Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia uczniów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Ewa Tokarz   
24.09.2008.
Spis treści
Osiągnięcia uczniów
Strona 2

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2016/2017

Liceum

 

1.Olimpiada Matematyczna

- Adam Pawłowski III a – Uczestnik drugiego etapu - opiekun mgr Karina Łępicka

 

2. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej

- Anna Drewniok II f – Finalistka - opiekun mgr Joanna Kondys

- Dorota Głosz III d  – Finalistka - opiekun mgr Katarzyna Szklanny

 

3.  Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki 

- Adam Pawłowski III a – Laureat - opiekun mgr Karina Łępicka

- Monika Klimek III b – Laureatka - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Karolina Słomka III b – Laureatka - opiekun mgr Ewa Tokarz

 

4. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty 

- Anna Mrukwa I b – Finalistka - opiekun mgr Karina Łępicka

- Paweł Maciończyk II b – Finalista - opiekun mgr Karina Łępicka

 

5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2017  

- Brendon Zegarlicki  I a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska 

- Agnieszka Piontek I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Karol Wolski I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Łukasz Rusinowski I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Karolina Buchalik I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Julia Czwortek I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Julia Kaczmarczyk I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Bartosz Brzoza II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Wojciech Adamiec II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Szymon Frączek II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Paweł Maciończyk II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

- Adam Pawłowski III a – Laureat - opiekun mgr Karina Łępicka

- Marta Kamińska III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Monika Klimek III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Cezary Muszyński III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2015/2016
Liceum
1. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki
- Marcin Szyndler III a – Laureat - opiekun mgr Maria Malinowska
- Mateusz Winny III b – Laureat - opiekun mgr Karina Łępicka

2. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
- Adam Pawłowski II a – Wyróżnienie w finale - opiekun mgr Karina Łępicka
- Monika Klimek II b – Wyróżnienie w finale - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Karolina Słomka II b – Udział w finale - opiekun mgr Ewa Tokarz

3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2016  
- Dawid Herc I a – Wyróżnienie - opiekun mgr inż. Daria Osińska
- Paweł Maciończyk I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Szymon Frączek I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Bartosz Manczyk I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Bartosz Troszka I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Adam Pawłowski II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Dawid Chadaj II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Monika Klimek II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Adam Kucz III b – Laureat - opiekun mgr Karina Łępicka
- Jakub Szczęsny III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Mateusz Winny III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Anita Ochojska  III e – Wyróżnienie - opiekun mgr Katarzyna Szklanny

4. XXXVIII Wojewódzki Konkurs Matematyczny Rozkosze Łamania Głowy
- Adam Pawłowski II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka

5. Zawody matematyczne Nabój 2016
- kategoria Senior
 pięcioosobowa drużyna uczniów w składzie:
Monika Klimek II b
Adam Kucz III b
Adam Pawłowski II a
Jakub Pelc II b
Mateusz Winny III b
zdobyła  16. miejsce w Polsce i 22. miejsce w rozliczeniu międzynarodowym.

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2014/2015
Liceum

1. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
- Artur Szydłowski III a – Laureat – opiekun mgr Karina Łępicka

- Jan Gliwa III b – Laureat - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Bartosz Bywalec  III b – Finalista - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Igor Zuber  III b – Finalista - opiekun mgr Ewa Tokarz

 

2.Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej
-
Adam Gańczorz III b – półfinalista - opiekun mgr Ewa Tokarz

- Jan Gliwa – półfinalista - opiekun mgr Ewa Tokarz

3. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
-
Adam Pawłowski I a  – Finalista - opiekun mgr  Karina Łępicka
- Adam Kucz II b– Wyróżnienie w finale - opiekun mgr Karina Łępicka
- Mateusz Winny II b – Finalista - opiekun mgr Karina Łępicka

- Natalia Słomka II b – Finalistka - opiekun mgr Karina Łępicka

- Łukasz Bednarski  II b – Finalista - opiekun mgr Karina Łępicka

- Dawid Ciszewski  I b – etap rejonowy - opiekun mgr Ewa Tokarz

4. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2015 
-
Adam Pawłowski I a – Wynik bardzo dobry-opiekun mgr Karina Łępicka
- Adam Kucz II b – Wynik bardzo dobry - opiekun mgr Karina Łępicka

- Radosław Koch II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Mateusz Winny II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Artur Szydłowski III a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Marcin Oleś III a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Cezary Muszyński I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Monika Klimek I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Marta Kamińska I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Adam Gańczorz III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Krzysztof Kowalczyk III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Wojciech Mika II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska
- Roman Kluger II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska

- Marcin Szyndler II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska
- Marcin Galwas III e – Wyróżnienie - opiekun mgr Katarzyna Szklanny

5.  X Konkurs na Projekt Matematyczny
- Sabina Groborz  III a – laureatka - opiekun mgr K. Łępicka

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2013/2014
Liceum
1. LXV Olimpiada Matematyczna

- Adam Kucz I b – II etap - opiekun mgr Karina Łępicka

2. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
- Adam Gańczorz, II b  – Laureat-
opiekun mgr  Ewa Tokarz
- Bartosz Bywalec II b – Finalista- opiekun mgr  Ewa Tokarz
- Jan Gliwa II b – Finalista - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Robert Ostrowski II b – Finalista - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Igor Zuber II b– Finalista - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Monika Juzek  II a – Finalistka - opiekun mgr Karina Łępicka
- Adam Kucz I b– Finalista - opiekun mgr Karina Łępicka
- Mateusz Winny I b – Finalista - opiekun mgr Karina Łępicka

3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2014 
- Adam Kucz I b – Wynik bardzo dobry-
opiekun mgr Karina Łępicka
- Jan Gliwa II b – Wynik bardzo dobry - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Nikola Meisner I a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska
- Roman Kluger I a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska
- Wojciech Mika I a – Wyróżnienie - opiekun mgr Maria Malinowska
- Mateusz Winny I b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Marcin Oleś II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Karolina Kotas II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Artur Szydłowski II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Monika Juzek II a – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Robert Ostrowski II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Bartosz Bywalec II b – Wyróżnienie - opiekun mgr Ewa Tokarz
- Marcin Gawlas II e – Wyróżnienie - opiekun mgr Katarzyna Szklanny
- Mikołaj Mroszczak III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Maciej Chmielewski III b – Wyróżnienie - opiekun mgr Karina Łępicka
- Krzysztof Urbanek III c – Wyróżnienie - opiekun mgr Joanna Kondys

4. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej
- Grzegorz Ciszewski III e – Laureat -
opiekun mgr J. Kondys, mgr K. Szklanny
- Mateusz Borecki II a -  półfinalista- opiekun mgr Karina Łępicka
- Monika Juzek II a – półfinalistka- opiekun mgr Karina Łępicka
- Sara Kapuścińska III b – półfinalistka- opiekun mgr Karina Łępicka
- Krzysztof Kukliński III b – półfinalista- opiekun mgr Karina Łępicka
- Agata Markiewicz I b– półfinalistka- opiekun mgr Karina Łępicka
- Kamil Markiewka II b – półfinalista- opiekun mgr Ewa Tokarz
- Katarzyna Molitor I c – półfinalistka- opiekun mgr Romuald Kondys
- Marcin Oleś II a– półfinalista- opiekun mgr Karina Łępicka
- Bartosz Wrożyna III b – półfinalista- opiekun mgr Karina Łępicka

5. Konkurs Matematyka bez Granic
-
Klasa I d – II miejsce - opiekun mgr M. Malinowska
- Klasa I b – III miejsce - opiekun mgr K. Szklanny

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2012/2013
Liceum
1. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
- Paweł Król I a – Finalista - opiekun mgr J. Kondys
- Bartosz Bywalec Ib – Finalista - opiekun mgr E.Tokarz
- Robert Ostrowski Ib – Finalista - opiekun mgr E.Tokarz
- Radosław Zientek II b– Finalista - opiekun mgr K. Łępicka

2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2013 
- Bartosz Bywalec I b – Wyróżnienie-opiekun mgr E.Tokarz
- Igor Zuber Ib – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Jan Gliwa I b – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Karolina Kotas I a – Wyróżnienie - opiekun mgr J. Kondys
- Marcin Oleś I a – Wyróżnienie - opiekun mgr J. Kondys
- Aleksander Orlikowski I a – Wyróżnienie - opiekun mgr J. Kondys
- Robert Ostrowski I b – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Marcin Galwas I e – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Adam Gańczorz I b – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Monika Kulig I b – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Monika Juzek I d – Wyróżnienie - opiekun mgr J. Kondys
- Kamil Markiewka I b – Wyróżnienie - opiekun mgr E.Tokarz
- Maciej Chmielewski II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Anna Swatek  II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Mikołaj Mroszczak II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Radosław Malik II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Anna Kocztorz II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Adam Łopatka II b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Marcin Kowalczyk III b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Robert Ferens III b – Wyróżnienie - opiekun mgr K. Łępicka
- Dawid Babula III b – Wyróżnienie- opiekun mgr K. Łępicka

3. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej
- Adam Gańczorz I b – półfinalista - opiekun mgr E.Tokarz
- Anna Naczyńska I e – półfinalistka - opiekun mgr J. Kondys
- Sara Kapuścińska II b – półfinalistka - opiekun mgr K. Łępicka
- Grzegorz Ciszewski II e – półfinalista - opiekun mgr K. Szklanny
- Aleksandra Romanek II e – półfinalistka - opiekun mgr K. Szklanny
- Krzysztof Chromik III d – półfinalista - opiekun mgr K. Szklanny

4. VIII Konkurs na Projekt Matematyczny
- Sara Kapuścińska II b – laureatka - opiekun mgr K. Łępicka
- Marta Zaik – laureatka - opiekun mgr K. Łępicka

5. Konkurs Matematyka bez Granic
- Klasa I b – I miejsce - opiekun mgr E. Tokarz
- Klasa I a – III miejsce - opiekun mgr J. Kondys

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2011/2012


1. LXIII Olimpiada Matematyczna
- Paweł Kędzior- III b – zawody II stopnia –opiekun mgr K. Łępicka

 

2. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
- Dajana Chwesińska III a – Laureatka – opiekun mgr Joanna Kondys
- Wojciech Smołka III b – Finalista – opiekun mgr K. Łępicka
- Marcin Kowlaczyk – II b – Finalista - opiekun mgr K. Łępicka

3. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
- Katarzyna Nowrot – II b – Laureatka – opiekun mgr K. Łępicka
- Marcin Kowlaczyk – II b – Wyróżnienie w finale – opiekun mgr K. Łępicka
- Mateusz Michalski – II b  – Finalista – opiekun mgr K. Łępicka
- Jakub Zimnol – II b - Finalista– opiekun mgr K. Łępicka

4. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2012 

- Krzysztof Kukliński – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Mikołaj Mroszczak – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Anna Swatek – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Anna Kocztorz – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Radosław Malik – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Bartosz Kaczmarczyk – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Maciej Chmielewski – I b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka
- Michał Krent – I c – Wyróżnienie  – opiekun mgr J. Kondys
- Rafał Świaczny – I c – Wyróżnienie – opiekun mgr J. Kondys
- Marcin Musiolik – I c – Wyróżnienie – opiekun mgr J. Kondys

- Sebastian Pustelnik – I c –Wyróżnienie – opiekun mgr J. Kondys

-Aleksandra Romanek – I e – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Szklanny

- Artur Sówka – I e – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Szklanny

- Adam Buchalik – II b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

- Magdalena Kotusz – II b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

- Miłosz Lindner – II b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

- Marcin Kowlaczyk – II b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka         

- Paweł Kędzior – III b  - Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

-Wojciech Smołka – III b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

-Eryk Zimończyk – III b – Wyróżnienie – opiekun mgr K. Łępicka

 

 5. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej
-Karolina Kapura – III e – udział w półfinale

-Jan Pachucy - III e – udział w półfinale

-Aleksandra Romanek – I e - udział w półfinale

-Paweł Kędzior –III b - udział w półfinale

-Zuzanna Wrożyna – III b - udział w półfinale

 

6. Konkurs Regionalny  „Matematyka w biznesie”

-Karolina Kapura – III e – IV miejsce

-Aleksandra Romanek – I e – udział w finale

-Grzegorz Ciszewski – I e - udział w finale

 

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2010/2011
Liceum
1. LXII Olimpiada Matematyczna
- Anna Ryszka III b – Finalista –opiekun mgr H. Rduch
- Sebastian Oleś III b– Finalista –opiekun mgr H. Rduch
- Paweł Kędzior II b  - Finalista –opiekun mgr K. Łępicka

2. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
- Jan Kordas III b – Laureat - opiekun mgr H. Rduch
- Krzysztof Chrustek II b – Laureat - opiekun mgr K. Łępicka
- Marcin Szweda III c – Laureat - opiekun mgr E. Tokarz

3. Ogólnopolski Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Politechnikę Warszawską
- Anna Ryszka III b – Finalista –opiekun mgr H. Rduch
- Sebastian Oleś III b– Finalista –opiekun mgr H. Rduch
- Marcin Szweda III c – Finalista – opiekun mgr E. Tokarz

4. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty
- Wojciech Smołka II b – Laureat I stopnia – opiekun mgr K. Łępicka
- Dajana Chwesińska II a – Wyróżnienie I stopnia – opiekun mgr H. Rduch
- Katarzyna Nowrot I b – Finalista – opiekun mgr H. Rduch
- Paweł Kędzior II b – Finalista - opiekun mgr K. Łapicka
- Krzysztof Chrustek II b – Finalista - opiekun mgr K. Łępicka
- Marcin Kowalczyk  I b – Finalista - opiekun mgr H. Rduch
- Jakub Zimnol I b – Finalista – opiekun mgr H. Rduch

5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  Kangur 2011 
- Sebastian Oleś III b – Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Artur Szpot III b – Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Lucyna Bujok I f – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Jakub Jurkiewicz I b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Dawid Kajzer I c – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Piotr Boldys I a – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Mateusz Porwolik I e – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Dominika Wojaczek I c – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Marcin Kowalczyk I b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Bartosz Lasota I a – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Krzysztof Chrustek II b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Paweł Kędzior II b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Wojciech Smołka II b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Dajana Chwesińska II a – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Monika Ryszka II b – Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Szymon Szlachta II b – Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Mateusz Lorc II b – Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Danuta Materzok III e – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Stanisław Płachetka III b – Wyróżnienie, nagroda II stopnia

 6. Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej
- Karolina Kapura  II e – udział w finale
- Zuzanna Wrożyna II b – udział w finale
- Magdalena Kojzar III a – udział w półfinale
- Marcin Kucjas II c – udział w półfinale
- Danuta Materzok III e – udział w półfinale
- Stanisław Płachetka III b – udział w półfinale
- Anna Ryszka III b – udział w półfinale
- Monika Ryszka II b – udział w półfinale

7. VI Konkurs na Projekt Matematyczny
- Zuzanna Chowaniec I b – laureatka II miejsca
- Patryk Ząbek, Jakub Chrobok, Adrian Wodowski II a – Finaliści
- Katarzyna Szulik, Aleksander Uznański I d – Finaliści
- Krzysztof Walasik, Mirosław Weczerek II a, II c – Finaliści

8. Konkurs Matematyka bez Granic
- Klasa I a  - II miejsce
- Klasa I b – III miejsce
- Klasa I d – IV miejsce
- Klasa I c – V miejsce

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2009/2010

1. Olimpiada Matematyczna
- Anna Ryszka II b – udział w zawodach stopnia II –opiekun mgr H. Rduch
- Sebastian Oleś II b– udział w zawodach stopnia II –opiekun mgr H. Rduch
- Paweł Kędzior I b  - udział w zawodach stopnia II –opiekun mgr K. Łępicka

2. Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
- Ireneusz Bugański III b – laureat - opiekun mgr H. Rduch
- Joanna Lach III b – finalista - opiekun mgr H. Rduch
- Wacław Lipok III c – finalista - opiekun mgr M. Malinowska
- Karol Haiduk III c – finalista - opiekun mgr M. Malinowska

3. Ogólnopolski Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny organizowany przez Politechnikę Warszawską
- Marcin Szweda II c – finalista – opiekun mgr E. Tokarz

4. Śląski Konkurs Matematyczny organizowany przez Polskie Towarzystwo Matematyczne 
- Sebastian Oleś II b – laureat I stopnia – opiekun mgr H. Rduch
- Anna Ryszka II b – laureat II stopnia – opiekun mgr H. Rduch
- Paweł Kondys II b – finalista - opiekun mgr H. Rduch
- Jan Kordas II b – finalista - opiekun mgr H. Rduch
- Krzysztof Chrustek I b – finalista - opiekun mgr K. Łępicka

5. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2010
- Sebastian Oleś II b – laureat II miejsca

- Bywalec Bartosz G I – Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Mroszczak Mikołaj G II - Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Milkowski Krzysztof G II - Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Chrustek Krzysztof I b- Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia
- Ochojski Karol I d - Dyplom Bardzo Dobry, nagroda I stopnia

- Zuber Igor G I – Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Siwek Sylwia I d - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Ryszka Monika I b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Stopa Marek  I e - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Pamula Radosław II c - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Ryszka Anna II b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Kondys Paweł II b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Płachetka Stanisław II b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Kojzar Magdalena II a - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Musik Jakub III b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Bugański Ireneusz III b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia
- Modliński Michał III b - Wyróżnienie, nagroda II stopnia

- Juzek Monika G I – Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Lorc Mateusz I b - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Wrożyna Zuzanna I b - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Smołka Wojciech I b - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Baron Piotr I c - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Chwesińska Dajana I a - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Kordas Jan II b - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Pomorski Mateusz III b - Wyróżnienie, nagroda książkowa
- Wodok Piotr III b - Wyróżnienie, nagroda książkowa

6. Ogólnopolski Sejmik Matematyków organizowany Przez Pałac Młodzieży w Katowicach
- Krzysztof Chrustek I b – list gratulacyjny - opiekun mgr K. Łępicka

7. V Konkurs na Projekt Matematyczny
- Sandra Małuch, Anna Wałek I a – laureatki I miejsca –opiekun mgr H. Rduch
- Agnieszka Wita, Marta Swoboda II c – laureatki III miejsca –opiekun E. Tokarz
- Sandra Łaska, Paulina Olszowy II b – finalistki –opiekun mgr H. Rduch
- Szymon Pifczyk, Dawid Procek I d, Eryk Zimończyk I b   – finaliści –opiekun mgr H. Rduch, mgr K. Łępicka
- Adrianna Konsek I c – finalistka –opiekun mgr E. Tokarz

8. Konkurs Matematyka bez Granic
- Klasa I b  - I miejsce - opiekun mgr K. Łępicka
- Klasa I d – III miejsce - opiekun mgr H. Rduch
- Klasa I a – V miejsce - opiekun mgr H. Rduch
- Klasa I e – VI miejsce - opiekun mgr K. Szklanny
9. Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjum  „Bob budowniczy wszystko wyliczy”
- Mikołaj Mroszczak kl. II – I miejsce – opiekun mgr K. Łępicka
- Monika Juzek kl. I – I m. wśród uczniów klas pierwszych - opiekun mgr E. Tokarz

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2008/09

L.p.

 

Imię i
nazwisko ucznia

klasa

Rodzaj olimpiady lub konkursu

Opiekun

1

Agnieszka Kowalczyk

III B

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakres matematyka; udział w zawodach stopnia II Olimpiady Matematycznej

H. Rduch

2

Marta Grzesik

III B

Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakres matematyka

H. Rduch

3

Grzegorz Dziubak

III B

Dyplom bardzo dobry nagroda I stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

4

Maciej Jaromin

 

III C

Laureat 2 miejsca Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej, Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

K. Łępicka

5

Szymon Kozieł

III A

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

J. Kondys

6

Joanna Lach

II B

Laureatka Śląskiego Konkursu Matematycznego; Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakres matematyka, udział w zawodach stopnia II Olimpiady Matematycznej

H. Rduch

7

Ireneusz Bugański

 

II B

Wyróżnienie Śląskiego Konkursu Matematycznego

H. Rduch

8

Jakub Gańczorz

 

II B

Finalista Śląskiego Konkursu Matematycznego

H. Rduch

9

Łukasz Kojzar

II B

Finalista Śląskiego Konkursu Matematycznego, Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

10

Michał Modliński

II B

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

11

Karol Haiduk

II C

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

M. Malinowska

12

Daniel Dobras

II E

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

K. Szklanny

13

Sebastian Oleś

I B

Laureat Śląskiego Konkursu Matematycznego, Laureat 1 miejsca Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, udział w zawodach stopnia II Olimpiady Matematycznej

H. Rduch

14

Anna Ryszka

I B

Finalista Śląskiego Konkursu Matematycznego, Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

15

Stanisław Płachetka

I B

Dyplom bardzo dobry nagroda I stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

16

Artur Szpot

I B

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

17

Danuta Materzok

I E

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

K. Szklanny

18

Radosław Pamuła

I C

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

E. Tokarz

19

Jan Kordas

I B

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

H. Rduch

20

Mateusz Grzbiela

I A

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

K. Szklanny

21

Marta Sobstyl

I D

Wyróżnienie nagroda II stopnia Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

E. Tokarz

22

Hanna Zabka

 

II D

Laureatka II miejsca Konkursu na Projekt Matematyczny

K. Łępicka

23

Joanna Kosior

Bartosz Bugla

Piotr Wodok

Łukasz Gojny

Przemysław Michalski

Wojciech Knesz

Dominika Skowronek

Jan Kordas

Sebastian Oleś

Agnieszka Węglorz

II D

II B

II B

II E

II B

II D

II D

II B

II B

II F

Finaliści klas ponadgimnazjalnych Konkursu na Projekt Matematyczny

K. Łępicka

H. Rduch

H. Rduch

K. Szklanny

H. Rduch

K. Łępicka

K. Łępicka

H. Rduch

H. Rduch

K. Szklanny

24

Radosław Malik

Mikołaj Mroszczak

Jagoda Klimek

Katarzyna ChłodekMarta Widenka

I  G18

Finaliści klas gimnazjalnych Konkursu na Projekt Matematyczny

K. Łępicka

 

25

Jagoda Klimek

 

I  G18

II miejsce w Konkursie POMAT

K. Łępicka

26

Michalina Tkocz

Katarzyna Chłodek

I  G18

III miejsce w Konkursie POMAT

K. Łępicka

 

27

Mikołaj Mroszczak

I  G18

I miejsce wśród uczniów klas pierwszych w konkursie Bob Budowniczy wszystko wyliczy

K. Łępicka

 

28

Klasa I B

Klasa I D

Klasa I A, I E

 

I miejsce w Konkursie Matematyka bez Granic

IV miejsce w Konkursie Matematyka bez Granic

VI miejsce w Konkursie Matematyka bez Granic

H. Rduch

E. Tokarz

K. Szklanny

Osiągnięcia uczniów w roku szk.  2007/08

1. Olimpiada Matematyczna
- Jakub Katarzyński III b – Finalista z Wyróżnieniem –opiekun mgr Henryka Rduch
- Łukasz Jezusek III b – Finalista – opiekun mgr Henryka Rduch

2. Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
do II etapu zakwalifikowało się 19 uczniów:
Aleksandra Benisz II b, Kaja Cegiełka I a, Daniel Dobras I e, Maciej Jaromin II c, Dominik Kalamarz I g, Szymon Kaleta I e, Anna Kawałko II b, Mariusz Kaźmierczak III d, Agnieszka Kowalczyk II b, Szymon Kozieł II a, Paweł Kreis III b, Adam Latała II c, Michał Łojek III c, Dawid Malina I d, Filip Modliński III b, Krystian Parma II a, Mateusz Rasiński II c, Łukasz Tkocz III c, Dawid Wojaczek III b.
W finale krajowym wziął udział Maciej Jaromin II c – opiekun mgr Karina Łępicka.

3. Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”
Finalistami zostali:
- Jakub Faber III b – opiekun mgr H. Rduch
- Agnieszka Kowalczyk II b – opiekun mgr H. Rduch
- Rafał Herok III c – opiekun mgr M. Gaszka
- Szymon Barton III d – opiekun mgr K. Łępicka

4. Ogólnopolski Powszechny Internetowy Konkurs Matematyczny org. przez Politechnikę Warszawską
- Jakub Katarzyński III b – laureat – opiekun mgr H. Rduch
- Łukasz Jezusek III b – finalista – opiekun mgr H. Rduch

5. Śląski Konkurs Matematyczny
- Maciej Jaromin II c – laureat II stopnia – opiekun mgr K. Łępicka
- Agnieszka Kowalczyk II b – wyróżnienie – opiekun mgr H. Rduch

6. Konkurs Matematyczny Rozkosze Łamania Głowy org. przez Pałac Młodzieży w Katowicach
- Łukasz Kojzar I b – finalista – opiekun mgr H. Rduch

7. Konkurs Kangur Matematyczny 2008
- Michał Modliński I b – dyplom bardzo dobry
- Jakub Musik I b – wyróżnienie
- Piotr Wodok I b – wyróżnienie
- Łukasz Kojzar I b – wyróżnienie
- Maciej Jaromin II c – dyplom bardzo dobry
- Grzegorz Dziubak II b – wyróżnienie
- Agnieszka Kowalczyk II b – wyróżnienie
- Marcin Kuźnik II c – wyróżnienie
- Michał Mandrysz III a – wyróżnienie
- Damian Saczka III  – wyróżnienie
- Jan Wróblewski III b – wyróżnienie
- Łukasz Marcol III b – wyróżnienie
- Jakub Katarzyński III b – wyróżnienie

8. Konkurs na Projekt Matematyczny
- Anna Franecka, Agnieszka Sobik – laureat 1 m. –op. mgr K. Łępicka
- Szymon Kozieł – laureat 1 m. –op. M. Gaszka
- Mateusz Rasiński, Stanisław Rodacki – laureat 1 m. –op. mgr K. Łępicka
- Anna Pukowiec, Dawid Wojaczek – laureat 1 m. –op. mgr H. Rduch
- Dorota Lipińska, Beata Mazur, Hanna Zabka – laureat 3 m. –op. mgr K. Łępicka
- Joanna Kosior – wyróżnienie –op. mgr K. Łępicka
- Joanna Lach – wyróżnienie –op. mgr H. Rduch

9. Konkurs Matematyka bez Granic
- Klasa I b zajęła I miejsce w regionie śląskim /2 miejsce w Polsce/ - op. mgr H. Rduch



 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?