, Stronczeńska Magdalena, Szympel Iwona, Wieczorek Bożena, Wyglenda Justyna, Chechelski Krzysztof, Czampiel Mirosław, Gmur Dariusz, Grim Tadeusz, Kurowiec Roland, Kuśka Janusz, Musioł Marian, Ogiński Andrzej, Oleś Jacek, Radecki Mariusz, Szczyra Kazimierz, Zahradnik Paweł.

    IV E Wychowawca: mgr Ruta Kula

    Albiński Aleksander, Borowski Adam, Bukartyk Wiesława, Gorywoda Leszek, Jarzyna Marek, Koch Zdzisław, Kołodziejczyk Iwona, Kozłowski Grzegorz, Kuczera Danuta, Langer Brygida, Lubos Janina, Myśliwiec Grzegorz, Nokielska Iwona, Ogniewska Joanna, Pala Ireneusz, Płonka Elżbieta, Rutkowska Beata, Senczyna Sławomir, Smycz Danuta, Stochmal Ryszard, Syrnik Anna, Szpila Maria, Szpitalny Justyna, Wałach Bogusław, Weber Elwira, Wiktor Jolanta.

    IV F Wychowawca: mgr Andrzej Chwieduk

    Dłucik Justyna, Dworaczek Danuta, Grzegorzyk Bogna, Jastrzębska Zuzanna, Kepmpska Jolanta, Klimek Alicja, Kruger Katarzyna, Ługowska Barbara, Mazurek Sylwia, Ruszczyk Barbara, Sulska Ilona, Szwarcbach Mirela, Szymik Joanna, Zarychta Mariola, Dobras Paweł, Foreiter Damian, Gojny Jacek, Grzywocz Zdzisław, Kirsek Grzegorz, Kiszka Kamil, Kluger Dariusz, Leśniak Adam, Lubszczyk Piotr, Ogórek Grzegorz, Orczyk Mirosław, Owczarek Antoni, Przybyła Jan.

  • 1986

    IVA Wychowawca: mgr Sylwia Kolar
    Byrska Joanna, Demska Barbara, Fica Mirosława, Gawliczek Justyna, Gottschol Urszula, Holisz Jolanta, Hrapiec Jolanta, Kasperek Ilona, Kruczek Beata, Kula Joanna, Malczyk Barbara, Matusik Renata, Mieszczak Wiesława, Mrozek Maria, Piecha Alicja, Pierchała Ilona, Smolarek Iwona, Sobik Danuta, Smołka Marlena, Świnka Jolanta, Spiewok Ewa, Wywrot Joanna

    IVB Wychowawca: mgr Jan Sobczyński

    Androsz Piotr, Blazel Piotr, Galisz Anna, Karaś Dorota, Kłosak Małgorzta, Kłodziej Cecylia, Korepta Alina, Kufieta Wojciech, Kula Jacek, Kurleto Andrzej, Łowisz Alina, Machura Izabela, Manderla Izabela, Marszałek Miłosz, Maskiewicz Anna, Michno Mirosława, Nowak Marcin, Prusowski Adam, Salamon Andrzej, Sobik Jacek, Tekień Dorota, Tupaj Małgorzata, Tytko Marek, Wójcicki Marek

    IVC Wychowawca: mgr Halina Górnik

    Babilas Bożena, Bulanda Joanna, Drziska Izolda, Dziwisz Ewa, Kopka Ewa, Morawin Ewa, Nosiadek Katarzyna, Pańczyk Beata, Sęk Celina, Szotek Teresa , Szweda Barbara, Szympel Beata, Tomica Aleksandra, Ulbrych Zyta, Buchcik Jan, Burzyk Mariusz, Kluszczyk Wojciech, Kwieciński Adam, Porszke Adam, Raszka Eugeniusz, Tomko Edmunt, Wisniewski Jacek

    IVD Wychowawca: mgr Mieczysław Tabaczuk

    Gonsior Lucyna, Koś Anna, Kuśka Ewa, Magiera Joanna, Maruszak Agnieszka, Mrowiec Marzena, Nowacka Justyna, Sierżant Urszula, Stacha Iwona, Bednarek Jerzy, Dziuba Krzysztof, Fojcik Marcin, Guza Leszek, Jendrzejek Kornel, Juras Krzysztof, Kwiatoń Sławomir, Sebastian Jerzy, Simon Zbigniew, Słupik Tomasz, Tarabura Tomasz

    IVE Wychowawca: mgr Urszula Oleś

    Anioł Katarzyna, Basista Wioleta, Budzka Aleksandra, Domżoł Justyna, Hajduk Bogusława, Holona Izabela, Huzior Roman, Ignacy Janusz, Kapuściński Dariusz, Kołodziejska Zofia, Kura Tadeusz, Kurpan Jacek, Morgalla Stanisław, Niewelt Aleksander, Owczarzyk Ksymena, Pazera Elżbieta, Płaczek Irena, Wieczorek Marek, Wita Krzysztof, Wojciechowski Witold, Zimoń Dariusz, Zimoń Iwona

    IVF Wychowawca: mgr Antoni Ratka

    Betlej Sylwia, Bieta Mirela, Błaszczyk Adam, Chowaniec Aleksander, Dziura Joanna, Feliks Anna, Glenc Jacek, Graczyk Iwona, Hyżyk Wiesława, Janyga Sylwana, Kapsa Joanna, Kędra Marzena, Kirsek Izabela, Kowol Krzysztof, Kowol Marek, Lipka Bożena, Maciończyk Agata, Marcisz Ilona, Nowak Katarzyna, Pierchała Kornelia, Polok Wiesław, Sobik Marek, Sopicki Mariusz, Szulc Beata, Tomanek Piotr, Tomas Ewa, Woryna Mirosław, Zimoń Joanna, Ryszka Aleksander

    IVG Wychowawca: mgr Ewa Nowak

    Biernat Piotr, Brzozowska Elżbieta, Chłodek Mirosława, Durdzińska Alina, Marcol Izabela, Matej Agata, Mendla Hanna, Moryc Karina, Nowakowska Monika, Prużyńska Hanna, Starosta Aleksandra, Wojaczek Gabriela, Żółkiewicz Katarzyna, Domerecki Robert, Dudek Grzegorz, Knapik Krzysztof, Kowalczuk Jacek, Kulas Henryk, Mendla Leszek, Piechaczek Mariusz, Sobik Adam, Wieczorek Jacek, Zdrzałek Grzegorz, Marcisz Ilona, Fojcik Mirosław

  • 1987

    IVA Wychowawca: mgr Róża Tkocz
    Bukartyk Piotr, Dronszczyk Joanna, Dudzik Izabela, Janota, Justyna, Jurczyk Katarzyna, Kionka Krystyna, Kosińska Beata, Kuczera Aleksandra, Lampert Ewa, Morgała Grażyna, Musioł Dorota, Nikel Joanna, Piechówka Iwona, Piórecka Joanna, Plapert Katarzyna, Podleśny Izabela, Pompa Halina, Postawka Alicja, Sielski Marcin, Sładek Ewa, Sorówka Sylwia, Storch Jadwiga, Strzała Ewa, Tokarz Elżbieta, Włoczko Joanna, Wojaczek Mirela

    IVB Wychowawca: mgr Leokadia Mrozek
    Bieniek Stefania, Blechert Igor, Dragon Małgorzata, Dziedzic Krzysztof, Dziuba Barbara, Gałuszka Tomasz, Janik Piotr, Kaletka Tomasz, Klemens Piotr, Kuc Beata, Lorenz Beata, Mańka Marek, Michno Marek, Miężał Michał, Mrozek Elżbieta, Mura Dorota, Mura Ludmiła, Peszke Tomasz, Pietraszewska Elżbieta, Przybyła Adam, Rozmus Grzegorz, Słupik Mateusz, Sobaszek Zbigniew, Szybiński Bogdan, Tarabura Joanna, Więckowski Piotr, Wyglenda Piotr, Ziołko Katarzyna, Żuchowski Arkadiusz

    IVC Wychowawca: mgr Anna Bielica
    Brachman Anna, Burzyńska Alina, Chwastek Aleksander, Cofalik Danuta, Durczok Jacek, Durczok Krzysztof, Gładysz Izabela, Jeszka Iwona, Kaczmarczyk Marek, Króliczek Regina, Kuśka Anita, Pifczyk Małgorzata, Pisarek Aleksandra, Pytlarz Katarzyna, Rusinek Ewa, Rusinek Małgorzata, Szafraniec Jolanta, Szczepanek Bożena, Szewczyk Beata, Śliwa Bożena, Tabaczuk Małgorzata, Tesner Teresa, Uliasz Małgorzata, Wojtaczka Iwona, Wyciszczok Tomasz, Wyskupajtis Jolanta

    IVD Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Barczyk Mirosław, Bombik Maria, Dyrbuś Krzysztof, Dzierbicki Dariusz, Gach Katarzyna, Gitner Tadeusz, Gojna Joanna, Gorzwska Alina, Harazim Artur, Joszko Iwona, Kliche Ireneusz, Kolar Bogna, Kowalska Ewa, Krok Jarosław, Kroker Katarzyna, Lampert Kornelia, Pietras Michał, Piwczyk Grzegorz, Profaska Gabriela, Prus Tomasz, Staneczko Barbara, Warmuła Joanna, Wojaczek Dariusz, Zalas Piotr, ZieleĄny Adam

    IVE Wychowawca: mgr Anna Trelenberg
    Balcer Wiesława, Gortat Małgorzata, Grochowicz Jan, Holona Beata, Jambor Izabela, Jończyk Michał, Maciekewska Bożena, Markowska Beata, Mokry Mirosław, Mura Marek, Nowak Małgorzata, Pietrasz Małgorzata, Porombka Tatiana, Pytel Mariusz, Sporek Wojciech, Szejka Katarzyna, Szreder Marek, Wiśniewski Adam, Witczak Dorota, Zabielski Jacek

  • 1988

    IVA Wychowawca: mgr Maria Dziedzic
    Byczek Alina, Franciszek Bożena, Holona Lidia, Kaczmarczyk Joanna, Koczan Celina, Konior Bożena, Kotas Bogusława, Lenartowicz Beata, Maranda Beata, Marczak Teresa, Oleś Justyna, Osman Katarzyna, Rusinowska Aleksandra, Seleżyńska Magdalena, Skrzypiec Elżbieta, Stasiak Barbara, Strzelczyk Małgorzata, Terlecka Marzena, Widera Iwona, Zimoń Iwona

    IVB Wychowawca: mgr Halina Górnik
    Adamiec Tomasz, Bogacz Bożena, Duda Joanna, Dziuba Katarzyna, Dziwoki Julia, Froehlich Jacek, Gorczyca Magdalena, Grzybek Maria, Juras Grzegorz, Knopik Piotr ,Kobielusz Beata, Kowalczyk Andrzej, Krakowczyk Liliana, Krasucki Marcin, Kucza Marek, Lach Rafał, Milion Mariusz, Mroszczak Michał, Natkaniec Katarzyna, Piechota Tomasz, Sabela Katarzyna, Sebastian Leszek, Sobociński Jacek, Sopicki Adam, Sznajder Roman, Talarek Izabela, Tomanek Aleksandra, Tomas Joanna, Wita Grzegorz

    IVC Wychowawca: mgr Halina Tabaczuk
    Antoniak Iwona, Bugalska Bogdana, Czerwińska Katarzyna, Czyż Małgorzata, Frydecki Tadeusz, Głód Bernadeta, Gomółka Aleksandra, Grott Aleksandra, Gruszczyk Izabela, Grzywański Piotr, Hanak Katarzyna, Janotta Iwona, Jaszek Ewa, Kajzerek Katarzyna, Korepta Adam, Kozierkiewicz Joanna, Pańczyk Izabela, Pawlas Faustyna, Pisula Ewa, Salamon Iwona, Sametra Joanna, Sarna Izabela, Sobiś Jarosław, Suska Krzysztof, Tomica Lidia, Wisełka Barbara, Wojciechowska Aleksandra, Zacher Ewa, Zaraś Małgorzata, Żmirski Mariusz

    IVD Wychowawca: mgr Marian Groborz
    Achtelik Celina, Anioł Michał, Błatoń Ireneusz, Bywalec Wojciech, Chudzik Anna, Dyrda Jacek, Felsztyński Marcin, Golla Danuta, Hetman Dariusz, Kałuziński Andrzej, Kowal Elżbieta, Kupka Wojciech, Laska Arnold, Łotecki Jacek, Mazurek Jerzy, Mencel Wojciech, Moroń Piotr, Musioł Ewa, Nosiadek Bożena, Pawlik Mariusz, Plaza Celina, Podeszwa Grzegorz, Rutkowska Elżbieta, Skrodzka Lucyna, Smyczek Bożena, Wieczorek Dariusz, Wochnik Leszek, Wojaczek Katarzyna, Zdrzałek Mirosława

    IVE Wychowawca: mgr Bronisława Hamerlak - Janowicz
    Ajdukiewicz Lucyna, Baranowska Liliana, Dronszczyk Marek, Drozdek Małgorzata, Dziwisz Lucyna, Gajda Mirosława, Gajewski Jarosław, Godoj Ewa, Gorecki Maciej, Grzegorzek Katarzyna, Horyza Mariola, Jeszka Iwona, Kabisz Aleksandra, Lipa Anna, Łepska Barbara, Meisel Jakub, Palenga Justyna, Spyra Michał, Sygudzińska Aleksandra, Szafrańska Barbara, Szombierska Beata, Szulik Bożena, Szwedka Tadeusz, Szymańska Iwona, Ścibich Aleksandra, Tomaszycka Agnieszka, Wawrzyczek Tomasz, Włoczek Tomasz, Gołąb Grażyna

  • 1989

    IVA Wychowawca: mgr Danutta Soluch
    Adynowska Joanna, Brenda Monika, Drzisga Joanna, Gruba Gabriela, Holona Beata, Janosz Katarzyna, Kieloch Wiesława, Klyta Katarzyna, Kołodziej Sylwia, Kułynycz Iwona, Majer Aleksandra, Ogierman Joanna, Olszewska Małgorzata, Pydyn Jadwiga, Rogoszewska Katarzyna, Sobik Joanna, Spieha Joanna, Tolasz Jadwiga, Tomaszewska Beata, Trela Alina, Twardzik Wioletta, Wojaczek Beata, Wojtek Hanna, Ziegler Barbara, Zimończyk Anita

    IVB Wychowawca: mgr Anna Dworaczek
    Blaska Barbara, Gawlik Grażyna, Gęgotek Przemysław, Grudzień Andrzej, Grzelak Maciej, Juzek Małgorzata, Konopka Barbara, Koń Grzegorz, Koś Franciszek, Kowalczyk Barbara, Kowol Maciej, Kubiczek Alina, Kucz Krzysztof, Małecki Przemysław, Małek Krzysztof, Murzyn Justyna, Nowobilski Przemysław, Pander Tomasz, Parol Rafał, Pawlak Jolanta, Stolarska Anna, Szebeszczyk Marcin, Trybuś Tatiana, Wardas Justyna

    IVC Wychowawca: mgr Celina Kufieta

    Bernacka Mirosława, Białas Katarzyna, Bończyk Dominika, Czosynka Dorota, Czupryna Krzysztof, Ficoń Bogdan, Floreńska Barbara, Gajda Grażyna, Galica Gabriella, Garstka Wioletta, Gilner Edyta, Gojna Joanna, Herdzina Elżbieta, Kendziora Edyta, Kocot Marzena, Kostka Małgorzata, Kubecka Aleksandra, Lech Ewa, Leśnik Grzegorz, Makówka Leszek, Myszak Bernadeta, Piper Adrianna, Pisulska Eleonora, Przybyłek Marcin, Szwan Mariola, Szymura Beata, Swierk Seweryn, Weczerek Joanna

    IVD Wychowawca: mgr Kornelia Kłos

    Barwikowska Barbara, Blacha Mariola, Czarniota Jolanta, Degenhardt Joanna, Harazim Katarzyna, Jonas Anna, Karoń Marek, Klimek Magdalena, Kocjan Grzegorz, Kołodziejczyk Ewa, Krok Joanna, KuĄnik Piotr, Lubszczyk Marzena, Maleszewska Aleksandra, Michalik Krzysztof, Morgalla Urszula, Nosiadek Joanna, Pieczka Katarzyna, Piontek Janina, Piontek Krystyna, Polednik Edyta, Przyczyna Jarosław, Smusz Wiejława, Stronczek Anna, Szopa Jacek, Wrona Lucyna, Zając Janusz

    IVE Wychowawca: mgr Henryka Hyra

    Adamczyk Martyna, Bochenek Iwona, Bonczek Tomasz, Czapska Magdalena, Czarnocki Tomasz, Dziuba Andrzej, Frysztacka Barbara, Goliński Grzegorz, Graczyk Katarzyna, Grzenik Joanna, Kaspar Gabriela, Kotas Tomasz, Lala Joanna, michalska Katarzyna, Modlich Aniela, Motyka Jolanta, Niedziela Katarzyna, Piechaczek Katarzyna, Pilarek Arkadiusz, Ronczka Jolanta, Seweryn Aleksandra, Skolik Katarzyna, Szymura Gabriela, Trybuś Ewa, Uliasz Paweł, Wrzesińska Izabela, Zientek Janina

    IVF Wychowawca: mgr RutaKula

    Gulewaty Joanna, Holona Ewa, Kalisz Zofia, Karwot Grażyna, Konsek Adam, Knot Adam, Konsek Marek, Krüger Izabela, Krzywonos Małgorzata, Kuchcik Aleksandra, Marcisz Mirosława, Mazurek Janina, Michilec Dariusz, Mroziuk Ewa, Smyczek Janusz, Stryczek Andrzej, Szulik Aleksandra, Smetana Iwona, Tyrna Danuta, Wrzalik Radosław, Weber Justyna, Wawrzacz Jarosław, Zyga Grzegorz

  • 1990

    IVA Wychowawca: mgr Katarzyna Szklanny
    Baran Julita, Barzantny Katarzyna, Bugdol Małgorzata, Duda Barbara, Faber Bogumiła, Furman Wiesława, Hojka Tatiana, Jarska Katarzyna, Kaczmarek Beata, Kazana Krystyna, Knesz Beata, Kochanowska Urszula, Koclęga Barbara, Konik Grażyna, Kusz Joanna, Kwil Justyna, Lubszczyk Marzena, Magiera Ewelina, Mrula Mirella, Nowak Iwona, Ogon Aleksandra, Orzeł Gabriela, Spyrka Dorota, Stajer Barbara, Tabaka Agnieszka

    IVB Wychowawca: mgr Jan Sobczyński

    Białas Damian, Bógdeł Anna, Chlapek Adam, Draga Marek, Froncek Marek, Holeczek Jolanta, Jarząbek Bożena, Kozlowska Karolina, Krupka Marcelina, Kubiś Wiesław, KuĄnik Barbara, Ługowski Adam, Marcisz Marzena, Purtak Marek, Rewer Aleksander, Sapuła Jarosław, Słomka Beata, Szafrańska Katarzyna, Szewczyk Karina, Szewczyk Monika, Tabacka Elżbieta, Węgrzyk Piotr, Żółkiewicz Magdalena, Żymełka Artur

    IVC Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska

    Achtelik Anna, Baszczok Renata, Banaś Beata, Bury Tomasz, Dubiel Barbara, Fiegler Katarzyna, Grudzień Jakub, Hupert Katarzyna, Jania Mieczysaw, Jureczko Beata, Kaczmarczyk Marcin, Kalinowski Tomasz, Kamińska Monika, Kamiński Grzegorz, Kasprzyk Piotr, Korzuch Edyta, Lampert Ilona, Macioł Romana, Marek Maciej, Moskwa Rafał, Olbiński Przemysław, Radecki Wojciech, Stokłosa Tomasz, Szymczak Katarzyna, Tkocz Celina, Wiiton Izabela, Wożniczko Ilona

    IVD Wychowawca: mgr Mariola Malinowska

    Araszczuk Anita, Banaszkiewicz Beata, Bełtowski Jacek, Cacak Rafał, Dziurok Krystian, Dziwoki Sylwia, Głąbica Beata, Grossek Anna, Grzybek Joanna, Hnatuśko Andrzej, Hosobek Katarzyna, Korbel Joanna, Krzyżowska Iwona, Kubat Katarzyna, Kubik Benedykt, Kuchcik Adam, Kurpan Bożena, Mika Jan, Oleś Maria, Porszke Jacek, Solorz Piotr, Sura Leszek, Świeży Katarzyna

    IVE Wychowawca: mgr Mieczysław Tabaczuk

    Adamiec Beata, Auer Elżbieta, Błaszczyk Anna, Bober Tomasz, Czapski Lesław, Demel Joanna, Fijałkowski Piotr, Grab Bogumiła, Kącka Aleksandra, Kluska Aleksandra, Kostrzewa Marcin, Króliczek Paweł, Krzyżowski Marek, Kurpisz Gabriela, Leńczyk Leszek, Mamak Mirela, Mendecka Ewa, Mojza Katarzyna, Oleksy Małgorzata, Pala Arkadiusz, Pachucy Kordiana, Pichota Ilona, Pośpiech Michał, Rusin Michał, Sojka Maciej, Seluch Tomasz, Stacha Witold, Steblok Danuta, Strzeja Agnieszka, Stychno Ewa, Tkocz Joanna, Tworkowska Adriana, Wojaczek Krzysztof

    IVF Wychowawca: mgr Antoni Ratka

    Bołaz Agnieszka, Bugla Iwona, Cieślok Izabela, Karwot Grażyna, Daszczyńska Dorota, DrzęĄla Wioletta, Dziura Elżbieta, Górecka Małgorzata, Granieczna Joanna, Gruszczyk Sabina, Konsek Katarzyna, Kubasa Jolanta, Okoń Adam, Paluch Beata, Podleśny Izabelaa, Popielarczyk Anna, Postawka Henryk, Rzadkowska Gabriela, Szmelczysz Ewa, Somerlik Sabina, Starosta Teresa, Syrek Alicja, Tomiczek Izabela, Wiosna Bożena, Wójcik Karina, Zemczak Joanna