Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Wyniki zawodów narciarskich Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Michał Wita   
31.01.2013.

30 stycznia 2013r.na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Narciarstwie i Snowboardzie.
Uczestnicy zawodów, w strugach deszczu, ale z uśmiechem na ustach dzielnie mijali ustawione tyczki na trasie.
Po zawodach jeszcze przez dwie godziny doskonalili swoje umiejetności jazdy na nartach i snowboardzie.

Wyniki dalej.   

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.
Wręczenie dyplomów - w szkolnej auli.    

           

         

 
     

II Liceum Ogólnokształcące
     



     
  Narty / Dziewczęta        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Polok Agata 34.12 33.67 1:07.79
2 Greiner Martyna 40.42 37.89 1:18.31 10.52
3 Zniszczoł Edyta 42.47 40.66 1:23.13 15.34
4 Smolarz Magdalena 47.08 43.18 1:30.26 22.47
5 Harc Paulina 38.23 1:20.75 1:58.98 51.19
6 Danowska Monika 1:02.79 1:09.90 2:12.69 1:04.90
7 Szklanny Julia 36.61 DNF DNF
8 Stępniewska Maria DNF DNF DNF







Narty / Chłopcy        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Orzeł Wojciech 31.23 30.60 1:01.83
2 Paulus Sebastian 32.81 31.86 1:04.67 2.84
3 Uznański Aleksander 32.46 33.14 1:05.60 3.77
4 Auguścik Radosław 33.97 34.01 1:07.98 6.15
5 Kołodziejczyk Michał 35.06 34.23 1:09.29 7.46
6 Kosteczko Michał 35.28 34.40 1:09.68 7.85
7 Tłustochowicz Piotr 37.03 35.31 1:12.34 10.51
8 Budziszewski Jacek 36.94 35.62 1:12.56 10.73
9 Bywalec Bartosz 37.26 35.70 1:12.96 11.13
10 Komarek David 37.31 36.13 1:13.44 11.61
11 Zuber Igor 39.43 37.78 1:17.21 15.38
12 Smołka Marcin 41.91 39.48 1:21.39 19.56
13 Gumiński Łukasz 48.14 45.14 1:33.28 31.45






  Snowboard / Dziewczęta        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Kotusz Magdalena 48.87 47.58 1:36.45
2 Pfeifer Aleksandra 1:04.12 49.16 1:53.28 16.83
3 Trojniak Joanna 59.60 56.31 1:55.91 19.46


       
  Snowboard / Chłopcy        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Jurkiewicz Jakub 46.33 45.41 1:31.74
2 Hunt Marcin 45.91 46.42 1:32.33 0.59
3 Smołka Jacek 48.38 47.28 1:35.66 3.92
4 Bernaś Piotr 52.52 51.48 1:44.00 12.26

         

         

Gimnazjum 18        


       
  Narty / Dziewczęta        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Goik Martyna 56.71 56.29 1:53.00


       
  Snowboard / Dziewczęta        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Gęgotek Małgorzata 51.67 56.79 1:48.46
 
       

Narty / Chłopcy        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Janik Krzysztof 38.29 37.10 1:15.39
2 Siedlaczek Mikołaj 40.38 39.50 1:19.88 4.49
 
       
  Snowboard / Chłopcy        
lp. nazwisko i imię czas 1.prze-jazdu czas 2.prze-jazdu suma czasów strata
1 Małecki Maciej 49.82 43.86 1:33.68
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?