Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Nakręcił film i wygrał! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Hanna Bieniek   
09.01.2013.

  Uczeń naszego gimnazjum Mikołaj Bezeg zajął I miejsce w konkursie ekologicznym, organizowanym przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Rybnika i Gimnazjum nr 1 w Rybniku.
Konkursowe zadanie polegało na stworzeniu autorskiego filmu na temat segregacji śmieci. Film miał być nakręcony telefonem komórkowym.
Można go zobaczyć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=xqqf-gTQFjw
 
Jednak to jeszcze nie koniec. Wydział Edukacji zaprasza wszystkich do głosowania na film publiczności, który również będzie nagrodzony i promowany.
Zachęcamy wszystkich aby oddać głos na swojego faworyta wystarczy zalogować się na portalu społecznościowym Facebook, dodać użytkownika "Edukacja Rybnik" do grona znajomych i na profilu "zalajkować" na jeden z 10 udostępnionych filmów (w tym również na film Mikołaja - nr 8). Głosować można do 18 stycznia br. do godz. 12.00. 

 
Stypendia dla naszych uczniów ! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Agnieszka Chorągwicka   
08.01.2013.
       Serdecznie gratulujemy Robertowi Ferensowi z klasy IIIb, wyróżnionemu stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Adamowi Kuczowi z klasy IIIGA i Wojciechowi Smołce, którzy otrzymali stypendium Ministra Edukacji Narodowej. Dla wyróżnionych szczególne słowa uznania za ich osiągnięcia!
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 20 z 20

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn


Logowanie


Hasło?