Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Rok szkolny 2016/2017

 

Liceum :

 Agnieszka Momot i Daria Mikołajczak, kl.Ie - finalistki Ogólnopolskiego Konkursu "Odkrywamy talenty przyszłości"(op. mgr Kamila Kraszewska)

Sandra Pałka, kl.IIb- udział w części pisemnej etapu okręgowego OLIJP, III miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe odsłony historii w kategorii:praca badawcza (op. mgr Zofia Jakubowska)

Bartłomiej Wieczorek, kl.IIc- laureat Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku , I miejsce w Konkursie Poetyckim Jest czadowo?(op. dr Justyna Mikuła)

Oliwia Wyleżoł, kl.IId-  III miejsce w XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe odsłony historii w kategorii: praca plastyczna,( op.mgr Marek Berger)

Anna Drewniok, kl.IIf-finalistka Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, udział w części pisemnej etapu okręgowego OLIJP,wyróżnienie w Turnieju Poezji Śpiewanej w 62.Ogólnopolskim  Konkursie Recytatorskim (op.mgr Katarzyna Nogły)

Patrycja Szendzielorz, kl.IIf- tytuł  wyróżniającej się wokalistki w turnieju Pojedynek na Słowa (op.mgr Marek Berger)

 Karol Wundziński, kl.IIb-wyróżnienie w 62.Ogólnopolskim  Konkursie Recytatorskim, wyróżnienie specjalne w kategorii: recytacja w turnieju Pojedynek na Słowa(op. mgr Marek Berger)

Magdalena Grabowska, kl.IIIa-I miejsce  w XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe odsłony historii  w kategorii:praca plastyczna(op.mgr Marek Berger);

Karolina Jainta , kl.III c-I miejsce  XVII Ogólnopolskim Konkursie Filmowym Filmowe odsłony historii  w kategorii:projekt scenariusza (op.mgr Katarzyna Nogły)

Dorota Głosz, kl.IIId-finalistka Olimpiady Lingwistyki Matematycznej;

Alicja Kamińska, kl.IIId-III miejsce w Ogólnopolskim konkursie Filmowym   Filmowe odsłony historii w kategoriach: praca plastyczna, projekt scenariusza (op. mgr Zofia Jakubowska)

Bartosz Modzelewski, kl.III f- udział w części pisemnej etapu okręgowego OLIJP; (op.mgr Katarzyna Nogły)

 

 

 

  

Rok szkolny 2015/2016

Gimnazjum

 Kinga Kolarczyk, kl.3GA- finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z J.Polskiego, op.dr Justyna Mikuła;

Zofia Kibało, kl.2 GA- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim, finalistka XIV Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta,  op. dr Justyna Mikuła;

 Wiktor Belkhayat, kl.1 GA,wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim,op.dr Justyna Mikuła; 

Liceum

Anna Kwiaton, kl.II c-finalistka XLVI OLIJP-op. mgr Katarzyna  Nogły;

Barbara Machulik, kl.IIb- laureatka Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op.dr Justyna Mikuła;

 Kacper Kordas, kl.IIa-laureat Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op.dr Justyna Mikuła;

Michał Symoszyn,kl.IIa- finalista Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op.dr Justyna Mikuła;

Marta Sitny, kl.IIIf- udział w zawodach okręgowych OLIJP-etap ustny, op.Marek Berger;

Julia Machulec,kl.IIIb-op.mgr Zofia Jakubowska

, Oskar Kwiatkowski kl.IIIf, op.mgr Marek Berger--udział w zawodach okręgowych OLIJP-etap pisemny;

Adam Rojek, kl.IIId -wyróżnienie i nagroda organizatora  w XIII Wojewódzkim Konkursie Poezji Metafizycznej , op.mgr Katarzyna Nogły;

Tomasz Jura, kl.IIIf--wyróżnienie i nagroda organizatora i publiczności  w XIII Wojewódzkim Konkursie Poezji Metafizycznej, op.mgr Marek Berger;

Natalia Jawór, kl.IIc-I miejsce w Rybnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów rybnickich szkół ponadgimnzjalnych,wyróżnienie w Eurodyktandzie 2015-op. mgr Katarzyna Nogły;

Małgorzata Malorna, kl.If-wyróznienie w Eurodyktandzie 2015,  op. mgr Katarzyna Nogły

 Artur Bednarczyk,kl.IIf- finalista  XIV Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta, op.mgr Katarzyna Nogły;

 Drużyna szkolna w składzie :Adam Rojek z kl.IIId, Tomasz Jura z kl.IIIf, Karol Wundzińskiz kl.Ib, Karolina Słomka z kl.IIb, Patrycja Szendzielorz z kl.If, Anna Drewniok z kl.If-pierwsze miejsce w turnieju Pojedynek na Słowa, op. mgr Marek Berger;Adam Rojek z kl.III d w tym turnieju uzyskał wyróżnienie w kategorii:recytacja;

 Laureaci i finaliści XVI Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego we wszystkich kategoriach wymienieni są w werdykcie umieszczonym na podstronie przedmiotu: Wiedza o kulturze.

 Rok szkolny 2014/2015

 Gimnazjum

 Zofia Kibało, kl.I GA- III miejsce w Miejskim  Konkursie Recytatorskim; Wyróżnienie II stopnia w konkursie XIII Rybnicka Młodzieżowa Nagroda Nobla; Finalistka XIII Wojewódzkiego  Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta-op. dr Justyna Mikuła

Wiktoria Jop, kl.I GA-wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym, op. dr Justyna Mikuła 

Liceum 

Kamil Smutniak, kl.I c -  I miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów rybnickich szkół ponadgimnazjalnych,op.mgr Katarzyna Nogły

Natalia Jawór, kl.Ic - III  miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów rybnickich szkół ponadgimnazjalnych,op.mgr Katarzyna Nogły

Anna Kwiaton, kl.I c- wyróżnienie w   XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca badawcza, op. mgr Katarzyna Nogły

Dorota Głosz, kl.I d- I miejsce   w XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Alicja Kamińska, kl.Id- Wyróżnienie w  XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w    kategorii : Projekt scenariusza, op. mgr Zofia Jakubowska

Iga Wieczorek, kl.I d- Wyróżnienie   w XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w   kategorii : Praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

Kacper Nowak, kl.II b- laureat   Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła; Wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Julia Machulec, kl.IIb, uczestniczka części ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, I miejsce w   XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii:Praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

Oskar Klos, kl.IIb-Wyróżnienie w XVI Turnieju Sztuki Recytatorskiej Promuj Śląsk, op.mgr Zofia Jakubowska

Adam Rojek, kl.II d- I miejsce w  XII Wojewódzkim Konkursie Poezji Metafizycznej; Kwalifikacja do finału (wrzesień 2015) XIII Konkursu Poezji Metafizycznej, op. mgr Katarzyna Nogły

 Agata Solich, kl.II e- laureatka  Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła

Kacper Wilk, kl.II f-  laureat   Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła;

Marta Sitny, Mateusz Fojcik, kl.IIf- uczestnicy części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, op. mgr Marek Berger

Marta Sitny, kl.II f- II miejsce w  XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca badawcza, op.mgr Marek Berger

Tomasz Jura, kl.II f-kwalifikacja do   do finału (wrzesień 2015) XIII Konkursu Poezji Metafizycznej, op.mgr Marek Berger

Paulina Bartecka, kl.IIIb, I miejsce w XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Martyna Markowicz, kl.IIIb- Wyróżnienie w  XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

 Katarzyna Ficek, kl.IIIb-Wyróżnienie w  XV Ogólnopolskim Konkursie Filmowym w kategorii :Praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

 Drużyna Szkolna w składzieNatalia Sikora z kl.IIIe, Maria Kowalczyk z klasy IIb,Marzena Dębska z kl.IIIc, Alicja Zimnol Marcelina Wencel, Adam Rojek z kl.IId oraz Tomasz Jura z kl.II f. -II miejsce w turnieju Pojedynek na Słowa, op.mgr Marek Berger

Marzena Dębska, kl.IIIc- Tytuł Najlepszej  Wokalistki turnieju Pojedynek na Słowa 2014/2015 , op.mgr Marek Berger

Rok szkolny 2013/2014

Gimnazjum 

 Patrycja Szendzielorz, kl.II GA,  wyróżnienie  na XII. Wojewódzkim Konkursie Poezji Zbigniewa Herberta,op. mgr Monika Popłąwska

 Liceum

 Szkolna drużyna w składzie:, Aleksandra Marzęta, kl.IIIa,Bartosz Sobik, kl.IIIb,, Marzena Dębska, kl.IIc,Karolina Marszałek, kl.If, Oskar Klos, kl.Ib, Adam Rojek, kl.Id,- I miejsce w turnieju Pojedynek na Słowa, op.mgr Marek Berger

Zuzanna Kuźnik, kl.II d, laureatka  Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła 

 Agata Chmielowska, kl.II d , finalistka Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła 

 Marzena Dębska, kl.IIc, II miejsce w Turnieju poezji śpiewanej w ramach 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - etap rejonowy,I miejsce w miejskim turnieju „Listopadowe Zaduszki Literackie" op. dr Justyna Mikuła

 Adam Rojek, kl.I d, I miejsce w XV Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk"  w Chorzowskim Centrum Kultury (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne), III miejsce w 59. Ogólnopolskim Konkuries Recytatorskim – etap rejonowy, kwalifikacja do XII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

Poezji Metafizycznej, op.mgr Katarzyna Nogły

 

 Sara Słomka, kl.I c,  wyróżnienie w XV Turnieju Sztuki Recytatorskiej "Promuj Śląsk"  w Chorzowskim Centrum Kultury (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne), wyróżnienie w Konkursie Poetyckim "Las wierszem malowany"-kategoria szkoły ponadgimnazjalne,op. mgr Katarzyna Nogły

Sylwia Zuzulak, kl.II e,  członek młodzieżowego jury Festiwalu Filmów Niezależnych Off Plus Camera  w ramach Konkursu  na recenzję filmową „Skrytykuj.pl”, zorganizowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, op.mgr Katarzyna Nogły

Kinga Ochojska, kl.IIIb, udział w zawodach II stopnia  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego , op. mgr Marek Berger

Drużyna szkolna w składzie:Marzena Dębska(kl.IIc), Aleksandra Marzęta(kl.IIIa),Maria Sulwierska (kl.IIId), Karolina Marszałek(kl.If), Bartosz Sobik (kl.III b), Adam Rojek(kl.Id),Oskar Klos(kl.Ib)- I miejsce w turnieju " Pojedynek na Słowa" , op. mgr Marek Berger

Marta Sitny, kl.If- II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Filmowym- kategoria :praca badawcza, op. mgr Marek Berger 

Julia Machulec, kl.Ib,I  miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Filmowym- kategoria :praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

Katarzyna Ficek, Monika Kulig-udział  w zawodach II stopnia  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego , op. mgr Zofia Jakubowska

Monika Kulig, kl.II b- II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Filmowym- kategoria :praca badawcza,mgr Zofia Jakubowska

Karolina Jakubiec, kl.Ib I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Filmowym- kategoria :etiuda filmowa;II miejsce w tymże konkursie, kategoria:praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Paulina Bartecka, kl.II b-wyróżnienie w  XIV Międzyszkolnym Konkursie Filmowym-kategoria:praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Karolina Kotas, kl.IIa -udział  w zawodach II stopnia  Olimpiady Literatury i Języka Polskiego , op. mgr Monika Popławska

 

 

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 Gimnazjum

 Adam Kucz, kl.III GA , finalista Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego, op. dr Justyna Mikuła

 Magdalena Kościelna, kl.III Ga, laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego  z Języka Polskiego, op. dr Justyna Mikuła

Liceum 

 Adrianna Barszowska, Klaudia Grochol  , kl.III G,udział w części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka  Polskiego, op. mgr Katarzyna Nogły

 Patryk Górczyński, kl.III G, udział w części pisemnej i ustnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka  Polskiego, op. mgr Katarzyna Nogły

 Aleksandra Marzęta, Marzena Dębska, Patryk Krupa, Zuzanna Chowaniec, Pauliuna Malirz, Wioleta Czech, Bartosz Lasota, udział w półfinale "Pojedynku na Słowa", op.mgr Katarzyna Nogły

 Piotr Bernaś, Agnieszka Białas, Michalina Majewska, Justyna Pełka, Aleksander Piechota, Karolina Piekarska, Patrycja Pietras, Julia Rogosz, Wiktoria Wujec i Aleksandra Wyglenda (kl.II f), II miejsce w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PRO FORMA”, organizowany przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, op. mgr Katarzyna Nogły

 Sonia Żogała kl.III b, Kinga Ochojska, kl.II b, udział w części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka  Polskiego, op. mgr Zofia Jakubowska

 Edyta Zniszczoł, kl.Ic, finalistka Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku, op. dr Justyna Mikuła

 Aleksandra Bienioszek, kl.IIIc, II miejsce w XIII Międzyszkolnmy Konkursie  Filmowym „Świat musicali” kategoria: praca badawcza, op. mgr Jolanta Mańka

 Aleksandra Dąbrowska, kl.IId, Zuzanna Kozub, kl.IIIc , I i II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie  Filmowym „Świat musicali” kategoria: scenariusz filmowy

 Agata Kurpanik, kl.II a,Dawid Brojak, kl.III c,Magdalena Kotusz, Krzysztof Jarczok, kl.IIIb, I miejsce ex aequo w  XIII Międzyszkolnym Konkursie  Filmowym „Świat musicali” kategoria: praca plastyczna

 Monika Kulig, kl.I b, I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie  Filmowym „Świat musicali” kategoria: praca badawcza, op. mgr Zofia Jakubowska

 Paulina Bartecka , wyróżnienie w  XIII Międzyszkolnym Konkursie  Filmowym „Świat musicali” kategoria: praca plastyczna, op. mgr Zofia Jakubowska

Rok szkolny 2011/2012:
 
Gimnazjum
Sara Nikel,  kl. II GA
–laureatka Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. dr Justyna Mikuła

Adam Kucz, kl.II GA - finalista Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. dr Justyna Mikuła

Anna Naczyńska, kl.3 GA -finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, op. mgr Natalia Hyla

Liceum

Magdalena Lamża(IIIf), Marta Mańka (IIIf), Karolina Kozłowska(3a) Sandra Małuch (IIIa), Maurycy Bór (IIIc), Jakub Kołodziej (IIIc), Piotr Tłustochowicz(IIf) - Zwycięstwo drużyny II LO w finale IX Turnieju Artystycznego „Pojedynek na Słowa” op. mgr Katarzyna Nogły

Paulina Malirz , kl.IIg - I miejsce w eliminacjach miejskich i powiatowych, kwalifikacja do eliminacji wojewódzkich 57.Ogólnopolskiego  Konkursu Recytatorskiego w kategorii recytatorów, op.mgr Katarzyna Nogły

Wioletta Czech, kl.II g - Zwycięstwo w eliminacjach powiatowych, kwalifikacja do finału wojewódzkiego W kręgu poezji lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück – konkurs o zasięgu wojewódzkim pod patronatem Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej Bogdana Borusewicza, op. mgr Katarzyna Nogły

Patryk Górczyński, kl.II g -  Udział w zawodach okręgowych Olimpiady Filozoficznej, op.mgr Katarzyna Nogły

Agnieszka Stroka, kl.IIIf - Udział w zawodach okręgowych Olimpiady  Literatury i Języka Polskiego, op.mgr Katarzyna Nogły

Hanna Grzesik,Katarzyna Nowrot(IIb), Dominika Brachman (IIIg) - Udział w części ustnej zawodów II stopnia XLII OLiJP , op. mgr Zofia Jakubowska

Rok szkolny 2010/2011

Gimnazjum

  • Uczniowie klasy III GA: Agnieszka Wójcik, Jagoda Klimek, Aleksander Piechota oraz Robert Ostrowski z kl. II GA zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
  • Adam Rojek z klasy 1GA został finalistą IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Poezji Zbigniewa Herberta, zorganizowanego pod honorowym patronatem pani Katarzyny Herbert
Liceum

  • Paweł Kapuła (III D) został laureatem XXXV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki
  • Drużyna naszego liceum wygrała VIII edycję „Pojedynku na słowa”!
    Skład drużyny:
    Pani Mariola Madzia
    Julianna Giemza i Agnieszka Wąglorz (III F)
    Hanna Wieczorek i Paweł Kapuła (III D)
    Sandra Małuch i Karolina Kozłowska (II A)
    Agnieszka Serwotka (II E)
    Piotr Tłustochowicz (I F)
    Uczniów przygotowała pani Katarzyna Nogły.
  • Magdalena Lamża (klasa II F) została finalistką IX EDYCJI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI METAFIZYCZNEJ,
  • Justyna Zielonka (klasa II F) otrzymała wyróżnienie w kategorii młodzieżowej 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • W konkursie "Listopadowe Zaduszki Literackie" w zmaganiach recytatorówI miejsce zajęła Paulina Olszowy z klasy III B, II miejsce - Dominika Brachman z IIg, III miejsce - Natalia Szewczuk z IIg, natomiast wyróżnienie zdobył Miłosz Lindner z Ib
Rok szkolny 2009/2010
  • Paweł Kapuła z kl. 2d - finalista XXXIV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki
  • Magdalena Spleśniały z kl. 2g - finalistka XXXIV Olimpiady Artystycznej w sekcji muzyki
  • Agnieszka Wąglorz z kl. 2f
    -  uczestniczka okręgowego etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
    -  finalistka Konkursu Poezji Metafizycznej
  • Agnieszka Serwotka z kl. 1e
    -  II miejsce w  Miejskim Turnieju „Listopadowe Zaduszki Literackie”
    -  III miejsce w 56 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim – etap miejski
  • Dominika Brachman z kl. 1g -  I miejsce w Miejskim Turnieju „Listopadowe Zaduszki Literackie”
  • Maria Piecha z kl. 2b -  II miejsce w Miejskim Turnieju „Listopadowe Zaduszki Literackie”
  • Artur Szpot  z kl. 2b -  I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Filmowym- kategoria: scenariusz filmowy
  • Sylwia Orzoł, Sonia Janaszak, Dawid Kupczak z kl. 1 e -  II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie filmowym kategoria: scenariusz filmowy  
  • Sylwia Orzoł, Sonia Janaszak, Dawid Kupczak z kl. 1e -  II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie filmowym kategoria: etiuda filmowa  
  • Paulina Olszowy z kl. 2b -  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Filmowym-kategoria: praca plastyczna
  • Maria Piecha z kl. 2b -  III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Filmowym-kategoria: praca badawcza
  • Maciej Sekulski z kl. 2 a -  III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Filmowym „Śmiech w kinie” kategoria: scenariusz filmowy
  • Magdalena Gorzawska z kl. 2c -  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – udział w zawodach pisemnych II stopnia

Osiągnięcia gimnazjalistów:

  • Jagoda Klimek z kl. II GA - IV miejsce w  Międzyszkolnym Konkursie Narnia dla Gimnazjów Subregionu Śląskiego
  • Jagoda Klimek, Agnieszka Wójcik, Mikołaj Mroszczak z kl. II GA - udział w etapie rejonowym  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego dla Gimnazjalistów

Rok szkolny 2008/2009

  • Anna Kawałko kl.IIIb, Finalistka XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego,Laureatka I miejsca XXI Olimpiady Filozoficznej ,op. p.mgr Beata Szołtysek;
  • Michał Naczyński, kl.II e,Kwalifikacja do części ustnej II etapu XXI Olimpiady Filozoficznej, op.p.mgr Beata Szołtysek
  • Michał Marcisz, kl.IIf,Tytuł najlepszego wokalisty całej VI edycji Pojedynku na Słowa w roku 2008/9,op.P.mgr Beata Szołtysek;
  • Sonia Kołowrot, kl.IIa, II miejsce - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina” kategoria: praca badawcza, op.p.mgr Jolanta Mańka
  • Anna Nachowska, kl.I b, II miejsce - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina” kategoria:projekt scenariusza filmowego, op.p.mgr Zofia Jakubowska;
  • Piotr Hajduga i Adam Latała,IIIc,  I miejsce ex aequo - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina” ,kategoria: scenariusz filmowy, op.p.mgr Jolanta Mańka;
  • Maciej Jaromin IIIc, II  miejsce,  - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina”, kategoria: scenariusz filmowy
  • Patryk Mańka  IIIc, wyróżnienie - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina”, kategoria: scenariusz filmowy
  • Sebastian Swaczyna Ia, wyróżnienie - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina”, kategoria: scenariusz filmowy
  • Maciej Sekulski   Ia  wyróżnienie - IX Międzyszkolny Konkurs Filmowy „Bohaterowie współczesnego kina”, kategoria: scenariusz filmowy 
  • Drużyna w składzie J. Klimek i M. Mroszczak, 1GA  II m., Międzyszkolny Konkurs Narnia Gimnazjów Subregionu Śląskiego,op.mgr Monika Popławska
  • Dawid Król IIb, Wyróżnienie, n54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – Turniej Poezji Śpiewanej,  op.mgr Monika Popławska;
  • Agnieszka Wąglorz, kl.If,Finalistka VII Wojewódzkiego Konkursu Poezji Metafizycznej (finał we wrześniu),op.p.mgr Katarzyna Nogły
  • Magdalena Michalczyk, IIg,I miejsce w międzyszkolnym konkursie „Czytając Herberta…” pod patronatem dziekan Wydziału Filologicznego WSH-E,op.p.mgr Katarzyna Nogły
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?