Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Absolwenci - roczniki 2001-2010 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 2001

    IVA Wychowawca: mgr Karina Szewczyk

    Adamczyk Szymon, Bezuch Monika, Białek Agnieszka , Biernat Wojciech, Bródka Krzysztof, Cwalina Zbigniew, Demel Szymon, Fojcik Magdalena, Gruchel Anna, Jarka Dawid, Kiliszowska Paulina, Kozik Magdalena, Kucza Tomasz, Kudla Edyta, Kulczycka Pola, Lach Katarzyna, Lach Stanisław, Malina Sabina, Maszczyk Wojciech, Mietła Magdalena, Noster Izabela, Oleś Daniela, Olszar Barbara, Ośliźlok Wojciech, Popek Karolina, Popek Patrycja, Nowakowski Piotr, Rurański Dawid, Sobik Kinga, Soroka Katarzyna, Szaboń Katarzyna, Szulik Adrian, Śmiłowski Jacek, Tum Wojciech, Mroczkowski Filip, Zieliński Maciej, Żołnierz Szczepan

    IVB Wychowawca: mgr Kornelia Kłos
    Barczuk Michał, Bukowiecka Magdalena, Bulenda Adam, Damek Anna , Danecki Aleksander, Dobosz Piort, Dudek Barbara, GwóĄdź Małgorzata , Jankowski Maciej, Kocztorz Michał, Kohut Łukasz, Kopocz Karolina , Kostrzak Agnieszka, Kremeź Daria, Lenert Agnieszka, Lewandowska Jagoda, Malinowska Agnieszka, Markiewak Ewa, Musielak Agnieszka, Olczak Łukasz, Otremba Łukasz, Pierchała Monika, Pikus Agnieszka, Pyka Wojciech, Sałabun Dominika, Smolnik Mateusz, Surman Barbara, Swoboda Anna, Szewc Łukasz, Szydło Anna, Świeży Jan, Wiśniewski Adrian, Zimoń Mirosława, Zwoliński Łukasz

  • IVC Wychowawca: mgr Aleksandra Marciniak
    Biegała Magdalena, Bobiec Katarzyna, Boguła Aleksandra , Chartuniewicz Marta, Dereń Katarzyna, Gawenda Iwona, Gorzawski Arkadiusz, Grzesica Monika, Jarząbek Arkadiusz, Kuraczyk Przemysław, Legierska Joanna, Lelito Joanna, Lewna Łukasz, Lunitz Magdalena, Matras Agnieszka, Matysek Marlena, Ogorzałek Magdalena, Pasieka Marcin, Paś Martyna, Posłuszny Beata, Pośpieszny Katarzyna, Rosowska Karolina, Smyczek Julia, Smyrdek Tomasz, Stanczewska Ewelina, Styżej Anna, Syrek Dominika, Szmołda Dominik, Szymczak Magdalena, Tyburska Beata, Wdowiak Kamil, Woźniok Małgorzata, Zmętny Anna, Zyga Łukasz

    IVD Wychowawca: mgr Piotr Pawlas
    Adamczyk Adrian, Breza Dawid, Buchta Anna, Chojnowska Katarzyna, Cichy Izabela, Gołąbek Marcin, Jabłonka Monika, Jarosiński Anna, Kowol Piotr, Kozub Monika, Kuligowska Anna, Kupka Sabina, Kuźniczek Michał, Lampert Katarzyna, Letyński Michał, Marciniak Łukasz, Michalik Agnieszka, Migas Seweryn, Odrzywołek Jarosław, Potyrak Beata, Przekaza Aleksandra, Rek Michał, Siedlaczek Anna, Skawińska Aleksandra, Skudynowski Przemysław, Smolarek Katarzyna, Śliwka Dominika, Święty Małgorzata, Tekień Andrzej, Tkocz Jacek, Trela Barbara, Wajerowska Katarzyna, Warzecha Krzysztof, Wita Monika, Wysocka Alina, Zając Anna , Zdziarska Jagoda

    IVE Wychowawca: mgr Bożena Michalska
    Bednorz Katarzyna, Bieroński Marek, Blaszczyk Łukasz, Błażyca Aleksandra, Burda Sabina, Cyran Paweł, Cyrus Krzysztof, Cytryniak Anna , Czanota Anna, Dronszczyk Piotr, Dziadek Łukasz, Gańczorz Dorota, Gruszka Magdalena, Herman Magdalena, Izdebski Adrian, Jasielczuk Iga, Kondrot Agnieszka, Kościańska Anna, Kowalczyk Marcin, Kowol Marta, Makosz Anna, Mandrysz Krzysztof, Magiera Jowita, Matuszek Beata, Nokielski Lesław, Skulski Bartłomiej, Sławieńska Agnieszka, Szczotok Agnieszka, Szymała Michalina, Tkocz Katarzyna, Wieszała Barbara, Wilim Karolina, Wojtas Karolina, Wons Witold

    IVF Wychowawca: mgr Krystyna Kotusz
    Apostoł Artur, Bieniek Adam, Cupok Agnieszka, Czerkawska Agata, Fojcik Łukasz, Glensk Izabela, Głombik Martyna, Grychtoł Bożena, Jarzębska Justyna, Kaszuba Agnieszka, Kostuka Ewelina, Kotula Justyna, Kowacka Bożena, Kuc Aleksandra, Kurpanik Edyta, Kuśka Tadeusz, Langer Dominika, Langer Edyta, Leśko Anna, Moj Anna Maria, Mrowiec Justyna, Niezgoda Aleksandra, Ostrowicz Katarzyna, Piotrowski Aleksandra, Rojek Anna, Rosół Magdalena, Sikorska Ewa, Stoła Kinga, Stawowiak Paweł, Szojer Arkadiusz, Ślusarczyk Dominika, Temich Przemysław, Tomala Katarzyna, Tumas Arkadiusz, Walczak Mateusz, Weinreich Dawid 

  •  2002

    IVA Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska

    Adamowski Jan, Bober Sonia, Brożyna Grzegorz, Dziewior Agata, Fojcik Karolina, Grzonka Anna, Jakubowska Hanna, Janus Izabela, Janus Magdalena, Jokel Marcin, Jurkiewicz Marcin, Kaczmarek Łukasz, Kałuża Magdalena, Kapsa Mariusz, Krajewski Jakub, Kulak Maciej, Kwiotek Marta, Lampart Marta, Machnik Jakub, Marszałek Katarzyna, Nowak Edyta, Piekoszowska Magdalena, Pindur Katarzyna, Podleśny Małgorzata, Sadowska Iwona, Salwin Cezary, Siodmok Jacek, Smusz Edyta, Sobel Jarosław, Sosna Justyna, Szewczyk Damian, Tomala Tomasz, Wieczorek Małgorzata, Wojdat Anna , Zimoń Agata

    IVB Wychowawca : mgr Grzegorz Łopatka
    Bednarek Beata, Bieńkowski Paweł, Bizoń Anna, Ciesielska Daria, Cincio Łukasz, Cygan Diana, Czobot Adrian, Durczok Paweł, Dworaczek Tomasz, Gans Agata, Kłębczyk Filip, Kolarczyk Aleksander, Kozielski Michał, Kula Barbara, Machnik Magdalena, Mandrysz Barbara, Mojżysz Iwona, Muszyk Łukasz, Pciak Marcin, Pelczar Adam, Piecha Anna, Półtorak Piotr, Pypeć Bożena, Pytlik Wiktoria, Radziejewsi Maciej, Skowronek Adam, Skóra Marta, Skupień Tomasz, Stasiak Aleksandra, Szczęsny Krzysztof, Szukalska Hanna, Świerzy Anna, Trybuś Anna, Ustapiuk Artur , Uzdejczyk Anna, Wengerska Anna

    IVC Wychowawca: mgr Hanna Liczba
    Chrzanowski Piotr, Frydecka Wioleta, Glenc Magdalena, Góra Mateusz, Groborz Michał, Jasnowska Magdalena, Kochan Monika, Kosmala Ewa, Korus Jakub, Kiljan Adam, Łukasiewicz Monika, Małachowski Katarzyna, Małachowski Monika, Mandel Hanna, Mitura Anna, Nogły Sylwia, Oleś Aleskander, Olszak Wojciech, Pichura Wojciech, Piecha Hanna, Piechaczek Marcelina, Piskorz Jolanta, Rozkosz Janina, Sopala Damian, Stencel Janina, Stencel Alicja, Stosiek Katarzyna, Szmak Joanna, Ścieszka Agnieszka, Ślosarek Paulina, Woźniak Patrycja, Zacha Dariusz

    IVD Wychowawca: mgr Grażyna Szulik
    Bednorz Mirosława, Bienias Monika, Brzezina Anna, Dobosz Bartłomiej, Fojcik Beata, Frydecki Adam, Gruca Jakub, Holona Bartosz, Jowik Aleksandra, Kamińska Maria, Kisiel Anna, Konsek Anna, Krzyżaniak Anna, Kula Aleksandra, Lenard Joanna, Malczyk Martyna, Mańka Robert, Marcol Przemysław, Matuszek Krzysztof, Musielak Joanna, Pasterniak Jolanta, Paszek Piotr, Petters Hanna, Pifczyk Adam, Romański Dawid, Siwica Marek, Skupień Wojciech, Staniczek Anna, Śpiewok Adam, Uchyła Damiam, Uherek Dorota, Warzecha Izabela, Wiąckiewicz Łukasz, Wita Hanna, Wyrobek Wirginia, Zimończyk Witold

    IVE Wychowawca: mgr Mariola Madzia
    Błaszczyńska Patrycja, Brzezinka Agnieszka, Buchalik Joannna, Bujok Bogusław, Chełmecka Agnieszka, Chowaniec Patrycja, Czerwińska Agnieszka, Czyż Marta, Hanak Kinga, Harnasz Aleksandra, Janeczek Żaneta, Jaworska Hanna, Kloch Patrycja, Kristof Sabina, Kubasa Marzena, Kubiś Mirela, Kujawska Katarzyna, Latacz Wioleta, Leśnik Ewa, Ludwig Aleksandra, Ludwig Aurelia, Miera Mirosława, Nosiadek Michalina, Pierchała Jusytna, Rosa Agata, Sitek Monika, Spyra Aleksandra, Stocka Sylwia, Szczyra Daria, Szczyrba Blanka, Szendzielorz Martyna, Szymała Małgorzata, Szymik Barbara, Szymura Alicja , Taraszkiewicz Ewa, Zagórska Hanna

    IVF Wychowawca: mgr Joanna Marcol
    Atachim Łukasz, Babilas Marzena, Becker Martosz, Bonczek Sylwia, Bortlik Aleksandra, Bugdol Danuta, Bugla Łukasz, Ciepły Łukasz, Cofalla Karolina, Draźny Ewa, Gałucha Anna, Grajner Bartosz, Klimek Maciej, Laskowski Robert, Materzok Sylwia, Mól Anna, Oleś Dominika, Orszulik Dominika, Paprotny Anita, Pluta Karolina, Postawka Adam, Ryszka Dominika, Ryszka Karolina, Skaba Andrzej, Smokła Karolina, Sobeczko Sławomir, Stefan Joanna, Strzebińczyk Grzegorz, Sygut Barbara, Szczotok Marcin, Szulc Patrycja, Szymura Joanna, Warmińska Agnieszka, Komaniecki Łukasz, Dziwoki Łukasz

    IVG Wychowawca: Krzysztof Sachs
    Adamczyk Izabela, Bienek Jan, Budziński Michał, Duda Monika, Gomulski Bartosz, Herok Piotr, Jonderko Sonia, Karczyński Tomasz, Kobyłka Patrycja, Kocyba Hanna, Korbel Szymon, Kozik Urszula, Leonard Sonia, Mokrzycka Katarzyna, Paprzycki Przemysław, Pardej Tomasz, Pelc Tomasz, Piecha Katarzyna, Piontek Grzegorz, Popko Magdalena, Porała Dawid, Powieśnik Alina, Procek Agnieszka, Rojkiewicz Marcin, Skowron Ilona, Smakowska Aleksandra, Sznajder Monika, Szulc Dominika, Tkocz Joanna, Trzaskoś Artur, Wieczorek Paweł, Zieleźny Katarzyna, Ziołko Małgorzata

  • 2003

    IV A wychowawca: Joanna Kondys

    Karolina Badura, Dominika Breza, Sabina Cyran, Joanna Grzonka, Kinga Kieś, Ewa Kochanowska, Aleksandra Lubos, Katarzyna Madaj, Małgorzata Noster, Zofia Olszewska, Justyna Pękała, Aurelia Pierchała, Małgorzata Puchacz, Karolina Rejner, Aleksandra Staniczek, Michalina Szymura, Marcin Florek, Andrzej Kita, Jacek Konsek, Marek Kremser, Kamil Krypczyk, Jacek Kujawski, Marcin Latacz, Bartosz Mandrysz, Zbigniew Maryański, Andrzej Matuszek, Mateusz Mrowiec, Wojciech Piecha, Łukasz Potera, Marcin Ptak, Tomasz Rak, Michał Rurański, Bartłomiej Szejka, Adam Szeliga, Robert Szołtysek, Michał Uherek,


    IV B wychowawca: Stefania Duerschlag
    Marta Bargieł, Agata Bieńkowska, Adam Bieńkowski, Alicja Chmielińska, Mateusz Czempiel, Karolina Danel, Magdalena Garus, Michał Kajstura, Łukasz Kieś, Joanna Kloc, Krzysztof Koselm, Adam Kostrzewski, Oriana Kotajny, Małgorzata Krzempek, Małgorzata Krześniak, Małgorzata Kuśka, Aleksander Maciejewski, Zuzanna Makosz, Aleksandra Palarczyk, Paweł Przeliorz, Justyna Smolnik, Wojciech Sokół, Barbara Swoboda, Agata Szpila, Adam Szukalski, Marek Trojan, Arkadiusz Trzebuniak, Agata Uniwersał, Aleksandra Watoła, Paweł Wilk, Joanna Woronowicz, Anna Zieleźny, Robert Zieleźny, Patrycja Zielonka, Tomasz Zwolak, Paweł Zwoliński,


    IV C wychowawca: Michał Wita
    Dawid Brachmański, Katarzyna Cesarz, Marzena Frohlich, Karolina Fuchs, Angelika Goły, Michał Gunia, Marlena Herda, Agata Jędrzejczyk, Dawid Krybus, Izabela Kulik, Andrzej Leśniak, Karolina Libera, Magdalena Macionczyk, Szymon Macionczyk, Adam Mańkowski, Magdalena Marszałek, Paweł Mazurek, Piotr Morcinek, Magdalena Niedzielak, Monika Ostrowska, Monika Przybyłek, Justyna Puchałka, Dominik Słomka, Łukasz Solak, Wioletta Stelmaszyk, Iwona Sychta, Sylwia Szewczyk, Klaudia Thomas, Mateusz Winkler, Patrycja Wołczyńska,


    IV D wychowawca: Grażyna Szulik
    Monika Brzeziok, Agnieszka Gańczorz, Barbara Goik, Agata Gruca, Barbara Hoinca, Magdalena Kocur, Anna Literacka, Kinga Mania, Dorota Mroziakiewicz, Magdalena Nabagło, Joanna NiedŸwiedŸ, Gabriela Nowak, Żaneta Sienica, Anna Solak, Monika Sulowska, Aleksandra Włodarczyk, Paweł Bałos, Błażej Benisz, Paweł Biskupek, Dawid Blazel, Andrzej Czech, Michał Gałuch, Dawid Chudziak, Tomasz Holeczki, Tomasz Klimek, Piotr Krzyżaniak, Tomasz Kus, Józef Pocztowski, Michał Raszka, Jarosław Rek, Łukasz Skaba, Tomasz Staniszewski, Marcin Stępień, Paweł Stojko, Jacek Szruba, Maciej Wiosna,


    IV E wychowawca: Monika Popławska
    Marcin Bugdol, Agnieszka Burda, Monika Frelich, Arkadiusz Hasiński, Radosław Kalyciok, Monika Krajewska, Daria Losza, Aldona Luks, Sylwia Malcherczyk, Magdalena Mastalerz, Piotr Mastej, Łukasz Moskal, Marcin Ogoń, Kinga Okrzesik, Katarzyna Oleś, Ewelina Orszulik, Karolina Pańczyk, Zbigniew Rabczewski, Barbara Smołka, Artur Stasiuk, Agata Wengerska, Magdalena Wyrobek, Wojciech Bojanowski, Rafał Dutkiewicz, Rafał Kołodziejczak, Monika Muras, Anna Noszka, Karina Ogórek, Krzysztof Rams, Krzysztof Szczygieł, Justyna Szostek, Łukasz Tkocz, Agnieszka Wesoły, Paweł Wieczorek,


    IV F wychowawca: Marek Krzškała
    Krzysztof Cofalik, Sabina Dudek, Piotr Dyrda, Daria Gańczorz, Rafał Gardziński, Joanna Gendarz, Marta Groborz, Mateusz Hanak, Maciej Haręża, Katarzyna Hyla, Anna Ignacy (Gluck), Iwona Jankowska, Michał Juśkowiak, Edyta Kania, Michał Klimek, Hanna Kuczera, Marta Lange, Remigiusz Lubojański, Beata Maciejczyk, Ewa Macioszek, Aneta Mazurek, Sandra Pala, Anna Pęciak, Tatiana Piecha, Błażej Pierchała, Arkadiusz Pukajło, Tomasz Rąpała, Bożena Sikora, Łukasz Smyczek, Adam Sulski, Izabela Szulc, Sybilla Vorreiter, Roman Warmuła, Weronika Wita, Agnieszka Wojciechowska, Łukasz Zieleźnik,


    IV G wychowawca: Krzysztof Lazaj
    Tomasz Bieniek, Biskup Aleksandra, Biskupem Monika, Magdalena Czapek, Dominika Duda, Kornelia Górecka, Barbara Grabiec, Tomasz Iwanicki, Aneta Jaworska, Beata Korpecka, Elzbieta Króliczek, Dorota Krupa, Iwona Kubasa, Monika Lenert, Radomir Lepiarczyk, Barbara Leśko, Paweł Majnusz, Maciej Mandrysz, Marzena Milewska, Marcin Oczkowski, Hanna Sięda, Monika Szczepaniak, Joanna Szczerba, Gabriela Szlezinger, Monika Szłapka, Izabela Ściborowska, Ksymena Winkler, Roksana Winkler, Alina Zawadzka, Monika Ziemba, Żyłka Agnieszka, Jarosław Bożek,


    IV H wychowawca: Tomasz Przybyła
    Monika Borgiel, Michalina Bystricky, Anna Draga, Martyna Dziad, Martyna Dziad, Aurelia Goraus, Aleksandra Gruchel, Monika Iwaszkiewicz, Agnieszka Kajzer, Katarzyna Kolasińska, Małgorzata Kołodziejczyk, Agnieszka Konkol, Martyna Kuczera, Joanna Kurpanik, Magdalena Leśnik, Martyna Lubojańska, Karolina Lutowska, Hanna Michalska, Aneta Morawiec, Magdalena Nogajska, Michalina Nowak, Magdalena Pająk, Aleksandra Pękała, Ewa Słomka, Katarzyna Smyczyk, Anna Szymiczek, Anna Tęcza, Michalina Wawrzyczek, Agnieszka Zielonka, Joanna Zniszczoł,

  • 2004

    IVA wychowawca: Marek Berger
    Michał Borecki, Emilia Cnota, Tomasz Fizia, Romana Gamoń, Kaja Geratowska, Wojciech Gruszczyk, Łukasz Heczko, Natalia Herman, Katarzyna Jankowska, Sławomir Katuszonek, Ewelina Kopeć, Mateusz Kotyrba, Paweł Kowol, Kamil Krasiński, Weronika Kudła, Dominik Lisiakiewicz, Bartłomiej Maćkiewicz, Piotr Małecki, Agata Michalska, Łukasz Miczajka, Szymon Niedziela, Grzegorz Nieszporek, Krzysztof Piorecki, Laura Primiceri, Damian Przeliorz, Anna Rudnicka, Tomasz Sadura, Olga Swoboda, Sabrina Szulik, Stanisław Szydło, Mateusz Szymiczek, Dagmara Ustapiuk, Paweł Wieczorek, Artur Zmarzły

    IVB wychowawca: Maria Malinowska
    Adam Alejski, Krzysztof Apostoł, Radosław Blonka, Piotr Błaszkiewicz, Aurelia Bober, Katarzyna Dziedzic, Jakub Hajduk, Natalia Jaksik, Marek Kaczyński, Paulina Kasztura, Olga Kołodziejczyk, Roland Krybus, Paweł Kuczera, Łukasz Kulesza, Bartosz Kurzeja, Magdalena Kuśka, Piotr Kuśka, Anna Lubos, Daria Machulec, Amelia Palenga, Jakub Parma, Joanna Płaczek, Mateusz Polnik, Maciej Przygoda, Hanna Radwańska, Piotr Rozkoszek, Katarzyna Skorecka, Weronika Skorupa, Marek Szozda, Artur Tic, Małgorzata Trojan, Anddzej Turbiarz, Anna Wisełka, Dariusz Zaik

    IVC wychowawca: Małgorzata Pifczyk
    Julia Abrahamowicz, Wojciech Benisz, Iwona Borkowska, Joanna Biedniak, Monika Brachman, Monika Chylińska, Hanna Cieślik, Dariusz Czembor, Daria Czubernat, Barbara Gąsior, Katarzyna Gocyk, Katarzyna Grzegorowska, Ewelina Jasiak, Katarzyna Kaizer, Michał Kalafarski, Katarzyna Karpińska, Paweł Kluczniok, Monika Kolstrung, Joanna Kozicka, Katarzyna Krawczyk, Paulina Krzysztoporska, Marcin Kula, Mateusz Kulik, Agnieszka Kuraczyk, Joanna Laskowska, ,Magdalena Macionczyk, Mirosław Miś, Mateusz Piecha, Aleksandra Rusińska, Agnieszka Smyczek, Przemysław Sobik, Alicja Szubert, Karolina Turek, Izabela Warzecha, Grzegorz Witoszek

    IVD wychowawca: Zofia Ryszka
    Anna Becker, Magdalena Beer, Damian Benisz, Łukasz Białous, Sabina Brzezinka, Monika Czech, Błażej Derencz, Michał Dereń, Agnieszka Dolata, Radosław Dyszpit, Justyna Galdja, Wojciech Gunia, Zuzanna Hajduk, Radosław Jankowski, Izabela Kasza, Magdalena Kołodiuk, Wojciech Kołodziej, Michał Kozłowski, Robert Królikowski, Mateusz Labusek, Katarzyna Marszałek, Grzegorz Masłowski, Arkadiusz Meps, Robert Michalik, Mirella Michniak, Magdalena Nieznalska, Maciej Piecha, Michał Pierchała, Mariusz Przywara, Anna Rucińska, Katarzyna Sczekała, Leszek Stebel, Aleksandra Szczepaniak, Anna Szopa, Jarosław Wiśniewski, Sylwia Wojdat, Agata Wycisk

    IVE wychowawca: Justyna Mikuła
    Agnieszka Adamczyk, Paweł Bryłka, Anna Bródka, Adam Cichy, Artur Czaja, Hanna Drygalska, Małgorzata Hajduk, Anna Kiermaszek, Andrzej Kłębczyk, Michalina Kocur, Tomasz Kolarczyk, Alicja Kopeć, Dominika Kossak, Patrycja Kubica, Michał Kuczaty, Karolina Kwiatkowska, Bartosz Michalczyk, Dorota Mrozek, Małgorzata Nieszporek, Rafał Okoń, Krzysztof Otremba, Anna Paszko, Krzysztof Rozmiarem, Małgorzata Siodłoczek, Marcin Skupień, Szymon Słomka, Adam Spyra, Paweł Sułkowski, Adam Szopa, Krystian Szytenhelm, Agnieszka Tomala, Monika Trybuś, Marcin Walendykiewicz, Anna Waligóra, Magdalena Wiąckiewicz, Sylwia Wojdat, Beata Ziętkiewicz

    IVF wychowawca: Katarzyna Szklanny
    Monika Benisz, Arkadiusz Binczyk, Jolanta Bobiec, Elżbieta Czyżykowska, Agnieszka Danik, Damian Dębiński, Daniel Dudek, Joanna Dyrdek, Sylwia Gawlik, Aleksandra Giera, Alicja Gomółka, Magdalena Kot, Adam Kotuk, Krzysztof Lorek, Magdalena Marcol, Mariusz Maroszek, Grzegorz Masarczyk, Monika Podleśna, Żaneta Popiela, Marta Poremba, Agnieszka Radziejewska, Daria Rąpała, Anna Rduch, Marta Słupik, Robert Słupik, Anna Spałek, Magdalena Stasiak, Marcin Stronczek, Robert Szulik, Michał Topolnicki, Łukasz Wieczorek, Dawid Wydrzyński, Barbara Żurawicka, Mariusz Żurawicki,

    IVG wychowawca: Jolanta Palińska
    Bożena Babilas, Katarzyna Borys, Elżbieta Chroboczek, Mateusz Ćwięczek, Natalia Dąbrowska, Adam Durdziński, Aleksandra Dziuba, Natalia Gamoń, Wojciech Glenc, Anna Grudziądz, Barbara Hanak, Magdalena Jaszczuk, Wioletta Jonderko, Beata Kalinowska, Katarzyna Kryszczyszyn, Małgorzata Kozub, Karolina Król, Urszula Malik, Hanna Migas, Agnieszka Nowrot, Patrycja Partyka, Michał Piecha, Monika Pindur, Róża Siatka, Anna Sitek, Anna Skop, Agnieszka Szeliga, Kamil Szewc, Marta Ślosarek, Wioleta Temich, Katarzyna Tyburczy, Monika Ukraińska, Karol Warzecha, Marta Wolnik

  • 2005

    IVA Wychowawca: mgr Henryka Rduch

    Adamczyk Paweł, Baron Anita, Bartoszek Jakub, Blazel Agata, Brzezinka Grzegorz, Bugla Anna, Dziemidowicz Grzegorz, Famulski Tomasz, Gańczorz Lucyna, Golik Mateusz, Golus Aleksandra, Greiner Tomasz, Idzik Sonia, Jonderko Tomasz, Klat Katarzyna, Korzusznik Wojciech, Krzempek Michał, Machnik Mateusz, Malina Grzegorz, Markiewka Marcin, Michalczyk Marcelina, Nowak Adam, Pierchała Martyna, Rodacka Małgorzata, Rygiel Mateusz, Skiścim Paweł, Sobik Piotr, Sola Sławomir, Szklanny Łukasz, Szulc Mateusz, Trojan Krzysztof, Wałach Michał, Warczyk Marcin , Woronowicz Olga, Zając Marcin


    IVB Wychowawca: mgr Grzegorz Łopatka
    Bujar Joanna, Chachuła Barbara, Dyakowska Małgorzata, Gajewicz Małgorzata, Henek Judyta, Hyla Natalia, Kłosek Magdalena, Kozieł Agnieszka, Kubacka Barbara, Piecha Edyta, Rurańska Joanna, Serafin Agnieszka, Skorupa Karolina, Sojka Aleksandra, Śliwińska Julita, Uniwersał Małgorzata, Załoga Barbara, Dziewior Rafał, Dziwoki Mateusz, Gliński Bartłomiej, Gorzawski Adam, Iwanek Marcin, Kafel Bartłomiej, Kanafek Paweł, Kolarczyk Adam, Pachacz Łukasz, Pachołek Piotr, Palarczyk Krzysztof, Płaczek Miron, Polnik Jakub, Prudel Mariusz, Stęclik Paweł, Trzcina Michał, Waś Mateusz


    IVC Wychowawca: mgr Barbara Szweda
    Androsz Hanna, Balwierz Dorota, Bombik Izabela, Borysewicz Justyna, Danel Łucja, Fojcik Piotr, Głowacki Tomasz, Gomolewska Dorota, Góra Marek, Iwanowski Artur, Kieś Katarzyna, Koch Marta, Komorek Joanna, Kowalczyk Marta, Krzysztoforska Izabela, Kuczera Hanna, Kula Agata, Kuś Paweł, Kuźniczek Marta, Lament Katarzyna, Maciejewski Amadeusz, Mojżesz Judyta, Parus Bartłomiej, Pinocy Marcin, Popczyk Agnieszka, Potyrcha Katarzyna, Pydych Magdalena, Rak Karol, Rduch Aleksandra, Sadowski Paweł, Świerkot Jarosław, Torbicka Dominika, Witoś Katarzyna, Ziętek Ewa, Ziętek Jagoda


    IVD Wychowawca: mgr Kornelia Kłos
    Bieg Michał, Blonka Wojciech, Dzieżok Paweł, Głowicka Katarzyna, Hanisz Dawid, Harnasz Marcin, Herok Rafał, Jach Rafał, Janyga Franciszek, Jeszka Adam, Kabik Anna, Kabik Monika, Korbel Martyna, Kornas Szymon, Kubek Katarzyna, Kupczyk Wioleta, Kuśka Sylwia, Latosik Danuta, Łojek Bartłomiej, Mazurek Daniel, Michalik Ewelina, Młynarski Krzysztof, Paszek Marek, Sobik Elżbieta, Soiński Jakub, Sowa Szymon, Stuglik Szymon, Sywak Agnieszka, Wesoły Dorota, Winch Tomasz, Zientek Daniel, Zygmanowska Barbara, Żok Przemysław


    IVE Wychowawca: mgr Katarzyna Kałuża
    Bednarczyk Bartłomiej, Bierza Adam, Bitman Marta, Dolecki Piotr, Florczak Martyna, Gajęcki Kamil, Gozdek Zuzanna, Janecki Wojciech, Kita Monika, Klasik Marcin, Klimek Dorota, Kozieł Maciej, Kućmierczyk Katarzyna, Malach Sylwester, Markiewicz Magdalena, Maryniok Katarzyna, Misiewicz Robert, Olczyk Łukasz, Pawela Marek, Pierchała Małgorzata, Porała Marcelina, Radzioch Katarzyna, Rorat Krzysztof, Sanecznik Szymon, Sitek Rafał, Siwica Aleksandra, Stołtny Paweł, Szweda Piotr, Tyras Michał, Witosz Marcin


    IVF Wychowawca: mgr Bożena Michalska
    Adamczyk Agata, Adamczyk Alicja, Benisz Dorota, Danielczyk Dominika, Fojcik Ewelina, Gąsior Maria, Glosowitz Monika, Huda Michał, Kłos Barbara, Konsek Jacek, Kucharczyk Anna, Mrozek Hanna, Nędza Agnieszka, Niewelt Magdalena, Polnik Alicja, Skorupa Jakub, Woźniak Katarzyna, Zgraja Anna, Zimończyk Szymon, Żylińska Ilona, Ceglarska Iwona, Czajkowska Joanna, Dziwoki Hanna, Grzybek Katarzyna, Kamińska Małgorzata, Maciończyk Katarzyna, Matubowska Anna, Matuszek Magdalena, Paterman Anna, Szulik Katarzyna, Szulik Kinga


    IVG Wychowawca: mgr Jolanta Mańka
    Adamska Olga, Bałos Elwira, Bednorz Edyta, Cichy Anna, Cisowska Urszula, Cuber Marta, Drobny Dawid, Gawełczyk Wojciech, Godlewska Marlena, Grzegorzek Beata, Hecht Aleksandra, Hetman Katarzyna, Jeruszka Natalia, Kocur Dagna, Kołodziej Agnieszka, Konsek Robert, Lapczyk Katarzyna, Matysek Patrycja, Nosiadek Aleksandra, Pawliczek Marta, Rutkowska Anna, Rymarz Magdalena, Sitek Aleksandra, Sładek Daria, Sobik Monika, Sojka Adam, Stencel Sylwia, Studnik Mirela, Weideman Dariusz, Wyrobek Sylwia, Zdrzałek Karina, Zelek Iwona, Zimoń Anna


    IVH Wychowawca: mgr Aleksandra Marciniak
    Brzezinka Justyna, Brzoza Beata, Brzózka Nadia, Budzyńska Martyna, Ciałoń Sabina, Doleżych Tomasz, Donalska Joanna, Filipowska Agata, Gibiec Miriam, Jabłoński Michał, Karwot Monika, Kowalewska Izabela, Kwiatoń Magdalena, Majchrzak Edyta, Miśkiewicz Grzegorz, Moszkowicz Błażej, Paszko Marta, Piecha Jacek, Piecha Joanna, Porębska Natalia, Pykosz Diana, Pytlik Joanna, Słupik Hanna, Sobik Paweł, Sopala Aleksandra, Sowiński Witold, Stołtny Dominika, Strupowski Dawid, Szuleka Małgorzata, Szweda Rafał, Topolnicki Adam, Wolff Magdalena, Wójcik Radosław, Zimoń Hanna
     
  • 2006

    III A wychowawca: K. Łępicka

    Alejska Katarzyna, Balcar Ewa, Bernacki Bartosz, Buchalik Rafał, Bywalec Marcelina, Ciupa Łukasz, Formanowski Łukasz, Gajda Mateusz, Gola Michał, Gollok Magdalena, Grzonka Łukasz, Jarząbek Karolina, Kieś Adam, Kowol Katarzyna, Kulok Małgorzata, Kurpanik Karol , Kuśka Adam, Menżyk Marcin, Moj Kamil , Mura Kamila, Pawlas Joanna, Pinoczek Wojciech, Smiatek Sebastian, Szafron Robert, Szawerna Marcin, Szteliga Katarzyna, Tkocz Tomasz, Trzaskalik Lucyna, Twardzik Adriana, Twardzik Maciej, Ucka Rafał, Wieczorek Robert, Wyleżoł Szymon, Zając Maciej, Zaremba Anna,


    III B wychowawca: M. Krząkała
    Babilas Janusz, Bańka Przemysław, Bonk Wawrzyniec, Buchalik Hanna, Cyganek Katarzyna, Dworaczek Agnieszka, Fabin Alicja, Gomolewski Mirosław, Groborz Marcelina, Grzelec Adam, Henek Ewelina, Holona Mateusz, Kiepura Robert, Kośka Grzegorz, Krakowczyk Magdalena, Kubek Joanna, Kuśka Tomasz, KuĄnik Krzysztof, Łata Michał, Majchrzyk Piotr, Mańka Tomasz, Misztal Daniel, Nosiadek Izabela, Pawela Łukasz, Paprotny Michał, Pierchała Karol, Potera Michał, Procek Marcin, Przeliorz Marcin, Przygoda Krzysztof, Szczotka Patrycja, Szydłowska Marta, Szydłowski Marcin, Wrzoł Maciej, Zniszczoł Rafał,


    III C wychowawca: M. Madzia
    Biegun Marcin, Belkius Marcin, Cheba Magdalena, Depta Michał, Dyla Magdalena, Ficek Krzysztof, Franke Wojciech, Franosz Bartosz, Jasielczuk Igor, Karwot Adam, Kolorz Dorota, Konior Mateusz , Kozak Katarzyna, Kula Jakub, Łogasz Paweł , Magiera Hanna, Mazek Kacper, Mazur Jarosław, Molenda Przemysław, Myrda Łukasz, Mysłek Adam, Ogon Joanna, Płaczek Monika, Pośpiech Mateusz , Potrawa Krzysztof, Pytlik Mateusz , Rączkowska Dagmara, Skupień Bożena, Sobik Tymoteusz, Szatkowska Aneta, Szulik Mateusz , Wawoczny Dorota, Wiechoczek Paweł , Wilczek Szymon , Winkler Mateusz , Włodarczyk Mariusz,


    III D wychowawca: G. Szulik
    Bieniak Agnieszka, Brachman Ewa, Brodalka Beata, Dyrcz Dorian, Gawron Ireneusz, Górecki Marcin, Hajduczek Paweł , Hanak Robert, Jamrozik Wojciech, Kieś Dariusz, Kiljan Wojciech, Klinger Łukasz, Kowalik Paweł , Kula Małgorzata, Latacz Emilia, Lepich Adrian, Malinowski Szymon, Masny Krzysztof, Molęda Michał, Mura Grzegorz, Nowak Dawid, Pawliczek Piotr, Pośpiech Marek, Rojek Sabina, Siedlaczek Wojciech, Sitek Agata, Skorupa Daniel, Szweda Mateusz, Szymiczek Magda, Tołłoczko Krystian, Urbańczyk Adam, Wojtas Piotr, Wyrwich Dorota, Zimny Malwina, Żok Marcin, Żybul Monika,


    III E wychowawca: M. Dziedzic
    Bednorz Alicja, Beil Julia , Bernacki Łukasz , Biernacka Patrycja, Breza Anna, Byglewska Wioleta, Chudyk Barbara, Czaińska Katarzyna, Falkiewicz Anna, Franusiak Małgorzata, Grząba Lucyna, Hrapiec Dominika, Karkocha Dagmara, Konsek Klaudia, Korzeniewska Kamila, Kowalski Bazyli, Kudla Szymon, Kurpanik Dorota, Lapczyk Marita, Las Tomasz, Lubos Barbara, Lustig Celina, Marszałek Jacek , Pasikowska Joanna, Prudel Bernard, Prudel Magdalena, Przygoda Anna, Serafin Tomasz, Smołka Joanna, Smołka Joanna Maria, Sobik Joanna, Stołtny Zuzanna, Waligóra Magdalena, Winkler Julia , Żelakiewicz Natalia,


    III F wychowawca: B. Szołtysek
    Adamek Marcin, Biadała Monika, Bielak Kinga, Bombik Agnieszka, Dobras Klaudia, Groborz Krzysztof, Hajduk Dorota, Hajduk Michał, Harnasz Michał, Hendzel Barbara, Jakubiak Kamil, Kania Łukasz , Kisielewska Martyna, Korbasiewicz Aleksandra, Kostrzewa Magdalena, Kostrzewa Marta, Kowalczyk Barbara, Kozak Patrycja, Krakowiecka Agnieszka, Krypczyk Anna, Kudyba Aleksandra, Łętocha Monika, Macionczyk Krzysztof, Marciniak Gniewosz, Piecha Tomasz, Pieczonka Dawid, Przybyła Martyna, Sobik Marcin, Szulik Katarzyna, Tulec Tomasz, Wenglarzy Anna, Zając Agata, Zubik Bartosz, Żydek Rafał, Żyłka Alicja,


    III G wychowawca: P. Kuczera
    Arendarska Ewelina, Brząkalik Piotr, Buchalik Ewa, Bulenda Agnieszka, Fiegler Urszula, Gabriel Daria, Gajek Agata, Gawlik Katarzyna, Głowala Monika, Gruszczyk Bartosz, Hasiński Artur, Humski Marcin, Kluczniok Katarzyna, Kobus Dawid, Korduła Magdalena, Kowalczyk Sebastian, Kowalczyk Sławomir, Kozak Karolina, Krupa Hiacynta, Lanuszny Judyta, Lubszczyk Zbigniew, Łodziński Jakub, Mrozek Marta, Paszenda Marcin, Penkala Agata, Piecha Dorota, Przywara Ewelina, Pustołka Monika, Sierny Katarzyna, Sołtys Michalina, Sperling Szymon, Szostek Ewelina, Szweblik Anna, Szymura Beata, Wczasek Mirella,


    III H wychowawca: S. Duerschlag
    Badura Izabela, Bazańska Katarzyna, Bednarek Magdalena, Buła Karolina, Chmurczyk Natalia, Chrapiec Beata, Ciałoń Kamil, Ciurlik Monika, Dobras Aleksandra, Dworaczek Agata, Dziuba Dominik, Figura Aleskander, Fober Arkadiusz, Gawron Izabela, Głuch Agnieszka, Kania Barbara, Kempner Beata, Kmiołek Marta, Kreis Magdalena, Kulik Magdalena, Mojżysz Martyna, Motyka Jarosław, Pierchała Magdalena, Piórecka Anna, Pisowicz Mateusz, Polok Bartłomiej, Raszka Barbara, Roszak Daria, Skóra Katarzyna, Sulowska Magdalena, Szczotka Barbara, Ściubidło Sandra, Tkocz Barbara, Twardzik Karolina, Ulbrych Marta, Wita Dawid

  • 2007
    III A wychowawca : mgr Katarzyna Szklanny
    Baron Marcin, Brudny Kamil, Drzęźla Grzegorz, Furgoł Sebastian, Gadomski Łukasz, Gajek Korneliusz, Gajewska Marta, Henek Paweł, Kafel Maciej, Kańczok Aleksandra, Kapszewicz Łukasz, Kapszewicz Michał, Klimek Karolina, Konsek Karolina, Kostorz Konrad, Kubacka Paulina, Kubieniec Marcin, Kucjas Wojciech, Kuczera Grzegorz, Kulesa Mateusz, Lech Damian, Lewandowska Agnieszka, Luks Dorota, Ługowska Aneta, Mura Karolina, Mutke Paulina, Skupień Bartosz, Smoczek Monika, Stasiak Marek, Szozda Piotr, Urbanek Dorota, Wystyrk Paweł

    III B wychowawca : mgr Romuald Kondys
    Bazan Wojciech, Buchalik Jakub, Chachuła Jędrzej, Cyganek Agnieszka, Depta Marek, Hajduk Zofia, Jagielska Dominika, Kohut Marzena, Kotas Paweł, Kowalczyk Radosław, Kozieł Tomasz, Kramża Adam, Król Aleksandra, Kurkowski Kamil, Kutrzeba Mikołaj, Magiera Michalina, Malinowski Mateusz, Marciniak Anna, Marcol Michał, Michalska Aneta, Musik Marta, Piecha Marek, Pinoczek Karol, Przybyła Anna, Skrobol Dawid, Stano Marcin, Stępień Anna, Szczepański Jan, Talik Mariusz, Uniwersał Piotr, Waszyńska Agnieszka, Wrona Natalia

    III C wychowawca : mgr Zofia Jakubowska

    Bartoszek Dawid, Bartoszek Łukasz, Benisz Michał, Bober Dawid, Ciomber Dariusz, Gładysz Szymon, Grabowski Piotr, Kasperska Kaja, Kaźmierczak Marcin, Klinger Ewelina, Knapczyk Marcin, Kobel Patrycja, Kostecka Sonia, Kowalik Martyna, Lorenczyk Adrian, Łuc Arkadiusz, Macionczyk Łukasz, Nieckarz Wirginia, Owsianko Radosław, Pacuła Dominika, Paluch Przemysław, Pasoń Piotr, Pniak Mateusz, Polok Ewa, Rakszawski Wojciech, Rosińska Sandra, Skaba Paweł, Skupień Magdalena, Szafraniec Maciej, Szawerna Szymon, Twardzik Marta, Urbanek Marcin, Wrona Rafał

    III D wychowawca : mgr Agnieszka Dudek - Pomykoł
    Biernat Aleksandra, Brzeski Łukasz, Chroszcz Joanna, Dziendziel Monika, Dziubak Anna, Froncek Katarzyna, Grodoń Grzegorz, Grodoń Katarzyna, Gudzik Wojciech, Hibner Magdalena, Holona Kamila, Kojder Simona, Konsek Agnieszka, Konsek Artur, Lasota Sławomir, Marek Adam, Materzok Katarzyna, Mencel Martyna, Milińska Izabela, Nych Łukasz, Panek Ksenia, Potempa Barbara, Ptak Beata, Pytlarz Bartosz, Sobeczko Ewelina, Spas Magdalena, Sporysz Katarzyna, Sroka Marzena, Stojak Anna, Szabla Rafał, Szulik Dominika, Szymura Kinga, Śliżewska Ewa, Wawak Arkadiusz, Wojnowska Katarzyna, Zima Ewelina

    III E wychowawca : mgr Marek Berger
    Bober Paweł, Cyran Ewa, Dudzik Martyna, Durczok Mateusz, Gmyrek Katarzyna, Gomulski Kamil, Janecka Justyna, Kopel Natalia, Kornas Dorota, Kurczok Magda, Laska Andrzej, Lustig Paweł, Marek Emilia, Muszer Anna, Nowak Natalia, Paczuska Agata, Pardej Alicja, Piechoczek Barbara, Piela Patrycja, Pierchała Karolina, Pietrasik Wioleta, Płonka Robert, Pulchny Adam, Słomski Damian, Smołka Joanna, Sobik Hanna, Sola Artur, Spytko Jakub, Szlauer Alicja, Taut Aneta, Trojnar Anna, Wałach Dominika, Wieczorek Adam, Wrona Magdalena, Ziętek Agata

    III F wychowawca : mgr Jolanta Palińska
    Adamiak Szymon, Augustyn Katarzyna, Baluch     Zuzanna, Bilska Agata, Blonka Bartosz, Błaszkiewicz Marta, Bober Katarzyna, Brożek Anna, Cieślińska Hanna, Czerner Bartosz, Dobczyńska Agnieszka, Droździe Anna, Dziwisz Magdalena, Dzierżenga Martyna, Gliński Radosław, Jeszka Sabina, Koch Anna, Kuźnik Edyta, Mazurek Patrycja, Owczorz Monika, Pietrasik Anna, Pniok Rafał, Reil Emanuela, Rita Jolanta, Serwotka Marta, Skrzypiński Paweł, Szozda Anna, Waś Magdalena, Wawoczny Karolina, Wawreczko Roksana

    III G wychowawca : mgr Beata Kocjan
    Baron Mateusz, Berger Martyna, Bestry Łukasz, Brewczyk Jakub, Broża Edyta, Bugla Adam, Chmielewska Beata, Dziemidowicz Urszula, Dziewa Małgorzata, Gembal Anna, Gnojczak Marzena, Grębocka Agata, Grunwald Anna, Grzegorzek Jakub, Jaworudzki Jakub, Kapuła Joanna, Kowalczyk Aleksandra, Lazar Anna, Liszka Magdalena, Maier Dominika, Malik Ewa, Muchowicz Wojciech, Nieradzik Sonia, Nowak Judyta, Orzeł Daria, Pieczyńska Sonia, Ryszka Małgorzata, Sidorowicz Krzysztof, Sierny Patrycja, Siodmok Joanna, Skowronek Katarzyna, Świątek Karol, Tumas Anna, Weiner Monika, Zniszczoł Agnieszka

  • 2008
    III A wychowawca : mgr Joanna Kondys
    Bąk Karolina, Bezegłów Bartosz, Chrapiec Klaudia, Czulak Paulina, Dyka Paweł, Falkiewicz Bartosz, Ignasiak Dawid, Kleczka Katarzyna, Kolosko Angelika, Konsek Michał, Kowalik Ewelina, Krupa Magdalena, Kubica Aleksandra, Lampert Mariusz, Mandrysz Michał, Michalik Bartłomiej, Niewiem Alfred, Nowak Tomasz, Oleś Michał, Opałka Grzegorz, Orzeł Maciej, Piorecka Beata, Pogorzałek Agata, Saczka Damian, Stołtny Bartosz, Szyra Hanna, Zabłocki Adrian, Zagórski Przemysław, Zielonka Mateusz, Zimoń Michał

    III B wychowawca : mgr Grzegorz Łopatka
    Bańka Paweł, Burda Marcin, Czogalik    Martyna, Drabiniok Mateusz, Duerschlag Sebastian, Faber     Jakub, Gembalczyk Elżbieta, Gramcow Dorota, Herman Agata, Jezusek Łukasz, Katarzyński Jakub, Kisiała     Martyna, Klimek Elżbieta, Kobiałko Dawid, Kopeć Jan, Kopiczko Piotr, Kotusz Małgorzata, Kreis Paweł, Kupis Adrian, Leonarska Justyna, Lubszczyk Karol, Bytkowska Dominika, Marcol Łukasz, Michałek Kinga, Modliński Filip, Paliński Jakub, Piszczan Wojciech, Sojka Małgorzata, Sowińska Ewa, Stańko Adrian, Wasiak Paweł, Wojaczek Dawid, Wróblewski Jan

    III C wychowawca : mgr Jolanta Mańka
    Barton Aleksander, Doniczka Elżbieta, Gabriel Szymon, Górski Łukasz, Herok Rafał, Hnida Sławomir, Jakubowski Piotr, Kałuża Dorota, Kania Zofia, Kastelik Anna, Kieś Marcin, Kiszko Sławomir, Krajewski Zdzisław, Krzempek Paweł, Łojek Michał, Małek Patryk, Ogon Monika, Pasieka Dominika, Piontek Michał, Rączkowska Klaudia, Rudka Dominik, Rymarz Krzysztof, Siwek Maciej, Sojka Marek, Szymura Agnieszka, Świaczny Tomasz, Tkocz Łukasz, Vorreiter Marta, Wilk Katarzyna, Wita Piotr, Wojaczek Piotr, Wojnar Karolina, Wojtanowicz Łukasz

    III D wychowawca : mgr Sławomir Targosz
    Barton Szymon, Czkór Damian, Bartoniek Katarzyna, Ciak Anna, Franecka Anna, Gosiewska Marta, Górnik Ireneusz, Hajduczek Karol, Hanak Dawid, Herdzina Przemysław, Herdzina Magdalena, Jamro Rafał, Kaźmierczak Mariusz, Larysz Piotr, Maier Agnieszka, Matuszewska Ewa, Mazur Barbara, Michalik Katarzyna, Modrzejewski Jacek, Orzeł Karol, Paszenda Katarzyna, Pawlik Błażej, Plaskura Bogna, Porwoł Mateusz, Raniszewski Marek, Rduch Maciej, Regulska Anna, Rygiel Kinga, Smolnik Krzysztof, Sobik Agnieszka, Szwan Artur, Wawreczko Dawid, Załoga Aleksandra

    III E wychowawca : mgr Małgorzata Kamińska
    Bartoszek Mariusz, Cuber Paweł, Denda Diana, Durdzińska Agata, Dziuba Wojciech, Fornalik Amadeusz, Gałuszka Natasza, Góra Teresa, Gruszczyk Paweł, Grzywniak Cezary, Hunt Magdalena, Janeta Mateusz, Jona Tomasz, Kanafek Marcin, Kowalska Paulina, Lorenz Michał, Majnusz Izabela, Miczajka Szymon, Myrda Żaneta, Piecha Katarzyna, Pieczonka Katarzyna, Podleśny Anna, Przeliorz Dominika, Pustelnik Agnieszka, Rycman Krzysztof, Słapczyńska Maria, Stojko Joanna, Szczepanek Anna, Szczęsny Michał, Szulik Dariusz, Trybuś Piotr, Wałek Ewa, Wąsik Magdalena, Zygmund Katarzyna

    III F wychowawca : mgr Katarzyna Nogły
    Biesiadecka Natalia, Bolek Kamil, Brodalka Kamil, Buchalik Justyna, Dudek Szymon, Dudzik Paweł, Durczok Magdalena, Dylus Aleksander, Froncek Maria, Furman Marta, Gola     Paulina, Gorzowska Anna, Hajok Anna, Jonderko Magdalena, Koch Magdalena, Kolarczyk Karolina, Kuczera Michał, Lipus Magdalena, Łogasz Marta, Matuszczyk Dagmara, Michalska Magdalena, Miland Magdalena, Mucha Marta, Nieszporek Patrycja, Niska Agnieszka, Płachetka Wojciech, Podleśny Katarzyna, Poloczek Ewa, Pytlik Wojciech, Skupień Patrycja, Szymura Szymon, Wieczorek Aleksandra, Wolff Tymoteusz, Wójcik Natalia, Sawicki Bartosz

    III G wychowawca : mgr Barbara Leftih
    Adamczyk Ewa, Bąk Marcin, Belkius Agata, Bierza Hanna, Bywalec Beata, Chłodek Magdalena, Goik Monika, Gosiewska Anna, Groborz Renata, Jurcimierska Agnieszka, Kocztorz Karol, Kruzińska Karolina, Kuczyńska Anna, Kula Justyna, Magiera Beata, Malinowska Karolina, Michalska Magdalena, Miera Justyna, Misztal Wacław, Mołdrzyk Monika, Owczarczyk Agata, Pietrzyba Tomasz, Pulchny Aleksandra, Skwara Karolina, Somerlik Martyna, Szulik Adrian, Śpiewok Daria, Trzaskalik Dominika, Wójtowicz Ewa, Wrycol Anna, Zając     Julia, Zięba Maria

  • 2009
    III A wychowawca: mgr Jolanta Palińska
    Belkius Katarzyna, Drzyzga Mateusz, Dudzik Mateusz, Dziąbkowska Karolina, Ficek Wojciech, Frączek Maciej, Glenc Michał, Głuch Szymon, Gorzelany Rafał, Harnasz Aneta, Hura Tomasz, Klimek Klaudia, Kozdoń Karolina, Kozieł Szymon, Kućmierczyk Tomasz, Legierski Daniel, Machacz Agnieszka, Makosz Magdalena, Musioł Anna, Olechowska Marta, Pachler Ewa, Parma Krystian, Pasikowski Maciej, Pniak Szymon, Profaska Mirosława, Rochalska Magdalena, Romańska Agnieszka, Sekulska Anna, Staniek Piotr, Szteliga Jacek, Trojnar Michał

    III B wychowawca: mgr Beata Szołtysek
    Benisz Aleksandra, Dubiel Magdalena, Dziubak Grzegorz, Ferens Mateusz, Gańczorz Paulina, Gomułka Marek, Grzesik Marta, Kawałko Aleksandra, Kawałko Anna, Kowalczyk Agnieszka, Kowalczyk Grzegorz, Lach Krzysztof, Marszałek Małgorzata, Masarczyk Monika, Molenda Tomasz, Mrozińska Paulina, Murańska Alicja, Oślizło Tomasz, Piątek Patrycja, Powroźnik Paulina, Pukowiec Anna, Sikora Rafał, Sitek Jakub, Skrobol Anna, Słupik Jakub, Suda Kamil, Szymik Michał, Śliwińska Marzena, Wieczorek Karol, Wrona Agnieszka, Wroński Jan, Wyrwoł Joanna

    III C wychowawca: mgr Karina Łępicka
    Bednorz Franciszek, Cofalik Szymon, Cyroń Dorota, Dera Bartłomiej, Długi Błażej, Hajduga Piotr, Ignaszewski Bartosz, Jania Szymon, Jaromin Maciej, Karbowy Łukasz, Kołodziej Wojciech, Kuźnik Marcin, Latała Adam, Lip Mariusz, Liszka Łukasz, Mańka Patryk, Masarczyk Magdalena, Matuła Beata, Mazanik Michał, Meps Bernadeta, Michalska Agnieszka, Muras Grzegorz, Orzeł Radosław, Piechaczek Mateusz, Rasiński Mateusz, Rodacki Stanisław, Rożek Mateusz, Saltarski Rafał, Sikora Dorota, Skoruch Karol, Staniek Sebastian, Tlałka Daniela, Wyrwich Artur

    III D wychowawca: mgr Piotr Kuczera
    Bieniek Patrycja, Branc Dawid, Bugla Natalia, Celeban Tomasz, Ciupek Marcin, Doleżych Joanna, Dworaczek Magdalena, Francuz Jacek, Gajewski Leszek, Giera Przemysław, Grabowska Samia, Jakubczyk Przemysław, Janczewski Jarosław, Karwot Zuzanna, Kodura Dorota, Kustra Joanna, Laskawy Kamil, Malina Natalia, Mazur Marcin, Musiolik Katarzyna, Pamułka Maja, Paszkiewicz Jacek, Pękała Martyna, Posłuszny Monika, Raszka Dominik , Raudner Michał, Szewc Agata, Szopa Katarzyna, Szulik Paweł, Tabak Agnieszka, Tic Patrycja, Walocha Agata, Zniszczoł Damian

    III E wychowawca: mgr Ewelina Maj
    Badura Anna, Bijata Beata, Binczyk Magdalena, Brzezina Ingryda, Bugdol Sabina, Chrapiec Anna, Dziuba Jacek, Filusz Karolina, Halfar Paweł, Kleczka Anna, Kolarczyk Joanna, Kozakiewicz Mirela, Kuśka Agnieszka, Nowak Anna, Nowak Wojciech, Orzesik Bartłomiej, Pietrzykowska Patrycja, Potera Joanna, Sierny Izabela, Skorupa Jagoda, Skrzypczak Adam, Słoma Klaudia, Stolp Patryk, Sulwierska Natalia, Szczepanik Iwona, Szymczyk Mateusz, Śpiewok Paweł, Tyras Joanna, Wesołowski Łukasz, Wolny Karolina, Ziewonka Anna, Zostawa Paweł

    III F wychowawca: mgr Aleksandra Marciniak
    Bigos Karolina, Bombik Aleksandra, Chełmecka Renata, Gojny Maciej, Goławska Katarzyna, Gręda Wojciech, Hibner Monika, Jakubiec Magdalena, Kaźmierczak Wioleta, Konofał Filip, Krupa Paweł, Kubica Edyta, Kuczera Łukasz, Kuśka Arkadiusz, Lubszczyk Anna, Mencel Adrianna, Miketa Aneta, Mojżysz Patrycja, Nowak Barbara, Olbińska Zuzanna, Paszenda Katarzyna, Przygoda Magdalena, Robenek Gabriela, Sięda Aleksandra, Skrzypiec Anna, Stacherczak Maciej, Stencel Ewa, Świtała Hanna, Tkocz Ludwika, Tyras Marta, Wawreczko Denis, Wieczorek Martyna, Włoczek Anna, Zając Adam

    III G wychowawca: mgr Beata Kocjan
    Adamczyk Sylwia, Dziwoki Małgorzata, Frydrych Wojciech, Gilner Marta, Grabolus Katarzyna, Halamoda Michał, Jasiecki Jakub, Kafka Aleksandra, Kęsicki Kajetan, Klusek Katarzyna, Kozłowska Arleta, Krakowczyk Daniel, Kulik Karolina, Lewandowska Gabriela, Mańka Hanna, Mazur Bogdan, Musioł Edyta, Oleksik Monika, Pierchała Patryk, Pilch Magdalena, Pinoczek Adam, Sobik Karol, Sobik Patrycja, Stabik Klaudia, Wiaterek Sebastian, Winkler Katarzyna, Zdziechowska Aleksandra, Zdrzałek Mariola

  • 2010
    III A  wychowawca: Beata Gużda
    Borek Krzysztof, Cegiełka Kaja, Ciepłak Marcin, Duda Paweł, Gajewska Dominika, Golinowski Piotr, Grabowska Barbara, Grecicha Marcin, Heliosz Natalia, Jasiński Miłosz, Jureczko Łukasz, Kałuża Joanna, Kieś Michał, Klimek Adam, Kołowrot Sonia, Lachowska Joanna, Michalska Magdalena, Mieczkowska Paulina, Nieszporek Oliwia, Piekut Grzegorz, Pszczółka Jacek, Skrzypińska Małgorzata, Stęchły Aleksandra, Szafarczyk Mateusz, Szczepanik Remigiusz, Szendzielorz Anna, Szymczak Marta, Tkocz Aleksandra, Urbańczyk Paweł, Warchał Andrzej, Wesoły Michał

    III B wychowawca: Krystyna Czank    
    Beier Hanna, Brzezinka Tomasz, Bugański Ireneusz, Bugla Bartosz, Gańczorz Jakub, Grzegorzek Agata, Grzyb – Stańska Dominika, Kędzior Krzysztof, Kojzar Łukasz, Kołoda Łukasz, Król Dawid, Kuś Adam, Lach Joanna, Los Michał, Łopatka Michał, Mielczarek Aleksander, Modliński Michał, Musik Jakub, Ojczyk Agnieszka, Olszewski Filip, Pieczka Marcin, Piętka Dominik, Pomorski Mateusz, Popek Agnieszka, Ryszka Marek, Sarzyński Konrad, Sładek Jan, Stopa Maciej, Szulik Maciej, Waruga Michał, Wawreczko Anna, Wodok Piotr, Zieleźny Magdalena, Żymełka Piotr 

    III C wychowawca: Joanna Kondys
    Bartoń Mateusz, Bernacka Katarzyna, Burcek Radosław, Cyroń Agnieszka, Drzazgowski Andrzej, Falfasiński Michał, Flak Tomasz, Florczak Rafał, Goły Marek, Górski Wojciech, Grieger Michał, Haiduk Karol, Ignacy Karol, Jerc Jakub, Kasprzycki Kamil, Kobyłko Rafał, Konsek Tomasz, Krufczyk Beata Patrycja, Kupczak Marcin, Latała Wojciech, Lipok Wacław, Machnik Jakub, Nowak Tomasz, Piechoczek Maciej, Rzepka Aleksandra, Skalski Mateusz, Sobczyk Kamil, Sobczyk Stanisław, Sołtys Wojciech, Stencel Tomasz, Wiernicki Adam, Wojcieszek Kalina,

    III D wychowawca: Mariola Madzia
    Błotko Agnieszka, Boldys Roksana, Bortko Jakub, Gibiec Daria, Jochem Mateusz, Kajzerek Jacek, Kania Natalia, Knesz Wojciech, Kobus Justyna, Kosior Joanna, Krząkała Adam, Krzykus Paweł, Kubica Anna, Lipińska Dorota, Łach Iwona, Malina Dawid, Mazur Beata, Miller Oktawia, Panic Magdalena, Pocha Krzysztof, Regulski Mateusz, Robek Artur, Selwa Martyna, Skowronek Dominika, Smolnik Dominika, Szymala Wojciech, Szymiczek Maciej, Tkocz Anna, Witosz Łukasz, Zabka Hanna, Zieleźny Martyna,

    III E wychowawca: Romuald Kondys
    Bożętka Jakub, Brzezinka Katarzyna, Buchalik Magdalena, Burcek Dominika, Chroboczek Magdalena, Chwiesińska Klaudia, Dobras Daniel, Drewniok Magdalena, Gołyszny Małgorzata, Gumińska Martyna, Herban Dariusz, Hetman Paulina, Kabaj Maciej, Kaleta Szymon, Kocjan Martyna, Konopka Maciej, Korn Karolina, Kryj Agata, Łobodzińska Katarzyna, Macionczyk Mateusz, Mencel Tymoteusz, Michałek Marcin, Motowidło Alina, Musiolik Magdalena, Naczyński Michał, Nadolnik Prisilla, Pańszczyk Monika, Rozłucka Lesia, Skulska Anna, Szendzielorz Aron, Szklanny Ewa, Zawadzka Agnieszka, Beil Sonia, Fiałkowski Jan, Sierny Robert

    III F wychowawca: Marek Berger
    Bańczyk Katarzyna, Byczek Agata, Chrzan Małgorzata, Duda Iwona, Dudzik Mateusz, Dziwoki Ewelina, Filec Michał, Gajowiak Marcin, Gańczorz Dorota, Gawlyta Martin, Gogołka Anna, Jadacka Malwina, Kordaczek Hanna, Kozielska Anna, Kupiec Łukasz, Kwiatkowska Monika, Lebioda Agnieszka, Marcisz Michał, Mojza Karolina, Pociecha Marzena, Polak Izabella, Połata Paweł, Prus Martyna, Przybysławski Robert, Pykosz Ewa, Rajca Ewelina, Sadkowska Barbara, Sekulska Katarzyna, Szczęsny Magdalena, Szubert Patrycja, Warzecha Agnieszka, Smołka Anika, Lubszczyk Filip

    III G wychowawca: Maria Dziedzic
    Banach  Angelika, Białkowska Oliwia, Białobrzecka Daria, Fizia Sandra, Floreńska Florentyna, Hudek Paweł, Jakubiak Mateusz, Jędrszczyk Karolina, Kajtoch Patryk Kalamarz Dominik, Kibało Patryk, Kordas Magdalena, Kotusz Paulina, Leonarska Victoria, Mazurkiewicz – Kwaśny Mateusz, Michalczyk Magdalena, Michalska Aleksandra, Oślizło Izabela, Pszczółka Dawid, Przeczek Tomir, Richter Monika, Różnowski Mateusz, Rusińska Karolina, Sobocińska Justyna, Stankiewicz Dominika, Szczęsny Maciej, Szlosarek Roksana, Tambor Aleksandra, Wojciechowska Ewelina, Wójcicka Dominika, Zgryźniak Tomasz
Zmieniony ( 31.10.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?