Skip to content
 
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Nauczyciele i pracownicy Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

Wykaz pracowników Zespołu Szkół nr 2 w Rybniku

Rok szkolny 2017/2018

  • Maria Malinowska - dyrektor Zespołu Szkół nr 2
  • Janina Kozieł - wice-dyrektor do spraw II LO


J. polski

  • Marek Berger
  • Zofia Jakubowska
  • Justyna Mikuła
  • Katarzyna Nogły
  • Monika Popławska

J. angielski

  • Karolina Bogacz
  • Anna Drozd
  • Stefania Gajerska
  • Beata Kocjan
  • Oriana Kotajny
  • Barbara Leftih
  • Mariola Madzia
  • Joanna Marcol
  • Kinga Matyjach
  • Hanna Skowrońska
  • Nina Stawarczyk
  • Maria Szeja-Baran
  • Zbigniew Złotek

J. francuski 

  • Jolanta Bieńkowska
  • Małgorzata Pifczyk

J. niemiecki

  • Joanna Lubańska - Pieloch
  • Marek Krząkała
  • Dominika Mackiewicz-Tlałka

J. włoski

  • Zofia Jakubowska

J. rosyjski

  • Mariola Madzia

Historia

  • Marcin Adamczyk
  • Piotr Kuczera
  • Jolanta Palińska
  • Mariusz Pomykoł

Biologia

  • Agnieszka Dudek-Pomykoł‚
  • Barbara Polok

Chemia

  • Maria Król
  • Małgorzata Kamińska
  • Ewelina Maj

Geografia

  • Sławomir Targosz

Matematyka

  • Joanna Kondys
  • Karina Łępicka
  • Maria Malinowska
  • Daria Osińska
  • Katarzyna Szklanny
  • Ewa Tokarz

Fizyka

  • Romuald Kondys
  • Grzegorz Łopatka

Wychowanie fizyczne

  • Krystyna Czank
  • Beata Gużda
  • Katarzyna Kałuża
  • Katarzyna Kozioł
  • Grażyna Szulik
  • Wojciech Szymczak
  • Michał Wita

Przedsiębiorczość

  • Jolanta Bieńkowska
  • Janina Kozieł

Technologia Informacyjna i Informatyka

  • Stefania Gajerska
  • Marek Sipko
  • Iwona Stacha

Wiedza o społeczeństwie

  • Marcin Adamczyk
  • Piotr Kuczera
  • Jolanta Palińska

Wiedza o kulturze

  • Marek Berger
  • Zofia Jakubowska
  • Mariola Madzia

 Filozofia

  • Katarzyna Nogły

Religia

  • ks. Rafał Borkowy 
  • Mateusz Dudzik
Przysposobienie Obronne
  • Wojciech Szymczak
  • Beata Gużda

Plastyka

  • Ewa Tomas-Modlich

Technika


Wychowanie do życia w rodzinie

  • Barbara Polok

Biblioteka

  • Agnieszka Chorągwicka
  • Katarzyna Talarek
Doradca zawodowy
  • Beata Chojnacka
Pedagog 
 
  • Małgorzata Małecka - Zdrzałek
  • Aleksandra Wowra

Pielęgniarka

  • Weronika Chrapek

Administracja

  • Katarzyna Hein
  • Anna Izdebska
  • Joanna Misiło
  • Joanna Tomanek 

Obsługa

  • Justyna Achtelik
  • Katarzyna Kuszpińska
  • Ewa Mazur
  • Małgorzata Micota
  • Bernadeta Nimcz
  • Józef Nimcz
  • Beata Wiszowata

Nauczyciele, którzy uczyli w naszej szkole:

J. polski

  • Bielica Anna
  • Blazel Eugenia
  • Blazel-Kolar Sylwia
  • Borucka Janina
  • Dańko Bogusława
  • Grzybowska Lilianna
  • Kałuża Joanna
  • Kempska Halina
  • Kraszewska Kamila 
  • Libura Innocenty
  • Mamnicka Monika
  • Mańka Jolanta
  • Oleszowski Dariusz
  • Otremba Tadeusz
  • Podlodowska Janina
  • Ptaszyńska Helena
  • Sankała Bożena
  • Sierny Bernadetta
  • Szołtysek Beata
  • Śliwińska Gabriela
  • Świtała Wanda
  • Tkocz Róża
  • Trelenberg Anna
  • Wengierski Egon
  • Wiśniewski Mariusz

Wiedza o kulturze

  • Mańka Jolanta

J. angielski

  • Chlubek Norbert
  • Danel Alicja
  • Górnik Halina
  • Grzegorzyca Mariusz 
  • Kołtun Sylwia
  • Kowalczyk Jolanta
  • Kuśmierek Justyna
  • Michalska Beata
  • Michalska Bożena
  • Nowak Florian
  • Piechota Anna
  • Rurańska Danuta
  • Sankała Bożena
  • Szewczyk Karina

J. francuski

  • Bąk Andrzej
  • Dziedzic Maria
  • Groborz Marian
  • Lenort Aleksandra
  • Nowak Ewa
  • Skupień Teresa

J. rosyjski

  • Chwieduk Andrzej
  • Grabowska Maria
  • Marks Klaudia
  • Rusiecki Eustachy
  • Smyczek - Jądro Gabriela
  • Soluch Danuta
  • Śmieja Maria

J. niemiecki

  • Bober Beata
  • Gojny Andrzej
  • Mrugalska Teresa
  • Sachs Krzysztof
  • Sarzyńska Małgorzata
  • Tkocz Danuta
  • Zdrojewska Daria

J. łaciński

  • Mańka Alojzy

J. włoski

  • Horyśniak Monika

Informatyka

  • Bandyga - Dudkiewicz Sylwia
  • Lazaj Krzysztof
  • Pokrzywa Barbara
  • Olczak (Fijałkowska) Karolina

Pedagogika

  • Piasecka Lidia

Filozofia

  • Libura Innocenty
  • Szołtysek Beata

Historia

  • Kozak Irena
  • Kula Mieczysław
  • Kula Ruta
  • Marciniak Aleksandra
  • Pawlas Piotr
  • Tabaczuk Mieczysław
  • Tarczyńska Maria
  • Tomiczek Krystian
  • Szymczak Małgorzata
WOS
  • Chorągwicka Agnieszka
  • Marciniak Aleksandra

Gotowanie i szycie

  • Kuźnik Jadwiga

Biologia

  • Andreczko Anna
  • Ciesielska Agnieszka 
  • Dietrich Renata
  • Kuśka Antoni
  • Liczba Hanna
  • Matys Józef
  • Minkus Maria
  • Tabaczuk Halina
  • Dudziak Grzegorz

Chemia

  • Gołosińska Krystyna
  • Hain (Zubik) Aleksandra
  • Konopka Maria
  • Kufieta Celina
  • Mandrysz Krystyna

Wychowanie techniczne

  • Bartocha Zenon
  • Bańka Lidia
  • Hyra Henryka

Technika

  • Lazaj Krzysztof

Geografia

  • Fojcik Roman
  • Kielek Marta
  • Kłos Kornelia
  • Krogulski Franciszek
  • Student Ludmiła
  • Waga Jan
  • Osadzin Dominika

Matematyka

  • Brachmańska Weronika
  • Dworaczek Anna
  • Gatnar Zygmunt
  • Gaszka  Małgorzata
  • Kobielusz Paweł‚
  • Kulak Witold
  • Leśniak Krystyna
  • Mrozek Leokadia
  • Piecha Irena
  • Pluta Maria
  • Podeszwa Karol
  • Ryszka Leon
  • Spandel Adam
  • Stokowska Grażyna
  • Wilk Anna
  • Wrana Agnieszka

Fizyka

  • Brachman Urszula 
  • Fojcik Edyta
  • Kondys Joanna
  • Oleś Urszula
  • Skała Joanna
  • Sobczyński Jan
  • Żukowska Barbara

Wychowanie fizyczne

  • Cwołek (Słobudzka) Gertruda
  • Hamerlak-Janowicz Bronisława
  • Korbasiewicz Mieczysław
  • Przybyła Tomasz
  • Ratka Antoni
  • Staszewski Józef
  • Roś Magdalena

Wychowanie plastyczne

  • Obuchowicz Andrzej

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Pietkun Rafał

Przysposobienie Obronne

  • Sapeta Elżbieta
  • Słobudzki Zbigniew
  • Tomiczek Krystian
  • Wiatr Tadeusz

Muzyka

  • Dembowska Tatiana
  • Jurys Kornelia
  • Lomosik Jan
  • Mańka - Wałek Katarzyna
  • Rzymanek Joanna

Chór

  • Lomosik Jan

Religia

  • ks. Gatnar Damian
  • ks. Gaworski Piotr
  • ks. Imiołczyk Roman
  • ks. Janiak Mirosław
  • ks. Jankowski Bartosz
  • ks. Kępowicz Adam
  • ks. Klikowicz Tomasz
  • ks. Mizia Zbigniew
  • ks. Niesiobęcki Dariusz
  • ks. Nowara Andrzej
  • ks. Seweryn Grzegorz
  • ks. Świech Bogusław
  • ks. Tchórz Franciszek
  • ks. Śpiewak Rafał
  • ks. Woźniak Stanisław
  • ks. Podoluk Andrzej
  • ks. Jasiński Stanisław
  • ks.Kopeć Janusz
  • ks.Skiba Krzysztof
  • ks. Michał Matysik

Pedagog szkolny

  • Pawlaszczyk Żaneta
  • Wowra Aleksandra

Biblioteka

  • Otremba Tadeusz
  • Stężała Aleksandra
  • Kotusz Krystyna
  • Kuc Barbara
  • Palowska - Trzebuniak Magdalena
  • Tkocz Róża

Zajęcia pozalekcyjne

  • Góra Wojciech
  • Górnik Grzegorz 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?
  

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A. FRYCZA MODRZEWSKIEGO w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".


 

bip

nowoczesny uczeń w nowoczesnej szkole

Z angielskim do źródeł wiedzy

portal rybnik.com.pl

Fundacja Św. Mikołaja

Imieniny

23 Października 2017
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.

Sondy

Ranking na Ulubionego Autora, Książkę, Serię września / października 2017