Absolwenci - roczniki 1961-1970
 
  • 1961

    XI A Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Cyran Gertruda, Dzierżenga Krystyna, Fojcik Eugenia, Głowacka Eugenia, Gojny Róża, Heimroth Ariana, Hoła Małgorzata, Kaczmarczyk Rita, Koterla Anna, Konkol Alicja, Kożdoń Irena, Krypczyk Maria, Łobodzińska Jerzyna, Otlik Cecylia, Panek Barbara, Podlodowska Maria, Pukowiec Urszula, Rocznik Genowefa, Siąkała Aleksandra, Stokłosa Grażyna, Świerszczyna Sonia.

    XI B Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska
    Adamczyk Barbara, Amalio Eryka, Binias Urszula, Chlubek Gerda, Goriwoda Krystyna, Heflik Gizela, Holona Edyta, Holona Róża, Knichalla Heidemaria, Kopeć Irena, Kulas Irena, Mańczyk Halina, Maroszek Juta, Mrowiec Urszula, Mura Gertruda, Nowakowska Urszula, Ogierman Róża, Pruszkowska Irena, Regeta Wanda, Skoczowska Urszula, Smuda Renata, Smycz Alfreda, Studencka Maria, Szala Iriganda, Szolc Edeltrauda, Woryna Erna, Zientek Elżbieta.
  • 1962

    XI A Wychowawca: mgr Gertruda Cwołek
    Dudek Monika, Dyrgała Renata, Faber Maria, Grabiec Jadwiga, Heitmann Helena, Kojzar Urszula, Konieczna Bożena, Kozak Barbara, Lehnert Krystyna, Lisiakiewicz Jolanta, Mrowiec Elżbieta, Nowakowska Zofia, Piontek Helga, Polok Gabriela, Porwoł Urszula, Pychalska Anna, Syrek Brunhilda, Szweda Gizela, Śliwa Ewa, Tendera Teresa, Zaczyk Jolanta.

    XI B Wychowawca: mgr Janina Mura
    Adamczyk Beata, Blazy Hanna, Bryłka Klaudia, Buczek Barbara, Dirska Renata, DĄwierzyńska Jadwiga, Fukała Alicja, Gajdzik Urszula, Gembalczyk Teresa, Gładysz Krystyna, Grobelna Sonia, Grzenik Gerda, Kaszta Jadwiga, Manderla Erna, Mosz Irena, Muszioł Maria, Nowak Urszula, Okrent Dorota, Płaczek Urszula, Sgraja Urszula, Ślezak Teresa, Świtwła Edeltrauda, Szymiczek Barbara, Szweda Eryka, Wojtal Aleksandra, ZieleĄny Joanna.

  • 1963

    XI A Wychowawca: mgr Aleksandra Zubik
    Baron Stefania, Chwiestecka Halina, Deponte Krystyna, Halpern Wiesława, Himel Teresa, Holona Wanda, Iwaneńko Bogumiła, Jakóbiec Halina, Jordan Barbara, Kaiser Wilhelma, Kelner Halina, Kloch Rita, Klose Urszula, Kurpanik Barbara, Marek Monika, MarkiewiczJadwiga, Ochwat Maria, Owczorz Wanda, Pośpiech Urszula, Smolnik Janina, Sobczak Małgorzata, Sycha Felicja, Szlezinger Jadwiga, Szruba Weronika, Uibaniec Irena, Węgrzyk Klaudia, Widera Stefania.

    XI B Wychowawca: mgr Maria Pluta

    Bartoszek Krystyna, Blazel Sylwia, Delong Maria, Dziobek Czesława, Gregorczyk Joanna, Hanusz Ewa, Kabut Wanda, Kołodziej Urszula, Kowal Urszula, Król Urszula, Kuczera Genowefa, Malinowska Magdalena, Mandrela Krystyna, Nowak Dorota, Oleś Urszula, Reclik Urszula, Rowińska Barbara, Rusinowska Jolanta, Solorz Krystyna, Szaboń Bronisława, Walewska Henryka, Walica Dorota, Warchoł Maria, Wieczorek Hanna, WoĄnica Elżbieta, Wenglarzy Wanda, Wyciszczok Maria.

  • 1964

    XI A Wychowawca: mgr Edyta Fojcik
    Apostoł Krytyna, Bonczek Zofia, Borgiel Teresa, Branna Barbara, Chudoba Bożena, Czerner Urszula, Fojcik Helena, Foltynowicz Anna, Frąs Halina, Greiner Urszula, Gubernant Danuta, Herok Krystyna, Jondeo Halina, Kasza Maria, Kieś Stefania, Konkol Krystyna, Kopiec Eleonora, Kozłowska Danuta, Kuhcik Danuta, Leoniak Jadwiga, Małeszczyk Wanda, Maszczyk Krystyna, Noster Krystyna, Pluta Barbara, Rojek Krystyna, Rolbiecka Joanna, Smołka Łucja, Spychalska Janina, Szczyrba Henryka, Szkatuła Michalina, Szymura Zofia, Wiatrak Eugenia, Wieczorek Krystyna, Wilkiewicz Jolanta, Bazal Krystyna.

    XI B Wychowawca: mgr Karol Podeszwa

    Babilas Krystyna, Bober Magdalena, Borkowska Jadwiga, Gamoń Krystyna, Grabiec Grażyna, Hamerlak Bronisława, Hlubek Janina, Holek Małgorzata, Jabłońska Aleksandra, Jonderko Halina, Kaniewska Danuta, KoĄlik Zyta, Kulik Halina, Kuś Maria, Kuśka Bronisława, KuĄnik Maria, Lepiarczyk Teresa, Majowska Maria, Mandrysz Maria, Mańczyk Irena, Matuszczyk Amalia, Motyka Renata, Nikiel Danuta, Oleś Urszula, Panek Joanna, Polk Janina, Polak Kornelia, Rękosiewicz Anna, Rękosiewicz Zofia, Scheithauer Dorota, Sierna Urszula, Sdoman Brygida, Tengler Maria, Stramek Barbara, Szczerba Ewa, Wałach Bronisława, Widera Anna.

  • 1965

    XI A Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Adamczyk Teresa, Biczek Gabriela, Blazel Irena, Burzyk Alicja, ciemochowska Barbara, Czech Halina, Czempik Kornelia, Fros Bożena, Hawełka Irena, Jończyk Stefania, Kałuża Barbara, Klose Barbara, Kolasa Maria, Kozielska Zenobia, Kozłowska Halina, Kuc Elżbieta, Malcherek Teresa, Masibrodzka Barbara, Nieszporek Eleonora, Oczkowska Maria, Ogórek Urszula, Ogrocka Danuta, Palica Krystyna, Pierchała Zofia, Piontek Maria, Pruszowska Krystyna, Reroń Zofia, Riemel Teresa, Scheuer Bogusława, Skorupa Krystyna, Skudrzyk Aleksandra, Springer Alina, Wesołek Elżbieta, Wieja Maria, Wróbel Urszula.

    XI B Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska
    Adamczyk Teresa, Bachminska Zofia, Białas Irena, Fojt Steania, Fros Miczalina, Fudala Krystyna, Gołąbek Aniela, Goły Barbara, Grobelna Blanka, Huczala Kornelia, Jendrośko Łucja, Kacprzak Irena, Kamińska Halina, Koczy Barbara, Kopel Maria, Kozik Małgorzata, Kuśka Maria, Łukaszewska Janina, Mastalerczyk Wanda, Maszczyk Ewa, Meisel Weronika, Morgała Krystyna, Owczarska Maria, Piecha Lucyna, Romańska Zofia, Skiba Jolanta, Skiba Róża, Skorupa Róża, Skora Maria, Smołka Janina, Soppa Halina, Spendel Urszula, Stryczek Stefania, Szymura Jadwiga, Vorreiter Maria, Wiśniewska Halina, Wojaczek Małgorzata, Wyciszczok Urszula, Wyleżoł Antonina.

  • 1966

    XI A Wychowawca: mgr Maria Pluta
    Biegesz Jadwiga, Branna Aleksandra, Brychcy Janina, Czech Maria, Dyrgała Ewa, Fuchs Maria, Galińska Stefania, Grzywniak Krystyna, Gwozdecka Janina, Kaczmarska Barbara, Karwot Marta, Kieś Maria, Kołodziej Jolanta, Kolarczyk Agnieszka, Krotoska Jolanta, Kubera Irena, Kuc Maria, Kurzeja Krystyna, Latoch Danuta, Marcol Maria, Niemiec Anna, Ogierman Teresa, Philipp Jadwiga, Palarz Krystyna, Piotrowska Teresa, Pochaba Ewa, Popowicz Ewa, Rojek Irena, Ryszka Barbara, Skrzypiec Marta, Śmietena Teresa, Warchoł Grażyna, Wiatrak Barbara, Wiśniewska Wanda, Złotowska Irena.

    XI B Wychowawca: mgr Janina Podlodowska
    Becker Maria, Berbeć Maria, Chrapek Elżbieta, Cromik Jolanta, Chrószcz Aleksandra, Fiołka Anna, Grela Maria-Magdalena, Harazim Barbara, Kocot Teresa, Kutzman Barbara, Liszka Genowefa, Nida Grażyna, Petters Krystyna, Pierchła Stefania, Płaczek Danuta, Reichert Irena, Sobik Halina, Warot Teresa, Wawoczna Krystyna, Węgrzyk Krystyna, Wojaczek Maria, Wojaczek Wanda, Wnuk Eleonora, Zajęc Jadwiga, Zawadzka Irena.

    XI C Wychowawca: mgr Eustachy Rusiecki
    Adamczyk Janina, Ciszewska Maria, Domalewska Barbara, Fojcik Halina, Dudek Aniela, Frelich Danuta, Groborz Kornelia, Grys Maria, Hornung Elżbieta, Jankowska Halina, Jasińska Wanda, Koloch Eleonora, Korus Leokadia, Krystała Anna, KuĄnik Wanda, Kubasa Anna, Kwaśniewska Klementyna, Ligonowska Bożena, Malina Krystyna, Mańka Maria, Markiewka Barbara, Matuszczyk Halina, Michalska Janina, Mrozik Halina, Nicz Stefania, Nosiadek Barbara, Ogierman Janina, Paszenda Maria, Przybyła Jadwiga, Rzepka Bronisława, Skupień Teresa, Słupik Helena, Sobik Łucja, Tekely Bernadeta, Widera Gertruda, Widera Maria, Wojciechowska Ewa.

  • 1967

    XI A Wychowawca: mgr Gertruda Cwołek
    Borecka Maria, Buchta Jadwiga, Budna Teresa, Bury Janina, Czajkowska Wanda, Duda Maria, Dulęba Maria, Freund Barbara, Jakubiec Ewa, Jarmak Janina, Kalisz Dorota, Klimsza Halina, Kocyba Aniela, Konsek Urszula, Kornas Dorota, Krop Ewa, Kubasa Janina, Kubica Krystyna, Kuxnik Barbara, Lubszczyk Danuta, Mendla Krystyna, Niedobecka Aniela, Oczadły Helena, Kluczewski Mirosław, Przyklenk Bernadeta, Reginek Aniela, Ryszka Bronisława, Sklarek Iolna, Sładek Teresa, Świątek Krystyna, Walocha Helena, Wieczorek Barbara, Wita Alina, Wyciszczok Danuta, Wyrobek Kornelia, Zając Maria, Zimończyk Halina.

    XI B Wychowawca: mgr Aleksandra Zubik
    Babilas Ewa, Balcer Bronisław, Bober Ewa, Buchta Józef, Cincio Edward, Gołucka Irena, Herok Piotr, Holeczki Bernard, Kabut Małgorzata, Kajzerek Stefan, Kirsek Stanisław, Kłosok Barbara, Kocot Barbara, Korus Barbara, Korzusznik Henryk, Krzyk Bernadeta, Ksieniewicz Janusz, Kubik Adam, Kuśka Rafał, Lucyga Felicja, Michalik Barbara, Nowak Urszula, Ochojska Zofia, Palasz Kazimierz, Pawlas Lidia, Przybylska Irena, Reis Krzysztof, Rogalska Kornelia, Rucka Krystyna, Słomka Czesław, Stefan Franciszek, Szymura Jacek, Tlołka Ewa, Wagner Krystyna, Wawrzynek Henryk, Węgrzyk Bożena, Wisełka Henryk, Zając Aniela.

    XI C Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Bereżeńska Anna, Bober Maria, Groborz Franciszek, Janiszewski Piotr, Jarosz Stefania, Jaszek Danuta, Kudła Jerzy, Lajdamik Antoni, Łukaszewski Andrzej, Lewandowska Grażyna, Marcol Stanisław, Markitoń Stanisław, Mitrenga Józef, Mordeja Janina, Makielski Zdzisław, Olbrycht Katarzyna, Pachowicz Zdzisław, Pawełek Eugeniusz, Parma Jerzy, Przybyła Stefania, Reroń Janina, Rozwadowska Krystyna, Smusz Tadeusz, Switała Piotr, Tkocz Janina, Uliarczyk Halina, Walocha Jan, Warchoł Jadwiga, Wąsik Anna, Wimmer Anna, Wołczyk Grażyna, ZieleĄny Michał

  • 1968

    XI A Wychowawca: mgr Edyta Fojcik
    Bereżańska Anna, Biały Helena, Boruta Dorota, Buczek Ewa, Burzyk Izabela, Breza Maria, Celary Janina, Cichocka Teresa, Dobras Ilona, Dyczka Danuta, Galocz Ewa, Gąsior Janina, Jończyk Maria, Komorek Urszula, Konik Janina, Kuśka Elżbieta, Kuśka Urszula, Lip Barbara, Luks Barbara, Motyka Irena, Nocoń Janina, Panek Jolanta, Piontek Imelda, Smołka Celina, Socha Wanda, Stężały Teresa, Szeja Krystyna, Szyroki Krystyna, Wilim Krystyna, Winkler Iwona.

    XI B Wychowawca: mgr Karol Podeszwa
    Adamski Wojciech, Blazel Lidia, Cicha Ilona, Czaja Zbigniew, Gacka Piotr, Grolewska Halina, Honicz Grażyna, Jędraszewski Krzysztof, Kalinowski Romuald, Kamiński Bogdan, Konsek Janina, Korus Jolanta, Król Danuta, Lampar Czesław, Markiewcz Elżbieta, Musioł Andrzej, Nikiel Krystyna, Nowakowska Barbara, Pluta Eugeniusz, Przywara Eugeniusz, Ptak Jacek, Rebenda Teresa, Rusiecka Anna, Siekaniec Andrzej, Skorupa Janusz, Smolnik Józef, Spendel Ewa, Szczurowski Adam, Szewczyk Józef, Szukalska Stanisława, Wala Ewa.

    XI C Wychowawca: mgr Antoni Kuśka
    Abrachamczyk Janina, Feberska Małgorzata, Fojcik Edward, Głowacki Jacek, Gałucka Urszula, Holeczek Joanna, Honysz Bożena, Juraszczyk Bernard, Jurecko Edward, Klimasara Ryszard, Kluczniok Krzysztof, Konkol Janina, Korus Jerzy, Kowalski Jan, Mandrysz Krystyna, Mikołajec Joanna, Motyka Stanisław, Ogierman Walerian, Oleś Andrzej, Pająk Janina, Palarz Anna, Piotrowska Maria, Płóciennik Wiesław, Reroń Aleksandra, Szewczyk Barbara, Warchoł Zofia, Wardęga Krysytna, Wencel Ewa, Witała Jan, Wodok Stefan, Zając Krystyna.

    XI D Wychowawca: mgr Eustachy Rusiecki
    Chrobok Bogdan, Czech Helena, Dulęba Marek, Folek Irena, Fuks Benedykt, Hawełka Zygmunt, Juszczuk Barbara, Koclajda Teresa, Kotyrba Marian, Magiera Helena, Malerczyk Wiesława, Malecki Zbigniew, Krakowczyk Barbara, Pawlaszczyk Halina, Płaczek Małgorzata, Pokorny Józef, Prokop Ilona, Ragan Elżbieta, Skupień Maria, Szewczyk Maria, Szczęsny Lech, Weideman Danuta, Wójcik Wanda, Żałoba Janina.

  • 1969

    XI A Wychowawca: mgr Janina Podlodowska
    Adamiec Teresa, Berger Małgorzata, Bochebek Danuta, Bujok Maria, Chmiel Henryka, Ciuła Alicja, Czaja Maria, Frelich Lucyna, Fudali Urszula, Gańczorz Joanna, Gajer Dorota, Grossek Krystyna, Hejnar Barbara, Hensel Barbara, Jeszka Krystyna, Job Danuta, Jonda Urszula, Kaczmarczyk Janina, Karaś Joanna, Kempner Lucyna, Marcol Elżbieta, Marcoń Anna, Oleś Henryka, Owczorz Halina, Pająk Eugenia, Palarz Eleonora, Paloc Janina, Penkała Brygida, Porwoł Eugenia, Pyrtek Urszula, Słowik Gabriela, Stencel Jadwiga, Szombara Urszula, Wiechoczek Teresa, Wilczek Urszula, Wiśniewska Ilona.

    XI B Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska
    Chmiel Henryka, Chmiel Krystyna, Dubas Weronika, Fojcik Andrzej, Gamoń Andrzej, Gołek Henryk, Kapica Grażyna, Kaszuba Bogusława, Kita Bogusława, Kwapień Magdalena, Makosz Stefan, Marcol Eugeniusz, Mężyk Aleksandra, Młynek Katarzyna, Morawski Andrzej, Motyczka Maria, Myśliwiec Maria, Palus Krystyna, Paulus Ryszard, Piechota Józef, Popowicz Alicja, Rojek Andrzej, Ryszka Zofia, Skupień Jolanta, Spisak Danuta, Szewczyk Maria, Szopa Jan, Szweda Maria, Wardas Ewa, Warmuzek Urszula, Wawrzyńczyk Jerzy, Węglewski Jerzy, Wilkus Maria, WoĄniczka Urszula, Zieleziński Marek.

    XI C Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Borzyk Zbigniew, Czeczor Marian, Fąk Sabina, Franek Barbara, Frydecka Ewa, Grim Witold, Gruszka Jan, Ignacy Irena, Jabłoński Marek, Kalabis Elżbieta, Klimsza Janina, Kokot Lidia, Kopacz Ewa, Kopeć Jerzy, Kroker Krystyna, Kupczak Jan, Kuś Stanisław, Machoczek Aleksandra,Mańczyk Marianna, Marcol Zdzisław, Nogły Ewa, Ochojski Bogdan, Pandza Urszula, Płaczek Adam, Pośpieszna Irena, Sobik Benedykt, Staneczko Benedykt, Stęchły Urszula, Tomiczek Tabacka Maria, Tomiczek Bogusława, Wacławik Aleksandra, Wantuła Jolanta, Winkler Urszula, Wyleżych Anna, Wyrozumska Jadwiga, Ziewiec Jerzy
  •