Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia uczniów na szczeblu olimpiad przedmiotowych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 

2016/2017

 Sukcesy gimnazjalistów:

 Zofia Kibało

  • Laureatka I Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów - opiekun mgr Jolanta Palińska

Wiktor Belkhayat

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - opiekun dr Justyna Mikuła

Marcin Bober

  •  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - opiekun dr Justyna Mikuła

Wiktoria Wajda

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan

Wojciech Przybylski

  •  Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan

Albert Koczy

  •  Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Hanna Skowrońska
  •  Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgrRomuald Kondys

Szymon Tokarz

  •  Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz

Bartosz Zimny

  •  Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Monika Bonczek

  •   Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Kacper Bugla

  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska
  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego zFizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Wojciech Maciejończyk

  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Martyna Staneczek

  •   Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Monika Chowaniec

  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Jakub Ostrzołek

  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Romuald Kondys

Szymon Nowak

  •   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  •   Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz

Wiktoria Jop

  •   Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii - opiekun mgr Maria Król

Kinga Bogocz

  •   Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Beata Kocjan

Marta Olejowska

  • Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska
  • Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego - opiekun mgr Hanna Skowrońska

Julia Kowalczyk-Kudziarz

  •   Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii - opiekun mgr Agnieszka Dudek Pomykoł

Daria Jaroszek

  •   Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii - opiekun mgr Sławomir Targosz

Filip Madzia

  •   Finalista  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr JoalantaPalińska

Aleksandra Magiera

  •  Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr JoalantaPalińska

Julia Rewer

  •  Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Anna Kalinowska

  •  Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS - opiekun mgr Jolanta Palińska

Sukcesy Licealistów:

 Kacper Grudzień

  •  Laureat  (8 miejsce)  41. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego  (opiekun mgr Stefania Gajerska)

Dorota Głosz

  • Finalistka XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Anna Drewniok

  •  Finalistka XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

 

 2015/2016

 Sukcesy gimnazjalistów:

 

Albert Koczy

  • Laureat X  Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów - opiekun mgr Krzysztof Lazaj

  •  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki -opiekun mgr  Romuald Kondys

Stanisław Hartabus

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii- opiekun mgr Śławomir Targosz

Maciej Kamiński

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS- opiekun mgr Jolanta Palińska

Antoni Fritz

  •  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS- opiekun mgr Jolanta Palińska

Wojciech Golec

  •  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS- opiekun mgr Jolanta Palińska

Aleksandra Żyła

  •  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS- opiekun mgr Jolanta Palińska

Joanna Szymik

  •  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego- opiekun mgr Hanna Skowrońska

Kinga Kolarczyk

  •  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego -opiekun dr  Justyna Mikuła

Bogusława Tlołka

  •  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki -opiekun mgr  Ewa Tokarz

Karolina Kuliś

  •  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki -opiekun mgr  Ewa Tokarz

Julia Czwortek

  •  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki -opiekun mgr  Ewa Tokarz

Paweł Mańka

  •  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki -opiekun mgr  Ewa Tokarz

Agnieszka Poniewiera

  •  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki -opiekun mgr Romuald Kondys

 

Sukcesy Licealistów:

  •  Adam Kucz

    • srebrny medal-Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna (opiekun mgr R. Kondys)

           -Laureat III miejsca LXV Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr R. Kondys)

           -Laureat 40.Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego ( opiekun mgr B. Kocjan) 

  •  Mateusz Winny

             -Finalista LI X Olimpiady Astronomicznej (opiekun mgr R. Kondys)

            - Finalista LXV Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

  • Patrycja Kalwarczyk

            - Laureatka XI Olimpiady Przedsiębiorczości ( opiekun mgr J. Kozieł)

  • Patrycja Brzóska

            - Finalistka  XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

  • Adam Rojek 

            - Finalista  XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

  • Anna Kwiaton

           - Finalistka  XLVI  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego ( opiekun  mgr K. Nogły)

  • Cezary Marciniak

           -Finalista 57. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr Jolanta Palińska)

  • Krzysztof Strzałkowski

         - Finalista XLII Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)

  • Kacper Grudzień
          - Finalista 40. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego  (opiekun mgr Stefania Gajerska)

 

2014/2015

 Sukcesy gimnazjalistów:

  Paweł Maciończyk

  •  Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr K. Lępicka)
  •  Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Krzysztof Janik

  • Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego (opiekun mgr B.Kocjan)
  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

 Grzegorz Kuźnik

  •  Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)

Stanisław Hartabus

  •  Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)

Wojciech Bieńkowski

  •  Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Mikołaj Blicharski

  •  Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Piotr Gorzelnik

  •   Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Bartosz Manczyk

  •   Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Piotr Stroka

  •   Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Wojciech Golec

  •  Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)

Klara Szweda

  •  Finalistka Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z biologii (opiekun mgr A.Dudek-Pomykoł)

 

Sukcesy Licealistów:

 

Adam Kucz

  • złoty medal-Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna (opiekun mgr R. Kondys)

  • Laureat II miejsca LXIV Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr R. Kondys)
  • Finalista LVIII Olimpiady Astronomicznej (opiekun mgr R. Kondys)

Patryk Mikołajec

  •  Laureat III miejsca  XIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

Łukasz Ćwięczek

  • Finalista  XIX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

Sandra Szaboń

  •  Finalistka XLI Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)

Roman Kluger

  •  Finalista XXV Olimpiady Teologii Katolickiej (opiekun ks, R. Borkowy)

Patrycja Kalwarczyk

  •  Finalistka X Olimpiady Przedsiębiorczości ( opiekun mgr J. Kozieł)

Pfilip Simon

  • Finalista XLIV Olimpiady Biologicznej ( opiekun A. Dudek-Pomykoł)

 

 

2013/2014

 Sukcesy gimnazjalistów:

 Cezary Marciniak:

  • Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)
  • Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr E.Tokarz)

Karolina Słomka

  • Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr E.Tokarz)

Kacper Grudzień

  • Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego (opiekun mgr H.skowrońska)

Grzegorz Paprotny:

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S.Targosz)

Dawid Chadaj

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S.Targosz)

Ewelina Sura

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego (opiekun mgr B.Kocjan)

Jakub Miłowski

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A.Andreczko)

Paweł Maciończyk

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

Krzysztof Janik

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego (opiekun mgr B.Kocjan)

 Grzegorz Kużnik 

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)

Ryszard Kałuziński

  • Finalista Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS (opiekun mgr J.Palińska)
Bartosz Modzelewski
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z WOS ( opiekun mgr J.Palińska) 

Sukcesy Licealistów:

Adam Kucz

  • Finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr R. Kondys)

Aleksander Piechota

  • Laureat  V miejsca Olimpiady J. Angielskiego (opiekun mgr Stefania Gajerska)

Grzegorz Ciszewski

  • Laureat Olimpiady Lingwistycznej (opiekun: mgr J. Kondys i mgr K. Szklanny )

Monika Danowska

  • finalistka XVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

Łukasz Ćwięczek

  • Laureat VII miejsca  XVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

Piotr Kieś

  • finalista XXIX  Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

Adrian Tkocz

  • finalista XLIII  Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

Lukaszczyk Kamil

  • finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S, Targosz)

Galwas Marcin

  • finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S, Targosz)

Sobik Bartosz

  • finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S, Targosz)

Mroszczak Mikołaj

  • finalista Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr M, Madzia)

 

 2012/2013

 

 Sukcesy gimnazjalistów:

 

·         Kucz Adam :

            Laureat VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów opiekun mgr K .Łępicka)

            - Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki   (opiekun mgr  K.Łępicka)

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr M. Kamińska)

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G Łopatka)

           -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr  J.Mikuła) 

Magdalena Kościelna

           - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr  J.Mikuła)

 Tomasz Budnicki

           -Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S. Tagosz)

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

          - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

 Patryk Mikołajec

          - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

         - Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego  (opiekun mgr Jolanta Bieńkowska)

         - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr B. Kocjan)

 Grzegorz Stroka

         - Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H.Bieniek) 

 Adam Rojek

          - Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H.Bieniek) 

Michał Olszowski

            - Laureat Wojewódzkiego konkursu Przedmiotowego z WOS  (opiekun mgr J. Palińska)

 Patrycja Brzóska

              - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr G. Kamińska)

 Martyna Lasota

              - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun Mgr H. Bieniek)

              - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr H. Skowrońska )

 Joanna Walas

              - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

 Maciej Małecki

             - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

 Robert Szymański

             - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H. Bieniek)

Wojciech Popek

             - Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii  (opiekun mgr S. Targosz)

 

 

 Sukcesy licealistów :

 Patryk Górczyński

              -Laureat II miejsca   XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego ( opiekun mgr M. Dziedzic)

Wójcik Agnieszka 

             -Laureatka  V miejsca  XVII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M.Kamińska) 

Robert Ferens

           - Laureat 62 Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

Lucyna Bujok 

          -  Laureatka Olimpiady Wiedzy o Prawie ( opiekun mgr A. Marciniak)

          -  Laureatką Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie ( opiekun mgr A. Marciniak)

          - Laureatką Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka  ( opiekun mgr A. Marciniak)

Kamil Lukaszczyk 

          - Laureat XXXIX Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)

     - VIII miejsce w National Geograpfic World Champion 

Mateusz Mazelanik

          - Finalista 62 Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

Dawid Krzyżowski

         - Finalista   XXXIX Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)

Piechota Aleksander

         - Finalista   XXXIX Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)

Mikołaj Mroszczak

          - Finalista XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego ( opiekun mgr M. Madzia)

 Piotr Kieś

         - Finalista Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł) 

 

      

 

 

 

 

 

 

 2011/2012

 Sukcesy gimnazjalistów:

 

·         Kucz Adam :

           - Finalista VII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów ( opiekun mgr K .Łępicka)

            - Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki   (opiekun mgr  K.Łępicka)

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr E. Maj)

           -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr  J.Mikuła)

           - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G Łopatka)

·         Zuber Igor :

           -Laureat VII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów ( opiekun mgr E. Tokarz)

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Matematyki (opiekun mgr E. Tokarz)

           - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G Łopatka)

·         Bywalec Bartosz :

           - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Matematyki (opiekun mgr E. Tokarz)

           - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G Łopatka)

·         Ostrowski Robert :

             - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego ( opiekun mgr K. Matyjach )

             - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki  (opiekun mgr E. Tokarz)       

             - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr G. Łopatka)

·         Kaczmarczyk Weronika :

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr M. Kamińska )

·         Pander Wiktoria :

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr M. Kamińska )

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A. Andreczko)

·         Urbaniec Joanna :

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (opiekun mgr M. Kamińska )

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr K. Bogacz)

·         Augustyniak Beata :

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A. Andreczko ) 

·         Juzek Monika :

           -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr  A. Andreczko)

·         Mikołajec Patryk :

            - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr B. Kocjan)

·         Nikel Sara :

           -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr  J. Mikuła)

·         Brzóska Patrycja :

            -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii  (opiekun mgr S. Targosz )

·         Lukaszczyk Kamil

           -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii  (opiekun mgr S. Targosz )

·         Naczyńska Anna  :

           -  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun dr  J.Mikuła)

           - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun mgr  J.Palińska)

           - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S. Targosz)

·         Nowak Kacper :

            -  Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii  (opiekun mgr S. Targosz )

Osuch Dominika  

             - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr K. Bogacz)

 

 Sukcesy licealistów :

 

·         Wójcik Agnieszka

               -Laureatka   XVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M.Kamińska)

·         Ferens Robert :

            -  Finalista 61 Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

·         Mazelanik Mateusz:

             - Finalista 61 Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

·         Smołka Wojciech :

              - Finalista 61 Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr R. Kondys)

·         Ochojski Karol :

               - Finalista Olimpiady Przedsiębiorczości ( opiekun mgr J. Kozieł)

·         Dyrda Krzysztof :

               - Finalista Olimpiady Przedsiębiorczości ( opiekun mgr J. Kozieł)

Pifczyk Szymon  

              - Finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S.Targosz) 

 Stopa Marek  

              - Finalista Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A.Dudek-Pomykoł, A.Andreczko) 

 Krupa Anna  

              - Finalistka Olimpiady  Biologicznej (opiekun mgr A.Dudek-Pomykoł, A.Andreczko) 

Krzyżowski Dawid  

              - Finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S.Targosz)      

Bujok Lucyna 

              - Finalistka Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr J. Palińska) 

2010/2011

 

Sukcesy licealistów: 

 

  • Paczka Anna

                    - finalistka   XL  Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Andreczko)

                    -  laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M. Kamińska)

                    -  finalistka Olimpiady Ekologicznej (  opiekun mgr A. Andreczko)

  • Magiera Łukasz 

                     -finalista XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej    (opiekun mgr Janina Kozieł)

                    - laureat  VI Olimpiady Przedsiębiorczości    (opiekun mgr Janina Kozieł)

  • Oleś Wojciech

                     - laureat  XXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej    (opiekun mgr Janina Kozieł)

                     - laureat VI Olimpiady Przedsiębiorczości    (opiekun mgr Janina Kozieł)  

  • Oleś Sebastian

                      - finalista LXII Olimpiady Matematycznej ( opiekun mgr H.Rduch)

                     - finalista LX Olimpiady Fizycznej ( opiekun mgr G.Łopatka) 

  • Dyrda Krzysztof

                     -   finalista VI Olimpiady Przedsiębiorczości   (opiekun mgr Janina Kozieł)  

  • Stopa Marek

                      - finalista XL Olimpiady Biologicznej  ( opiekun mgr A. Andreczko)  

  • Materzok Danuta

                     -   finalistka XL Olimpiady Biologicznej  ( opiekun mgr A. Andreczko)    

  • Ryszka Anna

                     -   finalistka LXII Olimpiady Matematycznej ( opiekun mgr H.Rduch)  

  • Kędzior Paweł

                     -   finalista LXII Olimpiady Matematycznej ( opiekun mgr K. Łępicka) 

  • Czartoryska Karolina

                     -   finalistka XV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (opiekun mgr M.Kamińska)

  • Kapuła Paweł

                     - laureat XXXV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki (opiekun mgr K. Nogły) 

 

 

Sukcesy gimnazjalistów:

 

  •  Mroszczak Mikołaj 

                      -   Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr K.Łępicka)

                       -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys)

                      -   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego ( opiekun mgr A.Drozd)

  • Piechota Aleksander

                      -  Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun mgr M.Popławska)

                      -  Laureat wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego (opiekun mgr A.Drozd)

                      -  Finalista Wojewódkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun mgr S.Targosz) 

  • Wójcik Agnieszka

                    - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun mgr M. Popławska)

                    -  Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie (opiekun mgr A.Marciniak)

                    - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A.Andreczko) 

  • Ostrowski Robert

                      - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun mgr M.Popławska)

                      -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr E.Tokarz)

  • Denda Marko

                      - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys) 

  • Malik Radosław

                      -   Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgr R.Kondys) 

  • Widenka Marta

                      -   Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr H.Migas)

  • Klimek Jagoda

                    - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (opiekun mgr M.Popławska)

  • Palińska Zuzanna

                      -  Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A.Andreczko)

  • Zuber Igor

                     -    Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun mgr E.Tokarz)

  • Krząkała Anna

               - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego (opiekun mgr M.Krząkała)

  •  Lukaszczyk Kamil

               -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun mgr J.Palińska)

  • Wieliniec Monika 

               - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego (opiekun mgr K.Puchalska)

  • Szymura Remigiusz

                  - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii  (opiekun mgr M.Kamińska ) 

 

 

2009/2010

 

Sukcesy licealistów: 

  •  Cegiełka   Kaja

                            -laureatka  Olimpiady Chemicznej   ( opiekun mgr E. Maj)

                           - finalistka Olimpiady Fizycznej     (  opiekun mgr R. Kondys)

  • Paczka Anna

                         - laureatka I stopnia (5 miejsce)  XXXIX  Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

                        -  laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (opiekun mgr M. Kamińska)

  • Materzok Danuta  -  finalistka  XXXIX Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)                      
  • Beil Sonia  -     finalistka  XXXIX Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

  •  Oleś Sebastian  finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G.Łopatka)

  • Bagińska Paulina - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr M.Madzia)

  • Spleśniały Magdalena - finalistka  XXXIV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki

  • Kapuła Paweł -  finalista  XXXIV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki (opiekun mgr K.Nogły)

  • Magiera Łukasz   (opiekun mgr Janina Kozieł)

                                 -   laureat  V Olimpiady  Przedsiębiorczości
                                  -  finalista  XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

  • Oleś Wojciech - finalista  V Olimpiady Przedsiębiorczości   (opiekun mgr Janina Kozieł)

  • Fiałkowski Jan - finalista Olimpiady Ekologicznej  ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

  • Skiendzielewski Filip    - finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S.Targosz)

  • Podeszwa Krzysztof      - finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S.Targosz)

 

 Sukcesy gimnazjalistów:

  •  Malik Radosław

                   - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun mgrR.Kondys)

  • Krząkała Anna

                   -Finalistka Wojewódkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego(opiekun mgr M.Krząkała)

  • Widenka Marta

                  - Finalistka Wojewódkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun mgr A.Dudek-Pomykoł) 

 

 

 

2008/2009 

  • "Ranking Perspektywy" – 26 miejsce w Polsce (4 miejsce w województwie śląskim)
  • Dziubak Grzegorz- finalista XXXV Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S.Targosz)

  • Gojny Maciej  - finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (opiekun mgr O. Marciniak)

  • Kawałko Anna  (opiekun mgr  B. Szołtysek)

                                  -  finalistka XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
                                  -  laureatka XXI Olimpiady Filozoficznej

  • Potera Joanna - finalistka XXXVIII Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

  • Sikora Rafał - laureat LII Olimpiady Astronomicznej (opiekun mgr R. Kondys)

  • Suda Kamil  (opiekun mgr  J. Kozieł)
    -  finalista IV Olimpiady  Przedsiębiorczości
    laureat XXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  • Szymik Michał - finalista LII Olimpiady Astronomicznej (opiekun mgr R. Kondys)

  • Cegiełka Kaja -laureatka Olimpiady Chemicznej  ( opiekun mgr E. Maj)

  • Paczka Anna 

    laureatka XXXVIII Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

    laureatka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (opiekun mgr M. Kamińska)

  • Beil Sonia  

    -  finalistka  XXXVIII Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

    - finalistka Olimpiady Języka Angielskiego ( opiekun mgr H.Skowrońska)

  • Gumińska Martyna -  finalistka  XXXVIII Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

  • Hetman Paulina -  finalistka  XXXVIII Olimpiady Biologicznej ( opiekun mgr A. Dudek-Pomykoł)

 

2007/2008r.

  •  "Ranking Perspektywy" - 25 miejsce w Polsce ( 2 miejsce w województwie śląskim)
  • Dziubak Grzegorz (opiekun mgr S. Targosz)
    -  finalista XXXIV Olimpiady Geograficznej
    -  laureat XVII Olimpiady Nautologicznej
  • Wałek Ewa – laureatka XXXVII Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A.  Dudek)
  • Wróblewski Jan - laureat LVII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)
  • Suda Kamil  - laureat XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej (opiekun mgr J. Kozieł)
  • Pulchny Aleksandra-laureatka VIOlimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Cofalik  Szymon -finalista XV Olimpiady Informatycznej (opiekun mgr K. Lazaj)
  • Katarzyński Jakub
    - finalista LVII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)
    - finalista z wyróżnieniem LIX Olimpiady Matematycznej (opiekun mgr H. Rduch)
  • Bańka Paweł -finalista LVII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)
  • Jezusek Łukasz -finalista LIX Olimpiady Matematycznej (opiekun mgr H. Rduch)
  • Wasiak Paweł -finalista LVII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)
  • Michalska Magdalena – finalistka LIV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr P. Kuczera)
  • Kawałko Anna- finalistka XXI Olimpiady Filozoficznej (opiekun mgr B. Szołtysek)
  • Kobiałko Dawid- finalista Olimpiady Języka Francuskiego (opiekun mgr M. Dziedzic)
  • Pustelnik Agnieszka -  finalistka XXXVII Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A.  Dudek)
  • Lorenz Michał- finalista XXXVII Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A.  Dudek

2006/2007r.

  • "Ranking Perspektywy" – 55 miejsce w Polsce (4 miejsce w województwie śląskim)
  • Jaromin Maciej - laureat XXXI Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun mgr B. Kocjan)
  • Gałuszka Natasza (opiekun mgr A. Dudek)
    - laureatka  I miejsca XXXVII Olimpiady Biologicznej
    - srebrny medal Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna
  • Paliński Jakub - laureat XXXIII Olimpiady Historycznej (opiekun mgr J. Palińska)
  • Bazan Wojciech - laureat XIV Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka(opiekun mgr P. Kuczera)
  • Lasota Sławomir - laureat XXXVI Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A. Dudek)
  • Pulchny Adam - laureat XI Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej Edycja Szczecińska
  • Dziubak Grzegorz - finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr S. Targosz)
  • Grodoń Grzegorz - finalista XXXVI Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A.  Dudek)
  • Stano Marcin (opiekun mgr R. Kondys)
    - finalista IX Olimpiady Astronomicznej
    - finalista LVI Olimpiady Fizycznej

2005/2006r.

  • "Ranking Perspektywy" – 48 miejsce w Polsce (6 miejsce w województwie śląskim)
  • Tomasz Tkocz - finalista Olimpiady Matematycznej (opiekun mgr K. Łępicka)
  • Tomasz Kozieł - finalista XIII Olimpiady o Prawach Człowieka. (opiekun mgr P. Kuczera)
  • Joanna Pasikowska - finalistka XXXV Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr A. Ciesielska)
  • Adam Grzelec - finalista XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego (opiekun mgr M. Berger)•
  •  Klaudia Dobras - laureatka XIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Sebastian Kowalczyk - finalista ogólnopolskiego konkursu "Losy żołnierza i oręża polskiego" (opiekun mgr P. Kuczera)
  •  Natasza Gałuszka - finalistka XXX Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun mgr B. Kocjan)
  • Dawid Pieczonka - finalista XIII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Michał Hajduk - finalista LII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Wojciech Bazan - finalista Olimpiady z Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr P. Kuczera)

 2004/2005r.

  • "Ranking Perspektywy" – 64 miejsce w Polsce (8 miejsce w województwie śląskimim)
  • Monika Glosovitz - laureatka Olimpiady Literatury i J. Polskiego (III miejsce)(opiekun mgr J. Mańka)
  • Tomasz Piecha - laureat XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (IV miejsce)(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Michał Jabłoński - laureat XII Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (VII miejsce)(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Ewelina Henek - finalistka XXXI Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr K. Kłos)•
  •  Grzegorz Brzezinka - finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr R. Kondys)
  • Tomasz Tkocz - finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr J. Kondys)
  • Magdalena Wolff - laureatka VI miejsca Olimpiady Artystycznej
  • Jacek Piecha - finalista III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej(opiekun mgr A. Marciniak)

2003/2004r.

  • "Ranking Perspektywy" – 59 miejsce w Polsce (6 miejsce w województwie śląskimim)
  • Marek Kaczyński (opiekun mgr A. Marciniak)
    - laureat XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (11 miejsce)
    - laureat II Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej- finalista Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
  • Kamil Szewc - uczestnik finału XXVI Olimpiady Astronomicznej (opiekun mgr R. Kondys)
  • Michał Jabłoński - finalista XI Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Piotr Kuśka - laureat LIII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)
  • Magdalena Jaszczuk - laureatka XXXIII Olimpiady Biologicznej (opiekun A. Ciesielska)
  • Tomasz Sadura - laureat Olimpiady Informatycznej (opiekun mgr K. Lazaj)

2002/2003r.

  • "Ranking Perspektywy" – 281 miejsce w Polsce
  •  Wojciech Bojanowski - finalista X Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Piotr Kuśka - finalista LII Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G.Łopatka)
  • Marek Kaczyński - uczestnik finału centralnego I Olimpiady Wiedzy o UE (opiekun mgr A. Marciniak)

2001/2002r.

  • Adam Kiljan - laureat IX Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr M. Szymczak)
  • Natalia Jaksik - finalistka I Ogólnopolskiej Ekologicznej Olimpiady Społecznej uczniów szkół średnich (opiekun mgr A. Ciesielska)
  • Maciej Klimek - finalista I Ogólnopolskiej Ekologicznej Olimpiady Społecznej uczniów szkół średnich (opiekun mgr A. Ciesielska)

2000/2001r.

  • Łukasz Cincio -finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr G. Łopatka)

1999/2000r.

  • "Ranking Perspektywy" – 287 miejsce w Polsce
  • Anna Mahlke - finalistka Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr K. Tomiczek)
  • Piotr Pałka - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Jacek Pulchny - finalista Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (opiekun mgr K. Tomiczek)
  • Magdalena Rosół - finalistka Olimpiady Ekologicznej (opiekun mgr M. Minkus)

1998/99r.

  • "Ranking Perspektywy" – 177 miejsce w Polsce
  • Łukasz Bazański - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Andrzej Babilas - laureat Olimpiady Historycznej (opiekun mgr Urszula Warczok)

1997/98r.

  • Łukasz Bazański - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
  • Paweł Buczek - finalista Olimpiady Fizycznej (opiekun mgr R. Kondys)

1996/97r.

  • Urszula Mazelanik - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego
  • Gabriela Smyczek - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr Mariola Madzia)
  • Katarzyna Fojcik - laureatka (XVI miejsce) Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (opiekun mgr A. Marciniak)1995/96r.
  •  Urszula Mazelanik - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr Danuta Soluch)
  • Katarzyna Fojcik - finalistka Olimpiady Historycznej (opiekun mgr A. Marciniak)

1994/95r.

  • Lesław Grzonka - laureat (IX miejsce) Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka(opiekun mgr K.Tomiczek)
  • Izabela Lipp - finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (opiekun mgr A.Ciesielska)
  • Sergiusz Bober - laureat Konkursu Europa w Szkole (Warszawa 1995)
  • "Ranking Trybuny Śląskiej" - szkoła wśród dwunastu najlepszych liceów byłego województwa katowickiego.

1993/94r.

  • "Ranking Polityki" - szkoła wśród dziesięciu najlepszych liceów matematyczno-przyrodniczych w Polsce
  • Aleksandra Popko - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr D. Soluch)
  • Andrzej Stephan - finalista Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Ryszard Burcon - finalista Olimpiady Historycznej (opiekun mgr K.Tomiczek)
  • Lesław Grzonka - finalista Olimpiady Wiedzy oPolsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr K.Tomiczek)

1992/93r.

  • Jarosław Wieczorek - finalista Olimpiady Parlamentaryzmu w Polsce(opiekun mgr A. Marciniak)
  • Katarzyna Mazurek - finalistka Olimpiady Parlamentaryzmu w Polsce (opiekun mgr A. Marciniak)
  • Jolanta Rutkowska - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr Mariola Madzia)

1991/92r.

  • Aleksander Żukowski - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego (opiekun mgr Agnieszka Ciesielska)
  • Małgorzata Korgul - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr D. Soluch)
  • Elwira Śliwa - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr M. Madzia) 1990/91r.
  • Agnieszka Franiczek - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr Danuta Soluch)
  • Adam Dziurok - finalista Olimpiady wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (opiekun mgr Krystian Tomiczek)

1989/90r

  • Krzysztof Kozak - finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr R. Fojcik)
  • Agnieszka Franiczek - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr D. Soluch)
  • Jerzy Hodor - finalista XVII Olimpiady Wiedzy Technicznej (opiekun mgr H. Hyra)

1988/89r.

  • Krystian Dziurok - laureat (II miejsce) Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr R. Fojcik)
  • Wiesław Kubiś - laureat (I miejsce) Olimpiady Matematycznej (opiekun mgr Anna Dworaczek)
  • Piotr Solorz - laureat (I miejsce) Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr R. Fojcik)1987/88r.
  • Krystian Dziurok - finalista Olimpiady Geograficznej (opiekun mgr R. Fojcik)

 

 1985r.

  • Katarzyna Kirmel - III PRIZE FOR EXCELLENT PROJEKT TOKIO, JAPONIA (opiekun mgr H. Hyra)

1984/85r.

  • Marek Tytko - laureat (III miejsce) Olimpiady Geograf. (opiekun mgr R. Fojcik)
  • Ewa Matuszek - finalistka Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun mgr H. Górnik)
  • Katarzyna Wróbel - finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr A. Chwieduk)

1983/84r.

  • Mariola Zarychta - laureatka (IX miejsce) Olimpiady Języka Rosyjskiego (opiekun mgr Andrzej Chwieduk)

1982/83r.

  • Katarzyna Nogły - laureatka (II miejsce) Olimpiady Literatury i Języka Polskiego(opiekun mgr Anna Bielica)
  • Bogusław Ryszka - finalista Olimpiady Historycznej (opiekun mgr Mieczysław Tabaczuk)

1980/81r.

  • Tomasz Michalik - laureat (IIImiejsce) Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr Halina Tobaczuk)

1979/80r.

  • Mirosław Podeszwa - finalista Olimpiady Biologicznej
  • Violetta Janik - Finalistka Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr Agnieszka Ciesielska)

1977/78r.

Grażyna Mastalerz - finalistka Olimpiady Biologicznej (opiekun mgr Agnieszka Ciesielska)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?