Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Wyniki końcowe Dzień Sportu Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Michał Wita   
29.06.2013.

KOMUNIKAT

WYNIKI KOŃCOWE DNIA SPORTU


W dniu 27 czerwca 2013 w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

W zawodach uczestniczyli uczniowie klas pierwszych, drugich oraz reprezentanci klas gimnazjum.

Przeprowadzono rywalizację w następujących dyscyplinach:

    • piłka siatkowa dziewcząt

    • piłka siatkowa chłopców

    • streetball dziewcząt

    • streetball chłopców

    • tenis stołowy dziewcząt

    • tenis stołowy chłopców

    • przeciąganie liny dziewcząt

    • przeciąganie liny chłopców

    • przeciąganie liny mixtów

    • wyścigi w workach chłopców.

Wyniki :

  1. piłka siatkowa dziewcząt: I m. 2F

II m. 1E

III m. 1B


  1. piłka siatkowa chłopców: I m. 1B

II m. 2C

III m. 2GA


  1. piłka koszykowa dziewcząt I m. 1A

II m. 1B

III m. 1C


  1. piłka koszykowa chłopców: I m. 1E

II m. 1B

III m. 2C

IV m. 3GA

V m. 1A


  1. tenis stołowy dziewcząt: I m. RECLIK Barbara 1C

II m. OWSIANKO Michalina 1C

III m. SULWIERSKA Maria 2D

IV m. GRONCZEWSKA Katarzyna 2D


  1. tenis stołowy chłopców: I m. PŁACZEK Sebastian 2C

II m. MIGAS Mateusz 1C

III m. TUMULA Mateusz 1C

IV m. ZUBER Igor 1B


  1. przeciąganie liny dziewcząt: I m. 2D

II m. 2E


  1. przeciąganie liny mixtów: I m. 2D

II m. 2E




  1. przeciąganie liny chłopców: I m. 2C

II m. 2E

III m. 2D

IV m. 1A


  1. wyścigi w workach chłopców: I m. JONDERKO Kamil 2D

II m. PALENGA Marcin 2D

III m. POLESZAK Marek 2D

IV m. PIOTROWSKI Maciej 1A

V m. SOBIK Michał 2D

VI m. BUDZISZEWSKI …... 1B

VII m. IGNACY Rafał 2D

VIII m. RUSEK Piotr 2D


  1. rzuty osobiste dziewcząt: I m. SZABOŃ Sandra 1E

II m. CZECH Monika 2A

III m. SZULIK Dagmara 1E


  1. rzuty osobiste chłopców: I m. NOWAK Kacper 3GA

II m. ZUBER Igor 1B

ex. III m. ROJEK Adam 3GA

ex. III m. CISZEWSKI Grzegorz 2E



 


GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

ORAZ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!






 
Dzień Sportu 2013 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Michał Wita   
26.06.2013.

HARMONOGRAM DNIA SPORTU 27.06.2013


!. Spotkanie wychowawców z klasami, sprawdzenie obecności 8.30.

2. Rozpoczęcie zawodów 9.00.

3. Dyscypliny:

Siatkówka dz godz. 9.00 : kl. 1A, 1B, 1E, 2A,2C,2D,2E, 2F.(M.WITA)

BOISKO STRONA PRAWA, SYSTEM PUCHAROWY , KOLEJNOŚĆ MECZY JAK NIŻEJ:

  1. 1A-2C 5. Z1-Z2 7. P5-P6

  2. 1E-2D 6. Z3-Z4 8. Z5-Z6

  3. 1B-2F

  4. 2A-2E

Siatkówka chł. godz.9.30: kl. 1A, 1B,2C,2D,2E(M.WITA)

BOISKO STRONA PRAWA, SYSTEM PUCHAROWY, KOLEJNOŚĆ MECZY JAK NIŻEJ:

  1. 1A-2C MECZE 4-6 SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM

  2. 1B-2D

  3. 2E

MECZE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW NA PRZEMIAN WG KOLEJNOŚCI

Streetball dz. godz. 9.00 kl: 1A, 1B, 2A, 2E (G. SZULIK)

BOISKO STRONA LEWA OD STRONY SALI GIMN. SYSTEM PUCHAROWY KOLEJNOŚĆ JAK NIŻEJ:

  1. 1A-2A, 3. P1-P2

  2. 1B-2E 4. Z1-Z2

Streetball chł. godz.9.00 kl: 1A, 1B, 1E, 2C, 2D, 2E, 2F. (G.SZULIK)

BOISKO STRONA LEWA OD STRONY STRZELNICY SYSTEM PUCHAROWY KOLEJNOŚC JAK NIŻEJ:

  1. 1E-2D 5. Z1-Z2 7. P5-P6

  2. 1B-2F 6.Z3-Z4 8.Z5-Z6

  3. 1A-2E

  4. 2C

Przeciąganie liny dz. godz.11.00 kl: 1D, 2C, 2D, 2E.( W. SZYMCZAK)

NASYP STRZELNICY LUB DZIEDZINIEC, KOLEJNOŚĆ JAK NIŻEJ:

1.1D-2C 3. P1-P2

2. 2D-2E 4. Z1-Z2

Przeciąganie liny chł. godz.11.30 kl: 1A, 1B, 2C, 2D, 2E, 2F.(W.SZYMCZAK)

NASYP STRZELNICY LUB DZIEDZINIEC KOLEJNOŚĆ JAK NŻEJ:

  1. 2D-2E 4-6 SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM WG KOLEJNOŚCI: Z1-Z3,Z2-Z3,Z1-Z2.

  2. 1B-2F

  3. 1A-2C

Wyścigi w workach dz godz.12.00 kl .:2C,2E(K.KAŁUŻA).

NASYP STRZELNICY LUB DZIEDZINIEC

Wyścigi w workach chł. godz.12.15 kl,: 2C,2D,2E.(K.KAŁUŻA)

NASYP STRZELNICY LUB DZIEDZINIEC SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM WG KOLEJNOŚCI :

2C-2D, 2C-2E, 2D-2E.

Konkurs rzutów osobistych dz. godz. 10.30: lista u sędziego 10 osób(G.SZULIK)

SALA GIMNASTYCZNA KOSZ DALSZY OD WEJŚCIA

Konkurs rzutów osobistych chł. godz. 10.30: lista u sędziego 10 osób(G.SZULIK)

SALA GIMNASTYCZNA KOSZ BLIŻSZY

Tenis stołowy dz. godz.9.30 : lista u sędziego 8osób (A.WOWRA) SYSTEM PUCHAROWY, 1 STÓŁ

DZIEDZINIEC

Tenis stołowy chł. godz.9.30; lista u sędziego 22 osoby (K.CZANK) SYSTEM PUCHAROWY, 2 STOŁY

DZIEDZINIEC


OGŁOSZENIE WYNIKÓW PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH KONKURENCJI.




 
Ricardo Molina z Los Angeles w naszej szkole Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Joanna Marcol   
22.06.2013.

W środę 19.06.2013r. na zaproszenie pani mgr Joanny Marcol, w Zespole Szkół nr 2 w Rybniku zagościł Ricardo Molina nauczyciel z Los Angeles w Kalifornii.

Podczas swojej półtoragodzinnej prezentacji multimedialnej opowiedział naszym licealistom o warunkach pracy w szkole ponad gimnazjalnej dla trudnej młodzieży, gdzie od 1997 roku pracuje. Uczniowie II LO chętnie zadawali pytania dotyczące jego kariery wojskowej w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, służby w wojsku amerykańskim oraz na misjach w Iraku, Kuwejcie i Afganistanie. Pan Molina, w wieku 42 lat przeszedł na emeryturę wojskową jako kapitan wojsk amerykańskich, aktualnie wykłada nauki o zdrowiu, uczy języka angielskiego, matematyki i wychowania fizycznego w Park West High School w Pomona Unified School District.

 
Uwaga kandydaci do II Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
21.06.2013.

W terminie od 28.06 do 1.07 należy dostarczyć potwierdzone kopie swiadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego.

Dokumenty będą przyjmowane w sali 1.5 (I piętro, na końcu korytarza)  w piątek 28 czerwca w godz. 8.00-15.30 oraz w poniedziałek 1 lipca w godzinach 8.00-15.00.

W sobotę 29 czerwca szkoła jest zamknięta!

WAŻNE: przed złożeniem świadectwa należy wprowadzić do systemu swoje oceny, wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz szczególne osiągnięcia wymienione na świadectwie ukończenia gimnazjum.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych do szkoły odbędzie się 5 lipca 2013 o godz. 10.00.

Od 5 lipca (piątek) od godz. 10.00 do 9 lipca (wtorek) do godz. 10.00 kandydaci potwierdzają wolę uczęszczania do szkoły poprzez dostarczenie oryginalu świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego. Jednocześnie prosimy o dostarczenie karty zdrowia oraz 2 zdjęć legitymacyjnych.

W dniach 5.07 (piątek) oraz 8.07 (poniedziałek) szkoła jest otwarta do godz. 15.30.

W sobotę 6 lipca szkoła jest zamknięta.

 

 
UWAGA MATURZYŚCI - ABSOLWENCI 2013 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
18.06.2013.

W dniu 28 czerwca o godzinie 12.00 zapraszamy do odebrania świadectw dojrzałości wydanych przez OKE w Jaworznie.

Wyniki egzaminu maturalnego będą także dostępne na stronie OKE Jaworzno w zakładce "serwis dla maturzystów"

dyr. M. Malinowska

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 10

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?