Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Absolwenci - roczniki 1971-1980 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
  • 1971

    IV A Wychowawca: mgr Aleksandra Zubik
    Abrachamczyk Ewa, Adamczyk Tomasz, Brachman Iwona, Brzoskiewicz Jadwiga, Buchalik Gabriel, Burzan Aurelia, Czardybon Aurelia, Górak Halina, Gruszka Bożena, Janecka Zyta, Hallatsch Bożena, Konieczna Krystyna, Konsek Akadiusz, Kotyrba Zdzisława, Kroker Danuta, Kubasa Janina, Kubera Andrzej, Kucharczyk Bożena, Kula Ewa, Matysiak Anna, Mitko Michalina, Nokielska Bernadeta, Oczkowska Barbara, Palica Michał, Papaj Celina, Paszek Benedykt, Rybacka Jadwiga, Seeman Ewa, Seeman Krystyna, Siejna Barbara, Sierny Tadeusz, Siwica Jerzy, Skowron Danuta, Strarz Maria, Szczot Iwona, Szylderowicz Maria, Szyma Krystian, Szymik Janina, ZieleĄny Stanisław, Żog Edmund

    IV B Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Bezeg Jolanta, Bober Bernadeta, Burda Krystyna, Doleżych Bogdan, Falkiewicz Zdzisław, Galus Felicja, Hejnar Leszek, Henzel Halina, Kasza Irena, Kermel Ewa, Kozioł Lidia, Krasa Andrzej, Kubasik Stefan, Kuna Mirosław, Kurpanik Jolanta, Kurzeja Elżbieta, Kurzela Gabriela, LaPourbe Elżbieta, Listewnik Wiesława, Makosz Józef, Mańczyk Weronika, Moryc Łucja, Musioł Irena, Olbrycht Jan, Pachowicz Urszula, Piecko Sylwia, Pierchała Aniela, PiniorAndrzej, Pisarska Teresa, Plutowska Zuzanna, Siwczyk Aleksandra, Skubis Jacek, Sobik Zbigniew, Sołtna Stanisława, Szymik Janusz, Śmigielski Michał, Śpiewok Celina, Świtała Urszula, Wąs Kornelia, Wesołowska Aleksandra
 
  • 1972

    Klasa IV A Wychowawca: mgr Jan Sobczyński
    Cieślik Maria, Dąbrowska BogumiłaGqasz Weronika, Gorausz Krystyna, Groeger Urszula, Grzech Ewa, Gunia Janina, Iwanek Helena, Jabłońska Maria, Kempner Elżbieta, Kocztorz Lidia, Kołodziej ElżbietaKuczera Elżbieta, Kuligowska Krystyna, Kuśka Urszula, Magnor Ruta, Oleś Renata, Pielczyk Iwona, Pierchała Elżbieta, Profaska Danuta, Pyras Barbara, Rosiek Barbara, Sobik Michalina, Sujacka Kornelia, Szombierska Małgorzata, Szymura Gabriela, Szymura Teresa, Szweda Maria, Waler Małgorzata, Węgrzyk Ewa, Wieczorek Maria, Zielezińska Romana

    Klasa IV B Wychowawca: mgr Karol Podeszwa
    Barski Witold, Berger Joachim, Beyga Lech, Breza Edward, Bonk Krystyna, Brzezinka Jolanta, Dworaczek Jacek, Farna Irena, Fuks Grzegorz, Fuks Henryk, Gacka Barbara, Holewik Maria, Huczała Hiacenta, Jankowska Krystyna, Jarosiński Waldemar, Kałuża Małgorzata, Korus Henryk, Krupa Adam, Krypczyk Stanisław, Kwapień Małgorzata, Machnik Jolanta, Marcol Henryka, Małachowski Ryszard, Motyczka Wiesław, Mrozek Henryk, Oczadły Andrzej, Palarz Maria, Piecha Zbigniew, Pieczka Marian, Rojek Irena, Siejna Anna, Skowron Marion, Maria, Szlosarek Cecylia, Tlołka Maciej, Wawrzyńczyk Leszek, Wencel Henryk, Włoczko Irena

    Klasa IV C Wychowawca: mgr Alicja Nowrot
    Adamczok Stefan, Damek Jan, Dudek Iwona, Fros Grażyna, Gańczorz Stanisław, Groborz Piotr, Górak Bogdan, Harazim Roman, Hejnar Stanisław, Hrapiec Jan, Jakubczyk Piotr, JuĄków Alicja, Kleczka Maria, Kolman Ewa, Konsek Bożena, Kostka Zofia, Kwil Jan, Malik Janina, Motyka Leonard, Niesłańczyk Janusz, Osadnik Irena, Panek Kornel, Philipp Maria, Ryszka Kazimierz, Skorupa Aleksandra, Sobik Stefan, Synoradzka Grażyna, Szczepanik Grzegorz, Scibik Tadeusz, Widera Jolanta, Wita Zbigniew, Wojaczek Izolda, Trybuś Kazimierz, Zientarska Irena

    Klasa IV D Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Adamek Weronika, Barańczyk Jan, Bogaczyk Jolanta, Brząkalik Teresa, Chlubek Piotr, Fuchs Henryk, Hucuł Bożena, Jarka Mieczysław, Kabut Andrzej, Kebsol Józef, Knopik Bernadeta, Kołodziej Krystyna, Kuczera Anatol, Kuś Andrzej, Kuśka Marian, Mendla Bernadeta, Migas Zbigniew, Penkała Maria, Polk Czesław, Polnik Henryk, Rezner Kazimierz, Rożek Jerzy, Skrzypiec Danuta, Szyma Urszula, Świątek Irena, Wyleżoł Aurelia, Wyrobek Maria, Ziegler Teresa, Żyła Kazimierz, Skorupa Aleksandra

  • 1973

    Klasa IV A Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska
    Bezeg Romana, Borner Maria, Cabaj Jolanta, Grochala Anastazja, Grosek Teresa, Juroszek Urszula, Kasperkowiak Mariola, Kempny Daniela, Kolorz Małgorzata, Korus Joanna, Korus Janina, Kubera Danuta, Liszka Zofia, Machlerek Klara, Matuszek Gabriela, Mądzelewska Hanna, Musiolik Teresa, Niewelt Urszula, Nowak Barbara, Nowak Mariola, Pawliczek Grażyna, Perlak Barbara, Piecha Kornelia, Płonka Dorota, Podleśna Bernadeta, Połednik Stefania, Przeliorz Gabriela, Skrzypiec Janina, Słoncz Wiesława, Smyczek Barbara, Steuer Marietta, Szczepek Dorota, Szymura Bronisława, Szymura Janina, Szymura Krystyna, Ślusarczyk Gabriela, Tkocz Ewa, Wolska Kornelia

    Klasa IV B Wychowawca: mgr Maria Grabowska
    Bąk Zbigniew, Biliniewicz Danuta, Blazel Ilona, Cierpka Antonina, Dyl Małgorzata, Foniok Grażyna, Fros Maxymilian, Górak Bogdan, Gresz AndrzejGruszka Benon, Herdzina Jan, Holona Ewa, Hulak Bożena, Kieś Stanisława, Kokot Stefania, KuĄnik Krzysztof, Madaj Franciszek, Mendla Maria, Morgała Władysława, Mucha Barbara, Mura Wiesław, Musiolik Ewa, Nogły Natalia, Oleś Henryk, Palica Bibianna, Piecha Bolesław, Pierchała Grzegorz, Pierchała Zbigniew, Pietras Henryk, Podsiadło Henryk, Smołka Zofia, Sputek Barbara, Szukalski Ryszard, Szymura Henryka, Węgrzyk Marian, Wider Teresa, wieczorek Barbara, Winkler Marian, Wolna Katarzyna, Zając Jerzy, Ziętek Stefan, Ziętek Stefan

    Klasa IV C Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Augustyn Barbara, Borowska Ewa, Babczyńska Ewa, Freund Jolanta, Gleńsk Maria, Górka Teresa, Grębska Małgorzata, Grodecka Aniela, Herok Jadwiga, Klassek Maria, Kocur Jolanta, Krzyżowska Kornelia, Latocha Grażyna, Łukoszczyk Irena, Matysik Elżbieta, Niesłańczuk Urszula, Nikiel Aleksandra, Nowomiejska Maria, Ochojska Iwona, Oleś Jolanta, Owczarzy Ilona, Palarz Teresa, Pawlas Teresa, Parzoch Danuta, Piekarczyk Barbara, Przeliorz Weronika, Pyszyńska Maria, Raczek Barbara, Rodacka Ewa, Rydgiel Jolanta, Seemann Barbara, Serwotka Ewa, Skóra Krystyna, Sputek Halina, Szatka Ewa, ZieleĄna Ewa, Zielińska Elżbieta

    Klasa IV D Wychowawca; mgr Ewa Nowak
    Brzoskiewicz Irena, Cieślik Jerzy, Ćwik Ewa, Daniłowicz Andrzej, frejek Zbigniew, Hetman Roman, Holeczek Jadwiga, Jajko Weronika, Jośko Henryk, Kudzia Kazimierz, Kozielska Iwona, Lach Halina, Mandel Renata, Marcol Urszula, Musiałek Ewa, Myśliwiec Maria, nowaczyk Bogumiła, Nowak Krystyna, Palica Ewa, Ochojski Andrzej, Piechota Marek, Pustołka Andrzej, Reis Denuta, Rek Iwona, Surman Krzysztof, Smołka Ewa, szala Teresa, Świerkot Henryka, Warzecha Józef, Zając Piotr, Zimończyk Janina

  • 1974

    IV A Wychowawca: mgr Teresa Skupień
    Baniewicz Helena, Bednarczyk Elżbieta, Biela Barbara, Bijok Gabriela, Bombik Renata, Burzyk Urszula, Gamoń Jolanta, Gawlik Maria, Gorgoń Ilona, Gwiszcz Sonia, Jaskółka Danuta, Juraszek Teresa, Klimek Małgorzata, Konopka Bronisława, Kurpanik Irena, Makowiecka Danuta, Mistal Ewa, Morawiec Marta, Musioł Magdalena, Niewelt Eugenia, Niezgódka Marcela, Peczko Teresa, Pierchała Daniela, Pierchała Małgorzata, Pogorzałek Kornelia, Rugor Danuta, Szafron Joanna, Szewczyk Urszula, Sznajder Kornelia, Szeliga Irena, Wincierz Barbara, Zdziarska Barbara, Zdziebczok Genowefa

    IV B Wychowawca: mgr Jan Sobczyński
    Ben Tadeusz, Cieślik Jerzy, Cieślik Marek, Chlubek Jan, Cuber Grzegorz, Gąsiorowski Adam, Idziejczak Eugeniusz, Kołodziej Jerzy, Kuśka Janusz, Maćkowiak Mieczysław, Merta Andrzej, Miliński Stefan, Michalik Romuald, Motyka Kazimierz, Mura Jacek, Nawała Ryszard, Piotrowski Edward, Szuła Leszek, Tkocz Krystian, Tlołka Michał, Janiszewska Barbara, Bidnacz Wiesława, Cesarz Teresa, Dworaczek Anna, Gans Elżbieta, Giętkowska Teresa, Grabowska Ewa, Bieniek Anna, Kozłowska Maria, Krzyżoszczak Hanna, Obruśnik Stanisława, Poloczek Grażyna, Raczek Ewa, Skorupa Aleksandra, Siedlaczek Maryla, Spyra Małgorzata, Szymura Barbara.

    IV C Wychowawca: mgr Urszula Oleś
    Abrachamczyk Gabriela, Bujak Maria, Czekierda Anna, Doleżych Zbigniew, Dżulik Benedykt, Francus Irena, Frydrychowicz Anna, Grim Mirosław, Groborz Ewa, Karwot Eugenia, Kosowski Tadeusz, Kulik Renata, Morawska Teresa, Mysłek Adam, Niechoj Ewa, Zimny Urszula, Pamuła Józefa, Pierchała Stefan, Ptak Gabriela, Pyszny Irena, Rydzyk Piotr, Stypa Maria, Seeman Wilhelm, Skrzypek Grażyna, Słupik Irena, Smyczek Renata, Sanokowska Halina, Sztoner Barbara, Wilczek Elżbieta, Widera Józef, Nokielski Łucjan.

    IV D Wychowawca: mgr Bronisława Hamerlak
    Daniłowicz Iwona, Dziedzic Danuta, Hoppe Zdzisław, Klimsza Maria, Mańczyk Felicja, Merta Bronisław, Nowak Wiesław, Ogon Kazimierz, Papok Hubert, Pawliczek Henryk, Przybyla Stanislawa, Pyrtek Maria, Pytlik Ewa, Smołka Ewelina, Sneka Krzysztof, Dereń Jerzy, Steuer Cecylia, Szymik Dorota, Wawrzyńczyk Barbara, Zaborowska Aleksandra, Winkler Danuta, Olewicz Andrzej, Lisiakiewicz Magdalena, Krawiec Romuald, Ryszka Józef, Matloch Krystyna, Kolasa Piotr, Tatarynowicz Halina, Żuk Irena.

  • 1975

    IV A Wychowawca: mgr Janina Borucka
    Balicka Anna, Chromik Alicja, Dziuba Serafina, Faberska Joanna, Groborz Helena, Jaworska Bożena, Kmiecik Bożena, Kubica Irena, Ochojska Urszula, Oleś Lidia, Palarz Teresa, Pieczka Maria, Pisarek Maria, Plutowska Urszula, Pomykaj Halina, Porwoł Jadwiga, Prefeta Olga, Przeliorz Aniela, Skubis Franciszka, Szymecka Maria, Szymiczek Teresa, Szymura Ewa, Śrudkowska Aleksandra, Węglorz Gabriela, Zaik Krystyna, Ziebura Dorota, Zdżałek Grażyna.

    IV B Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Baran Renata, Bartoszek Mirosław, Borek Ryszard, Cisińska Elżbieta, Dziuba Danuta, Fojcik Piotr, Franek Alina, Frysztacka Joanna, Goraus Cecylia, Gorus Jerzy, Granieczna Maria, Gross Krystian, Hajduk Tadeusz, Knapczyk Jerzy, Kudła Michalina, Kula Zbigniew, Jarzyna Kazimiera, Marczyk Urszula, Matla Ewa, Michalczyk Stanisław, Miozga Krystian, Oleś Bolesław, Palki Piotr, Pawlas Bernadeta, Pietras Danuta, Piórecka Ewa, Porala Tomasz, Pytel Janina, Przegędza Piotr, Rakoczy Mariola, Rurański Kazimierz, Ryszka Marek, Spika Norbert, Szulik Teresa, Tkocz Renata, Warchoł Joanna, Wencka Barbara, Wesołowska Barbara, Winicki Ryszard, Wyciślik Adam.

    IV C Wychowawca: mgr Halina Tabaczuk
    Broniewicz Aleksandra, Brykalska Dorota, Czajewska Alicja, Domagała Damian, Duda Bartłomiej, Durdzińska Ewa, Frenc Janina, Gajda zbigniew, Giereger Renata, Janoszek Mariola, Jendrowiak Stefania, Kabut Elżbieta, Kała Ewa, Kasperek Bozena, Kozłowski Jerzy, Krypczyk Jerzy, Krzyżoszczak Marek, Kuczera Jolanta, Kula Eleonora, Kuśka maria, Lis Maria, Lubszczyk Ewa, Matla Grzegorz, Matysik Maria, Oleś Andrzej, Pierchała Joanna, Pochaba Adam, Poprawski Marek, Ryńska Bożena, Sosna Danuta, Strządała Magdalena, Szatkiewska Tamara, Tarnawski Ryszard, Wilczek Danuta, Winkler Marieta, Wrubel Halina, Zatorski Aleksander, ZieleĄny Halina, Zorychta Henryk, Zubik Krzysztof.

    IV D Wychowawca: mgr Renata Dietrich
    Baron Iwona, Bober Teresa, Czaja Joanna, Czerninoga Ewa, Foraiter Grażyna, Gałeczka Maria, Grabiec Jolanta, Herman Małgorzata, Knapek Ewa, Kołeczko Teresa, Korduła Bernadeta, Kroczek Weronika, Krowiak Alicja, Kubasa Teresa, Kurpanik Henryka, Kuśka Anira, Lampart Jolanta, Maczek Janina, Matuszek Ewa, Musioł Grażyna, Nowak Grażyna, Oleś Bronisława, Oleś Krystyna, Palarz Gabriela, Piurecka Kornelia, Ryszka Ewa, Spyra Anna, Stajer Lidia, Stefunyn Irena, Świątek Maria, Ucher Jadwiga.

    IV E Wychowawca: mgr Zenon Bartocha
    Bojanowski Jan, Chwołka Liliana, Cop Urszula, Harazim Grażyna, Hoła Halina, Górnik Urszula, Jackowski Marek, Jakubiak Grażyna, Knebel Aleksandra, Kubecka Jadwiga, Kuczera Janina, KuĄmińska Małgorzata, Labus Eugenia, Lubos Maria, Maiza Ryszard, Marcol Marian, Michalska Ewa, Mura Andrzej, Musiolik Eulalia, Parma Krystyna, Piecha Maria-Jolanta, Posłuszna Elżbieta, Poszwa Bożena, Ratajczak Leszek, Rucki Andrzej, Rąba Krystyna, Stawarski Eugeniusz, Szewiec Irena, Szczepaniak Wanda, Śniegoń Roman, Walkowiak Barbara, Zawarty Stanisław, Peczko Teresa, Parma Krystyna.

  • 1976

    IV A Wychowawca: mgr Krystyna Gołosińska
    Błaszczyk Anna, Chojnacka Gabriela, Erm Janina, Górniak Zdzisława, Grzomba Danuta, Hejna Agnieszka, Hensel Ryszard, Janoszek Bogusława, Jaskółka Jolanta, Lipińska Danuta, Kołodziej Gabriela, Marcol Joanna, Matysiak Alina, Matysiak Ewa, Mazurek Elżbieta, Pacha Zbigniew, Pęczek Eugeniusz, Podleśny Grzegorz, Prus Lucyna, Przeliorz Maria, Ratajczak Urszula, Rospenk Gabriela, Serżysko Ewa, Skorupa Teresa, Smiatek Jolanta, Smyczek Edyta, Szczyrba Jolanta, Szymała Jadwiga, Talenta Janina, Wilk Gabriela, Witosz Jolanta, Worwa Barbara, ZieleĄna Renata, Zielonka Bronisława.

    IV B Wychowawca: mgr Alicja Nowrot
    Alejska Bożena, Bezeg Maciej, Bienkowski Krzysztof, Chlubek Michał, Czerwińska Iwona, Duda Antoni, Dudek Stanisław, Faberska Bogusława, Gajda Tadeusz, Glenc Halina, Golonka Krzysztof, Grabowska Barbara, Gralewski Bogdan, Kędzior Henryk, Klimas Marek, Król Anna, Kufieta Zyta, Kuśka Zygmunt, Litwin Janusz, Lubos Jan, Małek Andrzej, Maternowska Małgorzata, Nardelli Izabela, Palki Urszula, Piecha Danuta, Piekoszowski Adam, Pośpiech Remigiusz, Przegendza Piotr, Ptaszyńska Teresa, Pyka Andrzej, Smołka Antoni, Ryszka Teresa, Sosna Barbara, Synoradzka Mirosława, Szawerna Jolanta, Szyma Jan, Talik Ewa, Urbańczyk Leszek, Walkowicz Iwona, Zawadowicz Bożena, ZieleĄny Ewa, Zielonka Zbigniew.

    IV C Wychowawca: mgr Krystian Tomiczek
    Burda Marian, Czardybon Ewa, Fojcik Stefan, Jarosz Sylwia, Jaroszek Jerzy, Jaszek Stanisław, Kalemba Zygmunt, Kapis Adam, Kilian Renata, Konopacka Ewa, Konsek Piotr, Kotusz Gariela, Kotusz Grzegorz, Kozielska Barbara, Kozielski Janusz, Lachota Roman, Lewandowska Barbara, Marcok Janusz, Matla Janina, Mettler Marek, Musiolik Barbara, Profaska Eugeniusz, Prutek Iwona, Przewdzik Ewa, Riedel Danuta, Rojek Jerzy, Rutkowski Robert, Słomczyński Jacek, Szczeponek Andrzej, Szczyrbowski Piotr, Twardowski Paweł, Twardowski Piotr, Uliczka Andrzej, Wańczura Piotr, Wawrzyńczyk Wiesława, Wycisło Janusz, Żyła Romuald.

    IV D Wychowawca: mgr Maria Śmieja
    Adamczyk Ewa, Babicz Irena, Badura Zyta, Banaś Natalia, Baran Jadwiga, Baron Jadwiga, Błach Iwona, Cichy Zofia, Dubińska Bronisława, Dyrbuś Aleksandra, Gawrysiak Ewa, Goczal Barbara, Gryla Anna, Hajn Maria, Hetman Lidia, Jojko Ewa, Juraszczyk Jolanta, Kocztorz Barbara, Konsek Anna, Kosicka Małgorzata, Krygier Alina, Kuligowska Maria, Mazur Janina, Mnich Irena, Myszor Krystyna, Ogon Gobriela, Oleś Mariola, Ostrowska Grażyna, Pyszny Gabriela, Rybka Kazimiera, Sobik Anna, Sobol Marietta, Sołtysik Grażyna, Student Barbara, Szaszorowska Wiesława, Tabor Danuta, Trubaj Krystyna, Trzeja Barbara, Zachłód Maria,

    IV E Wychowawca: mgr Egon Wengierski
    Baron Małgorzata, Błaszczok Janusz, Chmurczyk Eugenia, Czernik Bogusław, Darda Maria, Fluder Bożena, Gańczorz Barbara, Gendarz Izabela, Gruszka Marian, Harazimiok Eugeniusz, Jaszczuk Stanisław, Jokiel Gabriela, Kolasa Aniela, Kościańska Joanna, Krupa Bogusława, Krypczyk Janina, Kucjas Magdalena, KuĄnik Ewa, Machnik Elżbieta, Mazurek Danuta, Michalik Maria, Michalska Teresa, Michalski Witold, Miere Aniela, Mikieta, Urszula, Niemczyk Bożena, Ogon Janina, Pander Halina, Paszek Krystyna, Pierchała Krystyna, Polnik Urszula, Porwoł Jadwiga, Sianożęcka Iwona, Sitek Jerzy, Skrzypczyk Wiesław, Sobik Cecylia, Szłapka Małgorzata, Szwajcer Marek, Szweda Joanna, Zaik Małgorzata.

  • 1977

    IV A Wychowawca: mgr Kornelia Huczała
    Berger Bernadeta, Berger Krystyna, Betlaj Jolanta, Białous Grażyna, Bombik Kornelia, Dudkowska Lidia, Fiałkowska Ewa, Foniok Bożena, Gamoń Lidia, Gawlik Maria, Gojny Alicja, Grzenik Irena, Hajduczek Aurelia, Huptas Weronika, Joszko Danuta, Kuczera Mirosława, Kurpanik Jadwiga, Mandrela Lidia, Mielnik Jolanta, Mika Mariola, Niewelt Teresa, Pawliczek Bożena, Plaszczyk Grażyna, Politowicz Janina, Potyka Mirosława, Prus Hanna, Skrzypek Bogusława, Steuer Grażyna, Szafarczyk Urszula, Szweda Kornelia, Tlołka Maria, Wenzel Melany, Żyła Dorota.

    IV B Wychowawca: mgr Maria Grabowska
    Baron Andrzej, Bober Krystyna, Brzezinka Adam, Buchalik Maria, Buchta Andrzej, Dziuba Gabriela, Dziuba Zbigniew, Fojcik Joanna, Górnik Halina, Grolik Eugeniusz, Grzonka Dariusz, Jankowski Grzegorz, Jokel Romuald, Kluczniok Bogdan, Kojzar Ewa, Kozłowski Marek, Kuca Joanna, Matysiak Iwona, Muszer Krystyna, Nuzikowska Izabella, Ostrowski Ryszard, Parma Jolanta, Poborczyk Marek, Pyszny Danuta, Słomczyński Janusz, Smusz Piotr, Stromiński Grzegorz, Szymura Mariola, Tlołka Krzysztof, Wawoczny Piotr, Wojtoń Justyna, Wujek Joanna, Zamarski Piotr.

    IV C Wychowawca: mgr Helena Ptaszyńska
    Ciesielska Teresa, Cofalik Grażyna, Forajter Janusz, Gałan Elżbieta, Gruszka Teresa, Kańczok Józef, Kula Teresa, Kula Józef, Kieca Barbara, Kurzeja Janina, Krzyżanowska Bożena, Myśliwiec Grażyna, Nahlik Barbara, Owczarzy Maria, Pastuszka Krystyna, Pawliczek Janusz, Posłuszny Piotr, Rubin Jan, Sawicka Barbara, Sołtysik Lechosław, Smyczek Henryka, Suchan Dariusz, Szombara Andrzej, Szczepaniak Mirosław, Szulc Piotr, Wawrzyńczyk Marek, Wita Eugeniusz, Wrubel Urszula.

    IV D Wychowawca: mgr Ewa Nowak
    Adam Gabriela, Bęczkowska Ryszarda, Dziewa Marek, Filipek Marzena, Fojcik Henryk, Furman Ryszard, Głombica Łucja, Gorywoda Andrzej, Hołek Henryk, Huk Grażyna, Jonderko Sonia, Jureczko Bogdan, Kowalski Lech, Krok Jan, Lampart Halina, Lubos Stanisław, Marszał Bożena, Nowak Jacek, Pieczka Marek, Pieńkowski Andrzej, Potera Krzysztof, Rezner Krystyna, Sgraj Ewa, Sobol Stanisława, Swoboda Edward, Szyczewska Wiesława, Watoła Grzegorz, Węgrzyk Danuta, Wolff Adam, Żyła Sylwester.

    IV E Wychowawca: mgr Maria Tarczyńska

    Baron Jan, Baron Marek, Bartecka Łucja, Cwalina Bogdan, Dyrda Urszula, Gańczorz Danuta, Goraus Maria, Gorywoda Joanna, Grabiec Michał, Grabowska Anna, Hasiński Piotr, Jdziejczak Krystyna, Kałuża Zbigniew, Korduła Janina, Król Liliana, Kulik Danuta, Kurpas Grzegorz, Mucha Zbigniew, Spyra Kazimierz, Stołtna Bożena, Szołdra Marek, Szymański Krzysztof, Śmietańska Mariola, Thomulka Bolesław, Tomanek Danuta, Trybuś Małgorzata, Wachtarczyk Teresa, Widenka Marek, Wiewiura Kamila.

    IV F Wychowawca: mgr Antoni Ratka
    Bartoniek Henryka, Borner Grzegorz, Fajkis Sabina, Gans Krzysztof, Godula Joachim, Hanak Teresa, Jarka Zenon, Kaczmarczyk Bogusław, Kałuża Joanna, Kosowski Andrzej, Kostka Joanna, Kozak Marta, Kruk Marek, Matla Tadeusz, Mecha Jolanta, Myśliwiec Mirosław, Niedobecka Aniela, Nieszporek Anna, Orszulik Eugeniusz, Palarz Teresa, Paszenda Henryk, Pawlas Stefania, Piwczyk Piotr, Spisak Ewa, Surman Regina, Szuła Marek, Szweda Alicja, Szymczak Wiesława, Szymura Teresa, Urbaniec Jerzy, Wengierski Michał, Węgrzyk Adam, Czukanow Romualda.

  • 1978

    IV A Wychowawca: mgr Barbara Żukowska
    Antończyk Gabriela, Baron Dorota, Białas Jolanta, Bichler Barbara, Figura Maria, Gąsior Teresa, Harnasz Janina, Honysz Grażyna, Kania Alina, Kapias Ewa, Lukoszek Edeltrauda, Kieś Elżbieta, Lepiorz Miachalina, Liszka Anna, Mikulska Izabela, Niemiec Grażyna, Nowak Janina, Moskwa Barbara, Pierchała Stanisława, Polnik Teresa, Rojek Zofia, Seidel Halina, Skrzypiec Krystyna, Skrzypiec Jolanta, Smyczek Mariola, Szymiczek Bernadeta, Uliczka Iwona, Zacherniak Danuta, Zientek Urszula.

    IV B Wychowawca: mgr Jan Sobczyński
    Cudnik Barbara, Dratwiński Marian, Fojcik Zofia, Karwot Iwona, Kiecka Marek, Kinel Halina, Konsek Irena, Konsek Janusz, Kosłowski Romasz, Kubera Mariusz, Kujawski Dariusz, Legutko Ilona, Mastalerz Grażyna, Mencner Halina, Michalik Wojciech, Mura Adam, Oleś Krzysztof, Palki Zbiegniew, Podleśny Bogdan, Polok Dariusz, Ptaszyński Rafał, Sosna Bożena, Student Ewa, Szewczyk Gabreila, Szymik Grzegorz, Święta Danuta, Urbańczyk Krzysztof, Wyciślik Barbara, Wzatek Iwona.

    IV C Wychowawca: mgr Urszula Oleś
    Adamczyk Aurelia, Adamczyk Kinga, Beirnort Bernadeta, Borek Lidia, Fejklowicz Adam, Hanusek Elżbieta, Heliosz Bogusława, Janosz Jerzy, Jurecko Henryka, Karwot Gabriela, Klyszcz Marian, Krupa Krystyna, Kryj Krzysztof, Marcol Maria, Mądrzakowska Danuta, Michalik Jadwiga, Mielimąka Zofia, Migdał Barbara, Ogar Elżbieta, Piecha Maria, Pietras Adam, Pokrzywa Mariusz, Przybyła Barbara, Sobik Andrzej, Szczepańska Barbara, Szymura Mariola, Watoła Barbara, Węgrzyk Weronika, Zimończyk Alojzy, Komuszyński Maciej.

    IV D Wychowca: mgr Janina Podlodowska
    Bech Grzegorz, Cieślik Janusz, Ciura Irena, Complak Bożena, Cyran Janusz, Duczmal Zbigniew, Fizia Andrzej, Gańczorz Damian, Gruszczyk Ewa, Jędrzejczyk Grażyna, Karpińska Teresa, Kiepas Janina, Komander Krystyna, Korus Ewa, Machulec Jeanette, Marcol Sylwia, Marek Gabriela, Miera Krystyna, Piwczyk Barbara, Postawka Marek, Prus Celina, Roszak Barbara, Stokowy Bogusława, Waligóra Aleksander, Wałach Damian, Żagiel Marek.

    IV E Wychowawca: mgr Weronika Brachmańska
    Barska Krystyna, Biela Anna, Defitowska Ewa, Drona Leszek, Dziwoki Grzegorz, Fojcik Ilona, Gamoń Danuta, Grzegoszczyk Ewa, Jordan Michał, Kaczmarczyk Gabriela, Konsek Krzysztof, Kowol Jacek, Kozakiewicz Maciej, Kruk Elżbieta, Kwapulińska Urszula, Mazur Barbara, Mierzejewska Alina, Mirowska Ewa, Mirecki Grzegorz, Mrozek Jolanta, Mydlarz Joanna, Nieszporek Andrzej, Rak Henryk, Struzik Barbara, Szostek Andrzej, Wałach Krystyna, Warzecha Irena, Wawoczny Izabella, Wawrzynek Joanna, Weremko Wiesław, Zarzeczna Elżbieta, Zielonka Roman, Sobik Teresa.

    IV F Wychowawca:mgr Bronisława Hamerlak
    Adamczyk Wiesława, Baron Grażyna, Damek Bogumiła, Chrobok Grażyna, Dereń Stanisław, Dudek Marian, Dzięgiel Krystyna, Dżulik Bogumiła, Gaszka Cecylia, Grychtoł Michalina, Klimek Janusz, Korepta Grażyna, Kowalski Krzysztof, Kubik Mariola, Kubik Mirosław, KuĄnik Michał, Legierska Janina, Pieczka Michał, Pierchała Janusz, Ptak Mirosława, Ryszka Ireneusz, Swoboda Bronisław, Szala Zenona, Szmidt Stefania, Tomasik Jolanta, Trela Halina, Tymon Maria, Wengierska Bożena, Weremka Hanna, Witosz Stefania, Zotyka Mariola.

  • 1979

    IV A Wychowawca: mgr Halina Tabaczuk
    Bartkowiak Mirosława, Białous Zofia, Cierkocz Grażyna, Cyroń Barbara, Giętkowska Anna, Hyła Maria, Jankowska Urszula, Janoszek Ewa, Juzek Ewa, Klimek Lidia, Knapek Gabriela, Kolorz Barbara, Kowalska Danuta, Krauze Aleksandra, Mura Celina, Ostrowska Barbara, Paszenda Wiesława, Pilot Bernadeta, Simon Katarzyna, Skatuła Gabriela, Skorupka Grażyna, Szędzielorz Maria, Szymańska Hanna, Toma Mariola, Zając Ewa, Zersoń Małgorzata.

    IV B Wychowawca: mgr Roman Fojcik
    Blazel Bożena, Firtz Jacek, Grudzień Krzysztof, Herdzia Łucjan, Hupka Anita, Jeż Grażyna, Jurczyk Piotr, Kolorz Janina, Korecka Bożena, Krypczyk Ewa, Kula Janusz, Lampart Krzysztof, Kasperski Mirosław, Latko Roman, Machulec Izabella, Musioł Joanna, Piotrowska Joanna, Sachs Krzysztof, Słodczyk Andrzej, Sporysz Gabriela, Szlachta Cecylia, Talik Arkadiusz, Tkocz Elżbieta, Walaczek Piotr, Waler Gabriel, Wawżyniak Ilona, Zamarska Anna.

    IV C Wychowawca: mgr Agnieszka Ciesielska
    Babilas Bogdan, Betlej Bogumiła, Cofalik Danuta, Damek Kornelia, Dusik Mariusz, Frelich Bernadeta, Galica Damian, Grecicha Rafał, Groborz Izabela, Grzesiak Henryk, Janik Violetta, Karaś Marek, Kochaniewska Katarzyna, Komorowski Jacek, Korus Antoni, Lajdamik Czesław, Malerczyk Leon, Moroń Ewa, Nieradzik Kazimierz, Piech Ireneusz, Pietras Gabriela, Rybka Grażyna, Skupień Kazimierz, Spławińska Grażyna, Stawarz Jacek, Stronk Ewa, Szczęsna Małgorzata, Szczuka Leszek, Szulik Grzegorz.

    IV D Wychowawca: mgr Maria Śmieja
    Adamczyk Marek, Bąk Małgorzata, Blicharski Tomasz, Drozd Ilona, Dyrcz Zdzisław, Głowacki Krzysztof, Gorywoda Mariola, Gumiński Piotr, Hajduk Michał, Herok Ryszard, Izydorczyk Bogdan, Kaduk Alicja, Kokoszka Roman, Konkol Gabriela, Kowalczyk Juliusz, Kryczka Izabela, Krypczyk Danuta, Krzyżanowska Stanisława, Kuboń Grażyna, Marcol Tadeusz, Musiolik Kazimierz, Nikiel Ilona, Pompa Julietta, Raszewska Aurelia, Rudawski Mirosław, Sławiczek Piotr, Smycz Janusz, Szczepaniak Bronisława, Tkocz Bernadeta, Szymiczek Gabriela, Tyrpa Mariola, Uliarczyk Jolanta, Wybraniec Piotr.

    IV E Wychowawca: mgr Leokadia Mrozek
    Bober Marcela, Brzezinka Bogusława, Budny Iwona, Bukowski Artur, Cieślik Henrietta, Cwik Grażyna, Dworaczek Grażyna, Łukomowska Barbara, Grodecka Michalina, Grzegorzyca Bogdan, Holisz Krystyna, Jurczyk Gabriela, Kaczmarczyk Andrzej, Kała Pelagia, Kiermaszek Maryla, Kluczniok Teresa, Knapczyk Ewa, Korduła Lidia, Kotas Jolanta, Kotyrba Krzysztof, Krysek Marek, Kucjan Krzysztof, Lampert Janusz, Lampert Ziglinda, Mikołajczyk Teresa, Modlich Stefania, Mura Eugeniusz, Niklas Barbara, Półtorak Dorota, Robak Zdzisława, Sanecznik Aleksandra, Simon Robert, Słupik Maria, Szymura Judyta.
    IV F Wychowawca: mgr Halina Kempska

    Adamczyk Krzysztof, Dołęga Grażyna, Gitner Ilona, Holona Zofia, Jankowska Janina, Kaczor Irena, Korduła Barbara, Kuś Ewa, Mrosek Barbara, Naczyński Janusz, Orszulik Halina, Pietryja Barbara, Politowicz Aleksandra, Pustołka Danuta, Ratka Jan, Sadkowski Michał, Sekulla Barbara, Sobek Andrzej, Szulik Bogdan, Szyma Renata, Szymanek Jadwiga, Witała Elżbieta, Wróbel Waldemar, Zdrzałek Andrzej, Zniszczoł Maria, Kołodziej Zbigniew.

  • 1979

    IVA Wychowawca: mgr Marian Groborz
    Barszcz Jolanta, Berger Alina, Bugla Carmen, Depczyńska Alina, Dereń Ewa, Halfar Romualda, Horny Grażyna, Jezusek Bożena, Kłosek Elwira, Kołodziej Gabriela, Kołowrot Ewa, Konsek Teresa, Kozielska Bożena, Krypczyk Henryka, Kubek Elżbieta, Kuczera Czesława, Matla Jolanta, Michalska Alina, Niebrzydowska Jolanta, Oleś Elżbieta, Palarz Barbara, Pawlas Kazimiera, Pentok Krystyna, Pisarek Ilona, Piwowar Grażyna, Sokołowska Bożena, Spleśniały Małgorzata, Stroch Elżbieta, Sulma Grażyna, Sura Danuta, Szot Ilona, Szyma Danuta, Switlik Elżbieta, Tatarczyk Grażyna, Trela Urszula, Warzecha Gabriela, Zimoń Janina, Hudzik Elżbieta, Forajter Grażyna, Mielnik Barbara

    IVB Wychowawca: mgr Alicja Nawrot
    Bobok Wojciech, Cuber Marek, Froncek Krzysztof, Frysztacki Dariusz, Górski Grzegorz, Jarzymowski Tomasz, Kaczmarczyk Zygmunt, Konsek Marek, Kubek Jacek, Lisiakiewicz Marek, Mucke Dariusz, Niedziela Jacek, Niedziela Wojciech, Podeszwa Mirosław, Porała Jan, Przybyła Mariusz, Pustołka Edward, Rojek Mirosław, Sobański Andrzej, Stafarczyk Stanisław, Szpila Andrzej, Bobek Joanna, Bochoń Jolanta, Fejklowicz Ilona, Gruszczyk Ewa, Hein Gabriela, Juraszczyk Barbara, Krępska Grażyna, Kulik Lidia,Leśniak Agata, Leśniak Aleksandra, Malisiusz Gabriela, Meisner Mirosława, Mura Bożena, Ochwat Małgorzata, Panek Janina, Papież Joanna, Piechota Ewa, Polok Mariola, Poprawska Ewa, Rduch Teresa, Słapa Violetta, Sowik Aleksandra, Wesołowska Danuta

    IVc Wychowawca: mgr Maria Dziedzic
    Baran Jadwiga, Blacha Joanna, Bober Gabriela, Buchcik Roman, Draga Henryk, Drażyk Cecylia, Drogosz Grzegorz, Dudzik Grażyna, Durdziński Janusz, Dziuba Mariola, Dziuba Sławomir, Furmańska Mariola, Gajda Mirosława, Gorzelany Eulalia, Grzegorczyk Marzena, Kasperczyk Babara, Klimek Irena, Konkol Piotr, Kordyla Bogusława, Kowal Grzegorz, Krok Barbara, Loska Irena, Machulik Leokadia, Makowski Mirosław, Mańka Aleksandra, Matuła Ewa, Mojżysz Wojciech, Poseł Longina, Potera Andrzej, Radwan Grażyna, Raudner Ewa, Senczyna Krzysztof, Słapka Mirella, Starosta Ewa, Szatkiewska Androna, Szymczak Bogusława, Tkocz Krystian, Trojanowska Małgorzata, Walocha Mirosław, Wieczorek Bogdan, Wróblewski Krzysztof, Wyglenda Alicja, Zwyrtek Henryk, Zyzak Dariusz

    IVD Wychowawca: mgr Halina Kempska
    Bajer Mariola, Clemens Mirosława, Duershlag Ewelina, Kuśka Alina, Lanszuna Mirosława, Lepczak Ewa, Liszka Bożena, Mura Bożena, Muras Danuta, Pander Danuta, Pawelec Beata, Potyka Ewelina, Radwan Aleksandra, Rojek Barbara, Sładczyk Joanna, Sobolak Ewa, Stawowska Jolanta, Szczeponek Joanna, Waliczek Irena, Wańczura Barbara, Zając Joanna, Ziarko Hanna, Bernacki Piotr, Chrobok Sławomir, Demski Adam, Gryt Dariusz, Grzesiczek Mariusz, Iskrzycki Ireneusz, Kluczniok Gabriel, Mortka Rajmund, Paprotny Krzysztof, Pierchała Jacek, Porembski Bogdan, Pszczółkowski Bohdan, Sadkowski Jacek, Stronczek Henryk, Strzała Aleksander, Bojdoł Iwona, Kramarczyk Joanna, Lechowska Grażyna, Marszolik Jolanta, Niemczyk Ilona, Pękowska Teresa, Piotrowska Ewa, Swoboda Teresa.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?