Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Osiągnięcia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Osiągnięcia uczniów liceum  w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Lp

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Klasa


Rodzaj olimpiady konkursu/zawodów

 

Osiągnięcia

 

Opiekun

Liczba osób w I etapie/ liczba w kolejnym etapie

1.

Kacper Grudzień

3d

41. Olimpiada

Języka Angielskiego

 

Egzamin CPE

Egzamin IELTS

Laureat

8 miejsce

 

ocena A

wyróżnienie

Stefania  Gajerska

 

 

Stefania  Gajerska

12/2

2.

Joanna Szymik

B1

Ogólnopolski Konkurs  GET TO KNOW AMERICA 2017

Laureatka

Stefania Gajerska

2/1

3.

Filip Kaźmierczak

F1

Ogólnopolski Konkurs  GET TO KNOW AMERICA 2017

Finalista

Barbara Leftih

2/1

4.

Filip Kaźmierczak

F1

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL

IV Edycja  „Język angielski – pomysł na przyszłość”

Laureat

1. miejsca

Barbara Leftih

5/5/4

5.

Kacper Grudzień

3d

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL

IV Edycja  „Język angielski – pomysł na przyszłość”

Laureat

2. miejsca

Stefania Gajerska

 

6.

Łucja Kiwic

F1

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL

IV Edycja  „Język angielski – pomysł na przyszłość”

Laureatka

3. miejsca

Barbara Leftih

 

7.

Jakub Miłowski

F1

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL

IV Edycja  „Język angielski – pomysł na przyszłość”

Finalista

Barbara Leftih

 

8.

Weronika Langer

F1

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL

IV Edycja  „Język angielski – pomysł na przyszłość”

Finalistka

Barbara Leftih

 

9.

Anna Drewniok

Helena Bór

Marta Koczar

Barbara Dudzik

Jan Bodio

Jakub Bodio

Mikołaj Sochacki

C1

Festiwal Teatrów w Języku Angielskim

II miejsce

Beata Kocjan

 

10.

Lubomira Rożek

2c

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Wyróżnienie w II etapie

Mariola Madzia

 

11.

Krzysztof Janik

D1

41. Olimpiada Języka Angielskiego

 II etap

Stefania  Gajerska

 

12.

Anna Drewniok

2 f

Olimpiada Języka Francuskiego

II etap

Małgorzata Pifczyk

 

13.

Paweł Janosz

3 a

Olimpiada Języka Francuskiego

II etap

Małgorzata Pifczyk

 

14.

Daniel Tomiło

3e

Śląski Konkurs:  „Klimatyczny Armagedon w języku angielskim”

1. miejsce                        (wyjazd do Brukseli)

Sławomir Targosz                      Maria Szeja-Baran

 

15.

Krzysztof Kaletka

2f

Międzynarodowy konkurs plastyczny LinquaArt.edu

Laureat

 2. miejsca

Barbara Leftih

 

16.

Angelika Przeliorz

2

Międzynarodowy konkurs plastyczny LinquaArt.edu

wyróżnienie

Mariola Madzia

 

17.

Patrycja Szendzielorz

2f

IV. Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "Superstar 2016"w kategorii szkoły ponadgimnazjalne 

3. miejsce

Dominika Mackiewicz -Tlałka

 

 Osiągnięcia uczniów gimnazjum   w roku szkolnym 2016/17

 

Lp

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Klasa

 

Rodzaj olimpiady konkursu/zwodów

 

Osiągnięcia

 

Opiekun

Liczba osób w I etapie/ liczba w kolejnym etapie

1.

Wiktoria Wajda

IIGA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureatka

Beata Kocjan

20/5

2.

Wojciech Przybylski

IIGA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureat

Beata Kocjan

 

3.

Albert Koczy

IIIGA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

laureat

Hanna Skowrońska

14/4

4.

Kinga Bogocz

IIGA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Beata Kocjan

 

5.

Marta Olejowska

IIIGA

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

finalistka

Hanna Skowrońska

 

6.

Mateusz Obłój

IGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

Barbara Leftih

Jeden etap - 8

7.

Martyna Kolarczyk

IGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

Beata Kocjan

 

8.

Kacper Bugla

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

Beata Kocjan

Jeden etap - 10

9.

Natalia Landek

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

Beata Kocjan

 

10.

Albert Koczy

IIIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry

Hanna Skowrońska

Jeden etap - 14

11.

Martyna Krasuska

IGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

12.

Maciej Fizia

IGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

13.

Hubert Zimny

IGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Barbara Leftih

 

14.

Wiktor Belkhayat

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

15.

Kinga Bogocz

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

16.

Julia Cwynar

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

17.

Krzysztof Maciejończyk

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

18.

Bartosz Tramś

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

19.

Wiktoria Wajda

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Beata Kocjan

 

20.

Julia Rewer

IIIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik dobry

Hanna Skowrońska

 

21.

Maciej Wilkoń

IIIGA

Wojewódzki konkurs „Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego”

Finalista

Hanna Skowrońska

3/2

22.

Bartosz Zimny

IIIGA

Wojewódzki konkurs „Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego”

Finalista

Hanna Skowrońska

 

23.

Wiktoria Wajda

IIGA

Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemi Śląskiej”

Laureatka

I miejsca

Beata Kocjan

Andrzej Gojny

10/8

24.

Julia Cwynar

IIGA

Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemi Śląskiej”

Laureatka

III miejsca

Beata Kocjan

Dominika Tlałka

 

25.

Wiktor Belkhayat

IIGA

Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemi Śląskiej”

Najlepszy wynik z j. francuskiego

 

 

26.

27.

28.

29.

30.

Kinga Bogocz

Kacper Bugla

Natalia Landek

Olga Szymczak

Bartosz Tramś

IIGA

Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemi Śląskiej”

Udział w finale

Beata Kocjan

Dominika Tlałka

 

Andrzej Gojny

 

31.

32.

33.34.

Maciej Wilkoń

Albert Koczy

Piotr Koczy

Bartosz Zimny

IIIGA

Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemi Śląskiej”

Udział w finale

Hanna Skowrońska

Dominika Tlałka

Andrzej Gojny

 

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

Mateusz Obłój

Hubert Zimny

Milan Wowra

Adam Konior

Martyna Krasuska

Rafał Małecki

Maria Szymańska

I GA

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

laureat

Barbara Leftih

 

 

 

Beata Kocjan

Jeden etap – 7

 

 

Jeden etap - 4

42.

43.

44.

45.

Bartosz Poniewierka

Tomasz Lala

Stanisław Fritz

Martyna Kolarczyk

IGA

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Dyplom uznania

Barbara Leftih

 

 

Beata Kocjan

 

Osiągnięcia uczniów liceum  w roku szkolnym 2015/2016

 

 

Lp

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Klasa

 

Rodzaj olimpiady konkursu/zwodów

 

Osiągnięcia

 

Opiekun

Liczba osób w I etapie/ liczba osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu

1.

Adam Kucz

IIIb

40. Olimpiada Języka Angielskiego

Laureat

Beata Kocjan

15/2

2.

Kacper Grudzień

IId

40. Olimpiada Języka Angielskiego

Finalista

Stefania Gajerska

7/2

3.

4.

Krzysztof Janik

Patryk Mikołajec

Ib

IIId

40. Olimpiada Języka Angielskiego

II etap

Stefania Gajerska

Beata Kocjan

 

5.

Lubomira Rożek

Ic

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Wyróżnienie – 12 miejsce w etapie okręgowym

Mariola Madzia

2/1

6.

7.

Nicole Meisner

Oskar Kwiatkowski

IIIa

IIIf

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego o Indeks KUL –3 edycja

Finalistka

Finalista

Barbara Leftih

2/2

8.

Anna Drewniok

If

Konkurs Piosenki Angielskiej ZSEU

II miejsce

Mariola Madzia

 

9.

Karolina Słomka

IIb

Konkurs Piosenki Angielskiej ZSEU

III miejsce

Mariola Madzia

 

 Osiągnięcia uczniów gimnazjum  w roku szkolnym 2015/2016

 

Lp

 

Imię i nazwisko ucznia

 

Klasa


Rodzaj olimpiady konkursu/zwodów

 

Osiągnięcia

 

Opiekun

Liczba osób w I etapie/ liczba osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu

1.

 

 

2.

3.

4.

Joanna Szymik

 

 

Albert Koczy

Bogusława Tlołka

Agnieszka Poniewiera

IIIGA

 

 

II GA

IIIGA

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureatka

 

 

II etap

Hanna Skowrońska

21/4

5.

6.

7.

8.

9.

Wiktoria Wajda

Marta Cyran

Julia Czwortek

Karolina Buchalik

Stanisław Hartabus

I GA

IIIGA

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

II etap

Beata Kocjan

15/5

10.

Wiktoria Wajda

Bartosz Tramś

 

Natalia Landek

Wiktor Belkhayat

Wojciech Przybylski

I GA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik Bardzo dobry

 

Wynik dobry

Beata Kocjan

11 (konkurs jednoetapowy)

11.

 

 

12.

Albert Koczy

 

 

Piotr Koczy

II GA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik Bardzo dobry

 

Wynik Dobry

Hanna Skowrońska

16 (konkurs jednoetapowy)

13.

14.

 

15.

Joanna Szymik

Bogusława Tlołka

 

Marta Cyran

IIIGA

 Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik Bardzo dobry

 

Wynik dobry

Hanna Skowrońska

 

Beata Kocjan

 

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Wiktoria Wajda

Natalia Landek

Albert Koczy

Julia Rewer

Maciej Wilkoń

Agnieszka Poniewiera

Joanna Szymik

Dominika Zoremba

Julia Czwortek

I GA

 

II GA

 

 

IIIGA

 

 

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

 

II etap

Beata Kocjan

 

Hanna Skowrońska

 

 

 

 

Beata Kocjan

13/3

 

14/6

25.

Marta Cyran

IIIGA

Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego (konkurs międzypowiatowy)

Laureatka

Beata Kocjan

4/1

26.

27.

28.

Wiktoria Wajda

Monika Baron

Julia Czwortek

I GA

IIIGA

II. Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemii Śląskiej”

II. etap - finał

Andrzej Gojny (niem)

Beata Kocjan (angielski)

14/3

29.

30.

31.

Piotr Koczy

Bogusława Tlołka

Joanna Szymik

II GA

IIIGA

II. Międzypowiatowy Konkurs „Poliglota Ziemii Śląskiej”

II. etap - finał

Dominika Mackiewicz-Tlałka (niem)

Hanna Skowrońska (angielski)

6/3

32.

Julia Rewer

II GA

Konkurs Piosenki Angielskiej ZSEU

wyróżnienie

Mariola Madzia

 

Gimnazjum 2014/15:

1.

 

2.

3.

 

4.

Krzysztof Janik

 

Katarzyna Jurek

Maciej Kućmierczyk

Julia Czwortek

IIIGA

 

IIIGA

IIIGA

 

IIGA

Wojewódzki

Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

 

 

II etap okręgowy

opiekun Beata Kocjan

5.

6.

Albert Koczy

Bogusława Tlołka

I GA

IIGA

Wojewódzki

Konkurs Języka Angielskiego

II etap

okręgowy

op.Hanna Skowrońska

7.

Marcin Wójcik

IIIGA

Wojewódzki

Konkurs Języka Angielskiego

II etap okręgowy

op.Anna Drozd

8.

9.

Albert Koczy

Bogusława Tlołka

IGA

IIGA

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

II etap

op.Hanna Skowrońska

10.

11.

12.

13.

Krzysztof Janik

Katarzyna Jurek

Maciej Kućmierczyk

Julia Czwortek

IIIGA

IIIGA

IIIGA

IIGA

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

II etap

op.Beata Kocjan

14.

Marcin Wójcik

IIIGA

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

II etap

op.Anna Drozd

15.

16.

Albert Koczy

Joanna Szymik

I GA

IIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo dobry

op.Hanna Skowrońska

17.

 

 

18.

Julia Czwortek

 

 

Krzysztof Janik

IIGA

 

 

IIIGA

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”

wynik bardzo dobry

 

wynik dobry

op.Beata Kocjan

19.

Marcin Wójcik

IIIGA

Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego

1 miejsce, laureat

op.Anna Drozd

20.

Katarzyna Jurek

IIIGA

Międzyszkolna Liga Języka Angielskiego

finalistka

op.Beata Kocjan

21.

Krzysztof Janik

 

IIIGA

 

 

I Powiatowy Konkurs Poliglota Ziemi Śląskiej

Laureat 3miejsca

 

op.Beata Kocjan

 

22.

Mikołaj Siedlaczek

IIIGA

I Powiatowy Konkurs Poliglota Ziemi Śląskiej

II etap

Anna Drozd

 Liceum 2014/15:

1.

Adam Kucz

2b

39.Olimpiada Języka Angielskiego

etap okręgowy

część ustna

op.Beata Kocjan

2.

3.

Robert Ostrowski

Kacper Grudzień

3b

1d

39.Olimpiada Języka Angielskiego

etap okręgowy

część ustna

op.Stefania Gajerska

4.

Aleksander Orlikowski

3a

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL „Język angielski – pomysł na twoją przyszłość”

Laureat

2 miejsca

op.Zbigniew Złotek

5.

Michalina Szpot

2b

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o indeks KUL „Język angielski – pomysł na twoją przyszłość”

finalistka

op.Beata Kocjan

6.

7.

Marzena Dębska

Maria Kowalczyk

3c

2b

Konkurs Piosenki Angielskiej (ZSEU)

1miejsce

2 miejsce

op.Mariola  Madzia

8.

Marzena Dębska

3c

Festiwal Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

op.Mariola  Madzia

9.

10.

Maria Kowalczyk

Karolina Słomka

2b

1b

Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

wyróżnienie

op.Mariola  Madzia

Gimnazjum 2013/14: 

1.Kacper Grudzień, IIIGA- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, laureat, op. Hanna Skowrońska

2.Ewelina Sura, IIIGA- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, finalistka, op. Beata Kocjan

3.Krzysztof Janik, IIGA- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego, finalista,op. Beata Kocjan

4.Kacper Grudzień, IIIGA- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Dla Gimnazjalistów, laureat, op. Hanna Skowrońska

5. Kacper Grudzień, IIIGA- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox, wynik bardzo dobry, 1 miejsce w powiecie, op. Hanna Skowrońska

6. Ewelina Sura, IIIGA- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Fox, wynik bardzo dobry, 4 miejsce w powiecie, op. Beata Kocjan 

7. Marcin Wójcik, IIGA- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, wynik dobry - 9 miejsce w powiecie, op. Anna Drozd 

8. Stanisław Hartabus, 1GA- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX, wynik dobry - 4 miejsce w powiecie, op. Barbara Leftih

9. Patrycja Szendzielorz, IIGA- Konkurs Piosenki Ang., wyróżnienie,op. Mariola Madzia

10. Karolina Słomka, IIIGA- Konkurs Piosenki Ang, wyróżnienie,op. Mariola Madzia 

Liceum 2013/14:

1.Aleksander Piechota, III f- 38 Olimpiada Języka Angielskiego, Laureat 5 miejsca, op. Stefania Gajerska

2. Martyna Lasota, B1- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, laureatka 2 miejsca, op. Beata Kocjan

3. Paulina Oleś, B1- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, finalistka, op. Beata Kocjan

4. Klara Krajczok, B1- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, finalistka, op. Beata Kocjan

5. Michalina Szpot, B2- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, finalistka, op. Barbara Leftih

6. Aleksander Orlikowski, C1-Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, finalista ,op.Zbigniew Złotek

7. Maja Wilczyńska, B1-Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, II etap, op. Beata Kocjan

8. Julia Skrobol, C1- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, II etap, Zbigniew Złotek.

9. Konrad Korus, C1- Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Indeks KUL Język angielski-pomysł na twoją przyszłość, II etap, op. Zbigniew Złotek

10. Marzena Dębska, 2c- Konkurs Piosenki Angielskiej, I miejsce, op. Mariola  Madzia

11. Aleksandra Marzęta, 3a- Konkurs Piosenki Angielskiej, II miejsce ,op. Mariola  Madzia

 

2012/2013

GIMNAZJUM:

  1. Martyna Lasota    IIIGA    Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego    Finalistka    
    opiekun Hanna Skowrońska
  2. Patryk Mikołajec    IIIGA    Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego    Finalista   
    opiekun Beata Kocjan
  3. Patryk Mikołajec    IIIGA   Konkurs Języka Angielskiego „Fox”   2 miejsce  w powiecie
    opiekun Beata Kocjan
  4. Maciej Kućmierczyk  IGA   Konkurs Języka Angielskiego „Fox”  3 miejsce  w powiecie  
    opiekun Beata Kocjan
  5. Jakub Lis    IIIGA    Konkurs Języka Angielskiego „Fox”    11 miejsce w powiecie   
    opiekun Hanna Skowrońska

LICEUM:

  1. Piotr Tłustochowicz    3f    Konkurs Piosenki Angielskiej (ZSE-U)    2 miejsce   
    opiekun Mariola Madzia
  2. Aleksandra Marzęta    2a    Przegląd Piosenki Anglojęzycznej w kat. szkół ponadgimn.- Żory    2 miejsce  
    opiekun Mariola Madzia
  3. Aleksandra Marzęta    2a    Festiwal Piosenki Europejskiej    2 miejsce  
    opiekun Mariola Madzia
  4. Piotr Iwaniec    3a    Olimpiada Języka Angielskiego    II etap – pisemny i ustny   
    opiekun Kinga Matyjach
  5. Aleksander Piechota    2f    Olimpiada Języka Angielskiego    II etap – pisemny i ustny   
    opiekun Stefania Gajerska
  6. Bartosz Stebel    3b    Olimpiada  Języka Angielskiego    II etap    
    opiekun Kinga Matyjach
  7. Patryk Górczyński    3g    Olimpiada  Języka Angielskiego    II etap   
    opiekun Beata Kocjan

Gimnazjum  2011/12 roku:

1. Robert Ostrowski, IIIGA- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjum, laureat, op. Kinga Matyjach

2. Patryk Mikołajec, II GA- Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego, laureat, op. Beata Kocjan

3. Joanna Urbaniec, IIIGA- Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego, laureat, op. Karolina Bogacz

4. Dominika Osuch, IIIGA- Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego, laureat, op. Karolina Bogacz

5. Patryk Mikołajec, IIIGA- Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego WSJO w Poznaniu (pilotażowa), II etap, op. Beata Kocjan

6. Robert Ostrowski, 3GA- Liga Języka Angielskiego w I LO, laureat, op. Kinga Matyjach

7. Bartosz Bywalec, IIIGA- Liga Języka Angielskiego, finalista, op. Kinga Matyjach

8. Józef Cyran, 2 Ga- Wojewódzki Konkurs, II etap, op. Hanna Skowrońska

9. Patrycja Brzóska, 2Ga- Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego, II etap, op. Hanna Skowrońska

10. Martyna Lasota, 2 Ga- Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego, II etap, op. Hanna Skowrońska.

11. Kacper Grudzień, 1GA- Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego, II etap, op. Hanna Skowrońska

12. Józef Cyran, 2 Ga- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 5 miejsce w regionie katowickim/ 2 w powiecie w kategorii D2, op. Hanna Skowrońska

13. Brzóska Patrycja, II GA- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 12 miejsce w powiecie w kategorii D2, op. Hanna Skowrońska

14. Kacper Grudzień, IGA- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 5 miejsce w powiecie w kategorii D1, op. Hanna Skowrońska

15. Karolina Słomka, IGA- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 13 miejsce w regionie katowickim / 2 w powiecie w kategorii D1, op. Beata Kocjan

16. Patryk Mikołajec, IIGA- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 12 miejsce w powiecie w kategorii D2,op. Beata Kocjan

17. Weronika Kaczmarczyk, IIIGA- Konkurs Języka Angielskiego FOX, 10 miejsce w regionie katowickim/ 1 w powiecie w kategorii D2, op. Karolina Bogacz

18. Ilona i Iwona Herdy, 3GA- XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej :Sing It For Us” w Zabrzu, udział, op. Karolina Bogacz

Liceum  20011/12 roku:

1.Kacper Nowak, 2f- Festiwal Teatrów Angielskich, wyróżnienie za kreację aktorską, op. Hanna Skowrońska

2. Patryk Górczyński, 2g- Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego o indeks WSEH  w Bielsku- Białej, 4. miejsce, op. Beata Kocjan

 

2010/2011

Konkurs Języka Angielskiego PWSZ w Raciborzu:

Indeks i 6 miejsce -   Anna Maria Zniszczoł z  kl. II g, indeks i 10 miejsce - Adam Sławek z kl. II g   ( opiekun - mgr Karolina Bogacz)

Do etapu okręgowego XXXV Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się :

Monika Wilczyńska z gr.D1, Artur Szpot z gr.E1   (opiekun - mgr Sylwia Smyczek)

Monika Łuszczyk z kl. III g  ( opiekun - dr Barbara Leftih)

Do finału Międzynarodowej Olimpiady  Języka Angielskiego w Bielsku- Białej zakwalifikawała się Monika Łuszczyk z kl. III g ( opiekun - dr Barbara Leftih)

Festiwal Teatrów  w Języku Angielskim im. Floriana Nowaka w Rybniku - 3 miejsce klasa I g ( opiekun - mgr Beata Kocjan)

2009/2010

W III Konkursie Języka Angielskiego  zorganizowanym przez Instytut Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu 

IV miejsce oraz indeks zdobyła  Dominika Smolnik z kl. IIId 

    (opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

V miejsce oraz indeks zdobył  Mateusz Jakubiak z kl. IIIg   

    (opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

VI miejsce oraz indeks zdobyła Monika Łuszczyk z kl. IIg    

    (opiekun - dr Barbara Leftih)

Do etapu okręgowego XXXIV Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się :

Monika Wilczyńska z gr.B1, Artur Szpot z gr.C1   (opiekun - mgr Sylwia Smyczek)

Dominika Stankiewicz z kl. IIIg, Szymon Kaleta z gr. D1 oraz Sonia Beil z gr.D1 (opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

2008/2009

Konkurs Języka Angielskiego o Indeks NKJO w Jastrzębiu .

       Wojciech Frydrych z kl. III g  -  laureat  drugiego miejsca  ( opiekun - mgr Beata Kocjan)

       Patryk Pierchała z kl. III g    -   laureat   trzeciego miejsca  (opiekun - mgr Beata Kocjan)

 XV Festiwal Teatrów w Języku Angielskim im. Floriana Nowaka w Rybniku

         III miejsce          kl. I g   ( opiekunowie - dr Barbara Leftih oraz mgr Zbigniew Złotek)

Finalistka  XXXIII Olimpiady Języka Angielskiego 

       Sonia Beil          kl. II e   ( opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

Do etapu okręgowego  XXXIII Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

       Sonia Beil            kl. II e ( opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

       Szymon Kaleta     kl. II e ( opiekun - mgr Hanna Skowrońska)

       Rafał Saltarski      kl. III c ( opiekun - mgr Beata Kocjan)

2007/2008

Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego pod patronatem WSEH w Bielsku – Białej

  • Karolina Malinowska kl. III g – Laureatka IV miejsca  (opiekun - mgr Barbara Leftih)
NKJO W Raciborzu – Konkurs o indeks
  • Dominika Trzaskalik kl. III g – laureatka, indeks
  • Martyna Somerlik kl. III g – laureatka, indeks
  • Aleksandra Wieczorek kl. III f – laureatka, indeks   (opiekun -  mgr Barbara Leftih)
XIV Festiwal Teatrów w Języku Angielskim im. Floriana Nowaka w Rybniku
  • III miejsce kl. II g – opiekun mgr Beata Kocjan
  • IV miejsce kl. I g – opiekun  mgr Hanna Skowrońska
2006/2007

Laureat  XXXI Olimpiady Języka Angielskiego
  • Maciej Jaromin kl. Ic (pod opieką mgr B.Kocjan)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?