Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia uczniów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

1994/1995

XVII Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • XI miejsce: Łukasz Kajstura, Marcin Pocztowski - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

1995/1996

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci: Katarzyna Klenot, Zuzanna Czogalla - opiekun mgr Joanna Kondys

 

1996/1997

XIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

finaliści:

  • Joanna Konsek - opiekun mgr Joanna Kondys,
  • Witold Prochasek, Dawid Zdrzałek - opiekun mgr Urszula Brachman,
  • Marcin Pocztowski,  Łukasz Kajstura, Alina Kozdoń - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XIX Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • III miejsce: Joanna Gwiżdż,  Paweł Buczek - opiekun mgr Joanna Kondys
  • VII miejsce: Katarzyna Biela, Martyna Polok - opiekun mgr Joanna Kondys
  • IX miejsce: Patrycja Wycisło,  Barbara Nosiadek - opiekun mgr Joanna Kondys

 

1997/1998

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • FINALISTA: Paweł Buczek IIA - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci: Katarzyna Wita,  Agnieszka Górka, Patrycja Wiercimak - opiekun mgr Joanna Kondys
  • wyróżnienie: Aleksandra Ulman opiekun mgr Joanna Kondys

XX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • VI miejsce: Maciej Trzetrzelewski,  Robert Tomanek, Xymena Urbanek - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XX Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • IV miejsce: Michał Kocztorz,  Łukasz Olczak - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • XIII miejsce: Łukasz Zwoliński,  Jacek Śmiłowski - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

1998/1999

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • wyróżnienie: Beata Tyburska - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXI Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • IX miejsce: Xymena Urbanek,  Robert Tomanek, Maciej Trzetrzelewski - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXI Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • IX miejsce: Tomasz Tomala, Jacek Siodmok - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie w II etapie – zadaniowym: Anna Bizoń - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

1999/2000

XXII Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • X miejsce: Wojciech Bojanowski, Robert Zieleźny - opiekun mgr Joanna Kondys
  • XXII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach
  • III miejsce: Paweł Buczek, Martyna Polok,  Joanna Gwiżdż - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

  • laureaci- Ewa Taraszkiewicz, Agnieszka Czerwińska, Damian Szewczyk, Łukasz Kaczmarek - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • wyróżnienie: Agnieszka Warmińska, Joanna Szymura - opiekun mgr Joanna Kondys; Katarzyna Pospieszny - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • finalista: Wojciech Bojanowski - opiekun mgr Joanna Kondys

 

2000/2001

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • FINALISTA–Łukasz Cincio - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXIII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • XII miejsce: Anna Bizoń, Beata Tyburska, Łukasz Cincio - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • X miejsce: Michał Kocztorz, Łukasz Olczak, Jan Świeży - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXIII Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • ?? miejsce: Piotr Kuśka, Marek Kaczyński - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • VII miejsce: Monika Ukraińska, Kamil Szewc - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VIII miejsce: Wojciech Gruszczyk, Tomasz Sadura - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

wyróżnienia::

  • Jakub Krajewski, Jarosław Sobel, Ewa Taraszkiewicz, Agnieszka Czerwińska - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Piotr Kuśka opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

laureaci:

  • Robert Michalik, Damian Benisz - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Marek Kaczyńskiopiekun mgr Grzegorz Łopatka

wyróżnienia:

  • Agnieszka Procek - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Katarzyna Piecha, Łukasz Bugla, Łukasz Atachim, Monika Biskupek - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • III miejsce: Wojciech Bojanowski opiekun mgr Joanna Kondys

 

2001/2002

XXIV Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • VIII miejsce: Tomasz Sadura, Wojciech Gruszczyk, Dominik Lisiakiewicz - opiekun mgr Romuald Kondys
  • XIV miejsce: Karolina Danel, Agata Szpila, Adam Kostrzewski - opiekun mgr Romuald Kondys

 

III miejsce w Kategorii: Fizyka zabawek w XXVIII Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • Tomasz Kus, Anna Bizoń, Łukasz Cincio - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas II szkół ponadgimnazjalnych

  • II miejsce Tomasz Sadura, Dominik Lisiakiewicz - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VII miejsce: Wojciech Gruszczyk, Mateusz Kotyrba - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VI miejsce:Piotr Kuśka, Marek Kaczyński - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • VIII miejsce: Olga Swoboda, Kamil Szewc opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

wyróżnienia:

  • Michał Kajstura, Łukasz Kieś, Dominik Lisiakiewicz - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Paweł Kuczera opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

laureaci:

  • Wojciech Bojanowski - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Marek Kaczyński - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

wyróżnienie:

  • Aneta Mazurek, Izabela Szulc - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • V miejsce: Wojciech Bojanowski opiekun mgr Joanna Kondys

 

2002/2003

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • FINALISTA – Piotr Kuśka opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXV Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • III miejsce: Tomasz Sadura, Dominik Lisiakiewicz, Wojciech Gruszczyk - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VI miejsce: Piotr Kuśka, Paweł Kuczera, Dawid Hudziak - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXIV Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • III miejsce: Grzegorz Brzezinka, Michał Krzempek - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

  • laureaci: Weronika Kudła opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienia: Dominik Lisiakiewicz, Wojciech Gruszczyk - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci: Kornelia Górecka - opiekun mgr Joanna Kondys
  • wyróżnienia - Magdalena Niewelt, Jakub Skorupa- opiekun mgr Romuald Kondys

 

2003/2004

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • LAUREAT – Piotr Kuśka opiekun mgr Grzegorz Łopatka

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

  • uczestnik zawodów III stopnia (finału) -Kamil Szewc IVG - opiekun mgr Romuald Kondys

XXVI Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • V miejsce: Dominik Lisiakiewicz IVA, Wojciech Gruszczyk IVA, Tomasz Sadura IVA - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VI miejsce:  Kamil Szewc IVG, Mateusz Kotyrba IVA, Izabela Bombik IIC  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści:  Piotr Kuśka, Paweł Kuczera, Marek Szozda - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • wyróżnienie w II etapie – zadaniowym: Grzegorz Brzezinka opiekun mgr Romuald Kondys, Anna Breza - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

laureaci w Kategorii: Fizyka zabawek w XXVIII Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • Marcin Szawerna IA, Rafał Ucka IA, Marcin Menżyk IA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Piotr Kuśka IVB, Paweł Kuczera IVB, Marek SzozdaIVB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXV Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce Tomasz Tkocz IA, Marcin Menżyk IA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • finaliści: Marcelina Bywalec IA, Katarzyna Kowol IA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • wyróżnienie w II etapie – zadaniowym Rafał Ucka IA, Anna Zaremba IA - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

wyróżnienie:

  • Łucja Danel, Marta Kowalczyk IIC - opiekun mgr Romuald Kondys;
  • Tomasz Tkocz IA opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

wyróżnienie:

  • Magdalena Niewelt, Jakub Skorupa - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Rafał Jach, Szymon Sowa IID - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • VI miejsce– Kamil Szewc IVG opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków

  • II miejsce – Grzegorz Brzezinka IIA - opiekun mgr Romuald Kondys

„TALENT W DZIEDZINIE FIZYKI”- Grzegorz Brzezinka IIA  - opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

wyróżnienie:

Grzegorz Brzezinka IIA, Marcin Zając IIA, Olga WoronowiczIIA, Grzegorz Dziemidowicz IIA - opiekun mgr Romuald Kondys

Rafał Ucka IA, Łukasz Formanowski IA, Bartosz Bernacki IA, Marcin Szawerna IA, Tomasz Tkocz IA - opiekun mgr Joanna Kondys

 

2004/2005

OLIMPIADA FIZYCZNA

FINALISTA: 

  • Tomasz Tkocz IIA - opiekun mgr Joanna Kondys,
  • Grzegorz Brzezinka IIIA opiekun mgr Romuald Kondys

XXVII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce:Tomasz Tkocz IIA opiekun mgr Joanna Kondys, Grzegorz Brzezinka IIIA, Izabela Bombik IIIC - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VII miejsce: Marcelina Bywalec IIA, Katarzyna KowolIIA, Anna Zaremba IIA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • IX miejsce: Marcin Menżyk IIA, Marcin Szawerna IIA, Rafał UckaIIA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • XII miejsce: Rafał Buchalik IIA, Karol Kurpanik IIA, Łukasz Formanowski IIA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • wyróżnienie w części zadaniowej: Przemysław Bańka IIB, Judyta Henek IIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka; Marta Musik IB opiekun mgr Romuald Kondys

 

XXVI Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce: Marta Musik IB, Marcin Stano IB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Marcin Urbanek IC, Wojciech Rakszawski IC - opiekun mgr Joanna Kondys; Kamil Kurkowski IB, Radosław Kowalczyk IB, Anna Stępień IB, Piotr Uniwersał IB - opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny„Lwiątko”

wyróżnienie:

  • Przemysław Bańka IIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Marta Musik IB, Marcin Stano IB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Tomasz Tkocz IIA - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

laureaci:

  • Przemysław Bańka, Tomasz Mańka IIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Marta MusikIB - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

laureaci:

  • Rafał Zniszczoł, Piotr Majchrzyk IIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Szymon Sowa, Rafał Jach IIID - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków

  • II miejsce: Grzegorz Brzezinka IIIA - opiekun mgr Romuald Kondys

XII Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców

  • III miejsce: Grzegorz Brzezinka IIIA - opiekun mgr Romuald Kondys

Międzynarodowy Konkurs na pracę „Pierwszy krok do Nobla”

  • wyróżnienie: Grzegorz Brzezinka IIIA - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne

  • finalista: Dariusz Kieś IID - opiekun mgr Romuald Kondys

 

2005/2006

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • FINALISTA –Marcin Stano IIB - opiekun mgr Romuald Kondys

XXVIII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • III miejsce: Tomasz Tkocz IIIA, Katarzyna Kowol IIIA, Karol Kurpanik III A - opiekun mgr Joanna Kondys
  • V miejsce: Rafał Ucka IIIA, Marcin Szawerna IIIA, Marcin MenżykIIIA - opiekun mgr Joanna Kondys
  • finaliści: Wojciech Rakszawski IIC - opiekun mgr Joanna Kondys; Marta Musik IIB, Aneta Michalska IIB, Marcin Stano IIB, Agnieszka Cyganek IIB, Mateusz Malinowski IIB, Piotr Uniwersał IIB, Anna Marciniak IIB, Radosław Kowalczyk IIB - opiekun mgr Romuald Kondys; Przemysław Bańka IIIB, Marcin Procek IIIB, Łukasz Pawela IIIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

I miejsce w Kategorii: Fizyka zabawek w XXVIII Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • Marta Musik IIB, Aneta Michalska IIB, Marcin Stano IIB - opiekun mgr Romuald Kondys

III miejsce w Kategorii: Fizyka zabawek w XXVIII Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach.

  • Tomasz Tkocz IIIA, Katarzyna Kowol IIIA, Karol Kurpanik III A - opiekun mgr Joanna Kondys

XXVII Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • II miejsce: Martyna Czogalik IB, Jakub Katarzyński IBopiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • III miejsce: Jakub Paliński IB, Paweł Bańka IB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • IV miejsce: Dawid Wojaczek IB, Adrian Stańko IB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • V miejsce: Ewa Wałek IE, Amadeusz Fornalik IE - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Agata Durdzińska IE, Tomasz Świaczny IC - opiekun mgr Romuald Kondys; Filip Modliński IB, Jan Wróblewski IB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • wyróżnienie w części zadaniowej - Maciej Siwek IC opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

laureat:

  • Piotr Uniwersał - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Marcin Kubieniec - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Fizyki im. Prof. G. Białkowskiego

  • laureaci: Przemysław Bańka, Tomasz Mańka - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XIII Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców

  • III miejsce: Aneta Michalska IIIB opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny„Lwiątko”

  • wyróżnienie: Tomasz Tkocz IIIA, Marcin Menżyk IIIA, Wojciech Rakszawski IIC - opiekun mgr Joanna Kondys; Marcin Stano IIB, Radosław Kowalczyk IIB - opiekun mgr Romuald Kondys

 

2006/2007

OLIMPIADA FIZYCZNA

  • FINALISTA: Marcin Stano IIIB opiekun mgr Romuald Kondys

OLIMPIADA ASTRONOMICZNA

  • FINALISTA: Marcin Stano IIIB opiekun mgr Romuald Kondys

XXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce:  Marta Musik IIIB, Aneta Michalska IIIB, Marcin Stano IIIB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • II miejsce: Michał Mandrysz IIA - opiekun mgr Joanna Kondys; Kamil Kurkowski IIIB, Piotr Uniwersał IIIB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • IV miejsce: Agnieszka Cyganek IIIB, Michalina Magiera IIIB, Anna Marciniak IIIB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • VI miejsce: Agata Durdzińska IIE, Agnieszka Pustelnik IIE, Amadeusz Fornalik IIE - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Tomasz Świaczny IIC, Michał Lorenz IIE, Rafał Herok IIC - opiekun mgr Romuald Kondys; Dawid Wojaczek IIB, Paweł Bańka IIB, Paweł Wasiak IIB - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • wyróżnienie w części zadaniowej Marta Musik - opiekun mgr Romuald Kondys

II miejsce w Kategorii: Fizyka zabawek w XXIX Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • Marta Musik IIIB, Aneta Michalska IIIB, Marcin Stano IIIB, Agata Durdzińska IIE, Agnieszka Pustelnik IIE, Amadeusz Fornalik IIE, Kamil Kurkowski IIIB, Piotr Uniwersał IIIB - opiekun mgr Romuald Kondys; Michał Mandrysz IIAopiekun mgr Joanna Kondys

III miejsce w Kategorii: Fizyka zabawek w XXIX Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • Tomasz Świaczny IIC, Michał Lorenz IIE, Rafał Herok IIC - opiekun mgr Romuald Kondys

XXVIII Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce: Michał Szymik IB, Grzegorz Dziubak IB - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Szymon Kozieł IA, Mateusz Dudzik IA, Krystian Parma IA, Michał Glenc IA - opiekun mgr Joanna Kondys; Maciej Jaromin IC, Marcin Kuźnik IC - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • wyróżnienie w części zadaniowej Michał Szymik - opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny„Lwiątko”

  • wyróżnienie: Marcin Stano IIIB, Michał Szymik IB - opiekun mgr Romuald Kondys; Wojciech Rakszawski IIIC - opiekun mgr Joanna Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci: Paweł Bańka, Ewa Sowińska - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • wyróżnienie: Anna Stępień IIIB - opiekun mgr Romuald Kondys; Małgorzata Kotusz - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

2007/2008

 Olimpiada Fizyczna

  • LAUREAT: Jan Wróbblewski - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Finaliści:     Paweł Bańka ,Paweł Wasiak , Jakub Katarzyński - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

XXIX Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  •  I miejsce  : Jakub Musik, Jakub Gańczorz  -  opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • II miejsce  : Mateusz Pomorski, Ireneusz Bugański - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finaliści:  Martyna Gumińska, Magdalena Chroboczek  - opiekun mgr Romuald Kondys  
  • finaliści:  Kaja Cegiełka, Łukasz Jureczko   -  opiekun mgr Romuald Kondys  
  • finaliści:   Wacław Lipok, Karol Haiduk  -  opiekun mgr Joanna Kondys

w kategorii "Model Naukowy" tegoż konkursu

  • III miejsce -Kaja Cegiełka, Łukasz Jureczko - opiekun mgr Romuald Kondys
  • IV miejsce -Martyna Gumińska, Magdalena Chroboczek - opiekun mgr Romuald Kondys

XXX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • IV miejsce : Tomasz Świaczny, Aleksander Barton, Rafał Herok         - opiekun mgr Romuald Kondys  
  • V miejsce:   Agata Durdzińska, Amadeusz Fornalik ,Michał Mandrysz - opiekun mgr Joanna i Romuald Kondys
  •  finaliści :   Martyna Czogalik, Mateusz Drabiniok, Jakub Katarzyński  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  •  finaliści:   Filip Modliński, Jan Wróblewski, Dawid Wojaczek             -  opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  •  finaliści:  Paweł Kreis, Adrian Stańko, Kinga Michałek                    -  opiekun mgr Grzegorz Łopatka    
  • finaliści:  Anna Pukowiec, Michał Szymik, Grzegorz Dziubak           -  opiekun mgr Romuald Kondys                                                                         

w Kategorii: Fizyka zabawek w XXIX Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce - Aleksander Barton, Tomasz Świaczny, Rafał Herok- opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci- Patrycja Piatek, Małgorzata Marszałek - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie : Monika Masarczyk, Joanna Wyrwoł - opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

  • wyróżnienie: Michał Szymik, Marek Gomułka, Grzegorz Dziubak- opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróznienie: Dawid Wojaczek, Michał Modliński, Ireneusz Bugański - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH

  • laureat I stopnia- Agata Durdzińska - opiekun mgr Romuald Kondys
  • laureat - Dawid Wojaczek - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finaliści : Anna Pukowiec, Michał Szymik,Paulina Powrożnik- opiekun mgr Romuald Kondys

Wojewódzki Konkurs Z Fizyki organizowany przez Politechnikę Śląską

  • II miejsce Grzegorz Dziubak - opiekun mgr Romuald Kondys
  • III miejsce Michał Szymik - opiekun mgr Romuald Kondys

VI Ogólnopolski Konkurs Fizyczno-Fotograficzny

  • I miejsce Michał Kieś - opiekun mgr Romuald Kondys

IV Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów"

  • finalista+odznaka Złoty Kwant - Michał Kieś - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finalista- Tomasz Brzezinka - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

2008/2009

Olimpiada Astronomiczna

  • LAUREAT VI miejsca  : Rafał Sikorai - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Finalista (VII miejsce):     Michał Szymik - opiekun mgr Romuald Kondys

XXXI Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce : Anna Pukowiec, Michał Szymik, Grzegorz Dziubak  - opiekun mgr Romuald Kondys  
  • II miejsce:  Rafał Sikora, Paulina Powroźnik, Marek Gomułka - opiekun mgr  Romuald Kondys
  • III miejsce :   Ireneusz Bugański, Jakub Musik, Mateusz Pomorski - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • V miejsce: Szymon Kozieł, Michał Glenc , Krystian Parma -opiekun mgr Joanna Kondys
  • finaliści:  Kaja Cegiełka , Łukasz Jureczko,Jacek Pszczółka -opiekun mgr Romuald Kondys                                                                         

w Kategorii: Fizyka zabawek w XXIX Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce - Tomasz Brzezinka, Jan Sładek, Michał Waruga- opiekun mgr Grzegorz Łopatka

XXX  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce: Anna Ryszka, Wojciech Oleś  -  opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finaliści:  Paweł Kondys, Sebastian Oleś - opiekun mgr Grzegorz Łopatka                                                                                                                               Łukasz Zaik, Łukasz Gojny -opiekun mgr Romuald Kondys                                                                                                                                       Magdalena Pietruszka, Anna Kubica -opiekun mgr Romuald Kondys                                                                                                                     Aleksander Nowak, Danuta Materzok - opiekun mgr Romuald Kondys

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci- Monika Masarczyk, Joanna Wyrwoł - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie : Patrycja Piatek, Małgorzata Marszałek - opiekun mgr Romuald Kondys

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH

  • laureat II stopnia- Michał Szymik - opiekun mgr Romuald Kondys
  • laureat III stopnia - Ireneusz Bugański - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finaliści : Anna Pukowiec  - opiekun mgr Romuald Kondys

Wojewódzki Konkurs Z Fizyki organizowany przez Politechnikę Śląską "Na tropie fizyki"

  • finaliści:  Anna Pukowiec ,Rafał Sikora  - opiekun mgr Romuald Kondys

I Ogółnopolski Konkurs z Fizyki "Fizyka się liczy" organizowany przez Uniwersytet Śląski

  • finaliści: Paulina Powrożnik, Michał Szymik - opiekun Romuald Kondys 

 Ogólnopolski Konkurs na pracę z fizyki organizowany przez Kompanię Węglową w Katowicach

  • I miejsce: Monika Masarczyk, Joanna Wyrwoł - opiekun mgr Romuald Kondys 

 

2009/2010 

Olimpiada Fizyczna

  • Oleś Sebastian - finalista (opiekun mgr G.Łopatka)
  • Cegiełka Kaja  finalistka (opiekun mgr R.Kondys)

XXXII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • I miejsce :  Paweł Kondys, Anna Ryszka, Wojciech Oleś - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • II miejsce:  Łopatka Michał, Modliński Michał, Sładek Jan - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • III miejsce : Wacław Lipok, Karol Haiduk, Marek Goły - opiekun mgr Joanna Kondys
  • IV miejsce: Brzezinka Tomasz, Waruga Michał, Kołoda Łukasz  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • VI miejsce: Pietruszka Magdalena,Kubica Anna, Materzok Danuta- opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści:    Oleś Sebastian, Olszowy Paulina, Łaska Sandra, Lach Joanna, Gańczorz                      Jakub - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
                          Chroboczek Magdalena, Zaik Łukasz, Gojny Łukasz, Szpil Marta,                                      Szweda Marcin, Nowak Aleksander- opiekun mgr Romuald Kondys

w Kategorii: Fizyka zabawek w XXXII  Wojewódzkim Drużynowym Turnieju z Fizyki o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach 

  • III miejsce : Wacław Lipok, Karol Haiduk, Marek Goły - opiekun mgr Joanna Kondys 

II Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Fizyka się liczy" organizowany przez Uniwersytet Śląski

  • Karol Haiduk - finalista   - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Ireneusz Bugański -finalista  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH

  • Ireneusz Bugański -laureat I stopnia   - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
  • Karol Haiduk - finalista   - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Wacław Lipok - finalista   - opiekun mgr Joanna Kondys
  • Łopatka Michał - finalista  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
  • Mateusz Pomorski - finalista - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureatka - Anna Paczka  - opiekun mgr Romuald Kondys

XXXI  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  •  IV miejsce - Wojciech Smołka, Eryk Zimończyk    -  opiekun mgr Romuald Kondys
  • VII miejsce - Krzysztof Chrustek, Paweł Kędzior  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finaliści:   Krzysztof Grabiński, Szymon Ciuberek, Mateusz Lorc, Mateusz Ziebura -  opiekun mgr Romuald Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny„Lwiątko” 

  • wyróżnienie : Karol Haiduk   - opiekun mgr Joanna Kondys
  • wyróżnienie : Wojciech Smołka  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie : Eryk Zimończyk  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie : Szymon Szlachta  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • wyróżnienie:Stopa - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
  • wyróżnienie:Anna Ryszka - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
  • wyróżnienie:Michał Modliński - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
 

 2010/2011

Olimpiada Fizyczna

  • finalista Sebastian Oleś  (opiekun mgr G>Łopatka) 

 XXXIII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży           w Katowicach

  • I miejsce :Wojciech Smołka,Eryk Zimończyk, Mateusz Ziebura - opiekun                  mgr Romuald Kondys
  • III miejsce : Paweł Kondys, Wojciech Oleś, Anna Ryszka - opiekun                              mgr Grzegorz Łopatka
  • VII miejsce :Robert Ferens, Mateusz Mazelnik, Łukasz Czerniak  - opiekun                mgr Romuald Kondys
  • X miejsce :Anna Kubica, Danuta Materzok, Magdalena Pietruszka - opiekun             mgr Romuald Kondys
  • XIII miejsce :Krzysztof Chrustek, Paweł Kędzior, Zuzanna Wrożyna - opiekun              mgr Romuald Kondys


 Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureatka - Anna Paczka  - opiekun mgr Romuald Kondys

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

  • laureaci :       Paweł Kondys (opiekun mgr G.Łopatka)

                                 Wojciech Oleś (opiekun mgr G.Łopatka)

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Fizyka się liczy" organizowany przez Uniwersytat Śląski

  • II miejsce  -  Anna Ryszka           (opiekun mgr G.Łopatka)
  • finalista     -  Sebastian Oleś       (opiekun mgr G.Łopatka)

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

  • VIII miejsce  -  Robert Ferens     ( opiekun mgr R.Kondys)
  • wyróżnienie  :   Kamil Lelowicz  (opiekun mgr R.Kondys)

                                           Sebastian Oleś   (opiekun mgr G.Łopatka)

                                           Anna Ryszka      (opiekun mgr G.Łopatka)

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Eureka"

  • Bardzo dobry wynik  -  Robert Ferens   (opiekun mgr R.Kondys)

                                                     -  Wojciech Smołka   (opiekun mgr R.Kondys)

  • wyróżnienie :               -  Łukasz Czerniak    (opiekun mgr R.Kondys)

                                                   -  Mateusz Mazelanik  (opiekun mgr R.Kondys)

                                                    -  Eryk Zimończyk   (opiekun mgr R.Kondys)

                                                     - Mateusz Ziebura  (opiekun mgr R.Kondys)

XXXI  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • II miejsce:    Agata Polok, Mateusz Mazelanik   (opiekun mgr R.Kondys)
  • III miejsce :  Robert Ferens , Jakub Zimnol    (opiekun mgr R.Kondys)  
  • V miejsce :   Łukasz Czerniak, Rafał Skrzypiec  (opiekun mgr R.Kondys)
  • VII miejsce : Bartosz Stebel, Marcin Kowalczyk  (opiekun mgr R.Kondys)
  • Finaliści :    Sonia Żogała,Marek Pszczółka   (opiekun mgr R.Kondys)                                                      Miłosz Lindner, Adam Buchalik  (opiekun mgr R.Kondys)

Rejonowy Konkurs Astronomiczny "Śladem Heweliusza"

  • I miejsce:     Łukasz Czerniak, Mateusz Mazelanik   (opiekun mgr R.Kondys)  

2011/2012

Olimpiada Fizyczna

  • finaliści   :   Mateusz Mazelanik , Robert Ferens, Wojciech Smołka                                     (opiekun mgr R. Kondys ) 

  XXXIV Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży                w Katowicach

  • I miejsce : Robert  Ferens, Mateusz Mazelanik, Kamil Lelowicz -  opiekun                           mgr Romuald Kondys
  • II miejsce :Wojciech Smołka,Eryk Zimończyk, Mateusz Ziebura - opiekun                         mgr Romuald Kondys
  • IV miejsce :Paweł kędzior , Karolina Mrula,Zuzanna Wrożyna - opiekun                               mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Agata Polok, Marcin Kowalczyk, Jakub Zimnol - opiekun                                         mgr Romuald Kondys
  • finaliści: Sonia Żogała , Mateusz Michalski, Wojciech Kuchcik - opiekun                               mgr Romuald Kondys
  • Finaliści Radosław Malik, Mikołaj Mroszczak, Bartosz Kaczmarczyk- opiekun                    mgr Grzegorz Łopatka

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

  • IX  Miejsce - Robert Ferens  (  (opiekun mgr R.Kondys)
  • wyróżnienie  :   Mateusz Mazelanik, Jacek Krajczok, Jakub Zimnol                                                             (opiekun mgr R.Kondys)

                                    Mikołaj Mroszczak, Adam Łopatka, Radosław Malik,

                                    Maciej Chmielewski, Krzysztof Warzecha  (opiekun mgr G.Łopatka)

Ogólnopolski Konkurs Fizyka a Ekologia

  • laureaci - Michalina Grudzień, Patryk Gorczyński  - opiekun mgr Romuald Kondys                                

 Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Fizyka się liczy" organizowany przez Uniwersytet Śląski

  • finalista     -   Robert Ferens                (opiekun mgr R Kondys)
  • finalista    -    Mateusz Mazelanik        (opiekun mgr R Kondys)
  • finalista    -    Mateusz Ziebura            (opiekun mgr R Kondys) 
  • finalista    -    Wojciech Smołka           (opiekun mgr R Kondys) 

Rejonowy Konkurs Astronomiczny "Śladem Heweliusza"

  • I miejsce:    Rafał Skrzypiec, Mikołaj Mroszczak    (opiekun mgr R.Kondys)  

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

  • laureaci :    Robert Ferens             (opiekun mgr R. Kondys )

                                  Mateusz Mazelanik   ( opiekun mgr R. Kondys )

                                  Ziebura Mateusz        ( opiekun mgr R. Kondys )

                                  Jakub Zimnol             ( opiekun mgr R. Kondys )

 XXXII  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

 

  • laureaci : Radosław Malik, Mikołaj Mroszczak (opiekun mgr G. Łopatka) 

2012/2013

 

Olimpiada Fizyczna

laureat  :    Robert Ferens   (opiekun mgr R. Kondys ) 

finalista   :   Mateusz Mazelanik  (opiekun mgr R. Kondys ) 


  XXXV Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

II miejsce : Agata Polok, Rafał Skrzypiec, Jakub Zimnol

                          - opiekun mgr Romuald Kondys

IV miejsce :Mateusz Michalski, Dawid Babula, Marek Pszczółka

                           - opiekun mgr Romuald Kondys

finaliści: Adam Łopatka,Bartosz Gliwa, Jakub Froehlich

                           - opiekun mgr Grzegorz Łopatka


Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

X  Miejsce - Robert Ferens   (opiekun mgr R.Kondys)

wyróżnienie  :   Mateusz Mazelanik, Jacek Krajczok, Mateusz Michalski,                                                                           Kamil Lelowicz  ,Marcin Kowalczyk , Dawid Babula,                                                                                   Maciej Piotrowski, Artur Szydłowski, Mateusz Borecki                                                                              (opiekun mgr R.Kondys)

                                      Mikołaj Mroszczak, Radosław Malik (opiekun mgr G.Łopatka) 

                           

 Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Fizyka się liczy" organizowany przez Uniwersytet Śląski

II miejsce      -   Robert Ferens                 (opiekun mgr R Kondys)

III miejsce     -    Mateusz Mazelanik        (opiekun mgr R Kondys)

IV miejsce    -    Mateusz Ziebura            (opiekun mgr R Kondys) 

finalista        -    Jakub Zimnol                 (opiekun mgr R Kondys) 

finalista       -    Rafał Skrzypiec              (opiekun mgr R Kondys) 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

LAUREACI :    JACEK KRAJCZOK   (OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                       MATEUSZ MAZELANIK   ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                       MARCIN KOWALCZYK    ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                       KAMIL LELOWICZ          ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                      JAKUB ZIMNOL              ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                      ZUZANNA KOPER           ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                      KRZYSZTOF WITA          ( OPIEKUN MGR R. KONDYS )

                                      RADOSŁAW MALIK       ( OPIEKUN MGR G. ŁOPATKA )

 

 XXXII  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • laureaci
            II miejsce - Maciej Piotrowski, Aleksander Orlikowski
                                     - (opiekun mgr R. Kondys)

           III miejsce-   Mateusz Borecki, Artur Szydłowski - (opiekun mgr R. Kondys)

  •   finaliści:   
           Monika Juzek, Zuzanna Palińska, Jacek Budziszewski, Marek Zielonka
                                   - (opiekun mgr G. Łopatka)

 

 

2013/2014

Olimpiada Fizyczna
  • finalista  :   Adam Kucz  -opiekun mgr R. Kondys

Olimiada Wiedzy Technicznej

  • uczestnik finału-Krzysztof Kukliński -opiekun mgr Grzegorz Łopatka


  XXXVI Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

III miejsce :Marcin Musiolik,Maciej Piotrowski, Aleksander Orlikowski

                          - opiekun mgr Romuald Kondys

       V miejsce :Jan Gliwa, Marek Zielonka,Krzysztof Kowalczyk

                           - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

finaliści: Michał Krent,Sebastian Pustelnik, Krzysztof Urbanek

                           - opiekun mgr Romuald Kondys


Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

wyróżnienie  :    Krzysztof Kukliński, Adam Łopatka, Radosław Malik,                                                            Mikołaj Mroszczak  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka     

                                           Sebastian Pustelnik - opiekun mgr Romuald Kondys

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

LAUREACI :  Adam Łopatka  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

 XXXII  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • laureaci : II miejsce- Łukasz Bednarski, Mateusz Winny -opiekun mgr R.Kondys
  • laureaci : VII miejsce- Maria Kowalczyk, Jakub Szczuka -opiekun mgr R.Kondys
  • finaliści:   Dominika Kłosok, Kaja Szostek-opiekun mgr G. Lopatka
  • finaliści:   Roman Kluger, Jakub Dereń -opiekun mgr G. Lopatka
 Kategoria MODEL NAUKOWY w XXXII  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych  
 
  • laureaci : V miejsce- Łukasz Bednarski, Mateusz Winny -opiekun mgr R.Kondys
  • laureaci : VI miejsce- Maria Kowalczyk, Jakub Szczuka -opiekun mgr R.Kondys

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "LWIĄTKO 2014"

  • Adam Kucz -tytuł HIPERON-I miejsce w Polsce  -opiekun mgr R.Kondys
  • Mateusz Winny -tytuł TAON- opiekun mgr R.Kondys
  • Aleksander Orlikowski-tytuł TAON- opiekun mgr R.Kondys
  • Jacek Budziszewski-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Krzysztof Kowalczyk-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Jan Gliwa-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Robert Ostrowski-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Bartosz Kaczmarczyk-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Mikołaj Mroszczak-tytuł TAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Krzysztof Kukliński-tytuł KAON- opiekun mgrG.Łopatka
  • Radosław Malik-tytuł KAON-10 miejcse w Polsce- opiekun mgrG.Łopatka

 

2014/2015

 

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna 

  •  złoty medal-Adam Kucz-opiekun mgr R. Kondys

Olimpiada Fizyczna
  • laureat II miejsca  :   Adam Kucz  -opiekun mgr Romuald Kondys

 Olimpiada Astronomiczna

  • finalista  :   Adam Kucz  -opiekun mgr Romuald Kondys

  XXXVII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

I miejsce :Mateusz Borecki, Dawid Manczyk,Adrian Mikołajczak

                          - opiekun mgr Romuald Kondys

       II miejsce :Marek Zielonka, Krzysztof Kowalczyk, Kamil Lukaszczyk

                         - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

       III miejsce :Jacek Budziszewski, Adam Gańczorz

                         - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

I miejsce - Adam Kucz- opiekun mgr Romuald Kondys
 
IV miejsce - Maciej Piotrowski- opiekun mgr Romuald Kondys
 

  wyróznieni:

- Mateusz Winny, Łukasz Bednarski, Monika Juzek

- opiekun mgr Romuald Kondys

  - Dawid Ciszewski, Grzegorz Krasucki, Szymon Kalemba,Adam Pawłowski,

    Jan Gliwa, Robert Ostrowski, Igor Zuber

                             -opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

LAUREACI :  Igor Zuber  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

                                   Monika Juzek - opiekun mgr Romuald Kondys

        Finalista :  Artur Szydłowski -opiekun mgr Romuald Kondys

 XXXIII  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych
  • laureaci : III miejsce- Marta Teliżyn, Michał Sierny -opiekun mgr R.Kondys
  • laureaci : IV miejsce- Dorota Głosz, Sebastian Herdzina -opiekun mgr R.Kondys
  • laureaci : VI miejsce- Zuzanna Boczek, Jakub Miłowski -opiekun mgr R.Kondys
  • Finaliści :Szymon Tomala,Dawid Ciszewski , Adam Pawłowski, Grzegorz Krasucki- opiekun G, Łopatka

 Ogólnopolski Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Politechnikę Warszawską

  • II miejsce  - Adam Kucz - opiekun mgr Romuald Kondys

 

2015/2016

 

Międzynarodowa Olimpiada Fizyczna 

  •  srebrny medal-Adam Kucz-opiekun mgr R. Kondys

 

Olimpiada Fizyczna

  • laureat III miejsca  :   Adam Kucz  -opiekun mgr Romuald Kondys
  • finalista                      Mateusz Winny  -opiekun mgr Romuald Kondys

Olimpiada Astronomiczna

  • finalista  :   Mateusz Winny  -opiekun mgr Romuald Kondys

 Ogólnopolski Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Politechnikę Warszawską

  • II miejsce                 - Adam Kucz - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Wyróżniony finalista - Mateusz Winny - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finlista                      - Łukasz Bednarski - opiekun mgr Romuald Kondys
  • finalista                    - Jakub Szczuka - opiekun mgr Romuald Kondys

 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

  • LAUREACI :    Adam Pawłowski  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

                                  Jakub Adamczyk - opiekun mgr Romuald Kondys

                                  Łukasz Bednarski- opiekun mgr Romuald Kondys

  •  FINALISTKI:  Agata Markiewicz- opiekun mgr Romuald Kondys
                                  Elżbieta Seweryn- opiekun mgr Romuald Kondys

 XXXVIII Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

II miejsce :Karolina Kochanowska, Agata Markiewicz, Elżbieta Seweryn

                          - opiekun mgr Romuald Kondys

  • finaliści: Monika Klimek, Monika Chorowski, Anna Sobala
                          - opiekun mgr Romuald Kondys
 
  • finaliści :Adam Pawłowski,Grzegorz Krasucki, Paweł Sosna

                         - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 


2016/2017

  Ogólnopolski Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Politechnikę Warszawską

  • Wyróżniony finalista - Grzegorz Krasucki - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finlista                      - Bartosz Brzoza - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

  • LAUREACI :    Adam Pawłowski  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

                                  Monika Klimek - opiekun mgr Romuald Kondys

                                  Wojciech Adamiec- opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

 XXXIX Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

Iaureaci: Paweł Maciończyk, Bartosz Brzoza, Martyna Konopacka

                          - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

  • finaliści: Paweł Wojaczek, Szymon Ciemała,Wojciech Adamiec
                          - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
 

 Ogólnopolski Konkurs z Fizyki "Lwiątko"

  • Bartosz Brzoza - tytuł kaon -opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Szymon Ciemała - tytuł taon -opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Grzegorz Krasucki  - tytuł taon- opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Łukasz Bartoszek - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

  XXXIV  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • I miejsce - Anna Mrukwa, Piotr Magiera -  opiekun mgr Romuald Kondys
Finaliści:
  • Kinga Masłowska, Paweł Miera -  opiekun mgr Romuald Kondys
  • Kacper Kozaczko, Paweł Mańka - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Łukasz Bartoszek, Bartłomiej Chlubek - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

2017/2018

Olimpiada Fizyczna

  • laureat   :   Bartosz Brzoza  -opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • finalista       Wojciech Adamiec  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców - Belgrad 2018
 
            brązowy medal - Paweł Miera  - opiekun mgr Romuald Kondys
 
 Ogólnoplolska Konferencja Młodych Naukowców 
 
            laureat  - Paweł Miera  - opiekun mgr Romuald Kondys
 

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie i Politechnikę Warszawską

  • finaliści       - Bartosz Brzoza - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  •                      - Rafał Gembalczyk -opiekun mgr Romuald Kondys
  •                      - Paweł Rusinowski -opiekun mgr Romuald Kondys
  •                      - Paweł Węgrzyk -opiekun mgr Romuald Kondys
  •                      - Piotr Magiera - opiekun mgr Romuald Kondys

 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

  • LAUREACI :    Bartosz Brzoza  - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

                                       Jonatan Kłosko - opiekun mgr Romuald Kondys

                                      Wojciech Adamiec- opiekun mgr Grzegorz Łopatka 

                                      Paweł Rusinowski -  opiekun mgr Romuald Kondys

           FINALIŚCI :      Rafał Gembalczyk -opiekun mgr Romuald Kondys

                                     Paweł Węgrzyk -opiekun mgr Romuald Kondys

 XL Wojewódzki Drużynowy Turniej z Fizyki o puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży w Katowicach

  • finaliści: Łukasz Bartoszek, Bartłomiej Chlubek, Marcin Kroczek
                          - opiekun mgr Grzegorz Łopatka 
 

  XXIX  Wojewódzki Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla klas I szkół ponadgimnazjalnych

  • III  miejsce - Albert Koczy, Miłosz Korduła -  opiekun mgr Romuald Kondys
  •                    - Adam Zientek, Bartosz Niewelt - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
Finaliści:
  • Zuzanna Gryczyńska, Julia Sałacka -  opiekun mgr Romuald Kondys
  • Bartłomiej Musiolik, Łukasz Starzyk - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Michał Węgrzyk, Mateusz Piontek  - opiekun mgr Romuald Kondys
  • Alicja Senczyna, Natalia Oleś - opiekun mgr Grzegorz Łopatka
  • Piotr Koczy, Jakub Ostrzołek - opiekun mgr Grzegorz Łopatka

 

 

 

  

 


 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?