Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Lista laureatów XVI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FILMOWEGO Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
18.04.2016.
Lista laureatów
XVI OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU  FILMOWEGO
Odkrywcy  innych  światów  w  kinie



SZKOŁY GIMNAZJALNE

kategoria: praca badawcza

I miejsce:
Radosław Mikuła z Gimnazjum Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku za analizę filmu Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Wyróżnienie:
Anna Godoń z Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu za analizę filmu Labirynt Fauna

kategoria: scenariusz filmowy

I miejsce:

Olaf Wojciechowski z Publicznego Gimnazjum nr 26 im. M. Reja w Łodzi za pracę Czas i przestrzeń

kategoria: praca plastyczna

I miejsce ex aequo:

Nicole Golek z Gimnazjum nr 14 w Katowicach za pracę Alicja w Krainie Czarów
Kewin Gryt z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Tron. Dziedzictwo
Magdalena Lewkowicz z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Emilia Stolarz z Gimnazjum nr 10 w Tarnowie za pracę Alicja w Krainie Czarów

II miejsce ex aequo
:

Barbara Bugdol z Gimnazjum nr 1 w Rybniku za pracę Artur i Minimki
Wiktoria Głombica z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Alicja Mańka z Gimnazjum nr 4 w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Aleksandra Popek z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Wiktoria Sierny z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Natalia Sitko z Gimazjum nr 16 w Sosnowcu za pracę Opowieści z Narnii

III miejsce ex aequo:

Adriana Bończyk z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Katarzyna Malec z Gimnazjum w Goraju za pracę Artur i Minimki
Lena Olszewska z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Artur i Minimki
Zuzanna Wójcik z Gimnazjum nr 10 w Tarnowie za pracę Alicja w Krainie Czarów
Natalia Żaba z Gimnazjum nr 10 w Tarnowie za pracę Alicja w Krainie Czarów

Wyróżnienia:

Roman Adamczyk z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Emilia Bratek z Gimnazjum w Miedźnej za pracę Opowieści z Narnii
Kinga Felkowska z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Julia Golemo z Gimnazjum nr 10 w Tarnowie za pracę Alicja w Krainie Czarów
Magda Kołacz z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Wojciech Kucharski z Gimnazjum nr 13 w Rybniku za pracę Matrix
Ola Mazur z Gimnazjum nr 4 w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Gabriela Musiał  z Gimnazjum nr 10 w Tarnowie za pracę Alicja w Krainie Czarów

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

kategoria: praca badawcza

I miejsce:

Julia Machulec z II LO w Rybniku za analizę filmu Labirynt Fauna

II miejsce:
Bartosz Kater z Technikum Informatycznego w Piekarach Śląskich za analizę filmu Incepcja

III miejsce ex aequo:
Barbara Czusz z LO w Kolbuszowej za analizę filmu Matrix
Helena Bór z II LO w Rybniku za analizę filmu Alicja w Krainie Czarów

Wyróżnienia:
Karolina Górka z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za analizę filmu Matrix
Aleksandra Wojciechowska z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za analizę filmu Matrix

kategoria: scenariusz filmowy

I miejsce:
Alicja Kamińska z II LO w Rybniku za pracę pt. Czworo z przypadku

II miejsce ex aequo:
Sara Bagińska z V LO w Dąbrowie Górniczej za pracę pt. Alicja w Krainie Czarów
Karolina Jainta z II LO w Rybniku za pracę pt. Forgive

kategoria: etiuda filmowa

I miejsce:
Zespół w składzie: Julia Jurek, Aleksandra Jackiewicz, Kinga Wojciechowska, Małgorzata Urbanek, Przemysław Matera i Herman Artisimenia z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim za film Niebieski Motyl

II miejsce:
Klaudia Kulik i Iwona Cieślik z Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach za film Świat jak ze snu…

kategoria: praca plastyczna

I miejsce ex aequo:
Małgorzata Bisek z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Incepcja
Sandra Ciemniewska z Technikum Budowlanego w Wyszkowie za pracę Alicja w Krainie Czarów
Julia Gabryszewska z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Alicja      w Krainie Czarów
Martyna Gitner  z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Magdalena Grabowska z II LO w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Krzysztof Kaletka z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Natalia Kosiorska z V LO w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Dorota Kowal z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Kamil Paniuk z IV LO w Rybniku za pracę Incepcja
Oliwia Wyleżoł z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Sonia Zieleźny  z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów

II miejsce ex aequo:
Ewa Duda z I LO w  Wodzisławiu Śląskim za pracę Opowieści z Narnii
Zofia Fuchs z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Alicja Kamińska z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Marlena Kostrzewa z z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Natalia Marszołek z II LO w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Agata Nitner z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Julia Ochojska z I LO w  Wodzisławiu Śląskim za pracę Alicja w Krainie Czarów
Magdalena Serwotka z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Agata Skrzypiec z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Magdalena Spika z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Matrix
Violetta Wojdas z Zespołu Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Tarnowskich Górach za pracę Alicja w Krainie Czarów
Klaudia Wysiadecka  z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii

III miejsce ex aequo:
Michał Dolina z LO w Biłgoraju za pracę Labirynt Fauna
Paulina Konsek z II LO w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Alicja Kujda z II LO w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Oliwia Kulig z I LO w  Wodzisławiu Śląskim za pracę Labirynt Fauna
Zuzanna Pająk z I LO w  Wodzisławiu Śląskim za pracę Incepcja
Aleksandra Puławska z LO w Wyszkowie za pracę Tron. Dziecictwo
Paulina Radomska z V LO w Dąbrowie Górniczej za pracę Alicja w Krainie Czarów
Agnieszka Szydłowska z Technikum Architektury Krajobrazu w Brzostku za pracę Matrix
Aleksandra Wojciechowska z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów


Wyróżnienia:
Karolina Górka z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Małgorzata Huda z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Artur i Minimki
Julia Jachimowicz z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Roksana Jezusek z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Rybniku za pracę Opowieści z Narnii
Aleksandra Majak z V LO w Dąbrowie Górniczej za pracę Alicja w Krainie Czarów
Patrycja Oślizło z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku za pracę Alicja w Krainie Czarów
Anna Pawełek z Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu za pracę Opowieści z Narnii
Martyna Skruch z II LO w Rybniku za pracę Labirynt Fauna
Natalia Szymura z Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku za pracę Incepcja
Monika Zgodzaj z Liceum Plastycznego w Tarnowskich Górach za pracę Opowieści z Narnii

      Serdecznie gratulujemy!

                                                                                       Organizatorki konkursu:
                                                                                                          Zofia Jakubowska
                                                                                                             Jolanta Mańka

 
następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?