Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia w latach 2007 - 2011 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Sławomir Targosz   
12.03.2009.
 Rok szkolny 2007/2008
 
Olimpiada nautologicza:
1. Grzegorz Dziubak (kl. 2B) - tytuł laureata
Olimpiada Geograficzna:
1. Grzegorz Dziubak (kl. 2B) - tytuł finalisty
2. Paweł Szulik (kl. 2D) - druga część etapu wojewódzkiego
3. Joanna Doleżych (kl. 2D) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki:
1. Grzegorz Dziubak (kl. 2B) - etap wojewódzki 
2. Łukasz Witosz (kl. 2D) - etap wojewódzki
Konkurs "Mieszkam w województwie śląskim":
1. Paweł Halfar (kl. 2E) - tytuł laureata
2. Grzegorz Dziubak (kl. 2D)
3. Tomasz Oślizło (kl. 2B)
4. Paweł Szulik (kl. 2D)
5. Ireneusz Bugański (kl. 1B)
6. Daria Gibiec (kl. 1D)
7. Dominika Smolnik (kl. 1D)
8. Hanna Zabka (kl. 1D)
9. Natalia Kania (kl. 1D)
10. Jacek Kajzerek (kl. 1D)
11. Wojciech Knesz (kl. 1D) - finaliści konkursu
Międzynarodowy Rajd Tyrystyczny "Góry Stołowe - Skalne Miasto":
Drużyna w składzie: Wojciech Ficek, Marek Raniszewski, Dawid Kobiałko, Piotr Kopiczko, Patryk Małek, Sławomir Targosz - II miejsce. 
 
Rok szkolny 2008/2009
 
Olimpiada Geograficzna:
1. Grzegorz Dziubak (kl. 3B) - tytuł finalisty
2. Paweł Szulik (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego
3. Filip Skiendzielewski (kl. 1D) - druga część etapu wojewódzkiego
4. Marta Sobstyl (kl. 1D) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
5.Tomasz Oślizło (kl. 3B) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki:
1. Grzegorz Dziubak (kl. 3B) - etap wojewódzki
2. Tomasz Oślizło (kl. 3B) - etap wojewódzki
3. Łukasz Witosz (kl. 2D) - etap wojewódzki
Konkurs "Mieszkam w województwie śląskim":
1. Jan Froehlich (kl. 1D) - tytuł laureata (pierwsze miejsce)
2. Anna Hajduga (kl. 1D) - tytuł laureata
3. Szymon Figiński (kl. 1D) - tytuł laureata
4. Marta Sobstyl (kl. 1D) - tytuł laureata
5. Dominika Smolnik (kl. 2D) - tytuł laureata
6. Łukasz Witosz (kl. 2D) - tytuł laureata
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH":
1. Tomasz Oślizło (kl. 3B) - tytuł laureata
Międzynarodowy Rajd Turystyczny "Beskid Żywiecki - Choczańskie Góry"
Drużyna w składzie: Dawid Malina, Karol Uznański, Rafał Pierchała, Jan Froechlich, Jarosław Janczewski, Sławomir Targosz - I miejsce
 
Rok szkolny 2009/2010 
 
Olimpiada Geograficzna:
1. Filip Skiendzielewski (kl. 2D) - tytuł finalisty
2. Krzysztof Podeszwa (kl. 2B) - tytuł finalisty
3. Szymon Pifczyk (kl. 1D) - druga część etapu wojewódzkiego
4. Marta Sobstyl (kl. 2D)
5. Jan Froehlich (kl. 2D)
6. Dawid Przeliorz (kl. 2D)
7. Adam Florczyk (kl. 2D)
8. Beata Żymełka (kl. 2F)
9. Julianna Giemza (kl. 2F)
10. Piotr Muszyński (kl. 1D)
11. Ireneusz Bugański (kl. 3B) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki:
1. Szymon Figiński (kl. 2D) - etap wojewódzki
2. Krzysztof Oślizło (kl. 2A) - etap Wojewódzki
Konkurs "Mieszkam w województwie śląskim":
1 Anna Hajduga (kl. 2D) - tytuł laureata
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH":
1. Marta Sobstyl (kl. 2D) - tytuł laureata
2. Dawid Przeliorz (kl. 2D) - tytuł laureata
 
Rok szkolny 2010/2011
 
Olimpiada Geograficzna:
1. Dawid Przeliorz (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego
2. Szymon Figiński (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego
3. Paweł Rzymanek (kl. 1D)
4. Iwona Kuśka (kl. 2B)
5. Magda Rucińska (kl. 2F)
6. Szymon Pifczyk (kl. 2D)
7. Dawid Kupczak (kl. 2E) - pierwsza część etapu wojewódzkiego.
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH".
1. Anna Hajduga (kl. 3D) - tytuł laureata
2. Jan Froehlich (kL. 3D) - finalista
3. Szymon Figiński (kl. 3D) - finalista
Przedmiotowy Konkurs z Geografii dla Gimnazjum
1. Aleksander Piechota (kl. 3Ga) - tytuł finalisty
 
Rok szkolny 2011/2012
 
 Olimpiada Geograficzna:
1. Szymon Pifczyk (kl. 3D) - tytuł finalisty
2. Dawid Krzyżowski (kl. 2D) - tytuł finalisty
3. Aleksander Piechota (kl. 1F) - druga część etapu wojewódzkiego
4. Karolina Kotyrba (kl. 2D)
5. Paweł Rzymanek (kl. 2D) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH".
1. Bartosz Sobik (kl. 1B) - tytuł finalisty
Konkurs Geologiczno - Środowiskowy
1. Karolina Motowidło (kl. 1E) - tytuł laureata
Przedmiotowy Konkurs z Geografii dla Gimnazjum
1. Patrycja Brzóska (kl. 2Ga) - tytuł laureata
2. Kamil Lukaszczyk (kl. 3Ga) - tytuł laureata
3. Kacper Nowak (kl. 2Ga) - tytuł finalisty
4. Anna Naczyńska (kl. 3Ga) - tytuł finalisty 
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
1. Krzysztof Chromik (kl. 2D) - etap wojewódzki
2. Arkadiusz Koczy (kl. 2B) - etap wojewódzki

Rok szkolny 2012/2013

Olimpiada Geograficzna
1. Kamil Lukaszczyk (kl. 1E) - tytuł laureata
2. Dawid Krzyżowski (kl. 3D) - tytuł finalisty
3. Aleksander Piechota (kl. 2F) - tytuł finalisty
4. Wiktor Włodarczyk (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego
5. Paweł Rzymanek (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego
6. Bartosz Sobik (kl. 2B) - druga część etapu wojewódzkiego
7. Katarzyna Sobik (kl. 1B) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
8. Michał Sobik (kl. 2D) 
9. Paulina Gałęziowska (kl. 2D)
10. Kamil Jonderko (kl. 2D)
11. Dominika Wundersee (kl. 2D)
12.Bartosz Wrożyna (kl. 2B)
13. Arkadiusz Koczy (kl. 3B)
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
1. Kamil Lukaszczyk (kl. 1E) - tytuł laureata
2. Paweł Rzymanek (kl. 3D) - tytuł laureata
Przedmiotowy Konkurs z Geografii dla Gimnazjum
1. Tomasz Budnicki (kl. 3Ga) - tytuł laureata
2. Dawid Chadaj (kl. 2Ga) - tytuł finalisty
3. Wojciech Popek (kl. 3Ga) - tytuł finalisty
Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki 
 1. Krzysztof Chromik (kl. 3D) - etap wojewódzki
2. Komil Lukaszczyk (kl. 1E) - etap wojewódzki
 
  Rok szkolny 2013/2014 

Olimpiada Geograficzna
1. Kamil Lukaszczyk (kl. 2B) - tytuł finalisty
2. Marcin Galwas (kl. 2E) - tytuł finalisty
3. Bartosz Sobik (kl. 3B) - tytuł finalisty
4. Michał Sobik (kl. 3D) - druga część etapu wojewódzkiego 
5. Katarzyna Sobik (kl. 2B) - pierwsza część etapu wojewódzkiego
6. Klaudia Kesten (kl. 3D) 
7. Paulina Gałęziowska (kl. 3D)
8. Kamil Jonderko (kl. 3D)
9. Maria Sulwierska (kl. 3D)
10. Rafał Ignacy (kl. 3D)
11. Kacper Nowak (kl. 1B)
12. Krzysztof Strzałkowski (kl. 1E)
13. Anna Naczyńska (kl. 2F)
14. Sandra Szaboń (kl. 2E)
Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
1. Michał Sobik (kl. 3D) - tytuł laureata
2. Krzysztof Strzałkowski (kl. 1E) - tytuł finalisty
Przedmiotowy Konkurs z Geografii dla Gimnazjum
1. Dawid Chadaj (kl. 3Ga) - tytuł finalisty
2. Grzegorz Paprotny (kl. 3Ga) - tytuł finalisty
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?