Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Absolwenci - roczniki 1991-2000 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 1991

    IVA Wychowawca: mgr Marian Groborz

    Albin Agnieszka, Babilas Beata,Banach Aleksandra,Bochenek Ewa, Chacia Katarzyna,Czech Izabela,Doleżych Katarzyna,Dziuba Joanna, Grzybek Sylwia, Klimska Beata, Kulawik Maria, Kuśka Hanna, Lubszczyk Katarzyna, Łanucha Urszula, Marcol Barbara, Mokry Anna, Naczyńska Joanna, Nuzikowska Katarzyna, Pisarek Magdalena, Podoluk Małgorzata, Puzon Monika, Ratka Ewa, Reinhard Alina, Ruchała Katarzyna, Rugor Bibianna, Tomkowiak Joanna, Woźniczka Wioletta, Rajnhold Izabella

    IVB Wychowawca: mgr Maria Malinowska

    Adamiec Piotr, Berger Barbara, Bernacki Dariusz, Brachman Ewa, Bywalec Urszula, Cempel Witold,Filipkowska Bożena, Garlak Adam, Gęgotek Mariusz, Golec Maciej, Grzonka Alicja,Helios Adam, Hodor Jerzy, Jamicki Michał, Kajzerek Agnieszka, Karczewska Magdalena, Kłosok Sebastian, Konopka Krzysztof, Kowalczyk Wojciech, Manderla Aleksander, Mańka Adam, Pluta Magdalena, Pluta Rafał, Pośpiech Witold,Seweryn Grzegorz, Szymczak Konrad, Tyrała Magdalena, Wereszczak Jolanta, Wiszniowski Wojciech, Wojda Anna, Zborowska Monika
 

  • IVC Wychowawca: mgr Urszula Brachman
    Bober Gabriela,Chruścicki Zbigniew, Drozd Przemysław, Franiczek Agnieszka, Gołombek Mirosław, Groborz Michał, Gruszka Aleksandra, Hamera Elżbieta, Helwich Agnieszka, Jordan Joanna, Karwot Joanna, Kasperzec Mariusz, Kocjan Katarzyna, Kaczor Katarzyna, Kubieniec Ewa, Kuczera Jolanta, Łukaszewski Sebastian, Magiera Aleksandra, Meisel Karolina, Pawlik Lilla,Piątek Ewa, Pichura Barbara, Skowroński Robert, Terlecka Joanna, Tkocz Maria, Tokarska Beata, Wacławiec Krzysztof, Wowra Izabela, Wyciszczok Barbara,Wyleżoł Bogdan, Zawadzka Gabriela

    IVD Wychowawca: mgr Róża Tkocz

    Anioł Aleksandra, Atachim Beata, Babczyński Janusz, Bienias Bożena, Czylok Andrzej, Dyka Anna, Fałat Ilona, Hejna Sabina, Karwowska Agnieszka, Koclajda Mariola, Kopińska Justyna, Kowalski Łukasz,Kozak Krzysztof, Kuźnik Jarosław,Latała Olga, Marcol Krzysztof, Mettler Władysław, Mrowiec Joanna, Niesporek Joanna, Ogniewska Justyna, Otyńska Barbara, Pawlas Danuta, Piecha Krzysztof, Pierchała Zofia, Plaza Adam, Przeliorz Patrycjusz, Skiba Sabina, Spika Ewa, Szostek Agnieszka

    IVE Wychowawca: mgr Sylwia Kolar

    Chacia Piotr, Cierpioł Danuta, Cwięk Izabela, Draga Katarzyna, Dziurok Adam, Florek Magdalena, Gacka Lesław, Gomola Adam, Jakubowska Ewa, Jasek Hanna, Jędrzejczyk Anna, Kiszka Wojciech, Kocjan Ireneusz, Kopka Adam, Kranc Krzysztof, Krzysztoforski Krzysztof, Lasota Katarzyna, Lentowicz Dariusz,Maćkowiak Maciej, Magiera Beata, Małachowski Leszek,Michalska Katarzyna, Piórecki Michał, Prorok Iwona, Rduch Anna, Różewicz Anna, Slusarska Agnieszka, Wiśniewska Izabela

    IVF Wychowawca: mgr Lidia Piasecka

    Bugla Marzena, Chromik Magdalena, Dzieżok Katarzyna, Filec Edyta Jakoniuk Barbara, Kuca Alicja, Kuszowska Bożena, Lehnert Aleksandra, Lenty Joanna, Leśniak Joanna, Malik Gabriela, Matuszek Izabela, Nikiel Aleksandra, Paszek Magdalena, Pifczyk Barbara, Staniowska Hanna, Szewczyk Karina, Szulik Gabriela, Szymońska Justyna, Tkacz Urszula, Tomaszewska Edyta, Wiechuła Joanna,Wietecha Iwona, Więckowska Aleksandra, Zając Mariola, Zarychta Agnieszka.

  • 1992

    IVA Wychowawca: mgr Mariola Zarychta
    Benisz Edyta, Błaszczyk Johanna, Buchta Ewa, Chapuła Małgorzata, Cichulska Justyna, Domerecka Arleta, Fojcik Joanna, Górnik Kornelia, Grzywa Roland, Hojan Sylwia, Karwot Artur, Kołek Lucyna, Koźluk Barbara, Krzysztoforska Agnieszka, Kucharczyk Katarzyna, Kuczera Agnieszka, Kuczera Karina, Małek Monika, Michalska Małgorzata, Nosiadek Grzegorz, Okoń Piotr, Poznańska Aleksandra, Raczek Marzena, Spisak Marcin, Spyra Aleksandra, Spyra Beata, Stokłosa Grażyna, Szpakowska Jolanta, Śliwa Elwira, Walecka Aleksandra, Wawoczny Adam, Wątroba Halina, Wieczorek Katarzyna, Źak Hanna,Żojdź Dorota

    IVB Wychowawca: mgr Anna Bielica

    Bonczek Jarosław, Bortlik Marcin, Czernik Justyna, Danecki Mirosław, Froncek Grzegorz, Gacka Joanna, Grott Augustyn, Hupert Mateusz, Kossmann Marek, Krawczyk Wojciech, Krzywonos Andrzej, Łunarzewska Barbara, Łunarzewski Witold, Leśniak Michał, Madzia Marcin, Mikołajec Tomasz, Murzyn Jan, Myszor Michał, Przeczek Kamila, Pruszkowski Jarosław, Rewer Zenon, Siemianowski Maciej, Słomka Joanna, Stobińska Marta, Stychno Zygmunt, Tkacz Mariola, Wolnik Marlena, Wójcik Tomasz, Zając Leszek, Zimny Joanna

    IVC Wychowawca: mgr Danuta Rurańska

    Bulla Katarzyna, Chajec Danuta, Cisek Agnieszka, Daciuk Łukasz, Dańko Katarzyna, Dyduch Beata, Friebe Gabriela, Jeszka Katarzyna, Kozłowska Agnieszka, Kuchcik Ewa, Kuczera Joanna, Kulewicz Iwona, Kunat Małgorzata, Lenty Małgorzata, Lokaj Joanna, MaciolUrszula, Mildner Marzena, Misterkiewicz Izabela, Mojza Leszek, Motyka Aleksandra, Mrowiec Bożena, Niesłańczyk Ewa, Nowakowska Katarzyna, Oleś Anita, Panek Katarzyna, Pikóra Agata, Przybyłek Katarzyna, Sapeta Monika, Sontak Barbara, Sewczyk Lilianna, Śliwiński Dariusz, Zielińska Anna, Żymełka Karina

    IVD Wychowawca: mgr Ewa Nowak

    Adamiec Marzena, Bilska Iwona, Chojnacka Beata, Eichler Monika, Ganiek Beata, Gliwa Iwona, Jopek Bogusława, Kolorz Aleksander, Krupanek Katarzyna, Maciąg Ewa, Mazur Monika, Muras Jarosław, Owsiak Beata, Piekarczyk Joanna, Piórecki Piotr, Popek Joanna, Różek Mirosław, Serafin Katarzyna, Sobik Agnieszka, Socha Iwona, Stalmach Izabela, Stroczyński Jacek, Tkocz Ewelina, Zyga Beata

    IVE Wychowawca: mgr Mariusz Wiśniewski

    Blechert Anna, Gawlik Aleksandra, Gawlik Beata, Harnasz Małgorzata, Hyżyk Joanna, Kirsza Magdalena, Kowalczyk Michał, Krakowczyk Mirella, Kula Wojciech, Kurowska Agata, Kuśka Katarzyna, Maciończyk Katarzyna, Majza Aleksandra, Marszolik Aurelia, Musioł Aleksandra, Nieszporek Marek, Oleś Monika, Orlik Sylwia, Osielski Grzegorz, Paradowski Julian, Parma Alicja, Piontek Hanna, Podleśny Marek, Przeliorz Bogumiła, Ratajska Ewa, Robak Sylwia, Soroka Sebastian, Stanoszek Aleksandra, Syrek Laura, Szafrańska Bożena, Szewieczek Sonia, Szombara Barbara, Świerczyńska Ewa, Wołowiec Agnieszka

    IVF Wychowawca: mgr Maria Dziedzic

    Adamczyk Ewa, Bielak Katarzyna, Bochniak Sylwia, Buchalik Aurelia, Dudzińska Barbara, Fojcik Wioletta, Ganiek Mirosława, Gładysz Monika, Hippman Ewelina, Huf Katarzyna, Jamro Katarzyna, Joneczek Katarzyna, Kapica Marzena, Kasperzec Katarzyna, Kirsek Beata, Kłudka Anna, Kozielska Barbara, Kuśka Joanna, Majczyk Jolanta, Mura Mariola, Ociepka Małgorzata, Oleksy Marzena, Ostrzołek Marzena, Płaczek Iwona, Rzempowska Wioletta, Sobeczko Ewelina, Sopicka Beata, Sznajder Dorota, Szulik Joanna, Teinert Iwona, Tomaszewska Sylwia, Uber Wioleta, Wojewódzka Wirginia, Wycisk Danuta, Czech Izabela

  • 1993

    IVA Wychowawca: mgr Romuald Kondys
    Antończyk Mirella, Błaszczyk Ewa, Białas Aleksandra, Blezel Aleksandra, Bluszcz Joanna, Bonk Anna, Chłodek Bożena, Czajka Henrietta, Drewniok Ilona, Duda Wioleta, Dziuba Alina, Grandke Adrian, Hoffman Barbara, Ibrom Joanna, Jeszka Beata, Jeszka Joanna, Kochaniewska Monika, Kocur Ludmiła, Kuczera Joanna, Kurpanik Aneta, Kurzydym Hanna, Mistat Katarzyna, Mojżesz Joanna, Nitasz Dorota, Parus Magdalena, Piecha Ewa, Przybysz Anna, Rojek Marzena, Rutkowska Joanna, Sierny Karina, Skopek Henryka, Słociak Adrianna, Szczerbicka Magdalena, Tomiczek Joanna, Szczyra Małgorzata

    IVB Wychowawca: mgr Anna Dworaczek

    Cierniak Aleksander, Czylok Andrzej, Derenowska Zdzisława, Dziwoki Adam, Gamrot Przemysław, Henel Justyna, Herok Marcin, Jamicki Jacek, Klich Barbara, Korduła Benedykt, Krzyk Jarosław, Kucharczyk Lucyna, Kwiatoń Bożena, Laska Łukasz, Macionczyk Dariusz, Michnica Anna, Pawlica Tomasz, Pinoczek Piotr, Preś Tomasz, Pruszkowska Paulina, Przybyła Tomasz, Renke Piotr, Szewieczek Sebastian, Śmieja Magdalena, Świerczek Malwina, Warmuła Piotr, Widenka Grzegorz, Zając Małgorzata, Zienć Krzysztof

    IVC Wychowawca: mgr Aleksandra Marciniak
    Buryn Jadwiga, Dyrda Tomasz, Gajerski Maciej, Grzenik Bożena, Korczewska Joanna, Korgul Małgorzata, Kubosz Joanna, Lampart Ewelina, Małecka Izabela, Mazurek Katarzyna, Muszyński Artur, Myszor Magdalena, Niemas Magdalena, Nowak Honorata, Ogniewski Piotr, Oleś Leszek, Przybyło Aleksandra, Pustelnik Małgorzata, Ruchała Barbara, Sowa Monika, Szweda Tomasz, Szymański Adrian, Szymczyk Grażyna, Śliwa Izabela, Turek Aleksandra, Wypych Tomasz, Wieczorek Jarosław, Zaraś Olgierd, Zimoń Bożena, Żgol Katarzyna, Węgrzyk Mieczysław, Żukowski Aleksander

    IVD Wychowawca: mgr Kornelia Kłos

    Anioł Rozaneta, Branny Dagmara, Chlondowska Barbara, Chudowicz Dagmara, Chruszcz Sławomir, Dziurok Ilona, Jakubiak Ewa, Jankowska Joanna, Kasperska Joanna, Krok Dariusz, Kuczera Edyta, Kulawik Magda, Masarczyk Justyna, Matyga Marcin, Mikołajczyk Radosław, Mróz Iwona, Oleś Joanna, Polywka Ewa, Skupień Dariusz, Socha Agnieszka, Szweda Marcin, Tłustochowicz Magdalena, Wałach Alina, Wierzbicka Monika, Wita Ryszard, Wójcicka Katarzyna, Zdrzałek Marek, Zmorek Monika

    IVE Wychowawca: mgr Bożena Michalska

    Babilas Justyna, Bojdoł Krzysztof, Degenhardt Olga, Filipek Iwona, Fudali Olga, Gałuszka Gabriela, Grzywocz Joanna, Heberle Michał, Jarosz Anna, Karwowska Izabela, Krukowska Barbara, Machura Małgorzata, Makal Agnieszka, Mika Iwona, Nowak Stanisław, Nowakowska Adriana, Pilorz Alicja, Płoszaj Małgorzata, Przybyła Klaudia, Rojkiewicz Katarzyna, Ryszka Zofia, Sadkowska Ewa, Stępień Sylwia, Szabla Beata, Szymik Magdalena, Świtała Maja, Twardawa Damian, Wawrzyniak Krzysztof, Wrzoł Izabela

    IVF Wychowawca: mgr Lidia Piasecka

    Bombik Marzena, Filas Aldona, Franek Katarzyna, Hanak Karina, Hartman Barbara, Kajdana Iwona, Kleczaj Agnieszka, Kleszczewska Aleksandra, Kłosek Katarzyna, Koczubik Alina, Konsek Mirela, Krawczyk Izabela, Kuczera Katarzyna, Kodura Katarzyna, Leśnik Monika, Malarz Dorota, Mojżysz Iwona, Nosiadek Anna, Oleksy Małgorzata, Partyńska Anna, Pawelec Joanna, Piecha Lilianna, Siemieniuk Iwona, Skowrońska Wioleta, Skrzypek Izabela, Sobik Małgorzata, Staniowska Ewa, Styro Henryka, Szymala Agnieszka, Szymura Ewelina, Twardawa Ewa, Wałach Elżbieta, Węglowska Sonia, Złotek Aleksandra

    IVG Wychowawca: mgr Maria Minkus

    Achtelik Wit, Buchalik Joanna, Góra Barbara, Gunia Gabriela, Jarubas Małgorzata, Jóśków Tomasz, Konsek Dariusz, Karbosiewicz Jarosław, Kulak Violetta, Kuźma Aleksandra, Łoś Sylwia, Małecka Olga, Mandrysz Krzysztof, Michalska Anna, Mzyk Tadeusz, Pasek Dorota, Piecha Joanna, Pietrzyk Joanna, Pniewska Maria, Plucińska Barbara, Polok Sabina, Satława Wojciech, Smoter Julianna, Stabla Katarzyna, Staroń Piotr, Sznurek Monika, Tomrzyńska Monika, Twardowska Martyna, Willim Adrianna , Zubko Marcin.

  • 1994

    IVA Wychowawca: mgr Henryka Rduch
    Baron Sylwia, Boczek Aldona, Bujak Katarzyna, Deja Sabina, Dukała Ewa, Hudek Justyna, Janyga Wiesław, Jureczko Danuta, Klimek Ewa, Kobuszewska Anita, Kominek Grzegorz, Kuś Gabriela, Leszczyńska Natalia, Ławniczek Wojciech, Malczok Justyna, Mazurek Mirela, Mazurek Sylwia, Musioł Agnieszka, Ociepa Justyna, Owsiak Agata, Pander Anna, Panek Krzysztof, Penkała Katarzyna, Pilarek Ewelina, Piórecki Paweł, Rajska Iwona, Skowronek Justyna, Stępień Joanna, Szrek Magdalena, Śmietana Marzena, Wojaczek Joanna, Wojaczek Katarzyna, Wrona Ewa

    IVB Wychowawca: mgr Grzegorz Łopatka

    Beer Bożena, Chromik Katarzyna, Gilner Klaudia, Grim Bożena, Janużyk Marzena, Kupka Barbara, Łydzińska Grażyna, Markiewicz Justyna, Nowak Justyna, Pawlica Katarzyna, Pisarek Joanna, Przybyła Anna, Rugor Aleksandra, Skolarczyk Beata, Smakowska Sonia, Szafrańska Anna, Tkocz Katarzyna, Żak Monika, Holona Jerzy, Kaszuba Adam, Kazana Mariusz, Krok Robert, Kubik Stanisław, Nosal Bogusław, Porembski Dariusz, Rożek Bartłomiej, Siedlaczek Dariusz, Stobierski Tomasz, Strzelczyk Adrian, Szebeszczyk Łukasz, Śniechowski Maciej, Śpiewok Marcin, Trybuś Michał, Wójcik Daniel, Zieleźny Piotr

    IVC Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska

    Burcon Ryszard, Gajewska Agnieszka, Gierszewski Maciej, Grzonka Hanna, Hellwig Krzysztof, Jarosz Alicja, Karpierz Katarzyna, Kłosok Dominika, Kotas Justyna, Kowalska Dorota, Krzysztoń Daria, Kuczyk Alina, Maranda Anna, Mikołajec Karol, Naczyńska Aleksandra, Nieszporek Izabela, Pawlak Ireneusz, Pietrzak Agnieszka, Porwolik Romana, Pyszczyńska Justyna, Sobik Małgorzeta, Sroka Paweł, Standowicz Sebastian, Stasiak Katarzyna, Szyrszeń Katarzyna, Śledż Justyna, Wajner Rafał, Winkler Anna, Zimończyk Oliwer

    IVD Wychowawca: mgr Danuta Soluch

    Ajdukiewicz Aleksandra, Auriga Roman, Chmieliński Robert, Dyka Renata, Gatnar Adam, Gut Monika, Pater-Jajdelski Rafał, Kocjan Joanna, Kuśka Edyta, Kwaśniok Ewelina, Macionczyk Aleksandra, Makowiecka Agnieszka, Makselon Barbara, Marcol Aleksandra, Piecha Bożena, Piecha Jolanta, Pilny Joanna, Piórecki Adrian, Prohas Sylwia, Prus Grażyna, Ptaczek Aleksandra, Pytlarz Sonia, Raczyński Daniel, Stopnicka Ewa, Szombara Barbara, Tomiczek Justyna, Topa Janina, Wyleżoł Wojciech

    IVE Wychowawca: mgr Alicja Danel

    Bober Beata, Bojdoł Krystyna, Bortlik Anna, Daciuk Michał, Denkowski Tomasz, Dyka Elżbieta, Dzierżęga Joanna, Frydecki Maciej, Gonsior Monika, Gortat Aleksander, Groborz Jolanta, Janas Lucyna, Jurczyk Joanna, Kadłubek Anna, Kania Joanna, Korduła Magdalena, Kotas Michał, Kurpanik Beata, Lasia Tomasz, Malczewska Magdalena, Marek Agnieszka, Markiton Izabela, Nosiadek Sylwia, Piecha Joanna, Płoszaj Iwona, Pustelnik Mirela, Pytlik Sylwia, Skulska Aleksandra, Sowińska Agata, Stadnicka Alina, Stephan Andrzej, Świerzy Ewa, Wawrzyczek Wojciech

    IVF Wychowawca: mgr Katarzyna Szklanny

    Adamski Zenon, Burda Barbara, Eichler Bożena, Franczyk Małgorzata, Gabiga Katarzyna, Grzmil Sylwia, Horyśniak Monika, Jędrysiak Aleksandra, Kaczmarczyk Małgorzata, Kocur Katarzyna, Koczor Gabriela, Komorek Patrycjusz, Kuczera Sylwia, Kwiecień Blanka, Lampert Barbara, Niedzielak Joanna, Paszenda Sylwia, Porwolik Regina, Rączka Agnieszka, Siodłoczek Ilona, Sobik Monika, Szpot Bartosz, Szymik Katarzyna, Tarnowski Jarosław, Tomanek Justyna, Wąsowicz Edyta, Willim Hanna, Wojnowska Aneta, Wowra Katarzyna, Kocjan Marek, Swoboda Lech

  • 1995

    IVA Wychowawca: mgr Sylwia Kolar
    Babczyński Leszek, Banaszkiewicz Wioletta, Bienek Kazimierz, Buchta Izabela, Czerwionka Aleksandra, Dąbrowski Marek, Drąszczyk Katarzyna, Forajter Adam, Honysz Anna, Janowska Maria, Kajdana Katarzyna, Klimek Barbara, Konsek Daria, Król Damian, Partyka Jacek, Piotrowski Maciej, Popko Aleksandra, Preś Piotr, Reclik Katarzyna, Rybicki Robert, Sodzawiczny Anna, Stachoń Jakub, Trzęsiok Anna, Twardoch Łukasz, Tobiczyk Ewa, Wachowska Katarzyna, Wons Jakub, Zdrzałek Artur, Ziętek Bogumiła

    IVB Wychowawca: mgr Maria Malinowska

    Bednorz Tomasz, Blacha Marcin, Boruta Jolanta, Dukowicz Agnieszka, Dusza Dariusz, Dyrbuś Beata, Dziadek Agnieszka, Dźwigacz Justyna, Gajewska Grażyna, Goik Grzegorz, Grzegórzek Bożena, Kocot Aleksandra, Konopka Joanna, Kuczera Marcin, Kwiecień Sebastian, Lapczyk Marcin, Majcher Piotr, Mańka Marcin, Oleś Katarzyna, Piechaczek Karina, Pietruszka Joanna, Pikos Joanna, Płaczek Aleksander, Prochasek Jacek, Przyczyna Tomasz, Sosnowska Małgorzata, Spisak Filip, Stokowski Marek, Szymura Beata, Ścibich Tomasz, Waluś Katarzyna, Wisełka Justyna, Włodarz Adam

    IVC Wychowawca: mgr Urszula Brachman

    Biskup Anna, Bochenek Sylwia, Brzezinka Ksymena, Czempiel Agniezska, Fudali Iwona, Gliwicka Alina, Karpińska Marzena, Kołodziej Barbara, Koń Agnieszaka, Kuczera Aleksandra, Kruczek Beata, Lewandowska Iwona, Lubczyk Olga, Łyźwińska Beata, Majza Agnieszka, Marciniak Beata, Markiewicz Magdalena, Naczyńska Angelika, Niedobecka Danuta, Niedźwiedź Małgorzata, Oleś Hanna, Palenga Dominika, Pilch Gabriela, Rucińska Elżbieta, Ryszka Kornelia, Sierny Monika, Staniczek Joanna, Szostok Małgorzata, Tabacka Renata, Tesluk Zuzanna, Wieczorek Joanna, Wieczorek Katarzyna, Wieczorek Monika, Zając Anna, Zakrzewska Aneta

    IVD Wychowawca: mgr Róża Tkocz

    Białecka Jolanta, Bizoń Sabina, Bogdał Alina, Buława Anna, Czubernat Monika, Drozd Manuela, Fojcik Gabriela, Gałuszka Edyta, Gawlik Grzegorz, Gawełek Beata, Grychtoł Alina, Henzlok Izabela, Jgnacy Grzegorz, John Aleksandra, Korus Alina, Kowalski Jacek, Kubizna Rafał, Kuchta Anna, Kudlek Rafał, Kuśka Marek, Lasia Joanna, Leszek Agnieszka, Lubowirska Roksana, Miketa Aleksandra, Mutwil Sebastian, Obertał Dagmara, Ostrowska Barbara, Pifczyk Grzegorz, Plaza Agnieszka, Podleś Marcin, Ryjoch Katarzyna, Sobik Mirela, Spyra Ewa, Strojny Estera, Zawadzka Katarzyna, Żak Jacek

    IVE Wychowawca: mgr Wojciech Szymczak

    Adamiec Katarzyna, Dronszczyk Mariusz, Drygiel Barabara, Jakubiak Aleksandra, Judycka Sylwia, Karwot Iwona, Kebsol Izabella, Kłosak Wioletta, Konik Jolanta, Kurcok Agata, Lipowicz Agata, Marszałek Anna, Oplustil Magdalena, Ozga Joanna, Pawela Malwina, Pierchała Łukasz, Pogłódek Justyna, Rożek Agnieszka, Różanowicz Aleksandra, Sapeta Justyna, Szulik Justyna, Szymura Arkadiusz, Szymura Barbara, Worek Monika, Żak Agnieszka

    IVF Wychowawca: mgr Krystian Tomiczek

    Barszcz Grzegorz, Bluszcz Wojciech, Gonsior Katarzyna, Grudzień Adam, Grzonka Lesław, Hodór Janusz, Just Anna, Kacica Klaudia, Kamiński Jarosław, Kocztorz Alina, Kominek Marek, Korus Krzysztof, Krawczyk Patrycja, Kubieniec Michał, Lampart Marcin, Łuczka Anita, Marek Beata, Maziarz Marcin, Oczkowicz Sebastian, Oleksy Łukasz, Pawela Artur, Płuciennik Rafał, Popczyk Katarzyna, Rarot Edyta, Szyndrowska Alicja, Trybuś Irena, Wencel Alina, Widenka Adam, Wielgosz Marta, Wierzbowska Iwona, Woryna Marcin

  • 1996

    IV A Wychowawca: mgr Maria Dziedzic
    Bobrzyk Sylwia, Brząkalik Anna, Charysz Anna, Charysz Beata,Chorągwicka Agata, Filec Dominika, Hahn Tomasz, Kluger Grzegorz, Korepta Ewa, Kremiec Joanna,Krypczyk Beata, Lala Beata, Lenort Aleksandra, Łazorczyk Anna, Machowski Sebastian, Mandrysz Monika, Menżyk Wojciech, Morgała Bogumiła, Oleś Małgorzata, Ostrzołek Iwona, Parczewski Robert, Peczak Magdalena, Piwowar Marzena, Sieprawska Małgorzata, Siwek Anna, Staniszewska Hanna, Szweda Sylwia, Szymura Aleksandra, Tomanek Joanna, Towarnicka Edyta, Woźniakowska Beata

    IV B Wychowawca: mgr Marek Berger

    Barszcz Mirosława, Borkowski Krzysztof, Byczek Michał, Ćmok Sebastian, Dyduch Aneta, Gajdzik Ewa, Janczukowicz Marek, Kamiński Piotr, Keler Natalia,Kocjan Tomasz, Krzysztoń Agata, Kucza Ewa, Łukaszewska Ewa, Maćkiewicz Tomasz, Marek Anna, Markiewicz Aleksandra, Obuchowisz Kamila, Oplustil Jakub, Pawlica Bogusława, Piwko Marcin, Poloczek Bartosz, Pompa Monika, Roman Przemysław, Sitek Mirosław, Szostok Tomasz, Szymura Monika, Szypuła Mariola, Widuch Monika, Wiśniewska Izabela, Wiwatowski Radosław, Woronowicz Joanna, Zieliński Tomasz, Zybała Zbigniew

    IV C Wychowawca: mgr Stefania Duerschlag

    Bober Sonia, Chrobak Elżbieta, Foreiter Katarzyna, Franosz Ewa, Górecki Krzysztof, Grzesik Celina, Hanak Bartosz, Jurków Beata, Kałuża Aneta, Karaś Radosław, Kloc Beata, Kossowska Jolanta, Krotofil Robert, Kulik Mirosława, Mura Monika, Olejniczek Marek, Oleś Ewa, Paszenda Agnieszka, Pillar Paweł, Popek Michał, Posłuszny Adam, Przeliorz Karol, Różycka Justyna, Skaba Daniela,Skała Marcin, Smołka Teresa, Stec Tomasz, Stężała Aleksandra, Sułecka Iwona, Warczok Anna, Węgrzyk Grzegorz, Zaniewicz Mirosław

    IV D Wychowawca: mgr Piotr Pawlas

    Adamczyk Marcin, Buczyńska Ewa, Cieślok Celina, Dudek Patrycja, Dziad Aleksandra, Jeszka Ewelina, Kubik Monika, Kucjas Agata, Kufel Barbara, Kupilas Andrzej, Kurowicka Iwona, Leszczyńska Agnieszka, Markiewicz Tomasz, Miera Jarosław, Motyczka Anna, Motyńska Danuta, Nowak Piotr, Pardała Paweł, Pawela Laura, Pierchała Justyna, Pluta Adam, Pol Beata, Smyczek Lucyna, Staraczewska Daria, Świerczyna Mariola, Tłustochowicz Wojciech, Tomaszewska Aleksandra

    IV E Wychowawca: mgr Hanna Liczba

    Białek Krzysztof, Budny Katarzyna, Cierniak Mirosława, Dudek Grzegorz, Gajda Marcin, Grzybowski Rafał, Hajduk Przemysław, Haltof Marzena, Izdebska Agnieszka, Jakubczyk Helena, Jonderko Magdalena, Kłosek Agnieszka, Koclajda Katarzyna, Kolarczyk Ewa, Kozielska Beata, Kozioł Katarzyna, Kryszak Edyta, Lipiak Anna, Lorens Krzysztof, Rams Agnieszka, Redosz Justyna, Russek Marek, Staneczko Szymon, Szewczyk Liliana, Śpiewok Irena, Toczko Małgorzata, Witkowska Aneta, Żymełka Marzena

    IV F Wychowawca: mgr Beata Pawlas

    Amalio Marzena, Andrzejewska Agnieszka, Bojdoł Barbara, Branny Beata, Cichy Beata, Dziełak Agnieszka, Gruszka Beata, Grzesik Magdalena, Karwot Małgorzata, Karwot Sylwia, Konsek Beata, Konsek Sabina, Kowol Aleksandra, Kuczera Katarzyna, Kudla Anita, Lisowska Aleksandra, Marcol Agata, Pander Justyna, Pasławska Joanna, Prudel Barbara, Sawicka Anna, Stabińska Sylwia, Stabla Anita, Drzisga Edward

  • 1997

    IV A Wychowawca: mgr Ewa Nowak
    Amanowicz Kamila, Banasiak Justyna, Beker Monika, Biskup Magdalena, Borowska Sulwia, Chrzanowski Jan, Dobrowolska Bogusława, Gawlik Iwona, Golik Wiesława, Horyśniak Iwona, Jędraszczyk Agata, Kłosek Seweryn, Konsek Beata, Krywalska Ewelina, Kwiatkowska Ewa, Machnik Dorota, Mandrysz Anna, Matuła Sabina, Motyńska Danuta, Mrozek Dominika, Mrozek Zuzanna, Pochcioł Alicja, Poleszak Rafał, Polok Patrycja, Rachubka Ewa, Raźniak Beata, Rzyczniok Sylwia, Sabacińska Ewa, Szuleka Magdalena, Śledż Gabriela, Tacij Justyna, Tlołka Agnieszka, Zatylna Magdalena, Zawadzka Joanna, Żydziak Małgorzata, Żymełka Ewa

    IV B Wychowawca: mgr Grażyna Szulik

    Badura Aleksandra, Bochenek Bożena, Borkowska Aleksandra, Bożek Katarzyna, Cieślik Wioletta, Cisek Katarzyna, Dąbek Gabriela, Dąbkowska Aleksandra, Domanowska Magdalena, Ficek Elżbieta, Firla Dominika, Fojcik Ewa, Fojcik Katarzyna, Getler Zuzanna, Grabiec Elżbieta, Grodecka Agnieszka, Haim Bożena, Harnasz Sylwia, Jaroszewska Sylwia, Kantorowska Karolina, Klenot Katarzyna, Knura Dominika, Kolarczyk Justyna, Koncewicz Magdalena, Konsek Joanna, Kruczyńska Monika, Piecha Małgorzata, Szmidt Barbara

    IV C Wychowawca: mgr Aleksandra Marciniak

    Albin Aleksander, Grajdek Marcin, Grzegorzek Krzysztof, Jokel Aleksander, Kolar Agnieszka, Korus Adam, Kubat Elżbieta, Kubik Aleksandra, Kula Ewa, Kuśmierski Paweł, Leśnik Magdalena, Lipińska Barbara, Maciączyk Ewelina, Marciniak Sylwia, Maruszak Mirosława, Mazurek Katarzyna, Mielimąka Mirosława, Mojżesz Iabela, Motyka Elżbieta, Ochojska Agnieszka, Oczadły Tomasz, Oczkowicz Łukasz, Ogiegło Agnieszka, Paszenda Agnieszka, Piechota Agnieszka, Piskorz Agnieszka, Piszczek Bożena, Pluta Agnieszka, Stęclik Tomasz,

    IV D Wychowawca: mgr Kornelia Kłos

    Bluszcz Monika, Bober Sergiusz, Brząkalik Lukasz, Buchalik Katarzyna, Chabrzyk Katarzyna, Chojnacka Laurencja, Durkalec Sylwia, Groborz Marzena, Janocha Natalia, Janyga Mateusz, Kaczmarek Justyna, Karasek Marek, Klimek Hanna, Kowalski Michał, Krzyżaniak Krzysztof, Kufieta Marzena, Lipp Izabela, Moskwa Arkadiusz, Nowak Jerzy, Ochojska Alina, Ogórek Magdalena, Płuciennik Ewa, Półtorak Paweł, Preś Aleksandra, Ryszka Tomasz, Sobczyk Małgorzata, Szejka Łukasz, Szutka Kazimierz, Świeży Michał, Tomas Anna, Tudzież Agnieszka, Wita Dominika, Wylażoch Adam, Zelek Ewa

    IV E Wychowawca: mgr Bożena Michalska

    Andrzejewska Agnieszka, Borowska Sylwia, Burda Karina, Buszka Izabela, Chrobok Jarosław, Ciemała Sebastian, Fojcik Zyta, Fojt Anna, Gawliczek Michalina, Górna Joanna, Halor Aleksandra, Harnasz Seweryn, Hlubek Dominik, Jarosiński Grzegorz, Juraszczyk Anita, Kowol Aleksandra, Kozioł Katarzyna, Krochmala Katarzyna, Krotofil Alicja, Kufieta Magdalena, Kuśka Justyna, Lipiak Monika, Lipińska Ewa, Łeseszyn Ilona, Mazelniak Urszula, Szafarczyk Barbara, Wawrzyniak Agata, Wolnik Iwona

    IV F Wychowawca: mgr Mariola Madzia

    Forajter Roman, Heczko Ewa, Kłosek Iwona, Lubańska Marzena, Marek Ewa, Maślanka Edyta, Mazurek Liliana, Oleś Małgorzata, Pasternak Ewa, Piasecki Marcin, Pieda Iwona, Pompa Katarzyna, Postawka Ewa, Przybylska Jolanta, Salomon Arkadiusz, Smyczek Gabriela, Stankiewicz Agnieszka, Strzyżakowska Anna, Szewczyk Aleksandra, Szulik Danuta, Szymura Piotr, Śliwa Katarzyna, Tengler Ilona, Zawadzka Krystyna, Żegnałek Marzena

    IV G Wychowawca: mgr Beata Szołtysek

    Guzik Adam, Kulok Michał, Ogniewski Krzysztof, Pierchała Jakub,Popek Justyna, Prochasek Witold, Prudel Monika, Rduch Agnieszka, Remiorz Agnieszka, Robak Beata, Roleczek Michalina, Skolarczyk Dorota, Skwara Arkadiusz, Soczomska Agnieszka, Sowa Katarzyna, Stąpor Daria, Szalony Anna, Szczygieł Katarzyna, Szymała Magdalena,Szymura Joanna, Szymura Sonia, Tomaszewska Karolina, Warzecha Justyna, Westwalewicz Patrycja, Widera Mirosława, Wiktor Ewa, Włodarczyk Iwona, Wojaczek Joanna, Wojciechowska Anna, Wysocka Barbara, Zdrzałek Dawid, Zieliński Piotr

  • 1998

    IV A Wychowawca: mgr Lilianna Reginek
    Banach Marcin, Czaplicki Dariusz, Dworowy Maciej, Dziedzic Andrzej, Dziwoki Joanna, Fajkis Aneta, Gardyan Sylwia, Goworek Zofia, Hojka Paweł, Juzek Tymoteusz, KArwowska Adrianna, Kempny Jacek, Konsek Krzysztof, Kozłowska Agata, Kuligowska Izabela, Lubańska Wioletta, Masarczyk Katarzyna, Maślonka Kinga, Mickiewicz Jacek, Motyka Barbara, Musioł Monika, Oleś Przemysław, Płatek Robert, Pytlik Sebastian, Rompalski Przemysław, Rozbój Karolina, Stajer Rafał, Sulska Joanna, Szulik Jarosław, Szymura Elżbieta, Trzetrzelewski Jakub, Tudzież Łukasz, Woryna Hanna, Zygmunt Ewa

    IV B Wychowawca: mgr Bronisława Hamerlak Janowicz

    Andrzejczak Agnieszka, Boczoń Katarzyna, Brachmańska Iwona, Buszka Justyna, Dzierżawa Barbara, Hajduk Ewa, Jankiewicz Justyna, Klenot Justyna, Koźlik Urszula, Kremiec Izabela, KUchta Agnieszka, KUczera Aleksandra, Kulik Izabela, Madaj Magdalena, Marcol Agata, Nieszporek Katarzyna, Oberaj Monika, Olszar Aleksandra, Piecha Agnieszka, Pietrek Hanna, Piszczek Joanna, Rajnhold Monika, Romanowska Elżbieta, Skrzypiec Anna, Skrzypiec Magdalena, Szendzielorz Monika, Wala Karolina, Wodniok Katarzyna

    IV C Wychowawca: mgr Henryka Rduch

    Buchta Monika, Dworaczek Joanna, Dzwonik Aleksandra, Harczuk Małgorzata, Keller Katarzyna, Kuczera Barbara, Nowara Maja, Rożek Romana, Skorupa Simona, Soroczan Dobrawa, Staroń Magdalena, Szymała Aleksandra, Szymczak Joanna, Walus Ewa, Wyciślok Sabina, Zielińska Małgorzata, Bednarek Michał, Dronszczyk Adrian, Fąferek Patryk, Jagieło Leszek, Kajstura Łukasz, Kołodziejczyk Paweł, Kordanowski Jacek, Kubajczyk Krzysztof, Kubera Wojciech, Kudlek Piotr, Menżyk Krzysztof, Miłowski Tomasz, Oleksy Marcin, Pocztowski Marcin, Stefaniak Artur, Swinka Krzysztof, Zieleźny Michał

    IV D Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska

    Bednorz Adam, Bednorz Zbigniew, Bojanowski Jakub, Buchalik Anna, Chwesiuk Michał, Drudzińska Olga, Franas Monika, Grabski Adam, Hanak Aleksander, Hodór Anna, Kasprzak Magdalena, Klimek Magdalena, Korbasiewicz Małgorzata, Kozdoń Alina, Kula Tomasz, Maćkowiak Marta, Magiera Ewa, Mahlke Magdalena, Malczewski Przemysław, Marzec Aleksandra, Mastej Krzysztof, Mroczek Barbara, Murzyn Krzysztof, Nowak Stanisława, Ostrowski Andrzej,Połednik Piotr, Pyszczyński Marek, Rek Daniel, Rożek Marcin, Siemianowski Bartłomiej, Stopnicki Marek, Stosio Dominik, Thiel Ewa

    IV E Wychowawca: mgr Grzegorz Łopatka

    Dańko Bogusława, Delowicz Izabela, Falbikowska Iwona, Frelich Kamil, Gęborski Bartosz, Gogolok Patryk, Grajner Agnieszka, Jarzębska Joanna, Kępny Liliana, Kowalik Tomasz, Kowolik Agnieszka, Kuc Ewa, Kucjas Dorota, Kuczera Aleksandra, Kuczera Rafał, Lewandowski Jakub, Libera Justyna, Lizak Jakub, Ludwig Agnieszka, Miszka Katarzyna, Mrugalski Patryk, Ogierman Małgorzata, Pulchny Jakub, Sowa Grzegorz, Stępska Agnieszka, Sulma Agnieszka, szewczyk katarzyna, Wiesner Adam, Zarębska Magdalena, Zimny Magdalena, Żukowska Dominika, Koźluk Andrzej

    IV F Wychowawca: mgr Danuta Soluch

    Andrzejewska Iwona, Ciupek Barbara, Domańska Natalia, Duraj Izabela, Flis Anna, Ganczarczyk Danuta, Gliwicki Artur, Greiner Agnieszka, Hoffman Halina, Hulim Marcin, Korzusznik Jacek, Kozdoń Monika, Kuczera Michalina, Masarczyk Monika, Niedziela Magdalena, Niewrzoł Łukasz, Nosiadek Marzena, Pierchała Katarzyna, Pierchała Paweł, Piotrowska Monika, Prynkiewicz Iwona, Rożek Aleksandra, Sakwerda Tomasz, Sałabun Monika, Sierny Stanisław, Sobik Marcin, Wałach Małgorzata, Zaik Marta, Żyła Ewa

    IV G Wychowawca: mgr Maria Minkus

    Bil Monika, Dąbek Alicja, Depa Jolanta, Dyduch Ewa, Golec Magdalena, Herda Agnieszka, Hurny Aleksandra, Jodzio Hanna, Krawczyk Regina, Krzystała Sabina, Kupka Adrianna, Kuśka Sabina, Maciończyk Aleksandra, Matuszczyk Justyna, Mazurek Agnieszka, Ostrzałek Agnieszka, Parda Marzena, Pelon Danuta, Piątek Agata, Pierchała Monika, Roter Katarzyna, Słupińska Agnieszka, Staniek Renata, Stasik Katarzyna, Stec Ludmiła, Szymura Marzena, Więckowska Romana, Witkowska Anna, Wójcik Ilona, Zaleska Izabela, Zatoń Aneta

  • 1999

    IVA Wychowawca: mgr Krystian Tomiczek
    Becker Agnieszka , Białas Sylwia , Bober Aldona , Brachman Agnieszka , Brachman Elżbieta , Gomolewska Katarzyna , Hulim Julia , Koperwas Wioletta , Kotula Agnieszka , Kwiotek Agata , Oleś Jolanta , Podleś Ewa , Rojek Cecylia , Sobik Anna , Szeja Maria , Śmietana Justyna , Tomiczek Sylwia , Ulbrych Karolina , Chlondowski Piotr , Cyprys Wojciech , Dzwonik Rafał , Fojt Ryszard , Hrapiec Łukasz , Kurpanik Robert , Lubojański Łukasz , Maryański Wojciech , Naczyński Adam , Rataj Michał , Siudak Artur , Skupień Tomasz , Szatoń Henryk , Tabacki Arkadiusz , Tybora Tomasz , Urbisz Adam , Wasylko Wojciech , Zimny Adam

    IVB Wychowawca: mgr Maria Malinowska

    Babilas Adam , Baron Paweł , Bartoniek Anna , Białous Karolina , Chwieduk Anna , Ciesielska Anna , Dziewior Anna , Fojcik Aleksander , Gołębiowski Eligiusz , Hetman Michał , Jaszek Zuzanna , Jędrasiewicz Kamila , Kocjan Wojciech , Kuśka Jacek , Kuśka Lucyna , Liniana Agata , Małachowska Anna , Mnich Dominika , Morgała Bożena , Pawlas Adam , Pierchała Magdalena , Plaskura Michał , Ratajczyk Anna , Smok Artur , Smolnik Łukasz , Sobala Magdalena , Szostakowska Patrycja , Tekień Katarzyna , Tomanek Robert , Trojan Anna , Trzetrzelewski Maciej , Urbanek Ksymena , Winkler Franciszek , Wita Łukasz , Wróbel Grzegorz , Ziębora Katarzyna

    IVC Wychowawca: mgr Wojciech Szymczak

    Biegesz Anna , Chłapek Wiesława , Cierniak Anna , Cupok Marzena , Dudek Agnieszka , Frank Agnieszka , Fukas Anna , Gańczorz Karina , Gogolok Dominika , Górka Agnieszka , Kotusz Anna , Krzysztoń Elżbieta , Krzempek Katarzyna , Kurc Barbara , Madaj Agnieszka , Wiercimak Patrycja , Wita Katarzyna , Zięba Małgorzata , Bromboszcz Monika , Cisek Patrycja , Dąbrowska Wioletta , Holeczki Monika , Kloc Justyna , Kwapień Barbara , Mokry Aleksandra , Ogiegło Dominika , Roman Magdalena , Siekierka Sabina, Sielatycka Agnieszka , Szczygieł Monika , Szostakowska Dominika , Szymura Renata , Ulman Aleksandra , Wasylik Anna , Wojtasik Ewa , Zieleźna Anna

    IVD Wychowawca: mgr Sylwia Kolar

    Bartoszek Agnieszka, Bednorz Marcin, Bierza Anna, Chlebik Marcin, Danowska Daria, Dziwisz Łukasz, Gruszka Grzegorz, Jakubczak Andrzej, Jóźwiakowska Ewelina, Kaczmarek Tomasz, Kielan Małgorzata, Kiełbasa Reneta, Klementowska Monika, Kocjan Krzysztof, Kordanowska Agata, Kowalczyk Iwona, Krzyżaniak Szymon, Literacka Monika, Łańska Karolina, Malczyk Michał, Masny Katarzyna, Marta Krzysztof, Poloczek Alina, Pypeć Barbara, Rosa Daniel, Salamon Jakub, Skórczyńska Karolina, Suska Piotr, Szymiec Robert, Ściborowska Hanna, Tomala Dorota, Tomiczek Jacek, Wolska Magdalena, Zachemba Roman, Załoga Magdalena

    IVE Wychowawca: mgr Grażyna Szulik

    Adamczyk Jakub, Bazański Łukasz, Bober Teresa, Bortlik Łukasz, Borys Tomasz, Czapla Adam, Drzazga Sebastian, Grodoń Marcin, Janyga Szymon, Juszczyk Aleksandra, Kania Magdalena, Kita Aleksander, Koniuszy Anna, Kowalczyk Dominika, Kubek Ewa, Kuśka Iwona, Laskowska Maja, Machulec Sebastian, Marek Helena, Michalczyk Katarzyna, Mickiewicz Hanna, Pichura Ewa, Pielacz Wojciech, Pieter Łukasz, Piorecka Katarzyna, Salamon Łukasz, Sawaściuk Szymon, Skowronek Sabina, Śmieja Alicja, Świtlik Jan, Tic Bartłomiej, Tyśkiewicz Ewelina, Wierzbicki Jarosław, Żgol Magdalena, Bromboszcz Marta

    IVF Wychowawca: mgr Małgorzata Kamińska

    Balarin Marzena, Danel Aurelia, Golasz Przemysław, Halszka Tomasz, Kancelista Anna, Kolarczyk Anna, Kolarczyk Wojciech, Kołek Magdalena, Konkol Małgorzata, Lepiarczyk Karolina, Lewandowska Magdalena, Mackiewicz Dominika, Masny Łukasz, Muras Bożena, Potrawa Ksenia, Rejczak Barbara, Skaba Agnieszka, Spałek Katarzyna, Wójcik Katarzyna, Zawadzka Agnieszka, Zieleźny Aleksandra, Adamczok Michał, Gowik Jacek, Karwot Rafał, Krauze Anna, Kuczera Jan, Mańka Łukasz, Modzelewski Dawid, Pardała Krystian, Rojek Artur, Sówka Mirosław, Szczyrbowski Tomasz, Wieczorek Patrycja, Kaznowska Izabela

  • 2000

    IVA Wychowawca: mgr Marek Berger
    Białos Sabina, Biela Katarzyna, Buczek Paweł, Gajerska Magdalena, Goik Ewa, Grodoń Krzysztof, Gwiżdż Joanna, Holona Karol, Król Aleksander, Mahlke Anna, Mańka Michał, Maryańska Anna, Matuszczyk Paulina, Milińska Agnieszka, Młynarczuk Karolina, Molska Anna, Motyczka Magdalena, Podleśny Anna, Polok Martyna, Ptak Anna, Pulchny Jacek, Siedlaczek Hanna, Sitek Mateusz, Słomka Beata, Smołka Marta, Stokłosa Joanna, Szteliga Dorota, Szymik Barbara, Tomsia Ewa, Turek Zbigniew, Wawoczny Mirosław, Wróbel Łukasz, Zorychta Ewa

    IVB Wychowawca: mgr Danuta Rurańska

    Adamiec Artur, Benisz Sabina, Bober Agnieszka, Bochenek Mateusz, Chmieliński Maciej, Cimała Adam, Czajkowski Marcin, Demel Tymoteusz, Fojcik Agata, Gleńsk Krzysztof, Głowacz Maria, Hyła Patryk, Jajczyk Jacek, Klima Agnieszka, Kolar Dominika, Kopeć Lesław, Korus Filip, Kuczera Piotr, Kumidaj Tomasz, Kuśka Wojciech, Łata Magdalena, Mandrysz Beata, Nosiadek Barbara, Partyka Katarzyna, Pinior Aleksandra, Plaskura Hanna, Polnik Paweł, Rosa Nina, Sobik Michał, Soluch Anna, Stęclik Anna, Szymura Aleksandra, Wilczek Maciej, Wojda Piotr, Wycisło Patrycja

    IVC Wychowawca: mgr Róża Tkocz

    Babiak Magdalena, Biskup Aleksandra, Bluszcz Joanna, Borys Dominika, Bystrickiy Antonina, Chromy Dorota, Dudek Remigiusz, Dziedzic Antonina, Gabryś Jolanta, Gromotka Patrycja, Jurczyk Anna, Kaszta Sylwia, Kolanowska Ewelina, Konsek Łukasz, Kowalczyk Joanna, Kowalik Barbara, Macuda Agnieszka, Markowki Leszek, Matras Marcin, Pierchota Barbara, Pytka Eliza, Sobik Joanna, Studnik Grzegorz, Szczyra Leszek, Świerczyna Izabela, Tkocz Sabina, Tkocz Monika, Węgierska Elżbieta, Wiesner Wojciech, Wojnarowicz Patrycja, Wowra Michał, Wójcik Monika, Wróblewski Piotr, Zygmont Agnieszka, Zygmunt Magdalena, Trybuś Tomasz

    IVD Wychowawca: mgr Romuald Kondys

    Atachim Monika , Bednarek Agnieszka, Cycuła Anna, Czembor Janusz, Domin Anna, Drygalski Daniel, Fojcik Damian, Frydrych Marta, Fryt Aneta, Gajda Edyta, Karcz Monika, Karwot Ewa, Krasińska Łucja, Krauzy Katarzyna, Kula Hanna, Lukas Magdalena, Marcol Hanna, Mazurek Sławomir, Milerska Iwona, Paliszewski Przemysław, Sentycz Katarzyna, Siwica Małgorzata, Stokłosa Iwona, Stolarek Aleksandra, Sułkowska Magdalena, Swinka Piotr, Szczepanek Rafał, Szewczyk Anna, Szwachuła Agnieszka, Szymański Dariusz, Wieczorek Beata, Zimończyk Anna, Zimończyk Sylwia, Żydziak Wojciech

    IVE Wychowawca: mgr Maria Dziedzic

    Adamczyk Aleksandra, Bargieł Paweł, Buchwald Przemysław, Byczek Anna, Chodara Katarzyna, Dąbkowski Jarosław, Gorzawski Łukasz, Jurczyk Ewa, Knapczyk Dominika, Kokowska Agnieszka, Kowalski Szymon, Krawczyk orota , Lelito Angelika, Łyko Alicja, Maj Radosław, Morawiec Marcin, Morawiec Marek, Pałka Piotr, Paprotny Dominik, Pawlas Sabina, Pierchała Agnieszka, Polek Dariusz, Rogowicz Jakub, Struniawska Marta, Szolc Iwona, Szydło Ewelina, Śmieja Katarzyna, Tybora Wioletta, Tytko Sylwia, Uherek Rafał, Wiśnicki Piort, Knapczyk Agata

    IVF Wychowawca: mgr Jolanta Bieńkowska

    Ćwiąkała Agata, Drzazga Artur, Dziwoki Matrzena, Grzegorzyca Tomasz, Kozumik Małgorzata, Kraszewska Izabela, Kuczera Dominika, Kudzia Rafał, Marszołek Joanna, Merkel Justyna, Miera Krzysztof, Potempa Grzegorz, Rak Szymon, Raszka Anna, Rojek Ewelina, Seifert Katarzyna, Siateczka Anna, Tokarz Ewa, Żok Małgorzata, Adamiec Daniel , Białous Dominika, Fojcik Łukasz, Golus Aleksandra, Gandor Małgorzata, Jarmuła Justyna, Groborz Anna, Kluba Magdalena, Kostrzewa Maria, Kuźnik Ewa, Szewczyk Iwona, Szymura Monika, Trela Michał, Zych Agnieszka, Żyła Ewa
Zmieniony ( 08.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?