Absolwenci - roczniki 2011-2016
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
03.12.2009.
  • 2011
    III A wychowawca: Jolanta Mańka
    Adamczyk Anna, Badylak Agnieszka, Bochenek Aneta, Brachman Magdalena, Domański Marcin, Dudzińska Agnieszka, Gocłowska Aneta, Grzbiela Mateusz, Hajduk Marcin, Hałas Martin, Kania Natalia, Kojzar Magdalena, Kolorz Alicja, Lach Arkadiusz, Michna Patrycja, Nalepa Dawid, Oślizło Krzysztof, Pożeg Maciej, Sadło Iwona,Sekulski Maciej, Skrzypiec Marcin, Stronczek Izabela, Swaczyna Sebastian, Sywak Piotr, Szczot Sara, Tkocz Patrycja, Uherek Wojciech, Wawoczny Piotr, Węgrzyk Jakub, Wilczok Anna, Wojaczek Judyta, Wypych Dorota

    III B wychowawca: Grzegorz Łopatka
    Ćmok Robert, Depta Tomasz, Gajda Martyna, Kondys Paweł, Konsek Katarzyna, Kordas Jan, Korduła Łukasz, Kowalczyk Jakub, Kramża Marcin, Kubica Szymon, Lasota Grzegorz, Łaska Sandra, Malerczyk Maciej, Małek Dominik, Michalski Przemysław, Nachowska Anna, Oleś Sebastian, Oleś Wojciech, Olszowy Paulina, Paniczek Michał, Piecha Maria, Piszczan Paulina, Płachetka Stanisław, Podeszwa Krzysztof, Rduch Mateusz, Rycman Aleksander, Ryszka Anna, Sobczak Maciej, Sodzawiczny Sandra, Sperka Piotr, Starczewska Katarzyna, Strzelecki Marcin, Szpot Artur, Wojaczek Piotr


  • IIIC wychowawca: Ewa Tokarz
    Baron Łukasz, Borecki Sebastian, Bugiel Patryk, Chmielowski Tomasz, Forczmański Mateusz, Gańczorz Michał, Gorzawska Magdalena, Hellwig Jagoda, Janik Urszula, Juzek Michał, Kieś Sławomir, Kita Bartłomiej, Kotula Krzysztof, Kuśka Michał, Labusek Łukasz, Liszka Paweł, Mróz Paulina, Pamuła Radosław, Pazdur Adam, Smolnik Szymon, Stencel Sylwia, Stencel Kamil, Swoboda Marta, Szulik Marek, Szweda Mateusz, Szweda Marcin, Tarabura Adam, Tobolski Jakub, Tomecki Przemysław, Warwas Jakub, Wita Agnieszka

    IIID wychowawca: Sławomir Targosz
    Chrośnik Agata, Ciepluch Adam, Dudziński Grzegorz, Figiński Szymon, Florczyk Adam, Fojcik Sabina, Francuz Agata, Froehlich Jan, Germel Dorota, Hajduga    Anna, Janyga Maria, Kapuła Paweł, Karwot Monika, Maciejczyk Anna, Magiera Łukasz, Małek Krzysztof, Miler Karolina, Mojza Klaudia, Nowak Aleksander, Papla Dorota, Pierchała Rafał, Pietruszka Magdalena, Przeliorz Dawid, Rumpel Klaudia, Skiendzielewski Filip, Sobstyl Marta, Student Jan, Szyndler Anna, Uznański Karol, Walczak Marek, Wieczorek Hanna, Winkler Klaudia

    IIIE wychowawca: Małgorzata Kamińska
    Adamek Bogumiła, Alama Martyna, Baranowski Mateusz, Dera Natalia, Flajszok Natalia, Gojny Łukasz, Jurcimierska Anna, Kiwic Oskar, Klepek Agata, Kolorz Justyna, Kopiczko Agnieszka, Kubica Anna, Kuczera Piotr, Lubszczyk Aleksandra, Maryniok Weronika, Materzok Danuta, Nosal Justyna, Paczka Anna, Paszek Mateusz, Pierchała Karolina, Podleśny Malwina, Rykała Natalia, Słomka Marta, Sobik Anna, Suda Magdalena, Szpil Marta, Szramowska Ewelina, Szromek Paulina, Turek Dominika, Wieczorek Weronika, Witkiewicz Ewa, Zaik Łukasz, Żywczok Julia

    IIIF wychowawca: Katarzyna Nogły
    Bujar Magdalena, Doleżych Magdalena, Dziubany Katarzyna, Fojcik Karolina, Gamza Aneta, Giemza Julianna, Iwaniszczuk Justyna, Karwot Patrycja, Klimkiewicz Nikola, Kuczera Dominka, Kuźnik Grzegorz, Liberus Dominka, Łągiewka Karolina, Magiera Patrycja, Matusik Magdalena, Minkus Robert, Panic Dawid, Piskorz Mateusz, Pope Martyna, Rdzanek Dawid, Rusiecka Martyna, Ryszka Michał, Sieradzka Martyna, Sikora Sara, Smyczek Dominik, Sobik Sebastian, Stęchły Maciej, Szewczyk Aleksandra, Wąglorz Agnieszka, Wojciechowski Sebastian, Żydek Iwona, Żymełka Beata

    IIIG wychowawca: Jolanta Palińska
    Andrzejewska Anna, Bagińska Paulina, Bagiński Paweł, Bączek Bartosz, Buchalik Marta, Ciopała Lidia, Cykowska Michalina, Dańczak Katarzyna, Gardziński Paweł, Grzyb Marcin, Hellwig Sławomir, Janeta Aneta, Kapuściński Michał, Korus Zuzanna, Kroha Sarah, Kubica Magdalena, Kubina Michał, Kuprel Jacek, Łuszczyk Monika, Oleś Aleksandra, Pająk Maja, Piecha Malwina, Piekielnik Vanessa, Pierchała Małgorzata, Popek Krzysztof, Rzerzycha Małgorzata, Sipko Klementyna, Spleśniały Magdalena, Sulska Anna, Tkocz Patrycja, Wycisło Klaudia

  • 2012
    IIIA wychowawca: Justyna Mikuła
    Bagnicka Malwina, Bochenek Arkadiusz, Chrobok Jakub, Chwesińska Dajana, Forczmańska Marcelina, Gamza Justyna, Gwóźdź Andrzej, Holona Dominika, Jurochnik Małgorzata, Kapszewicz Ewa, Karkocha Agata, Karwańska Justyna, Klimek Mateusz, Korzusnik Michalina, Kosior Urszula, Kozłowska Karolina, Kwiatoń Piotr, Malina Aneta, Małas Natalia, Małuch Sandra, Menżyk Edyta, Olszewski Maciej, Pszczółkowska Agata, Stępień Katarzyna, Szebera Karolina, Szymala Anna, Walasik Krzysztof, Wałek Anna, Wilk Paweł, Wodowski Adrian, Ząbek Patryk, Zowal Angelika

    IIIB wychowawca:Karina Łępicka
    Ciuberek Szymon, Dereń Mateusz, Fyda Piotr, Gańczorz Emilia, Grabiński Krzysztof, Kańczok Mateusz, Kędzior Paweł, Kiecka Aleksandra, Konsek Piotr, Kozieł Aleksandra, Kożusznik Marek, Kuchcik Wojciech, Kuśka Iwona, Lorc Mateusz, Michalski Mateusz, Mrula Karolina, Orlik Łukasz, Pawlus Magdalena, Perlak Stefania, Popek Radosław, Rodacki Adam, Ryszka Monika, Smołka Wojciech, Swinka Paweł, Szlachta Szymon, Uliczka Bartosz,  Wesoły Anna, Wrożyna Zuzanna, Ziebura Mateusz, Zimończyk Eryk

    III C wychowawca: Anna Andreczko
    Kucjas Marcin, Barczyk Michał, Baron Piotr, Bednorz Dawid, Bór Maurycy, Dyrda Krzysztof, Fojcik Mateusz, Gamza Mateusz, Glenc Natalia, Kieś Martyna, Kołodziej Jakub, Konsek Adrianna, Kosek Adrianna, Kostka Magdalena, Kras Michał, Kuczera Pamela, Lizak Natalia, Macionczyk Piotr, Matuszczyk Przemysław, Matuszek Dariusz, Mazurek Miłosz, Moskwa Piotr, Oleś Damian, Osak Magdalena, Oszek Tobiasz, Pańczyk Katarzyna, Szczepański Wojciech, Szweda Krzysztof, Weczerek Mirosław, Wojciuch Łukasz, Wowra Jakub, Wróblewski Jakub

    III D wychowawca: Piotr Kuczera
    Araszczuk Anna, Barteczko Kamila, Bech Aneta, Binda Agnieszka, Borecka Agnieszka, Ciupke Jakub, Dębski Artur, Gamoń Alicja, Gorzawska Monika, Kastelik Natalia, Kobus Gabriela, Koleczko Dorota, Kołodziejczyk Agnieszka, Kwoska Karolina, Łapot Joanna, Mastalerz Jakub, Michalik Michał, Muszyński Piotr, Ochojski Karol, Oślizło Barbara, Ozarowska Anna, Pifczyk Szymon, Pomykała Agnieszka, Potysz Piotr, Procek Dawid, Siwek Sylwia, Skowronek Krzysztof, Swinka Aleksandra, Śliwińska Elżbieta, Wolicka Marta, Wójcik Alicja

    III E wychowawca: Ewelina Maj
    Blonka Paulina, Bednarczyk Karolina, Czech Aleksandra, Drąg Maciej, Gałązka Ewelina, Gołąbek Dorota, Hołowacz Sonia, Janaszak Sonia, Kapura Karolina, Konsek Karolina, Kowalska Katarzyna, Krępuszewska Roksana, Krupa Anna, Kupczak Dawid, Kurpanik Aneta, Lisowska Adrianna, Michalik Monika, Nodzyńska Anna, Orzeł Katarzyna, Orzoł Sylwia, Otrzonsek Piotr, Pachucy Jan, Pawliczek Bartosz, Piecha Izabela, Rompalska Magdalena, Serwotka Agnieszka, Stopa Marek, Szczęsny Małgorzata, Szuścik Magdalena, Walento Mateusz, Wilczyńska Monika, Woźnikowska Zuzanna

    III F wychowawca: Katarzyna Nogły
    Adamczyk Zuzanna, Brzeziński Artur, Buchalik Klaudia, Burnagiel Maciej, Chylińska Justyna, Dobrzeniecki Jędrzej, Franiczek Paulina, Furman Olga, Grabiec Izabela, Groborz Paweł, Hetman Patrycja, Janus Martyna, Klasik Artur, Kokoszka Kamila, Lamża Magdalena, Mańka Marta, Marcinkiewicz Judyta, Minkus Mateusz, Mizioch Tomasz, Oberman Martyna, Ochal Mateusz, Ogon Daria, Polak Anna, Rucińska Magda , Rudka Aleksandra, Stroka Agnieszka, Wac Martyna, Wieczorek Hanna, Włodarczyk Karolina, Wysłucha Elżbieta, Zajac Monika, Zielonka Justyna

    III G wychowawca: Zofia Jakubowska
    Gruszczyński Mateusz, Bochenek Anna, Brachman Dominika, Brzozowska Natalia, Chudy Ewa, Dudzik Nina, Gruszczyk Agata, Gryman Paulina, Grzywański Tomasz, Kiełbasa Paulina, Knapczyk Martyna, Konieczny Monika, Kowalik Dorota, Krupa Anna, Kudełko Marcin, Leśna Magdalena, Machnik Arkadiusz, Malczyk Karolina, Marcińska Daria, Nowrot Karolina, Piechaczek Paulina, Porszke Emilia, Portasińska Agata, Sapok Aleksandra, Sławek Adam, Szewczuk Natalia, Wrońska Małgorzata, Zasada Katarzyna, Zniszczoł Anna-Maria

  • 2013
    III A wychowawca: Jolanta Palińska
    Adamus Karol,Bober Adam, Boldys Piotr, Brychcy Robert, Domin Agata, Ficek Aleksandra, Heczko Michał, Jarzyna Anna, Kaczmarczyk Jan, Kotula Krystyna, Krabes Agnieszka, Kula Dariusz, Laska Barbara, Lasota Bartosz, Mazurek Michał, Palenga Marcelina, Paszenda Ewa, Pawlak Wacław, Piesiura Mariusz, Iwaniec Piotr, Przybył Kacper, Pszczółka Marek, Tkocz Agnieszka, Turek Natalia, Wikieł Patrycja, Wójcik Martyna, Zabawa Wiktoria

    III B wychowawca: Romuald Kondys
    Babula Dawid, Buchalik Adam, Chowaniec Zuzanna, Czerniak Łukasz, Ferens Robert, Grzesik Hanna, Jarczok Krzysztof, Jodłowska Anna, Jurkiewicz Jakub, Koczy Arkadiusz, Koper Zuzanna, Kośka Dorota, Kotusz Magdalena, Kowalczyk Marcin, Krajczok Jacek, Kustra Piotr, Lelowicz Kamil, Lindner Miłosz, Mazelanik Mateusz, Michalski Mateusz, Nowrot Katarzyna, Polok Agata, Przybylski Karol, Rduch Błażej, Skrzypiec Rafał, Skrzyszowski Julian, Stebel Bartosz, Szurek Oriana, Wita Krzysztof, Wolnik Maria, Zimnol Jakub, Żogała Sonia

    III C wychowawca: Jolanta Mańka
    Bienioszek Aleksandra, Brojak Dawid, Brząkalik Patryk, Bury Szymon, Dębski Wojciech, Drapacz Jacek, Fijałkowska Aleksandra, Frączek Piotr, Gamoń Michał, Gorażdża Marta, Gromotka Kinga, Gumiński Łukasz, Janik    Agnieszka, Kajzer Dawid, Kamiński Jakub, Konsek Mateusz, Kozik Sebastian, Kozub Zuzanna, Krupa Patryk, Mika Anna, Milion Paweł, Niemyjski Sebastian, Paulus Sebastian, Polok Paweł, Smokowska Patrycja, Smołka Jacek, Tlołka Jarosław, Walewski Michał, Warzecha Krzysztof, Warzecha Miłosz, Wojaczek Dominika, Zając Konrad

    III D wychowawca: Mariola Madzia
    Budzanowska Martyna, Chromik Krzysztof, Cyran Paulina, Czempik Weronika, Dąbrowska Agnieszka, Drobina Martyna, Falfasiński Jacek, Florczyk Rafał, Franica Bogusława, Hałas Anna, Klamer Magdalena, Koch Klaudia, Kotyrba Karolina, Krzyżowski Dawid, Majka Angelina, Marzec Ewelina, Ojczyk Aleksnadra, Podobińska Weronika, Rzerzycha Aleksandra, Rzymanek Paweł, Skałbania Bożena, Sontag Agnieszka, Sułkowska Lucyna, Szolc Katarzyna, Szubielska Natalia, Szulc Monika, Szulik Katarzyna, Thiel Marta, Uznański Aleksander, Wichowska Sylwia, Włodarczyk Wiktor, Żydek Justyna

    III E wychowawca: Monika Popławska
    Błaszczyk Marcin, Czartoryska Karolina, Drabiniok Jakub, Dudek Joanna, Felsztyńska Alicja, Florczyk Iga, Forajter Adrianna, Foryś Magdalena, Galwas Maria, Grębocka Dorota, Hudek Paulina, Kornas Sylwia, Kuczera Magdalena, Leśnikowska Anna, Maj Dominika, Malara Robert, Malczewski Adam, Matuszek Marta, Niewiem Iwo, Nowak Tomasz, Orlikowska Walentyna, Orzeł Dominik, Pietrzak Angelika, Porwolik Mateusz, Porwoł Marta, Rej Anna, Smołka Rafał, Stępień Magdalena, Surma Karolina, Walczak Anna, Wypych Julia, Zimońska Zuzanna

    III F wychowawca: Marek Berger
    Borowska Anna, Bujok Lucyna, Chigbu Clarisa, Cieślik Aleksandra, Dołęga Patrycja, Drapacz Tomasz, Galusek Tomasz, Granos Arkadiusz, Grzegoszczyk Jadwiga, Jasiński Sebastian, Kania Nina, Kupka Zuzanna, Kuśka Mateusz, Kwiecień Angelika, Lazar Roman, Libera Aleksandra, Madzia Jakub, Malgrab Sandra, Małas Zuzanna, Mazur Patrycja, Musioł Mateusz, Nowak Kacper, Pietras Agata, Rduch Aleksandra, Styga Anna, Szymura Kamil, Taut Magdalena, Tłustochowicz Piotr, Trojan Joanna, Wilk Laura, Zalewska Paulina

    III G wychowawca: Maria Dziedzic
    Abrahamowicz Jarosław,    Barszowska Adrianna, Brzezińska    Karina, Ciecior Daria, Cieślik Karin, Czech Wioleta, Górczyński Patryk, Grochol Klaudia, Grudzień Michalina, Hellwig Marta, Kowalczyk Kinga, Krakowczyk Marta, Kuczera Hanna, Kuśka Monika, Kwil Maria, Lampart Karolina, Łuszczyk Małgorzata, Malirz Paulina, Michalska Anna, Nowaczyk Martyna, Nowak Anna, Nowicka Klaudia, Olejniczak Artur, Smyczek Sara, Steuer Anna, Sulewska Izabela, Szymura Justyna, Żubrowska Magdalena

  • 2014
    III A wychowawca: Katarzyna Szklanny
    Babiak Daniel, Bartków Sara, Bryła Nicoll, Carbogno-Barnabe Vivian, Czech Monika, Ćwiek Hanna, Drab Ilona, Filipiak Patrycja, Helwich Klaudia, Jendrzejek Agata, Kołodziej Aleksandra, Korbel Julia, Kowalczyk Jagoda, Krzyżanowska Agnieszka, Kurpanik    Agata, Lipus Małgorzata, Markiewicz Anna, Marzęta Aleksandra, Mysłek Małgorzata, Oszek Aleksandra, Petrow Martyna, Rduch Julia, Rogowski Wiktor, Skuta Jakub, Smyrdek Magdalena, Wyrobek Dawid, Wysłucha Magdalena

    III B wychowawca: Grzegorz Łopatka
    Berger Sandra, Bugdoł Kamil, Chłodek Katarzyna, Chmielewski Maciej, Denda Marko, Froehlich Jakub, Gliwa Bartosz, Kaczmarczyk Bartosz, Kapuścińska Sara, Kocztorz Anna, Konsek Paulina, Kopiczko Jan, Kukliński Krzysztof, Kusiak Julia, Latacz Patryk, Łaska Karolina, Łopatka Adam, Malik Radosław, Michalik Julita, Mielańczyk Natalia, Miodowski Dawid, Morcinek Anna, Mroszczak Mikołaj, Ochojska Kinga, Skiba Agata, Sobik Bartosz, Swatek Anna, Szweda Barbara, Wita Maria, Wrożyna Bartosz, Zaik Marta, Zientek Radosław

    III C wychowawca: Joanna Kondys
    Adamski Joachim, Bogusz    Maciej, Ciupek Marcin, Gawałek Magda, Gibek Radosław, Hassa Kamil, Jonak Barbara, Kędzierawski Kamil, Kossakowska Magdalena, Kowol Aleksandra, Krent Michał, Magiera Paweł, Morgała Jakub, Musiolik Marcin, Niemyjski Przemysław, Oleś Wiktor, Płaczek Sebastian, Prostacki Stanisław, Pustelnik Sebastian, Robak Marek, Rogowska Hanna, Soroka Sebastian, Stęchły Katarzyna, Szolc Patryk, Świaczny Rafał, Tkocz Michalina, Turko Patryk, Urbanek Krzysztof, Wawrzyńczyk Kajetan, Woryna Paweł, Wronka Kinga, Zima Kamil

    III D wychowawca: Sławomir Targosz
    Buczek Aleksandra, Dąbrowska Aleksandra, Duda Katarzyna, Gałęziowska Paulina, Gawrońska    Ewelina, Gorasdza Agnieszka, Gronczewska Katarzyna, Grzelak Dominika, Ignacy Rafał, Jonderko Kamil, Kesten Klaudia, Kluczniok Paweł, Maier Magdalena, Nogły Agnieszka, Palenga Marcin, Poleszak Marek, Przeździng Sonia, Pytlik Bartosz, Rusek     Piotr, Sekulska Bogumiła, Sobik Michał, Stronczyńska Kasandra, Sulwierska Maria, Wałach Karolina, Warzecha Patrycja, Wilaszek Wojciech, Wolny Magdalena, Woźniak Katarzyna, Wundersee Dominika, Wystemp Patrycja, Zemła Daria

    III E wychowawca: Małgorzata Kamińska
    Bartel Martyna, Boryś Agnieszka, Ciszewski Grzegorz, Czarnecka Anna, Czech Żaneta, Glania Joanna, Jeziorny Kamila, Kieś Piotr, Kossowska Hanna, Ksol Olaf, Lapczyk Paulina, Marcol Maria, Michalski Dawid, Motowidło Karolina, Nieszporek Klaudia, Pełka Magdalena, Romanek Aleksandra, Rozłucka Natalia, Ryszka Katarzyna, Skrobol Adam, Sobik Marta, Sówka Artur, Szymura Remigiusz, Śmieja Karolina, Tkocz Adrian, Wąsiewicz Anna, Widenka Marta, Wieliniec Monika, Wolny Marta, Wójcik Agnieszka, Zabłocka Martyna, Zalas Dorota

    III F wychowawca: Ewa Tokarz
    Barteczko Anna, Bernaś Piotr, Białas Agnieszka, Draga Cezary, Ferdyn Damian, Gorczyńska Sonia, Homel Zuzanna, Kaiser Klaudia, Klimek Jagoda, Konsek Krzysztof, Królikowska Martyna, Krzykała Damian, Kwiatoń Beata, Majewska Michalina, Makula Agata, Makula Magdalena, Mikołajec Kuba, Musiolik Monika, Muszyńska Magdalena, Pełka Justyna, Pfeifer Aleksandra, Piechota Aleksander, Piekarska Karolina, Pietras Patrycja, Rdzanek Marcin, Rogosz Julia, Szymura Martyna, Uherek Filip, Wieczorek Agnieszka, Witosz Kamil, Wujec Wiktoria, Wyglenda Aleksandra

  • 2015
    III A wychowawca: Piotr Kuczera
    Auguścik Radosław, Borecki Mateusz, Bulanda Wojciech, Groborz Sabina, Hajduczek Alicja, Jezusek Bartosz, Juzek Monika, Korus Konrad,Kotas Karolina, Kozaczko Weronika, Król Paweł, Libera Jagoda, Manczyk Dawid, Miketa Szymon, Mikołajczak Adrian, Myl Michalina, Oleś Marcin, Orlikowski Aleksander, Orzeł Wojciech, Pawlik Aleksandra, Pielecha Jakub, Piotrowski Maciej, Prochasek Magdalena, Robek Adrianna, Rodacka Hanna, Rożek Paulina, Stencel Hanna, Szulik Dagmara, Szydłowski Artur, Walasik Kamil, Zduńczuk Patrycja, Żurke Monika

    III B wychowawca: Zofia Jakubowska
    Bartecka Paulina, Budziszewski Jacek, Bywalec Bartosz, Chudyk Justyna, Ficek Katarzyna, Ficek Weronika, Gańczorz Adam, Gliwa Jan, Hunt Marcin, Kańczok Karol, Kolondra Jakub, Kołodziejczyk Michał, Kowalczyk Krzysztof, Kula Beata, Kulig Monika, Kuźnik Kamil, Lukaszczyk Kamil, Mańka Krzysztof, Markiewka Kamil, Markowicz Martyna, Orzechowski Michał, Ostrowski Robert, Pope Wojciech, Procek Dominika, Radziszewska Marta, Rojek Paweł, Stachura Dominik, Szachta Katarzyna, Stępniewska Maria, Trojniak Joanna, Zielonka Marek, Zuber Igor


    III C wychowawca: Justyna Mikuła
    Boch Katarzyna, Chlebek Alicja, Chrapiec Martyna, Dębska Marzena, Gałuszka Karolina, Gawron Agata, Gruszka Justyna, Kołodziej Wioleta, Kordas Aleksandra, Kubiczek Karolina, Kuczera Katarzyna, Madecka Paulina, Marcol Natalia, Migas Mateusz, Mitko Magdalena, Owsianko Michalina, Polok Dagmara, Porwoł Magdalena, Pradela Martyna, Pustołka Magdalena, Reclik Barbara, Skrzypiec Katarzyna, Smolarz Magdalena, Sznapka Jakub, Szulik Magda, Szymczyk Justyna, Tarantowicz Wojciech, Tumula Mateusz, Wojtasik Adrianna, Wolny Justyna, Zgadzaj Martyna, Zniszczoł Edyta

    III D wychowawca: Agnieszka Dudek- Pomykoł
    Adamczyk Katarzyna,Augustyniak Beata, Bugla Błażej, Chmielowska Agata, Ćwięczek Łukasz, Danowska Monika, Frączek Agata, Fritz Karolina, Herdy Ilona, Herdy Iwona, Kaczmarczyk Weronika, Klimek Jakub, Koterba Szczepan, Kuśka Martyna, Kuźnik Zuzanna, Mańka Zuzanna, Marcinkiewicz Przemysław, Menet Katarzyna, Michalski Błażej, Oczadły Dominik, Olborska Daria, Osuch Dominika, Palińska Zuzanna, Pander Wiktoria, Salińska Jagoda, Simon Philip, Skubała Patrycja, Sobik Katarzyna, Stalmach Julia, Thomas Julia, Urbaniec Joanna, Warło Ismaela

    III E wychowawca: Katarzyna Szklanny
    Cichy Kamil, Czech Agata, Drabiniok Alicja, Drabiniok Dominika, Galwas Marcin, Greiner Martyna, Harc Paulina, Kostka Magdalena, Krakowczyk Maciej, Machacz Anna, Michalska Justyna, Nosiadek Marta, Pazdur Ewa, Pietryja Paulina, Podlasiak Karolina, Przygoda Dominika, Radecka Edyta, Reinhardt Edyta, Ryszka Katarzyna, Sikora Natalia, Sładek Błażej, Smolorz Adriana, Smołka Marcin, Szaboń Sandra, Trzepizur Przemysław, Wanglorz Jakub, Zazulak Sylwia

    III F wychowawca: Katarzyna Nogły
    Biel Izabela,Bosak Paweł, Chojecka Marta, Dudzik Patrycja, Grochowska Karolina, Koleczko Magdalena, Komarek David, Kot Monika, Kubeczek Aneta, Kubik Karolina, Kunka Aleksandra, Mandera Amadeusz, Marcok Karolina, Matuszek Urszula, Mencel Karolina, Naczyńska Anna, Piszczek Hanna, Plizga Dominika, Pustelnik Paulina, Skrobol Julia, Smołka Dominika, Sola Helena, Szendzielorz Łukasz, Szklanny Julia, Wawoczny Julia

  • 2016
    III A wychowawca: Jolanta Palińska
    Bembnista Dominik, Biadacz Tomasz, Bulenda Radosław, Ciepły Piotr, Dereń Jakub, Durdziński Mikołaj, Foit Michał, Folwarczny Żaneta, Górecka Magdalena, Karwot Natalia, Kluger Roman, Kłosok Dominika, Konopka Aleksandra, Kozioł Jakub, Kuczera Adam, Masarczyk Piotr, Meisner Nikola, Mika Wojciech, Minakowska Karolina, Neumann Kamil, Oślizło Michał, Postawka Rafał, Ratka Michał, Rojek Michał, Salamon Kacper, Sikora Małgorzata, Słapa Dominik, Stachura Ruben, Szostek Kaja, Szyndler Marcin, Turek Bartosz, Wątroba Wojciech

    III B wychowawca: Romuald Kondys
    Adamczyk Jakub, Bednarski Łukasz, Buchalik Aleksandra, Dyrda Aleksandra, Hajduga Jakub, Hetman Martyna, Jadowska Katarzyna, Jakubiec Karolina, Koch Radosław, Kochanowska Karolina, Kowalczyk Maria, Krajczok Klara, Kucz Adam, Machulec Julia, Marcol Daniel, Markiewicz Agata, Mroszczak Anna, Muras Fryderyk, Nowak Kacper, Ochojska Klaudia, Opalińska Marta, Pala Dariusz, Papiór  Patryk, Schewior Rafał, Seweryn Elżbieta, Słomka Natalia, Szczuka Jakub, Szpot Michalina, Winny Mateusz, Wodecki Mikołaj

    III C wychowawca: Anna Andreczko
    Bednarczyk Katarzyna, Bortko Anna, Cyran Oliwia, Donocik Agata, Gruszka Agata, Grzesik Hanna, Hanak Agnieszka, Jania Julia, Konsek Marcelina, Krajczok Julia, Kula Karolina, Kurczok Marta, Lasota Anna, Łukasik Kinga, Marek Marta, Molitor Katarzyna, Nowrot Agata, Pietrzak Katarzyna, Pifczyk Artur, Polaszek Monika, Porembska Gabriela, Ryba Małgorzata, Seemann Beata, Sewerynowicz Marta, Słomka Sara, Smutniak Paulina, Śliwa Rafał, Tarnowska Julia, Walas Joanna, Wengerska Karolina

    III D wychowawca: Małgorzata Kamińska
    Bezeg Mikołaj, Brzóska Patrycja, Budnicki Tomasz, Bździuch Dominika, Chlubek Jakub, Górecka Julia, Hajduk Franciszek, Kabza Wiktoria, Kaczyna Aleksandra, Kalinowski Adam, Kościelna Magdalena, Kubica Małgorzata, Kuliś Julia, Lasota Martyna, Lerch Natalia, Luks Edyta, Maciączyk Magdalena, Mikołajec Patryk, Nikel Sara, Oleś Paulina, Ostrowska Marta, Popek Wojciech, Rojek Adam, Skiba Martyna, Sobik Iwona, Stroka Grzegorz, Szczepańska Olga, Wąsik Karolina, Wencel Marcelina, Wieczorek Marta, Wilczyńska Maja, Zimnol Alicja

    III E wychowawca: Mariola Madzia
    Bech Sebastian, Borowski Paweł, Bury Bartłomiej, Damec Dorota, Erfurt Alicja, Gurgul Kamil, Hałucha Magdalena, Jakubowska Ewa, Jeziorowski Patryk, Jonak Magdalena, Kempny Magdalena, Koterba Jakub, Lasota Wojciech, Mańka Wioletta, Moj Magdalena, Nakoneczka Ewa, Ochojska Anita, Paluch Katarzyna, Panek Magdalena, Płaczek Magdalena, Porała Olga, Rzaczek Paweł, Sładek Agata, Solich Agata, Stępiński Łukasz, Strzałkowski Krzysztof, Szymura Sandra, Trojanowska Izabela, Wieczorek Agnieszka, Wiśniewska Wiktoria, Włodarczyk Katarzyna

    III F wychowawca: Marek Berger
    Bedka Katarzyna, Bochenek Anna, Domagalska Katarzyna, Florczyk Paweł, Fojcik Mateusz, Gałąska Aleksander, Hibner Paulina, Jabłoński Maciej, Jordan Roksana, Jura Tomasz, Kalinowski Patryk, Konopka Łukasz, Kula Wiktoria, Kwiatkowski Oskar, Leśnik Sandra, Machulik Kacper, Małecki Maciej, Nowak Dominik, Olszowski Michał, Polok Paweł, Rzytki Oliwia, Siembida Judyta, Sitny Marta, Steuer Natalia, Targańska Kamila, Tworuszka Żaneta, Wilk Kacper, Witosz Martyna, Zaik Wiktoria, Zajac Malina