Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

rok szkolny 2012/2013

Liceum:

  • Bartosz Stebel  - udział w II etapie XVIII Olimpiady Informatycznej
  • Wojciech Dębski - finalista Ogólnopolskiego Konkursu ALGORYTMION
  • Krzysztof Warzecha  - finalista Ogólnopolskiego Konkursu ALGORYTMION
  • Katarzyna Chłodek - udział w II etapie Olimpady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup
  • Sebastian Paulus - udział w II etapie Olimpady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup
  • Aleksandra Kowol - udział w II etapie Olimpady Wiedzy o Internecie Net Masters Cup

rok szkolny 2011/2012

Liceum:

  • Bartosz Stebel  - udział w II etapie XVIII Olimpiady Informatycznej
  • Aleksandra Bienioszek, Dawid Brojak, Patryk Krupa, Dominika Wojaczek - nagroda w kategorii innowacyjność w ogólnopolskim konkursie DIVERSITY2012

rok szkolny 2010/2011

Gimnazjum:

  • Katarzyna Chłodek, Paweł Komorek, Aleksandra Kowol i Aleksandra Pfeifer - udział w finale III Mistrzostw Śląska Młodzieży Szkolnej w Informatyce pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty,
  • Katarzyna Chłodek, Paweł Komorek, Aleksandra Kowol i Aleksandra Pfeifer - udział w II etapie V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011

Liceum:

  • Michał Gańczorz - udział w II etapie XVIII Olimpiady Informatycznej
  • Piotr Sperka, Robert Ćmok, Przemysław Michalski, Michał Paniczek - udział w półfinałach V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011,
  • Michał Barczyk, Krzysztof Dyrda, Mateusz Fojcik, Michał Kras, Artur Szpot, Jakub Kowalczyk  - udział w II etapie V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters 2011,
  • Przemysław Michalski, Łukasz Gojny - udział w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Intersieć”

 rok szkolny 2009/2010

  • Łukasz Gojny IIe - III miejsce w finale Ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Intersieć” w kategorii „OPEN”
  • Piotr Sperka 1b, Przemysław Michalski 1b, Jakub Kowalczyk 2b, Remigiusz Szczepanik 3a - II etap Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ
  • drużyna w składzie Piotr Sperka 1b, Przemysław Michalski 1b, Łukasz Gojny 2e, Remigiusz Szczepanik 3a - Udział w II etapie Olimpiady Wiedzy o Internecie „Dialnetmasters”

rok szkolny 2008/2009

Szymon Cofalik i Marcin Kuźnik - zakwalifikowali się do II etapu XVI OLimpiady Informatycznej

Remigiusz Szczepanik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ

Uczestnicy finałów okręgowych Olimpiady Wiedzy o Internecie DIALNETMASTERS:

  • drużyna Masorze - Przemysław Michalski, Piotr Sperka, Łukasz Gojny, Remigiusz Szczepanik
  • drużyna Bad News - Bartłomiej Dera, Piotr Hajduga, Rafał Saltarski i Daniela Tlałka

finaliści Olimpiady wiedzy o Internecie DIALNETMASTERS:

  • drużyna BAD SECTORS: Szymon Cofalik, Maciej Jaromin, Marcin Kuźnik i Adam Latała

 

rok szkolny 2007/2008

Szymon Cofalik - finalista XL Olimpiady Informatycznej (opiekun K. Lazaj)

uczestnicy fianałów okręgowych Olimpiady wiedzy o Internecie DIALNETMASTERS:

  • drużyna BPP -Szymon Cofalik, Maciej Jaromin, Marcin Kuźnik i Adam Latała
  • drużyna Bad News - Bartłomiej Dera, Piotr Hajduga, Rafał Saltarski i Daniela Tlałka
Zaszczytne obowiązki opiekuna drużyn pełnił Krzysztof Lazaj.

rok szkolny 2006/2007

Daniela Tlałka, Dorota Sikora, Beata Matuła, Szymon Cofalik, Maciej Jaromin Łukasz Liszka - finalisci konkursu DIVERSITY 2007 (opiekun K. Lazaj)

rok szkolny 2005/2006

Szymon Wilczek – II miejsce w finale IV edycji Europejskiego Konkursu Językowo – Informatycznego „E – agle” – Częstochowa 2006 (opiekun K. Lazaj)

Łukasz Pawela – VIII miejsce w finale IV edycji Europejskiego Konkursu Językowo – Informatycznego „E – agle” – Częstochowa 2006 (opiekun K. Lazaj)

rok szkolny 2004/2005

Grzegorz Brzezinka i Adam Nowak – finaliści III Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intersieć – Bytom 2005 (opiekun K. Lazaj)

Magdalena Skupień, Wojciech Kucjas, Bartosz Skupień, Wojciech Rakszawski - wyróżnienie w II Europejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Moje Miasto" pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oswiaty (opiekun: K. Olczak)

rok szkolny 2003/2004

Image
Tomasz Sadura - laureat III m. XI OI
Anna Bugla, Katarzyna Klat - II miejsce w konkursie "strona internetowa mojej szkoły" organizowanych przez RCEZ Rybnik 2003 (opiekun K. Lazaj)

Michał Kozłowski – finalista II Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Intersieć – Bytom 2004 (opiekun K. Lazaj)
Tomasz Sadura - laureat III miejsca XI Olimpiady Informatycznej (opiekun K. Lazaj)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?