Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Wybitne osiągnięcia młodych geografów II LO! Kamil Lukaszczyk jedzie do Sankt Petersburga! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Sławomir Targosz   
16.04.2013.

W dniach 11-14 kwietnia 2013 roku w Toruniu odbyły się zawody centralne XXXIX Olimpiady Geograficznej. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.

Z przyjemnościa informujemy, że finalistami zostali Dawid Krzyżowski z klasy IIID oraz Aleksander Piechota z klasy IIF. Tytuł Laureata osiagnął Kamil Lukaszczyk z klasy IE, który będzie reprezentował nasz kraj na Olimpiadzie Międzynarodowej National Geographic World Championship w Sankt Petersburgu. 

 

 
Podsumowanie akcji "Mój Post- Twój posiłek" Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
15.04.2013.
Pod koniec marca w naszej szkole odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci ulicy w Kenii. Z radością informujemy, że podczas trzech dni zbiórki uzbieraliśmy 800 zł i 30 groszy!!! Wszystkim którzy wsparli akcję z serca dziękujemy!!! Zebrana kwota została już przekazana misjonarzom kombonianom w Krakowie ( o. Maciek Zieliński, który był w naszej szkole bardzo dziękuje za wielkie serce dla Misji!!!)
 
Młodzi zdolni z kl. I c. Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Justyna Mikuła   
12.04.2013.
Z przyjemnością informujemy, że Edyta Zniszczoł i Mateusz Tumula z kl. 1c zostali najmłodszymi finalistami Olimpiady Wiedzy o Górnym Śląsku.  Serdecznie gratulujemy naszym pierwszoklasistom i życzymy dalszych sukcesów!
 
Wymiana z Marl/Niemcy - Pilne!!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Dominika Tlałka-Mackiewicz   
10.04.2013.

Zebranie dotyczące naszej wymiany z Marl/Niemcy odbędzie sie 16.04.2013 tj. wtorek o godz. 10.25 w sali 3.1. Obecność obowiązkowa!!!

Przypominam o przynoszeniu podpisanych zgód oraz wpłacie pieniędzy do 12.04.2013!!!

 
Sukces gimnazjalistów! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Justyna Mikuła   
08.04.2013.
Serdecznie gratulujemy naszym gimnazjalistom: Magdalenie Kościelnej i Adamowi Kuczowi z kl. 3 GA. Madzia została laureatką, natomiast Adaś finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 17 z 17

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn


Logowanie


Hasło?