Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia uczniów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Uczniowie naszej szkoły biorą udział i osiągają sukcesy w Olimpiadzie Chemicznej i Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności oraz w wielu konkursach.

Rok 2017/2018

 Liceum:

  1. Bieńkowski Wojciech: finalista XII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczeńM. Król)
  2. Grzegorczyk Daria: finalistka XII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica E. Maj)
  3. Mruzek Tomasz: udział w II etapie Olimpiady Chemicznej, udział w II etapie Olimpiady o "Diamentowy Indeks AGH", finalista XII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczeń E. Maj)
  4. Nawrat Damian: finalista XII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczeń M. Król)
  5. Zegarska Paulina: laureatka XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M.Kamińskiej)

 

Rok 2016/2017

 Liceum:

  1. Herdzina Sebastian: laureat V miejsca XI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego – UŚ Katowice  (uczeń E. Maj)
  2. Juda Wiktoria: finalistka XI Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)
  3. Kubica Kacper: udział w eliminacjach okręgowych XXI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczeń M.Kamińskie)
  4. Magiera Piotr: laureat V miejsca w XXVII Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczeń M.Kamińskie)
  5. Mrukwa Anna: laureat VII miejsca w XXVII Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczennica M.Kamińskie)
  6. Lubszczyk Sonia: finalistka XI Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)
  7. Sierny Michał: laureat VII miejsca XI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego – UŚ Katowice  (uczeń E. Maj)
  8. Szymura Julia: udział w eliminacjach okręgowych XXI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Król)
  9. Zając Adam: laureat II miejsca w XXVII Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczeń M.Kamińskie)

 

Gimnazjum:

  1. Jop Wiktoria: laureatka Konkursu Przedmiotowego z Chemii (uczennica M. Król)
  2. Jop Wiktoria: laureatka XI Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczennica M. Król)

Rok 2015/2016

 Liceum:

  1. Buchalik Aleksandra: finalistka X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)
  2. Budnicki Tomasz: finalista X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczeń M.Kamińskiej)
  3. Brzóska Patrycja: finalistka Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności,  finalistka X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej),
  4. Kucz Adam: Olimpiada Chemiczna - udział w II etapie (uczeń E. Maj i M. Kamińskiej)
  5. Luks Patrycja: finalistka X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)
  6. Rojek Adam: finalista Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczeń M.Kamińskiej)
  7. Szpot Michalina: finalistka X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)
  8. Winny Mateusz: udział w II etapie Olimpiady Chemicznej, laureat pierwszego stopnia Olimpiady o "Diamentowy Indeks AGH" (uczeń E. Maj i M. Kamińskiej), laureat X Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego – UŚ Katowice  (uczeń E. Maj i M. Kamińskiej)
  9. Zimnol Alicja: finalistka X Jubileuszowego Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (uczennica M.Kamińskiej)

 Rok 2014/2015

 Liceum:

  1. Boczek Zuzanna: VI miejsce w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczennica E. Maj) 
  2. Ćwięczek Łukasz: finalista Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczeń M.Kamińskiej)
  3. Kucz Adam: Olimpiada Chemiczna - udział w II etapie (uczeń E. Maj)
  4. Głosz Dorota: laureatka II miejsca w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczennica E. Maj) 
  5. Herdzina Sebastian: laureat I miejsca w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczeń E. Maj) 
  6. Marcol Piotr: IV miejsce w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczeń E. Maj) 
  7. Mikołajec Patryk:  laureat III miejsce Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczeń M.Kamińskiej)
  8. Miłowski Jakub: V miejsce w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczeń E. Maj) 
  9. Teliżyn Marta: laureatka I miejsca w XXV Regionalnym Konkursie dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” (uczennica E. Maj) 
  10. Winny Mateusz: udział w II etapie Olimpiady Chemicznej,  finalista XXII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego na Politechnice Śląskiej w Gliwicach (uczeń E. Maj), finalista Olimpiady o "Diamentowy Indeks AGH" (uczeń E. Maj) 

Gimnazjum:

    1. Bieńkowski: Wojciech: udział w finale IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
    2. Kućmierczyk Maciej: VII miejsce IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
    3. Maciończyk Paweł: laureat II miejsca IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat”, udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej)
    4. Mika Paweł: IX miejsce IX Regionalnego Konkursu „Z chemią za pan brat” (uczeń M. Kamińskiej)
    5. Wójcik Marcin: laureat I miejsca w IX Regionalnym Konkursie Chemicznym "Z chemią za pan brat", laureat VI miejsca XXV Jubileuszowego Regionalnego Konkursu „Młody chemik”, udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej)

Rok 2013/2014

 Liceum: 

  1. Marko Denda: Olimpiada Chemiczna - udział w II etapie (uczeń M.Kamińskiej)
  2. Łukasz Ćwięczek: Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – laureat VII miejsce (uczeń M.Kamińskiej)
  3. Monika Danowska: Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności – finalistka XVI miejsce (uczennica M.Kamińskiej)
  4. Marko Denda: Olimpiada AGH Chemia – udział w II etapie (uczeń M.Kamińskiej)
  5. Olaf Ksol: Olimpiada AGH Chemia – udział w II etapie (uczeń M.Kamińskiej)
  6. Anna Wąsiewicz: Olimpiada AGH Chemia – udział w II etapie (uczennica M.Kamińskiej)
  7. Żaneta Czech:  Olimpiada AGH Chemia – udział w II etapie (uczennica M.Kamińskiej)
  8. Mateusz Winny: XXIV Regionalny Konkurs dla uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych „Randka z Chemią” – laureat III miejsce (uczeń M.Kamińskiej)
  9. Olaf Ksol: VIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny – UŚ Katowice – laureat IX miejsce (uczeń M.Kamińskiej)
  10. Olaf Ksol: VIII Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – laureat VI miejsce (uczeń M.Kamińskiej)
  11. Aleksandra Romanek: VIII Regionalny Konkurs Drużynowy z Chemii dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – laureatka VI miejsce

 

 

 Gimnazjum:

  1. Jakub Miłowski: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat"  - finalista IV m. (uczeń M.Król)
  2. Marta Kamińska: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – finalistka V m. (uczennica M.Król)
  3. Dawid Chadaj: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – finalista VI m.  (uczeń M.Król)
  4. Szweda Bartosz: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – wyróżnienie  (uczeń M.Król)
  5. Wojciech Machulec: VIII Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią za pan brat" – wyróżnienie  (uczeń M.Król)

 

Rok 2012/2013

Liceum:

  1. Czech Żaneta: laureatka IV miejsce w XXII Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
  2. Wąsiewicz Anna: laureatka IV miejsce w XXII Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
  3. Wójcik Agnieszka: laureatka  XVII  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)
  4. Marko Denda: finalista XXI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego na Politechnice Śląskiej w Gliwicach (uczeń M. Kamińskiej)
  5. Magdalena Stępień: laureatka VII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
  6. Paulina Hudek: laureatka VII Regionalnego Konkursu Drużynowego z Chemii organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
  7. Weronika Kaczmarczyk: laureatka XXIII Wojewódzkiego Konkursu „Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
  8. Wiktoria Pander: laureatka XXIII Wojewódzkiego Konkursu „Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)

Gimnazjum:

  1. Brzóska Patrycja : finalistka Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  2. Budnicki Tomasz : finalista Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  3. Kucz Adam:  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  4. Mikołajec Patryk: laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  5. Tomasz Budnicki: laureat VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  6. Patryk Mikołajec: laureat VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)
  7. Patrycja Brzóska:  laureatka VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „ Z chemią za Pan brat” (uczeń M. Kamińskiej i E. Maj)

 Rok 2011/2012

Liceum:

  1. Wójcik Agnieszka: laureatka  XVI  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)

Gimnazjum:

  1. Kaczmarczyk Weronika:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)
  2. Kucz Adam:  laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczeń E. Maj)
  3. Pander Wiktoria:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)
  4. Urbaniec Joanna:  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedniotowego z Chemii (uczennica M. Kamińskiej)

Rok 2010/2011

Liceum:

  1. Czartoryska Karolina: finalistka  XV  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)
  2. Grzbiela Mateusz: finalista 2miejsca V Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego na UŚ w Katowicach (uczeń E. Maj)
  3. Heczko Michał: I miejsce w XXI Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
  4. Nowak Tomasz: IV miejsce w XXI Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń M. Kamińskiej)
  5. Paczka Anna: laureatka  XV  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)
  6. Stępień Magdalena: IV miejsce w XXI Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)

Gimnazjum:

  1. Denda Marko (uczeń M. Kamińska, E. Maj):
    - IV miejsce w XXII Regionalnym Konkursie "Młody Chemik" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - laureat 1 miejsca V Regionalnego Konkursu "Z chemią za pan brat"
  2. Szymura Remigiusz: (uczeń M. Kamińska, E. Maj):
    - finalista Przedniotowego Konkursu z Chemii )
    - laureat 3 miejsca V Regionalnego Konkursu "Z chemią za pan brat"

Rok 2009/2010

Liceum

  1. Cegiełka Kaja: laureatka LVI Olimpiady Chemicznej  (uczennica E. Maj)
  2. Grzbiela Mateusz: finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego na UŚ w Katowicach (uczeń E. Maj)
  3. Kapura Karolina: wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie „Chemia a Ekologia” (uczennica E. Maj)
  4. Nodzyńska Anna : laureatka V Ogólnopolskiego Konkursu „Chemia a Ekologia”  (uczennica E. Maj)
  5. Paczka Anna: laureatka  XIV  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)
  6. Pańszczyk Monika: udział w II etapie XIV  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności (uczennica M. Kamińskiej)
  7. Rompalska Magdalena: laureatka V Ogólnopolskiego Konkursu „Chemia a Ekologia”  (uczennica E. Maj)
  8. Stopa Marek: I miejsce w XX Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
  9. Warchał Andrzej: udział w II etapie LVI Olimpiady Chemicznej (uczeń E. Maj)

Gimnazjum:

  1. Denda Marko: udział w II etapie Przedniotowego Konkursu  z Chemii (uczeń E. Maj)

Rok 2008/2009

  1. Adamczyk Anna:  wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie „Chemia a Ekologia” (uczennica E. Maj)
  2. Cegiełka Kaja (uczennica E. Maj):
    - laureatka LV Olimpiady Chemicznej
    - laureatka 3 miejsca  XXIV Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej
    - w gronie zwycięzców 45 Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego w Toruniu
    - finalistka (11 miejsce) III Konkursu Chemicznego na UŚ w Katowicach
  3. Mateusz Grzbiela: I miejsce w XIX Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
  4. Kabaj Maciej: laureat IV Ogólnopolskiego Konkursu „Chemia a Ekologia” (uczeń M. Kamińskiej) 
  5. Kubica Anna: wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie „Chemia a Ekologia” (uczennica M. Kamińskiej)
  6. Paczka Anna (uczennica M. Kamińskiej):
    - laureatka 5-go miejsca  XIII  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu
  7. Skrzypiec Marcin:  I miejsce w XIX Regionalnym Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
  8. Warchał Andrzej (uczeń E. Maj):
    - udział w II etapie Olimpiady o Złoty Indeks AGH

 Rok 2007/2008

  1. Benisz Aleksandra: udział w eliminacjach okręgowych XII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
  2. Cegiełka Kaja (uczennica E. Maj):
    - udział w II etapie Olimpiady Chemicznej
    - udział w III etapie Olimpiady o Złoty Indeks AGH
    - I miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - udział w finale XXIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej
  3. Grecicha Marcin: wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie „Chemia a Ekologia” (uczeń E. Maj)
  4. Grzywniak Cezary (uczeń M. Kamińskiej):
    - laureat XLIII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    - finalista II Konkursu Chemicznego na UŚ w Katowicach
  5. Fornalik Amadeusz (uczeń M. Kamińskiej):
    - udział w II etapie Olimpiady Chemicznej
    - III miejsce w II Konkursie Chemicznym na UŚ w Katowicach
  6. Hanak Dawid (uczeń E. Maj):
    - udział w II etapie Olimpiady o Złoty Indeks AGH
    - finalista II Konkursu Chemicznego na UŚ w Katowicach
  7. Kabaj Maciej: laureat III Ogólnopolskiego Konkursu „Chemia a ekologia” (uczeń M. Kamińskiej)
  8. Kieś Michał: II miejsce w XVIII Wojewódzkim Konkursie „Randka z Chemią” organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
  9. Pańszczyk Monika: wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie „Chemia a Ekologia” (uczennica M. Kamińskiej)
  10. Rycman Krzysztof:  udział w III etapie Olimpiady o Złoty Indeks AGH (uczeń M. Kamińskiej)
  11. Sierny Izabela: udział w eliminacjach okręgowych XII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica E. Maj)
  12. Wójcie Maria: udział w eliminacjach okręgowych XII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica E. Maj)             


Rok 2006/2007

  1. Cuber Paweł: udział w eliminacjach okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczeń M. Kamińskiej)
  2. Fornalik Amadeusz: IX miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Drużynowym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń M. Kamińskiej)
  3. Grodoń Grzedorz: laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Chemia a ekologia"(uczeń M. Kamińskiej)
  4. Grzywniak Cezary: IX miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Drużynowym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń M. Kamińskiej)
  5. Góra Teresa: udział w eliminacjach okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
  6. Hanak Dawid: wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie "Chemia a ekologia" (uczeń E. Maj)
  7. Janeta Mateusz (uczeń M. Kamińskiej):
    - finalista XV Konkursu Chemicznego organizowanego przez Politechnikę Śląską
    - XXX miejsce w I Konkursie Chemicznym organizowanym przez Uniwersytet Śląski
  8. Kozielski Mateusz (uczeń M. Kamińskiej):
    - II miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Drużynowym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
  9. Podleśny Anna: udział w eliminacjach okręgowych XI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
  10. Potera Joanna: V miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica E. Maj)
  11. Stolp Patryk: laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Chemia a ekologia" (uczeń E. Maj)
  12. Szabla Rafał (uczeń M. Kamińskiej):
    - udział w zawodach I etapu LIII Olimpiady Chemicznej
    - II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Drużynowym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - III miejsce w XLIII Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    - finalista XV Konkursu Chemicznego organizowanego przez Politechnikę Śląską
    - finalista I Konkursu Chemicznego organizowanego przez Uniwersytet Śląski
  13. Szulik Paweł: wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie "Chemia a ekologia" (uczeń E. Maj)
  14. Śpiewok Paweł: VI miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń E. Maj)
Rok 2005/2006

  1. Breza Anna (uczennica M. Kamińskiej):
    - udział w zawodach II etapu LII Olimpiady Chemicznej
    - laereatka XLII Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    - VI miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Drużynowym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - finalistka XIV Konkursu Chemicznego organizowanego przez Politechnikę Śląską
  2. Biernat Aleksandra: udział w eliminacjach okręgowych X Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
  3. Gałuszka Natasza: udział w eliminacjach okręgowych X Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
  4. Grodoń Grzegorz: wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie "Chemia a Ekologia" (uczeń M. Kamińskiej)
  5. Hanak Dawid: finalista I Ogólnopolskiego Konkursu "Chemia a Ekologia" (uczeń E. Maj)
  6. Wałek Ewa (uczennica M. Kamińskiej):
    - XII miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie "Chemia a Ekologia"
  7. Żelakiewicz Natalia : udział w eliminacjach okręgowych X Olimpiady Wiedzy o Żywieniu (uczennica M. Kamińskiej)
Rok 2004/2005

  1. Breza Anna (uczennica M. Kamińskiej):
    - udział w zawodach II etapu LI Olimpiady Chemicznej
    - VIII miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie "Chemiczne Potyczki" organizowanym przez Pałac Młodzieżyw Katowicach
    - uczestniczka finału XIV Konkursu Chemicznego organizowanego przez Politechnikę Śląską
  2. Bombik Izabela (uczennica M. Kamińskiej):
    - udział w zawodach II etapu LI Olimpiady Chemicznej
    - laureatka XLI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  3. Kieś Katarzyna (uczennica M. Kamińskiej):
    - udział w zawodach II etapu LI Olimpiady Chemicznej
    - X miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie "Chemiczne Potyczki" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach
    - laureatka XLI Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Prof. Antoniego Swinarskiego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  4. Szabla Rafał: XI miejsce w XV Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczeń M. Kamińskiej)
Rok 2003/2004

  1. Kieś Katarzyna : XIII miejsce w XII Konkursie Chemicznym organizowanym przez Politechnikę Śląską (uczennica M. Kamińskiej)
Rok 2002/2003

  1. Kieś Katarzyna : I miejsce w XIII Wojewódzkim Konkursie "Randka z chemią" organizowanym przez Pałac Młodzieży w Katowicach (uczennica M. Kamińskiej)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?