Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu


W roku 2003:


1. Monika Glosowitz zdobyła I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie na Recenzję Filmową.
2. Gabriela Szlezinger zdobyła wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Recezję Filmową.

W roku 2004:


Anna Paterman zdobyła wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie "W świecie kultury".

W roku 2005:


Monika Glosowitz zdobyła II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie na Recenzję Filmową.

W roku 2006:

Międzyszkolny Konkurs Filmowy  „Kino grozy”

  • kategoria: praca badawcza
    II miejsce – Ewa Balcar
    III miejsce ex aequo – Katarzyna Paszenda, Alicja Żyłka
  • kategoria: etiuda filmowa
    III miejsce ex aequo – zespół Marta Kmiołek i Dominik Dziuba,  zespół Ewa Buchalik, Dorota Piecha i Anna Szweblik
  • kategoria: praca plastyczna
    I miejsce ex aequo – Agata Dworaczek, Magdalena Kreis
    III miejsce ex aequo – Paulina Czulak, Joanna Pawlas, Bogna Plaskura

W roku 2007: 

Międzyszkolny Konkurs Filmowy  „Na tropie thrillera”

  • kategoria: praca badawcza
    I miejsce – Anna Ciak
  • kategoria: scenariusz filmowy
    I miejsce – Dawid Ignasiak
    II miejsce ex aequo – Marta Vorreiter, Tomasz Świaczny
  • kategoria: etiuda filmowa
    II miejsce – Marta Vorreiter i Marcin Kieś
  • kategoria: praca plastyczna
    I miejsce ex aequo – Elżbieta Doniczka, Klaudia Rączkowska
    II miejsce ex aequo – Ewelina Kowalik, Bogna Plaskura
    III miejsce – Aleksander Barton

W roku 2008:

Międzyszkolny Konkurs Filmowy  „Kino czasów postmodernizmu”

  • kategoria: praca badawcza
    I miejsce – Katarzyna Paszenda
    II miejsce – Tomasz Świaczny
  • kategoria: scenariusz filmowy
    II miejsce – Marta Vorreiter
    III miejsce ex aequo – Szymon Kozieł, Dawid Ignasiak
  • kategoria: praca plastyczna
    I miejsce – Alicja Murańska
    II miejsce ex aequo – Joanna Wyrwoł, Monika Masarczyk, Hanna Mańka 

W roku 2009:


Międzyszkolny Konkurs Filmowy  "Bohaterowie współczesnego kina"

praca plastyczna:
  • I miejsce ex aequo:      Monika Masarczyk
                                         Alicja Murańska
                                         Marta Tyras
                                         Joanna Wyrwoł
  • II miejsce:                     Dominika Gajewska
  • wyróżnienie:                 Sebastian Staniek
praca badawcza:
  • II miejsce:                   Sonia Kołowrot

scenariusz filmowy:
  • I miejsce ex aequo:     Piotr Hajduga
                                        Adam Latała
  • II miejsce ex aequo:   Anna Nachowska
                                       Maciej Jaromin

W roku 2010:


Międzyszkolny Konkurs Filmowy  "Śmiech w kinie"

praca plastyczna:
  • I miejsce:                    Agnieszka Dudzińska                      
  • II miejsce ex aequo:   Agnieszka Pomykała           
                                       Tomasz Nowak                             
  • III miejsce ex aequo:  Agnieszka Binda
                                       Paulina Olszowy
                                       Sławomir Kieś                                         
praca badawcza:
  • III miejsce ex aequo:  Maria Piecha                             
scenariusz filmowy:
  • I miejsce:                   Artur Szpot                                  
  • II miejsce:                  Sonia Janaszak, Sylwia Orzoł
                                      Dawid Kupczak                          
  • III miejsce:                 Maciej Sekulski                          
etiuda filmowa:
  • II miejsce:                  Sonia Janaszak, Sylwia Orzoł,
                                      Dawid Kupczak                            
Paweł Kapuła kl.II d – finalista Olimpiady Artystycznej; sekcja: muzyka
                                         Opiekun: mgr Katarzyna Nogły
Magdalena Spleśniały kl.II g – finalistka Olimpiady Artystycznej; sekcja: muzyka
                                          Opiekun: mgr Jolanta Palińska

W roku 2011:

 XI Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Miłość na ekranie”

kategoria: praca plastyczna     

  • I miejsce ex aequo: Paulina Olszowy  kl. 2g, Sławomir Kieś  kl.3c, Agnieszka Dudzińska  kl.3a
  • II miejsce:               Agnieszka Borecka  kl.2d
                                   Paulina Franiczek  kl.2f
                                   Paulina Malirz  kl.1g
  • III miejsce:              Anna Mika  kl. 1c
                                   Agnieszka Pomykała  kl. 2d
  • Wyróżnienia:           Dawid Brojak  kl. 1c
                                   Krzysztof Jarczok  kl. 1b

kategoria: praca badawcza

  • I miejsce:             Aleksandra Bienioszek   kl. 1c
  • II miejsce:            Małgorzata Szczęsny     kl. 2E
  • III miejsce:           Zuzanna Chowaniec    kl.1b

kategoria: scenariusz filmowy

  • I miejsce:            Sylwia Siwek i Alicja Wójcik  kl.2d
  • II miejsce:           Zuzanna Kozub  kl. 1c
  • III miejsce:         Dawid Procek  kl. 2d

kategoria: etiuda filmowa

  • I miejsce:          Sandra Łaska i Anna Nachowska   kl. 3b

Paweł Kapuła z kl.3d zdobył tytuł laureata Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki. Opiekun: mgr Katarzyna Nogły

W roku 2012:

Kacper Nowak z kl.IIf zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Artystycznej w sekcji: muzyka. Opiekunką ucznia jest mgr Katarzyna Nogły.

XII  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  FILMOWY "Filmowy urok fantasy”

kategoria: praca badawcza
2. Aleksandra Bienioszek    kl.2c
3. Anna Jodłowska         kl.2b

kategoria: scenariusz filmowy
1. Dawid Procek                    kl.3d       
2. Kinga Gromotka         kl.2c
3. Zuzanna Kozub         kl.2c

kategoria: praca plastyczna
1. Agata Kurpanik                  kl.1a       
    Natalia Mielańczyk            kl.1b
    Dawid Brojak                     kl.2c        
    Krzysztof Jarczok               kl.2b       

2. Julita Michalik                    kl.1b       
  
3. Iwona Kuśka                       kl.3b         
    Magdalena Kotusz                 kl.1b
   
    Wyróżnienia:

 Anna Mika                             kl.2c        
 Agnieszka Borecka                kl.3d
 Karolina Konsek                 kl.3e

W roku 2014:

 XIV Międzyszkolny Konkurs " Filmowy Kino drogi" 

kategoria: praca badawcza

  1. Julia Machulec kl.1b

  2. Monika Kulig kl.2b

Marta Sitny kl.1f

kategoria: etiuda filmowa

  1. Karolina Jakubiec kl.1b

kategoria: praca plastyczna

 

1.Agata Kurpanik , kl.3a 

1.Natalia Mielańczyk , kl.3b

  1. Julia Rduch kl.3a

  2. Karolina Jakubiec, kl.1b

  3. Ewa Jakubowska kl.1e

    Julita Michalik kl.3b   

 Wyróżnienia: 

    Paulina Bartecka kl.2b

    Agnieszka Wójcik kl.3e

    Magdalena Smyrdek kl.3a

     

 W roku 2015 

 W XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Oskarowe Animacje:

Kategoria:praca badawcza 

Julia Machulec, kl.IIb- I miejsce  

Marta Sitny, kl.IIf- II miejsce

Martyna Markowicz, kl.IIIb-III miejsce 

Wyróżnienia: Anna Kwiaton Ic, Katarzyna Ficek III b, Iga Wieczorek Id

W kategorii: projekt scenariusza Alicja Kamińska z kl.Id  uzyskała specjalne wyróżnienie

W kategorii: praca plastyczna: 

I miejsce: Paulina Bartecka III b, Anna Krycińska Ic,  Dorota Głosz Id

II miejsce: Natalia Marszołek, kl.Ic, Ewa Jakubowska, kl.IIe, Małgorzata Huda Ia

Wyróżnienia: Zofia Fuchs, kl.Ic, Kacper Nowak, kl.IIb

 

 

 

 

W roku 2018 

Natalia Górecka z kl.II f zdobyła tytuł laureatki  w Olimpiadzie Artystycznej,w sekcji: Historia muzyki, op. p.mgr Marek Berger


 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?